Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2101) Agyzuzo válasza Gh0sT (#2099) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Sztem az. Engem inkább az érdekelne, hány éves. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2102) aesir válasza Gh0sT (#2099) üzenetére


aesir
veterán

Éppenséggel a lánykoromból már kinőttem:)

Most remélem nem kérdezi senki a koromat !! (30 fölött nem sokkal) :D:D:D

Van saját életem...

(#2103) Agyzuzo válasza aesir (#2102) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Rosszul remélted. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2104) Gh0sT válasza aesir (#2102) üzenetére


Gh0sT
addikt

És van barátod? :DD :B :B :B

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2105) Gh0sT válasza Agyzuzo (#2103) üzenetére


Gh0sT
addikt

Egy igazi NŐ! :DD

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2106) Wolverine válasza Gh0sT (#2104) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem olvasol OFF TOPIC-ot? Van... Bár mostanában nem aktív arrafelé a hölgy :U Lehet, sok a dájngdájng ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2107) aesir válasza Gh0sT (#2104) üzenetére


aesir
veterán

Van párom, pluszban boldogok is vagyunk:)

Mondjuk annyit dolgozunk otthon is, hogy esélye sincs a kapcsolatunknak bármiféle unalomba fulladni:)

Van saját életem...

(#2108) aesir válasza Wolverine (#2106) üzenetére


aesir
veterán

Egy fél órája is feltettem egy kérdést (azaz kérést), de a fiúk megint csak magukkal vannak elfoglalva:D

Van saját életem...

(#2109) Agyzuzo válasza aesir (#2102) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ne szégyenkezz, a lehető legjobb korban vagy. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2110) Wolverine válasza aesir (#2108) üzenetére


Wolverine
félisten

:Y Szörnyű...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2111) el_bandi_2


el_bandi_2
csendes tag


Egy hétvége alatt, amíg nem fértem nethez, úgy megsokasodtak itt a hozzászólások, csak kapkodom a fejem... :)

Mi lett Quark-kal...?
És Gh0st-tal...?

(jól átnézem majd, hátha megtalálom...)

Itt is vannak történések.

Zsófival megvagyunk, ugyanúgy (jól), a Kriszti-téma kevésbé zaklat már fel.
Viszont... emlékeztek, hogy én is áradoztam az idosebb nokrol... aki az én esetemben ugyan nem sokkal idosebb nálam (egy év), viszont meghatározó élmény volt... o az, akirol írtam, hogy bár nincs jóban a férjével, mégiscsak házas, van egy immár iskolás kisfia, stb.
Néha (4-5-6 hetente) beszélünk telefonon, vagy a barátnojével, akihez hozzácsapódva találkoztunk egy buliban is anno, feltunik néha, és beszélünk pár szót. És mindig megállapítjuk, hogy azért hiányzunk egymásnak (mint említettem, én egy vidéki városban vagyok most hétközben, ez Zsófival kapcs. is rossz, hisz o Pesten. Na ez a hölgy, nevezzük mondjuk Ildinek (neeem, nem a fitness bébi után :D ), szintén Pesten; hétvégén pedig gaykran vidéken, épp a másik irányba)
Most már elég régen hívtam fel (majd 2 hónapja), tegnap viszont keresett. Felhívtam, mondta hogy már rég hallott felolem, mondtam hogy töbször gondolok rá mint gondolná, de mindig olyan késo volt már mire hívhattam volna, hogy nem akartam, mert biztos zavartam volna (család...).

Mesélte, hogy válik...
Férjével beadták már a papírokat, megegyeztek amiben kell, meg minden...
Persze megdöbbentem, és rögtön több érzés is rám tört egyszerre...
Szegény Ildinek ennek kapcsán elég sok gondja-baja van, és talán hasonlít egy kicsit Gh0st Adrijához is eme szempontból (családi háttérrel komoly gondok; az o anyja is most hagyta ott az apját, otthon vidéken semmi meló, itt Pesten se keresi betegre magát, kéne lakást találni, kissrácot suliba járatni-ruházni, és még élni is valamibol)...

Szóval, az egyik érzés a segíteni akarás, de nem tudom, hogyan és mit tudnék...
Pláne így messzirol...
A barátja (mert van, kb. 2 hónapja, mióta megbeszélték férjével a dolgokat) persze rögtön ajánlotta, hogy költözzenek hozzá, a kissrácot is imádja, de Ildi ódzkodik tole (pasival együtt lakik a húga, meg még kevés ez a két hónap, és megijed attól hogy hány évre-évtizedre tervezget már a pasi közös jövot; szereti a pasit, ''de''...)

A másik érzés pedig hogy ha már nem lesz házas, akkor... esetleg... hátha...
Ésszel felfogom, hogy milyen blődség ilyenre egyáltalán gondolni is, de mégis... nagyon nagy hatással volt rám Ildi annak idején, pedig nem sok idot töltöttem vele... tulajdonképpen nem is jártunk igazán... és mégis.

Végülis a két ünnep között, ha minden jól megy, találkozunk egyszer, és nagyon várom. Nem tudom, reménykedem-e valamiben, avagy mire számítok, de várom nagyon... jobban, mint a szimpla régen látásból adódna.


Végülis, ezt mind ''csak úgy'' elmondtam... :B:B:B



De ha már írok, van egy kérdésem is (ha már ki lett vesézve a topikba régebben, akkor ezer bocs, és mondjátok, hányadik hozzászólásnál keresgéljek...) :F

Szóval:
Mennyire fontos egy kapcsolatban a szex? Hányadik a sorban, vagy akár hány százalékban fontos?
Vagy, egy másik szempontból, hogy mennyire van esélye hosszú életre egy olyan kapcsolatnak, ami nagyon harmonikus, a felek nagyon szeretik egymást, de... a szex is működik, mondjuk, egyiküknek szemlátomást roppant jó, állítólag összes eddigi partnere közül a jelenlegivel messze a legjobb,; a mmásiknak viszont szintén jó, de nem annyira - azaz neki az ex-ek között volt egy, akire az előző szuperlatívuszt elmondhatná...


Hmmm?

(tudom hogy hülye vagyok - csak azt nem mindig, hogy mitől...)

(#2112) Gh0sT válasza el_bandi_2 (#2111) üzenetére


Gh0sT
addikt

Szex: :)
Nekem fontos... A rossz szex meg tud rontani egy kapcsolatot. Sajnos. Hogy kérdésedre is válaszoljak: a szexuális kultúra tanulható... :D És igenis tanulni kell, mert ugye jó pap is holtig tanul. :DD (Asszem ez a szólás nem pontosan ide illik. :D )
Csak nem abban a cipőben jársz, hogy valamelyik ex-eddel jobb volt, és a mostani valahogy nem az igazi? :F Ilyenkor be kell dobni egy kis újítást... Csak az a gáz, ha a csajod gátlásos. De én úgy tapasztaltam, hogy még a legszendébb ''szűzlányból'' is ki lehet hozni az állatot egy idő után. Játékosan kell felfogni a dolgokat, és ha nem akarja, akkor nem kell erőltetni. Meg kell neki említeni, hogy Te hogy szeretnéd... Ilyenkor úgyis beindul a fantáziája... :D Előbb utóbb beadja a derekát, de lehet, hogy ő fog kezdeményezni...
Imádom, ha egy csaj kreatív az ágyban... :DD

Lehet, hogy ki kellene rakni a 18-as karikát? :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2113) vicces válasza Gh0sT (#2112) üzenetére


vicces
addikt

...én úgy tapasztaltam, hogy még a legszendébb ''szűzlányból'' is ki lehet hozni az állatot...

én meg ugy gondolom, hogy az a csaj aki teszi a menőt, meg hogy ő milyen jó csaj és belevaló, az az ágyban egy nagy 0, és az a csaj akiből nem sokat nézne ki az ember, az tud csak igazán meglepetéseket okozni :DDD

:)

(#2114) Gh0sT válasza vicces (#2113) üzenetére


Gh0sT
addikt

Örök igazság: aki jól táncol, az jó az ágyban is. :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2115) Wolverine válasza Gh0sT (#2114) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekem még ritmusérzékem sincs :O

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2116) Gh0sT válasza Wolverine (#2115) üzenetére


Gh0sT
addikt

Kivétel erősíti a szabályt... :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2117) Wolverine válasza Gh0sT (#2116) üzenetére


Wolverine
félisten

Ja... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2118) el_bandi_2 válasza Gh0sT (#2114) üzenetére


el_bandi_2
csendes tag

Hmmm, akkor lehet hogy a táncos móltam miatt van...? :D (komolyan, ugye emlitettem, hogy szeretnek velem táncolni a lányok...)

Az viszont érdekes, hogy az ex pont nem táncos, legalábbis nemigen járt ilyen helyekre - bár érzéke az tagadhatatlanul van hozzá (a táncos barátnője tanitotta alapszinten cha-cha-ra ill. salsára, és - főleg a roppant rövid időhöz mérten - marha jól ment neki...). A jelenlegi viszont elvileg táncos (tanulta, minden héten táncolok is vele...)... és nem csinálja rosszul, igaz, elég merev (nem találtam hirtelen jobb szót), és sokkal több lánnyal szeretek (és tudok) jobban táncolni, mint ''illene''... :B:B

Na mindegy.

De az is érdekes, hogy ő pont a vadabb, ''szenvedélyesebb'' dolgokat szeretné, én pedig a gyengédebbeket - bár az ex-szel mintha e kettő meglett volna együtt...

Na de ennyit a szociális problémáimról :D

(tudom hogy hülye vagyok - csak azt nem mindig, hogy mitől...)

(#2119) ágika válasza Wolverine (#2115) üzenetére


ágika
csendes tag

nem is folytasd, elképzelni sem merem.. :DD

szerintem

(#2120) ágika


ágika
csendes tag

én a szex kérdésben nem nyilatkoznék kedves uram, etilin nélkül, aki mostanában meglehetősen hanyagol...:(

szerintem

(#2121) maniac


maniac
senior tag

Üdv elvtársak, sorstársak vagy sporttársak :F ? :D
Na egyelőre igen érdekesen alakul ez a dolog a Brigivel. Felhívtam azt mondta hogy hívogatja exbarátja, s anyja elküldte - ebből azt vettem ki, hogy nem nagyon akarja hogy az exe visszamenjen hozzá. Mondta hogy ebben az évben már nem tudunk találkozni, mer anyja nem engedi sehova meg hát folyamatosan elviszi dolgozni, hogy ne tudjon otthon maradni egyedül - még a végén valaki meglátogatná... Na mind1. Mondta hogy gondterhelt a hangom - jó aki lát élőben a fejemre mondja... Mondtam hogy holnap vizsga, de mikor rákérdezett hogy emiatt-e mondtam hogy csak részben - egyáltalán nem izgat egyébként a vizsga - de nem mertem kimondani, hogy inkább ő az akin mostanában éjjel-nappal jár az agyam. Mikor rákérdezett, hogy mi az, ami miatt még, nem mondtam semmit - nem tudtam- csak azt, hogy majd jó lenne megbeszélni élőben is, hogy akkor most mi a fene legyen. Hát egyelőre úgy néz ki, hogy jövőre fogunk csak találkozni, de igazat megvalva nem hinném, hogy visszajönne. De remélem, hogy tévedek, s visszajön. Szerintetek?

(#2122) maniac válasza Wolverine (#2115) üzenetére


maniac
senior tag

Akkor csak ahogy jön :).
Mardukra egyébként is igen rossz szeretkezni ha még ritmus érzéked is van. Kicsikét gyors zene :)
sry, aztan hajrá :)

(#2123) etilin válasza ágika (#2120) üzenetére


etilin
aktív tag

Kérem köztünk minden harmónikus vagy mégsem????
Az első nap a házasságban néha kritikus tudd lenni?
De kérlek értsd meg a férjed a másnapi vizsgájára készül.

[Szerkesztve]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#2124) Goose-T válasza aesir (#2014) üzenetére


Goose-T
veterán

Á, és nem kérdeztem meg tőle. Az utolsó pillanatra halogattam, de valami közbejött. Pedig olyan jól éreztük magunkat, meg is ajándékoztuk egymást karácsonyra, egy üveg nagyon jó bort kaptam. El akartam hívni szilveszterezni, de otthon szeretne maradni az anyukájával kettesben, nem akarja egyedül hagyni. Olyan aranyos... Remélem, nem húzom túl sokáig az időt. Januárban eljön velem korcsolyázni, ha túl lesz a szigorlatain... Ha elmegyünk valahova együtt és én el szeretnék még máshova is menni utána, mindig azt mondja, hogy majd legközelebb elmegyünk... Ez jelentheti azt, hogy máskor is akar velem találkozni... De olyan bizonytalan vagyok... Várjak még januárig, amikor túl lesz ezen a nehéz, gondterhelt időszakon, vagy kérdezzem meg ma? Rá szeretném bízni az autómat, hogy vigyázzon rá, amíg otthon leszek a családnál, mert egy autóval megyünk haza bátyámmal és nem akarom a panel előtti parkolóban hagyni...

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#2125) Gh0sT válasza Goose-T (#2124) üzenetére


Gh0sT
addikt

Mikor iszunk? :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2126) aesir válasza Goose-T (#2124) üzenetére


aesir
veterán

Zegen nyugodtan otthagyhatod:)

Szerintem jobb ezt hamar tisztázni. Azaz én ezt tenném a helyedben.
Tipikusan ez az az eset, amikor jobb a megérzésre hagyatkozni.
Arra figyelj, hogy legalább mindennap egyszer beszéljetek pár percet, az neki is pihenés és felüdülés:)

Van saját életem...

(#2127) Goose-T válasza Gh0sT (#2125) üzenetére


Goose-T
veterán

Ezt inkább a zalai témában beszéljük meg! Átmegyek oda! :)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#2128) Goose-T válasza aesir (#2126) üzenetére


Goose-T
veterán

Megérzés... Az a baj, hogy amikor együtt vagyok vele, elöntenek a jó érzések, pozitív gondolatok, nagyon sokat beszélgetünk, szemezünk, mosolygunk. Amikor viszont nem vagyok vele, elkezdem forgatni magam, mindig negatív dolgokra gondolok. Ez visszavezethető még a fiatalkori gátlásaimra. Mostanában visszagondoltam a múltamra és rájöttem, mennyi lehetőséget szalasztottam el emiatt. Ha nem jön közbe az, amit az #1432-ben írtam, sokkal könnyebben levetkőztem volna ezeket. Szóval a megérzéseimet erősen beárnyékolják a fentebb leírt dolgaim...

Szerk.: akartam mondani fiatalabb kori, hiszen még mindig egész fiatal vagyok, csak 24.

[Szerkesztve]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#2129) L_ajos


L_ajos
őstag

Ma sem érzem magam jobban!
Sőt még szarabbul vagyok mint tegnap..most kezdi kifejteni hatását a magány! :O :(

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#2130) aesir válasza Goose-T (#2128) üzenetére


aesir
veterán

Fogd meg a kezét, szorítsd magadhoz és csókold meg szépen.
Ezután minden kiderül!

Van saját életem...

(#2131) el_bandi_2 válasza aesir (#2130) üzenetére


el_bandi_2
csendes tag

Nem biztos, hogy fel van készülve arra, ha rosszul sül el...
legalábbis én nem biztos hogy bevállalnám ezt a ''kockázatot'', hogy kis sietség miatt úszik az egész... hogy kis türelemmel összejöhetett volna...

(tudom hogy hülye vagyok - csak azt nem mindig, hogy mitől...)

(#2132) Goose-T válasza el_bandi_2 (#2131) üzenetére


Goose-T
veterán

Most már teljesen zavarban vagyok...

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#2133) Pala válasza L_ajos (#2129) üzenetére


Pala
veterán

Mi lesz veled így holnap után?:((
Ez nagyon kínzó érzés, hidd el, tudom. Mintha kiharaptak volna belőled egy jókora darabot..legalábbis én így éltem meg a tavalyi esetemet...akkor úgy ''vészeltem'' át a karácsonyt, hogy......hát eleinte sehogy, csak beültem a sarokba és bambultam; azon járt az eszem, hogy mi a fene történik velem és mit keresek én itt.:O aztán valahogy erőt vettem magamon és lábra álltam, elmentem csocsózni a haverokkal egy bárba, pffff. szép kis karácsonyi program.....bárban csocsózni:U:) na nem mintha jobb lett volna, de legalább megpróbáltam elhitetni magammal, mert arra nagyon hamar rádöbbentem, hogyha továbbra is a falat bámulom, akkor aztán TÉNYLEG nem fog semmi változni. Utána meg leültem és a sakk, meg a pushover nevű kis logikai játék terelte el a figyelmemet...persze először azt is erőltetni kellett, de azért sikerült érezhetően enyhíteni a fájdalmat.....akkor, és abban a helyzetben viszont úgy éreztem, hogy soha nem fogok még egy ilyen lányt találni, és hogy nekem befellegzett.....mára már tudom, hogy tévedtem, 5 hónap múlva újra találtam valakit (más kérdés, hogy most megint a padlóról próbálok felvergődni, ugyanis 3 hónap után otthagyott:O )

csak 1 tanács: direkt, ''erővel'' próbáld elterelni a figyelmedet....nekem a fenti játékok bejöttek...persze bármi más is segíhet enyhíteni....
mindettől ugyan NEM fog megszűnni a fájdalom, de valamelyest jobb lesz. Én 2 hét múlva már ''beszámítható állapotban'' voltam

(#2134) Goose-T válasza L_ajos (#2129) üzenetére


Goose-T
veterán

Bizony, ezen csak egy jó társaság segít. Nagyon ne rúgjál be, mert másnap még jobban leteper a depresszió. Azért vannak az igazi barátok, hogy az ilyen időszakokon átsegítsenek. Tudom, hogy most úgy vagy vele, hogy semmilyen tanács nem segít, nincsenek kilátásaid. Le is fogsz fogyni, mert enni sem lesz kedved. Ha hívnak valahova, menj el, a társaság segít elterelni legalább arra a kis időre a gondolataidat. Csak ne tégy semmilyen meggondolatlan dolgot! Nem éri meg.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#2135) vicces válasza L_ajos (#2129) üzenetére


vicces
addikt

én kb 15 kilot fogytam :DD

de már röhögök az egészen. még meg van a csaj, de most készülök kidobni a kurvaanyába :) de szépen szóltam.
/bementem ma is vele pestre, mert nem voltam tul biztos a dolgomban. azt hittem, hogy ha csak kicsit szarul látom a helyzetet akkor ha együtt leszünk ugyis kiderül, hogy ő kell nekem. ehelyett volt egy rohadt unalmas szar, néha kinos délutánom./

meny a haverokkal kocsmázni, kicsit részegedj le.
a cigifüst meg a zenegép, és a társaság, nagyon sokat segit.
előbb utóbb ugyis megemberelődsz.

:)

(#2136) vicces


vicces
addikt

hi! emberek!
kb 10 perc volt az a bizonyos beszélgetés. gyakorlatilag vége, elvileg még nem tudom.
kicsit furcsa, hogy nem érzem magam rosszul, bár még friss ez az állapot. 10 perce ment haza.
van egy olyan érzésem, hogy lesznek még álmatlan éjszakáim.

csak irjatok már valamit, mert szar egy kcsit igy egyedül

:)

(#2137) QuarK


QuarK
senior tag

Nah, most kerültem vissza Szegedre és ennek köszönhetően (eltelt időre gondolok) már eljutottam oda, hogy csak nevetek az egészen... Bár ez a nevetés eléggé keserű, mondhatni...

Levélről nem fogok nektek mesélni, mert nem kaptam meg. Ha meg is kapom, nem tudom, elolvasom-e, mert inkább zárom az egészet.

Az ok:

A kedves drága ''kvázi'' barátnőm megcsalt. Jaj, bocs, nem. Ez így nem igaz. Ha minden tény ismeretében akarjuk megnevezni a dolgot: Ő csalta meg a barátját Velem, ergo, én a szeretője voltam...

Augusztus óta megvan a pasas. Velem ugye, (jóval feljebb írtam, de megismétlem) most ősszel találkozott. Mondván, szakított a 2.5 éve meglévő komoly párjával. Ez igaz volt. És visszaköltözött szüleihez. Ez is igaz. Nekem arról panaszkodott, hogy a pasija ok nélkül dobta, vagyis nem, mert annyit mondott neki: Jöjj rá magad, ha Te nem tudod az okot, akkor sajnálom. Ez is igaz, a pasas tényleg ezt mondta. De a pasas úgy értette, hogy rájött, titokban a lány viszonyt folytat mással. És a szakítás után írd és mond 1 hét után ezzel a másikkal volt. És azóta is happy living together. Nem tudom, miért kerültem a képbe, hisz nem én kerestem, hanem ő engem. Azt hiszem, a kirakókból úgy tettem össze, akkor keresett meg, mikor ebben az 1 hetes pasi nélküli időszakban volt. Lefeküdt velem, de aztán kapcsolat lett a titkos viszonyából, és ezzel egyidejűleg én lettem az új titkos viszony.

Röviden: X: a lány. Y: a pasija, akivel 2.5 évig volt. Z: akivel Y-t megcsalta. És én.
X jár Y-nal, de aztán augusztusban megcsalja Z-vel. Y szakít X-szel, aki megkeres engem, lefekszik velem, én belezúgom, aztán összejön Z-vel. DE továbbra is jár X hozzám, és ezzel megcsalja Z-t.

És bakker, ezt a lányt ismerem nem tudom mióta, kiírta nekem összes bánatát, gondját, itt van nálam már most 140 oldalnyi levéllap (ez úgy 6 levél össztermése), olyan nyílt őszinteséggel, hogy az már kriminális. Ugyanez jellemezte, amikor együtt voltunk, szóval... És akkor így átvert, azaz, ilyesmit eltitkolt előttem, s ez semmi, beszéltem titokban az anyjával, és további sok turpisság kiderült, ti. az apja sosem emelt rá kezet, és egyéb ''sajnáltatós'' dolgok sem estek meg vele.

2 év ismeretség, tömény hazugságra alapozva. Oké. Egyértelmű. Hagyom a f*szba. Csak egy kérdésem lenne, de lassan ez is elhalványul:

MIRE VOLT EZ JÓ??

Miért volt jó neki, hogy annyit írt, hogy nem fér három irattartóba? Miért dobott ki irdatlan összegeket, hogy órákon át telefonáljon nekem, hogy utazzon hozzám, és miért lógott az iskolából is értem, hogy a kirugatását kockáztatta (ezek is stimmelnek, az anyja mondta, valóban bajba került miattam)? Mi volt a szemében, amit láttam, miután megtörtént közöttünk? Mi volt az a zokogás? És az összes többi?

Klinikai eset, nimfomániás, dehát nem is szeretkeztünk sokszor, és ez is az utóbbi 2 hónap termése a 22-ből?

Nem értem, de azt hiszem nem is igazán akarom, de akkor is fúrja az oldalam.

Talán ha megtudom az okot, akkor másképp is le tudom zárni, így azonban csak egyféleképpen: ha totál takarékra veszem magam.

Ez mindig beválik, ha valakit el akarok felejteni. Ilyenkor bunkó vagyok a lányokkal, hideg és rideg az ábrázatom meg a megjelenésem, és sz*rok mindenre és midnenkire. Ez úgy 3 hónapig tart, és ilyenkor rengeteg barátot bántok meg.

Magyarul, önsanyargatás miatt másokat büntetek.

Áhhh... Megyek, és gyilkolok egy keveset az Unreal 1-gyel.

(#2138) vicces


vicces
addikt

úúú, bazz, mindjárt megyek és visszadobom a vacsorát a klotyoba . :O
remélem semmit nem basztam el.
elvileg minden ugy jó, ahogy megtörténik. jobb másként nem is lehetne.
nem?

tudom a másik csaj teloszámát. vajon felhivjam, vagy várjak még pár napot, hetet?

[Szerkesztve]

:)

(#2139) Wolverine válasza QuarK (#2137) üzenetére


Wolverine
félisten

Most tömören csak annyi jut eszembe: jujjj...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2140) vicces válasza Wolverine (#2139) üzenetére


vicces
addikt

én nem is mertem rá semmit se irni, mert nagyon meredek

:)

(#2141) QuarK válasza Wolverine (#2139) üzenetére


QuarK
senior tag

Nincs semmi baj, csak nem értem, s bár ne lenne ilyenkor olyan érzésem, h minden nő k....

Tudom, hogy nem, de ez az érzés leng körül, meg amivel befejeztem szövegem: a több hónapos destruktív hozzáállás.

(#2142) AND1


AND1
őstag

Jó topic...

Nő ügy, nő ügyek. Nekem is van egy kisebb ''ügyem''...nem is tudom hol kezdjem. Talán ott, hogy szerelmes vagyok. Nem tudom, hogy jó e. De nagyon érzem. Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből...

Ugye ennek a story-nak is a másik személye egy lány. Egy nagyon szép lány, aki persze sosincs magával megelégedve (persze, ki van?De én szeretném ha picit meglenne), tele ''gondokkal'', de a lényeg, hogy imádunk együtt lenni, ha tehetjük. Több mint egy éve ismerem. Esténként még chatelni is szoktunk. Keressük egymás társaságát, kiöntjük lelkünket egymásnak, féltjük egymást, gondolunk egymásra és fontosak vagyunk egymásnak. Sokat csalódott, mindig meghallgattam, sokat törődtem/törődök vele, egyszóval imádjuk egymást...sőt én többet érzek iránta, igen, beleszerettem!

Na most jön a bonyodalom picit. Mert ugye ez eddig ''tündérmesének'' tűnik, kb körülírtam egy párkapcsolatot. De nem az...vagyis AZ! Nem mégse úgy..., sajna nem mondhatom ki nyugodt szívvel, sőt ki se jelenthetem, hogy Ő a barátnőm. Pedig szívem vágya, hogy kimondhassam. Nem rég átjött hozzám és együtt töltöttük az estét. Nem kell gondolni semmi ''olyanra'' egyszerűen elvoltunk és egy romantikus estét töltöttünk együtt. Nevetgéltünk, kártyáztunk, zenét hallgattunk, ettünk, majd megöleltük egymást...és megcsókoltam. Lány még úgy nem csókolt mint ő. Tele volt érzelemmel. Majd kiugrott a szívem a helyéről. Amit persze észrevett és ''megilyedt'' picit........... Bevallottam neki, hogy mennyire fontos nekem és, hogy ''kell'' nekem! Kézenfogva, csókolózva állomásid elkisértem.

Másnap ''megbeszéltük'' a dolgot és hát mi lett a válasz. Nem is igazán az, hogy ''nem tudom!'', hanem, hogy tudjátok jöttek a kifogások, hogy mást érdemlek, nem tudja ezt viszonozni nekem, stb. Én mint érzelgős @@@@@@ nagyon xarul éreztem magam aludtam egész nap, nem voltam jól, rossz kedvem volt. Megmondta neki utána, hogy igaza van talán, és tényleg csak játszott velem, stb. Persze nagyon rosszúl esett neki amiket mondtam. Meg is lepődtem, hisz azt éreztem, hogy ezt várta tőlem. Ezek után azt mondta hogy '' nagyon fontos vagyok neki és sokszor szeretne velem lenne, átölelni, csókolni, és köszöni a sok törődést amit adtam neki. Valahogy szeretné meghálálni, alakul ahogy, ezért úgy dönt, hogy megtesz mindent amit tud és szeretne velem lenni....sokat gondol rám, stb'' Szóval értitek....

Eljött a második alkalom... Tali, puszi-puszi, úgy mentünk mint 2 barát együtt fel hozzám. Feljött, elvoltunk, ölelkeztünk, csókolóztunk, nagyo jó volt. Kézenfogva visszakisértem.

Mai nap: Elkisértem belvárosba, sétáltunk, dumáltunk, majd bekisértem munkahelyére. Fura volt, mert nem fogtuk egymás kezét. Csak az út vége felé. Jah és mikor találkoztunk adtam a szájára egy puszit. Mielött elváltuk volna átöleltem és mondtam is neki, hogy éreztem, hogy annál a puszinál meglepődött. Meg, hogy miért nem fogja úgy a kezem. Erre azt mondta, hogy vagy együtt vagyunk, vagy nem. Kettő között nem mükődik. Talizunk (megyünk vhova, vagy átjön) majd megint, de még nem tudjuk pontosan mikor... és elérkeztünk a jelenbe. Ennyi...

Konkluzió: Tanácstalan vagyok. Röviden ennyi. Annyira jól megvagyunk és olyan őszinték vagyunk egymshoz mintha évek óta együtt lennénk. Nem is igazán nem tudja mit akar, csak mintha várna vmire?! vagy nem tudom. Azt mondja vizuális. Lehet nem tetszem neki, biztos...legalábbis én úgy érzem nem az esete vagyok, mert ismerem. Mi zavar engem? Hogy tanácstalan vagyok, pedig nem szoktam. Érzem mintha nem merne felvállalni engem. Nem tudom miért, de amikor fogjuk egymás kezét az utcán BÜSZKESÉG tölt el, hogy foghatom a kezét és a ''többiek'' láthatják, hogy Ó IGEN, EZ A CSAJ VELEM VAN ÉS FOGJA A KEZEM! ....mégis ''így megvagyunk''. Véletlen lenne? Azt mondja soha nem adott még neki senki ennyi szeretet mint én. Én se adtam még ennyit egy lánynak. Tőle nem sajnálom, sőt csak neki akarok. Majd az idő eldönti. Biztos türelmesebbnek kéne lennem. De tudjátok...vagyis én tudom, hogy magabiztos szeretek lenni. Egyet tudok...vele szemben megéri türelmes lenni és várni. Csattanni nem akarok nagyot. Tudom már késő, de nem tehetek róla, hogy ilyen ''gyenge'' vagyok. Ez a csaj.........................Ő az............................!



[Szerkesztve]

Egy régi PH-s.

(#2143) vicces


vicces
addikt

... Erre azt mondta, hogy vagy együtt vagyunk, vagy nem. Kettő között nem mükődik....
ha ezt szo szerint kell érteni, akkor mond meg neki, hogy legyetek együtt. biztos fog ellenkezni, mint már ahogy megtette, de ne add fel.

:)

(#2144) QuarK válasza AND1 (#2142) üzenetére


QuarK
senior tag

Véged.

#1483, #2137

mod: de talán hátha ez más eset.

[Szerkesztve]

(#2145) AND1 válasza vicces (#2143) üzenetére


AND1
őstag

De vágja, hogy én melyiket szeretném! Tudod lehet érezni ha minden OK és azt is ha nem. Kettő között érzek. Lehet mondanom kéne többször? Lehet...

Egy régi PH-s.

(#2146) vicces


vicces
addikt

én már nem tudok semmit se.
leszarom a nőket. legfeljebb majd verem magamnak.

:)

(#2147) AND1 válasza QuarK (#2144) üzenetére


AND1
őstag

1,Sajnálom...

2 ''Véged.'' -> Köszi, ennél mi se eshetett volna nekem jobban! :)

Azért az én ''történetem'' még nincs elveszve szerintem....csak nincs. Az igaz, hogy neki is volt egy barátja, de nem igazán ''érezte ő'', és miután szakítottak, azután talizgattunk/jött át. Én türelmes vagyok, ezt ő is tudja! Szóval...

Na...itt érzem az illatát. A melegítő felsőm ráadtam mikor itt volt, mert fázott kicsit. Most is érezni benne az illatot. Eszéletlen finom illata van!

Egy régi PH-s.

(#2148) AND1


AND1
őstag

Szóval az én egyetlen ''bánatom'', ami nem is bánat, hogy (még?) nem vállal fel....basszus...csak nem szégyelne! De pl ő mondta már nekem, hogy ''azt szeretném, hogy megcsókolnál'' ez annyira jól esett. Abban a pillanatban ez nekem felért egy ''szeretlek'' vallomással is. Úgy mondta! Huhh...
Tudom-tudom türelem! Meg nem érdekel a sex, nem azért kell nekem most hogy legyen hozzá partnerem. Szeretném érezni, amit ő is érez és szeretném tudni is, hogy egymáshoz tartozunk. Mert ez a csaj fantasztikus...

Egy régi PH-s.

(#2149) QuarK válasza AND1 (#2147) üzenetére


QuarK
senior tag

1. Sajnálom a kirohanást, mint mondottam, destruktív állapotba kerültem.

2. Azután voltak a talik, hogy szakított a barátjával? Ajj... TUDOM, nem minden nő ilyen, de ez jelentheti ezt IS: nah, dobtak, de itt van ez a ficek, mindig is jó lelkitárs, meg miegymás volt, most megvigasztalódok, aztán majd lesz másik. Addig se leszek egyedül, s vigasztalnak.
--Bár ezt fordíthatod javadra is amennyiben így van: mivel kissé rád lesz utalva, elbűvölöd, magadba bolondítod, s nem fog keresésbe, megállapodik.

3. Érzed az illatát. Elvesztél. Az milyen jó lesz, mikor minden dologból majd rá tudsz asszociálni.

[Szerkesztve]

(#2150) AND1 válasza QuarK (#2149) üzenetére


AND1
őstag

1, Semmi baj...

2, Tudod mi az érdekes? Hogy volt, mikor vele talizott és rólam mesélt neki, hogy mennyire törődöm vele és, hogy többet érez irántam mint egy barát íránt. Az a srác nem volt komoly neki. (Mondta, hogy ''szabadidő partner'' -nél többet nem is érez iránta. Egy buliban összejött és néha taliztak vhol)
Na ezt kapd ki...és ezért sem értek sok mindent.

3, Hát remélem, hogy az akkor már tényleg JÓ lesz :B

[Szerkesztve]

Egy régi PH-s.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.