Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2601) chicken válasza Jano (#2598) üzenetére


chicken
senior tag

Hát szerintem egy nő legyen tapintatos. Nekem eszem ágába nem jutna valakinek azt mondani, hogy ''csúnya vagy'', még ha csúnya is. Egyrészt, mert ez nem is olyan fontos, másrészt az ilyen szövegű nők szerintem nem is nőből vannak, hanem nem is tudom ... csak ilyen üresek.

mens sana in campari soda

(#2602) Wolverine válasza Jano (#2600) üzenetére


Wolverine
félisten

Egyrészt. Másrészt nem bíznék semmilyen hasonló szerben. Vegyészként van rálátásom, milyen hatása lehet az emberi szervezetre egy olyan szernek, ami isten tudja, honnan került a kezedbe és mit tartalmaz... Ha sehogy sem sikerül feljebb tornázni a tömeged, akkor teljes orvosi kivizsgálás ajánlott, mert kizárt, hogy nem tudsz hízni egy dekát sem...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2603) Gh0sT válasza Jano (#2598) üzenetére


Gh0sT
addikt

Bazze, nézd meg milyen szóval kezdted az utolsó 4 hsz-ed! :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2604) Jano válasza chicken (#2601) üzenetére


Jano
senior tag

Mondjuk ja elég bunkó volt így mondta nem akarlak meg sérteni de béna vagy (kinézetem). Érted szóval ha nem akar megsérteni akkor mért mondja. Meg felemlítek neki egy csajt(barátnőjét) de nem mondtam róla (a barátnője) semmit hogy jó csaj erre azt mondja hogy ne is álmodjak róla sose járna velem (a barátnője).

A tudás érték!!!

(#2605) Gh0sT válasza Jano (#2600) üzenetére


Gh0sT
addikt

Igyál tejet, egyél szőlőcukrot, szedjél fehérjét! A Gyúrósok ide topicban nyugodtan kérdezz!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2606) Jano válasza Wolverine (#2602) üzenetére


Jano
senior tag

Én ilyen táplálék kiegészítő legálisan kapható szerekre gondoltam, nem dopping szerre.

A tudás érték!!!

(#2607) Goose-T válasza Jano (#2604) üzenetére


Goose-T
veterán

Hát ez tényleg elég nagy bunkóság volt a részükről, ezt egyáltalán nem érdemelted meg tőlük. Egyébként ne aggódj, én pont a két érettségi (írásbeli - szóbeli) között vesztettem el a szüzességemet! Nem lehet mindenki Don Juan már a középiskolában!

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#2608) Wolverine válasza Jano (#2606) üzenetére


Wolverine
félisten

A legálisan kapható szerek esetén sem mindegy, honnan veszed, mi van benne, ki vizsgálta be stb.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2609) Killberk válasza Jano (#2593) üzenetére


Killberk
aktív tag

Nem feltétlen akarlak lebeszélni gyúrásról, de nem biztos hogy neked be fog jönni. Nemtom hány éves vagy, de ha kb. 16 és 20 között akkor az még jó. Ha e fölött, akkor az már nem annyira, mert szervezet lassan abbahagyja a fejlődést, szal sokkal nehezebb izmot gyártani, főleg hogy súlyod és magaságod alapján erre amúgy se hajlamos. Kell hozzá pénz is (havi 10-15k + kondibérlet), mert bizony tömegnővelők nélkül végkép nincs értelme csinálnod. Jah, bárki bármit mond, soha, de soha ne nyomas szteroidokat (se tabletta, se tű)!
Mielött elvakult gyúrósok fikáznának, hogy hülyéket írok, vegyék tudomásul, hogy vannak olyan alkatúak, akik bármennyit esznek meg gyúrnak, akkor is csak minimális izomnövekedést várhatnak. Azért meg nem biztos hogy megéri annyit szenvedni meg költeni. Én is csináltam egy ideig, de nem jött be.

Azért próbáld meg, ha gondolod, tényleg nem lebeszélésből írtam fentieket.

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#2610) Gh0sT válasza Jano (#2606) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ajánlom figyelmedbe:

Bővebben: link

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2611) Wolverine válasza Killberk (#2609) üzenetére


Wolverine
félisten

Na ja, én is az a fajta vagyok, aki az erősítéstől kiszálkásodna és akkor úgy néznék ki, mint valami rovar...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2612) Gh0sT válasza Killberk (#2609) üzenetére


Gh0sT
addikt

Én amondó vagyok, hogy igenis áljon neki, függetlenül attól, hogy lesz-e látszatja, vagy sem. Sokkal jobb lesz a közérzete utána.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2613) Drizzt válasza chicken (#2601) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Jah, ebben egyet tudok érteni.

I am having fun staying poor.

(#2614) Killberk válasza Gh0sT (#2612) üzenetére


Killberk
aktív tag

Igaz ami igaz, valamit azért sportoljon. Én amikor abban a korban voltam, hogy gyúrnom kellett volna, hátha lesz valami, inkább bicikliztem, ami egyáltalán nem egy izomépítő sport, sőt. Sebaj, a kondim azért jó volt. :))

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#2615) Drizzt válasza Wolverine (#2611) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én is, amikor elkezdtem a gyúrást, 50 kiló voltam, amikor befejeztem 57, most meg kb. 55-54. Majd a vizsgaidőszak után újra akarom csinálni, mert bevallom, hiányzik. :U Nem a kinézet vagy ilyesmi miatt, hanem egyszerűen a mozgás miatt. Amúgy mindenféle extra nélkül ''nőttem'' ennyit, még fehérje se, semmi. De mondjuk csak a mellizmom tudott nőni, meg picit a tricepsz, de semmi más nem...

I am having fun staying poor.

(#2616) ágika válasza tildy (#2562) üzenetére


ágika
csendes tag

valóban szeretek, téged nem is lehet komolyan venni. egészség!:D

szerintem

(#2617) QuarK


QuarK
senior tag

Ehhez a gyúrós dologhoz: Alkat kérdése, van aki egy szelet kenyértől puffad, és alig eszik, és még úgy is szedi a fogyótablettákat. A teljes kivizsgálást meg lehet b*szni számtalan ismerősöm van, a ''leletek'' szerint makkjók, bár valószínűleg egyetlen fogyatékosságuk az akut borítékhiány lehetett.

Én a 199 centimhez vagy 75 kiló, ha nagyobb a gáz, 70. Nyáron voltam 80, de még így is cérnametéltnek tűnök, de ez van. Ha alig eszek,nem fogyok. Ha tömöm magam mint az állat, nem hízok. Anyagcserém k*rva rapid, meg a rák tudja, mindenki ezen hullik össze, hogy hogy voltam képes én a nyáron heteken keresztül napi 8 órán át enyhén vizes 7.5 centi vastag 4-6m hosszú fenyőfapallókat máglyába rakni. Azth ittem, lesz bármi látszata, de nem lett, csak még szálkásabb lettem, és látszanak az ereim. Mondjuk szépen lebarnultam, most is tart :)

Kész, ha vkit nem tartanak szépnek rossz helyen van, vagy nemtom, engem ilyeninzultus nem ért pedig bőven érhetne, hajh... Ha én ekkora villanyoszlopként/zsiráfként tudtam találni, másnak is fog, akár hurkapálca, akár a hurkák lógnak róla.

Jobb esetben.

Kisugárzás kérdése az egész nem? Ahogy látod magad, kivetül a külsőre is vhogy.

(#2618) Wolverine válasza QuarK (#2617) üzenetére


Wolverine
félisten

Az utolsó bekezdésed nagy igazság, ráadásul még tökéletesen működik is...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2619) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Én inkább azt mondanám, hogy férfiaknál a testalkat kinézete baromira nem lényeges. Nem tudom, mi a lényeges, de hogy nem a test kinézete az biztos, kivéve, ha nagyon szélsőséges. Azt egy nőtől kéne megkérdezni, hogy mi tetszik nekik egy férfiban. Nem hinném, hogy sok olyan van, aki azt mondaná, hogy a teste..

I am having fun staying poor.

(#2620) Gh0sT válasza Drizzt (#2619) üzenetére


Gh0sT
addikt

A férfiak feneke nagy népszerűségnek örvend a nők körében. :D Szóval azt tutira megnézik... :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2621) Wolverine válasza Drizzt (#2619) üzenetére


Wolverine
félisten

A jelenlevő hölgyek is válaszolhatnak :U Náluk autentikusabbat nem lehet itt találni...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2622) QuarK válasza Gh0sT (#2620) üzenetére


QuarK
senior tag

Nekem az ex (nem a kvázi-merénylős) a pocim dicsérte, mert szép kockás.

:DDD

mod: Egyébként télleg érdekes hogy néha úgymond ''fullos'' nőket milyen jóízlés-határ-feszegetős hapsik mellett látom feszíteni

[Szerkesztve]

(#2623) Wolverine válasza QuarK (#2622) üzenetére


Wolverine
félisten

Lehet, hogy a pénztárcájuk is a jóízlés határait feszegeti... :((( :o :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2624) Drizzt válasza QuarK (#2622) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Van egy csomó olyan csaj is, aki meg a sörhasat szereti.

I am having fun staying poor.

(#2625) Apophis


Apophis
őstag

Azért az nem árthat, ha valaki kellemesen izmos. A szélsőségek (kokszos, cérna, hájpacni) kisebb népszerűségnek örvendenek, persze találnak partnert könnyedén. Én testalkat terén szeretnék egy amolyan szálkás, de azért enyhe masszával is rendelkezőt elérni, mivel vékony ektomorf alkatomhoz nem illenének a hatalmas izomkötegek, és szerintem mindenképp jobban bejönne a nőknek.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#2626) Apophis válasza Wolverine (#2623) üzenetére


Apophis
őstag

Vagy csak simán jó a szövegük. Egyébként én is meglepődöm...

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#2627) Gh0sT válasza QuarK (#2622) üzenetére


Gh0sT
addikt

Gondolom a ''fullos'' az Nálad is a jól megd...nám ketegória. Semmi egyéb... :DD

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2628) Gh0sT válasza Apophis (#2626) üzenetére


Gh0sT
addikt

LOL :DD

Néha beszélni nem tudnak. :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2629) Apophis válasza Gh0sT (#2628) üzenetére


Apophis
őstag

Akkor marad a buksza...
Mindegy, én ha lenne pénzem sem lennék olyan nővel (sokáig :D), akinek a pénzem kell.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#2630) Wolverine válasza Gh0sT (#2627) üzenetére


Wolverine
félisten

:DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2631) Gh0sT válasza Apophis (#2629) üzenetére


Gh0sT
addikt

Tudod, ha nekem pénzem lenne, akkor egy darabig csak olyan ''barátnőm'' lenne, amiért fizetni kell. :) Nem, nem qrváznék, inkább valami konzumhölgyre gondoltam...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2632) QuarK válasza Gh0sT (#2627) üzenetére


QuarK
senior tag

Ebből kinőttem.

(#2633) Apophis válasza Gh0sT (#2631) üzenetére


Apophis
őstag

Konzumhölgy, mi? Legyen rögtön gésa!

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#2634) Gh0sT válasza Apophis (#2633) üzenetére


Gh0sT
addikt

Jó pap is holtig tanul... :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2635) Gh0sT válasza QuarK (#2632) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nem mondod, hogyha van egy nő, akit szexuálisan vonzónak találsz és ő szeretne veled egy romantikus éjszakát eltölteni, akkor elküldenéd, hogy ''Intézd el magadnak baby!''.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2636) QuarK válasza Gh0sT (#2635) üzenetére


QuarK
senior tag

There is a little problem.

A... khm... szellemi/lelki/spirituális/stb. vonzódás nálam mindig szexuális vonzódáshoz is vezet...

Az erős szexuális vonzódás pedig sz/l/s dolgok felbukkanásához, amik NAGY valószínűséggel irreálisak.

Ti. szex csak szerelemmel igazi, vagyis anélkül (bár kevésszer történt ilyesmi) csak az agyam működik az ágyban és nekem úgy nem jó. (gyk.: nem megyek el).

lehet röhögni.

(#2637) Gh0sT válasza QuarK (#2636) üzenetére


Gh0sT
addikt

Abban egyetértek, hogy az erős szexuális vonzódás pszeudo érzések kialakulásához vezethet egy darabig. Ami elmúlik és úgy is van rendjén hogy elmúljon mindkét fél részéről. A gyakorlatban mondjuk más szokott lenni a helyzet, mert általában az egyik fél ezeket az ''érzéseket'' tévesen értelmezi és túl nagy jelentőséget tulajdonít nekik.

Más:
''csak az agyam működik az ágyban és nekem úgy nem jó. (gyk.: nem megyek el).''

Miért törvényszerű az, hogy mindkét félnek ugyanolyan jó legyen? Sőt továbbmegyek: neked akkor jó, ha elmész? Csak akkor? Nem elég, ha a partnert ''boldoggá'' teszed, ha látod az arcán a gyönyört? Szerintem a lelki kielégülés is lehet ugyaolyan jó - sőt még jobb is -, mint a testi.


Szerk.:
Én úgy vagyok vele, hogy ha már egy ilyen éjszakára kerül a sor, akkor a nő igenis kapjon annyi plusszt tőlem mind érzelmileg, mind testileg, hogy utána is jó pasinak tartson. De nem ez az elsődleges szempont, bár bevallom fontos! Inkább azt helyezném előtérbe, hogy amikor reggel felkel mellőlem akkor is nőnek érezze még magát.


[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2638) QuarK válasza Gh0sT (#2637) üzenetére


QuarK
senior tag

:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O

Basszus cicerói körmondatokban fogalmazok néha és még így se jó...... ÁÁÁÁÁ.

Nem az a fontos hogy ''megszabaduljak a fehérjéimtől''. Nem, és ezerszer is nem. És épp ez az, hogy lelkileg marad az egész egy üres tornagyakorlat, és mint írtam az oda-vissza hatást, ez kihat arra is, hogy nem megyek el. A másik meg, hogy engem az úgymond gyönyör csak akkor okoz örömet, vagy nem tudom márhogy fogalmazzam,hatudom ez nála is olyan összetett mint nálam, mert én valahogy nem kóser vagy Isten tudja, ha csak szex miatt ott élvezkedik vagy ááhhhh, szóval én fancsali pofát vágok ha valahol elkezd valaki tekergőzni nekem mindenféle gagyi filmből kivett mozdulatokkal meg csücsörít meg hülyén affektál átlátszó és nincs mögötte SEMMI. Érthető, nem érthető, de így van, én sem tudom egészen, nem hiszem hogy meg is lehet igazán fogalmazni és mint ezt is írtam ez a legnagyobb bajom-hibám a BONYOLULTSÁG.

Ami szép is lehetne ha tudnám kezelni... vagy megbékélnék vele?

(#2639) Gh0sT válasza QuarK (#2638) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nem gondolod, hogy az úgymond ''BONYOLULTSÁG''-odat néha le lehetne egyszerűsíteni? (Nem konkrétan erre az esetre gondolok...) Vagy az nálad egyet jelentene az elveid feladásával?

Félreértés ne essék, nem kötekedni akarok, mert nagyon sok épkézláb gondolatod van. :) Mondhatnám azt is, hogy olyanokat írsz/gondolsz, amik anno és talán még most is nagyon közel állnak hozzám.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2640) QuarK válasza Gh0sT (#2639) üzenetére


QuarK
senior tag

Köhömmm... A bonyolultságomat valahányszor megpróbálom magam leegyszerűsíteni, akkor elkezdek agyalni azon, hogy tegyem, és a végén a sok felhalmozódott hülyeségem meggörbíti a teret, úgyhogy gyors abbahagyom a ''leállító'' műveletet. Mert a végén még összeroppana a tér, és a keletkező fekete lyuk elnyelné a világot. :D

Komolyra fordítva, nem megy -- egyedül. Ami pedig végképp tragik(omik)ussá teszi az egészet, hogy eddig egyetlen egy ember volt képes kikapcsolni.

Kitalálja magától mindenki Ki lehet... :(

(#2641) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Jájj, az a komoly gond kezd itt engem fenyegetni, hogy túl sok lesz a probléma a topikban, és lassan nem tudom megjegyezni hogy kihez melyik tartozik :Y

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#2642) Wolverine válasza Panther (#2641) üzenetére


Wolverine
félisten

Írd ki :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2643) Panther válasza Wolverine (#2642) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Na ez nem annyira hülyeség... vagy egy hsz-be itt összegyűjtöm röviden hogy kinek mi a gondja. :)
Nekem pl hogy a BME infón nincsenek csajok. :D

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#2644) Agyzuzo válasza Panther (#2643) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nálunk jogon van egy csomó facér nő, jöhetsz válogatni. Kár hogy mind unalmas, elült seggű és egyedül a tankönyvekkel élnek nemi életet. :U Hál' Istennek nem vagyok rájuk szorulva. :P

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2645) tildy válasza Panther (#2643) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez nem igaz...
Vannak, csak nem elegen;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2646) Panther válasza Agyzuzo (#2644) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Hát azt rögtön sejtettem hogy ott vannak, sőt, azt is hogy ha valamelyik szabad, annak oka van. De azért kösz az infót. :)

Tildy: Jó, jó, én is úgy értettem hogy:
Igaz hogy kevesen vannak, de legalább nem is tetszenek. :DDD

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#2647) Wolverine válasza Panther (#2646) üzenetére


Wolverine
félisten

Bezzeg az ELTE-s vegyészek között megvan az 50% :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2648) nofene


nofene
aktív tag

áááááááááÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Elegem van az összes +'''!@#&˘~ˇ lányból

Grrrrrrrr....
Bocsi erre most szükségem volt.

(#2649) Drizzt válasza Panther (#2646) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hát, ha ez vígasztal, akkor az egyel fiatalabb évfolyamon is ez a helyzet... Lehetnek amúgy vagy 20-an is a lányok akár...

I am having fun staying poor.

(#2650) Drizzt válasza nofene (#2648) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Mesélsz?

I am having fun staying poor.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.