Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2501) ágika válasza Gh0sT (#2498) üzenetére


ágika
csendes tag

akkor te vagy ''az érett'' ?
akkor mosolyogj csak rajtam és élvezd a korodból adódó bölcsességet.
mégis azt gondolom, nem a kor határozza meg elsődlegesen a tapasztaltság mértékét. és ez a fránya általánosítás.mindig a szívembe mar.

szerintem

(#2502) Gh0sT válasza ágika (#2497) üzenetére


Gh0sT
addikt

Imádok nőkkel ''vitatkozni''. :) Komolyan mondom, ha helybeli lennél meghívnálak egy kávére és jól elbeszélgetnék Veled. :) Ezt most bóknak szántam. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2503) divot válasza Gh0sT (#2498) üzenetére


divot
veterán

Pontosan erről van szó.
Én például 18 évesen ilyen dark sztájlban leledztem éppen, és teljes szívemmel hittem benne, hogy 30 évesen már nem fogok élni. Mert minek? (Nagyon sok kjúros, és egyéb darkvéves lányt szedtem föl ezzel a nagyon rossz dumával... :DDD)
Erre tessék, már a 32 felé közeledem. :)

(#2504) etilin válasza ágika (#2500) üzenetére


etilin
aktív tag

Pl én két éve el se tudtam volna képzelni hogy miközbe az egyik lányt próbálom elcsábítani aközben hagyom hogy egy másik elkezdje masszírozni a lábam az asztal alatt
Egyszerűen pofátlanságnak tartottam volna.
Ja és mindakét lánynak van tartós kapcsolata.
:DD:DD

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#2505) ágika válasza Gh0sT (#2502) üzenetére


ágika
csendes tag

őszintén mondom, h elmennék. azt sajna nem tudom ígérni, h meggyőznélek, m nem ismerlek semennyire, gőzöm sincs, kiket takarnak a nevek. még csak régóta se írógatok ide.
viszont, biztosan csak koromból adódóan, nem szeretem a kávét :DD

szerintem

(#2506) Gh0sT válasza ágika (#2501) üzenetére


Gh0sT
addikt

Jaaaaj, ne csináld már. Nem vagyok én érettebb és nem nézlek le... :) Ne csinálj magadból mártírt, mert nem adtam rá okot. Csak elejtettem egy olyan megjegyzést, ami Neked rosszul esett - ha jól sejtem.

Ne haragudj, nem akartalak megbántani. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2507) -= CsoCso =- válasza ágika (#2495) üzenetére


-= CsoCso =-
tag

Támadások?! :F Hol látsz te itt támadást? Szerintem mindenki korrekt határokon belül mond saját véleményt...

Ha én igazán szeretek valakit, akkor ott csakis Ő van, és senki más! Tudom, hogy mit tennék meg érte, szerencsés esetben tudom, hogy Ő is megtenné ugyanazokat, és kölcsönösen bizalmat előlegezünk meg egymásnak. (amivel persze lehet élni és visszaélni) De részemről biztosan nem fogok úgy tekinteni egyetlen másik lányra sem, hogy ''...húdejólenne...'', hisz' van valakim, aki fontosabb az ilyen fellángolásoknál.

Persze ezt itt Pesten - sajnos - nem tapasztaltam eddig, ezért is tudom, hogy nem innen fogok társat választani. Valahogy az emberek itt liberálisabbak. :F De lehet, hogy csak én néztem rossz helyen. :U

[Szerkesztve]

70 000 Ft a nyomravezetőnek: http://mobilarena.hu/f.php?mod=40&id=515309

(#2508) ágika válasza etilin (#2504) üzenetére


ágika
csendes tag

de ez ugye meg sem történt, mert akkor borzasztóan féltékeny leszek ám!!

szerintem

(#2509) Integra válasza ágika (#2501) üzenetére


Integra
titán

ebben van igazság, de ha nagy általánosságban beszélünk, a bölcsesség a korral (is) jár.
''és ez a fránya általánosítás.mindig a szívembe mar.''
vagyis te pont kivétel vagy.
ez szubjektív, nézőpont kérdése. mert amit tőled eddig olvastam, az alapján nem érzem egy picit sem, hogy te kivétel lennél.
és ez megint csak nem sértés, tényleg nem kötekedni akarok.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2510) Gh0sT válasza ágika (#2505) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ha mégegyszer a koroddal jössz, felnégyellek! :DD

Ilyet sem fogok nőtől kérdezni soha... Most ezt hallgathatom életem végéig? :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2511) ágika válasza -= CsoCso =- (#2507) üzenetére


ágika
csendes tag

na, sztem ezt ne hozd fel még egyszer, Bpen semmivel nem hűtlenebbek az emberek, mint máshol. arra péládul még nem gondoltam, mennyivel több ember él itt 1 négyzetkilométeres területen, mint máshol, vidéken??
szerintem akkor sem lehet tudni, h mit hoz az élet..

szerintem

(#2512) ágika válasza -= CsoCso =- (#2507) üzenetére


ágika
csendes tag

nem gondolotam komolyan az attackos részt, és még hízeleg is, h ennyien reagálnak arra, amit írtam. és pontosan tudom, miért van ez, és tetszik..

[Szerkesztve]

szerintem

(#2513) Integra válasza divot (#2503) üzenetére


Integra
titán

frankón ilyen világvége hangulatos arc voltál?!:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2514) Gh0sT válasza Integra (#2509) üzenetére


Gh0sT
addikt

''mert amit tőled eddig olvastam, az alapján nem érzem egy picit sem, hogy te kivétel lennél.''

És még én vagyok tapintatlan? :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2515) divot válasza Integra (#2513) üzenetére


divot
veterán

Simán.
Egészen igzalmas kamaszkorom volt, ami 14 éves koromtól tartott 25-ig... :D Ebben volt depesmódosság, kjúrosság, autentikus néptáncosság, némi pánkság, enyhe anarhizmus, és rengeteg buli, nők, és a legkevésbé sem Fanta... ;)

(#2516) ágika válasza Gh0sT (#2510) üzenetére


ágika
csendes tag

apropó tényleg, nem hallottad még, h nőt nem illik a koráról kérdezni?!! :D
nem sértődtem meg, egyszerűen nagy energiájú ember vagyok, ez minden irányban érthető, így tehát indulatos, heves,s tb...
viszont nem tartom magam kivételnek, kívülállónak viszont egy picit igen
még este felnézek, de most mennem kell, be kell mennem a városba, m nem tom, holonap nyitva lesz e még valami.
hello mindenkinek!

szerintem

(#2517) Integra válasza Gh0sT (#2514) üzenetére


Integra
titán

:P én vállalom :P
nem azt mondtam hogy töröld ki, hanem hogy sértődés lesz:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2518) Integra válasza divot (#2515) üzenetére


Integra
titán

depesmód az nálam is volt, de szigóruan csak a hifiben, ruhában maradt a sport, úgyis mindig verekedtem meg bicajoztam, meg csajoztam, de depesmód szeretet mai napig tart:)
még volt az a fémlemezből kivágott dm jelvény is, sőt asszem valahol meg megvan!! igaz, nekem soha nem lógott a nyakamban:)

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2519) divot válasza Integra (#2518) üzenetére


divot
veterán

Tedd föl ma! :D Előszilveszteri DM parti van a Pecsában. Így legalább tudni fogom, hogy melyik szerencsétlen nyakbalógós vagy te... ;)

(#2520) Integra válasza ágika (#2516) üzenetére


Integra
titán

''apropó tényleg, nem hallottad még, h nőt nem illik a koráról kérdezni?!!''
na látod, ez(!) egy ritka nagy butaság...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2521) Integra válasza divot (#2519) üzenetére


Integra
titán

ma krav maga jevényes ingpóló lesz rajtam, mert edzéstársakkal van előszilveszteri sörözés meg billiárdozás:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2522) divot válasza Integra (#2521) üzenetére


divot
veterán

Akkor te is fejfájással indítod a szilveszteri bulit. :)

(#2523) Integra válasza divot (#2522) üzenetére


Integra
titán

nem biztos, valszeg autóval megyek:)
nem sok kedvem van végig zötykölődni éjjeli 50essel, aztán még gyalogolni egy háromnegyed órát... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2524) divot válasza Integra (#2523) üzenetére


divot
veterán

Buliidőszakban sajnos megugrik a taxiköltség. Ebben a hónapban már vagy 20K-t biztos eltaxiztunk. :(

(#2525) Integra válasza divot (#2524) üzenetére


Integra
titán

na a taxi az amire én nem adok ki pénzt...
inkább felhívom valamelyik barátom hogy vigyen haza és fizetek neki benyapénzt, vagy ha nem megy, akkor cd a fülbe és hazacaplatok.
de taxira.....

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2526) divot válasza Integra (#2525) üzenetére


divot
veterán

Korral jár. :)
A haverjaimat, meg nem tudom fölhívni, mivel általában együtt iszogatunk.

(#2527) tildy válasza ágika (#2477) üzenetére


tildy
nagyúr

Valakinél már az is túl nagy kérés hogy szeressék.
ÁÁÁ, na mind1.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2528) tildy válasza ágika (#2495) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha a legnagyobb idillben ilyen felbukkan, akkor biztosíthatlak róla hogy az nem is akkora idill.
Az emberek akkor hajlamosak flrekacsingatni(bocs ez általánosítás) ha valami mégsem olyan idilli.
Nameg légy túl egy 6-8 éves kapcsolaton , majd megnézem ilyenekt fogsz e mondani, amit most.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2529) aesir válasza tildy (#2528) üzenetére


aesir
veterán

Akkor is hajlamosak ha idill van.:) Az ember már csak ilyen, nem feltétlenül csak fajt fenntartani szeret, mert a szex önmagáért is isteni.

Van saját életem...

(#2530) tildy válasza aesir (#2529) üzenetére


tildy
nagyúr

Én eddig azt vettem észre , hogy azok akkor csak ilyen pillanatnyi félrelépések, és nem komoly másbaszerelmesedések.
Persze a megcsalt fél szempontjából ez kevés vigasz.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2531) aesir válasza tildy (#2530) üzenetére


aesir
veterán

Így igaz:)

Van saját életem...

(#2532) ágika válasza Integra (#2520) üzenetére


ágika
csendes tag

''viccesen'' írtam, de mind1

szerintem

(#2533) ágika válasza tildy (#2528) üzenetére


ágika
csendes tag

na ja, asszem abban mindketten egyetérthetünk, hogy a koromat tekintve azért nem baj, h nem vagyok túl egy 6-8 éves kapcsolaton... :D

szerintem

(#2534) tildy válasza ágika (#2533) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem baj , sőt.
Csak egy ilyen után kicsit másképp látnád a dolgokat.
Főleg ha a fiúnak te vagy az első csaj, és azon gondolkodik , jó lenne kicsit egyedül...Mert már rég veled van, és...Esetleg nem élt még eleget.

(Egyébként én sem vagyok túl, de nagyon mozog a bili...És félek kiborul:()

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2535) -= CsoCso =- válasza tildy (#2534) üzenetére


-= CsoCso =-
tag

Nnnaaa...! Ennyire nem lehet ''ilyen'' ez az időszak! Legalább Valaki tartson ki! :)
Na persze; ha csak ennyin múlna... :U

70 000 Ft a nyomravezetőnek: http://mobilarena.hu/f.php?mod=40&id=515309

(#2536) agrarfiatal


agrarfiatal
senior tag

meg talán itt a csalódások egy részében nagy szerepe van - mint többen is írták -, hogy az édes kedves azzal magyarázkodik, hogy ő is nehezen heveri ki a szakítást aztán másnap már talán reszelik is. - Ez a legundorítóbb mikor valaki bort iszik aztán vizet prédikál. Ha meg szembesíted az általa végrehajtott dolgokkal, még neki áll fejjebb és kimagyarázza magát - persze aki hagyja magát meg is érdemli.

amúgy még nekem az a meglátásom, ha egy kapcsolatban szakításra kerül sor akkor ott annak a kapcsolatnak vége és nem újrakezdeni. Ez olyan mikor egy szakatt épületet foltoznak - sose lesz olyan mint egy új. Tanuljon meg a férfi/fiú, a nő/lány nemet mondani ilyenkor és továbblépni.

life goes on....

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#2537) aesir válasza tildy (#2534) üzenetére


aesir
veterán

Baj van tildy?
Munkád van már?

Van saját életem...

(#2538) Intelligencs válasza tildy (#2534) üzenetére

Gondolom Te sem lehetsz akkor túl idős. Ez esetben örüljél, hogy Te is megismerkedhetsz egy új emberrel. Úgyis az a legizgalmasabb rész, amikor először randizgatsz valakivel, az annyira jó!

The Amiga, Born a Champion

(#2539) vicces válasza agrarfiatal (#2536) üzenetére


vicces
addikt

jah, ez igy van. nekem is ilyen volt az asszony.
de végül, ez volt az amiért már nem szeretem.
na meg sokan veregették a vállam itt. :)
csak ''vizet prédikál''.
viszont asszem ma volt az 1. nap amikor jol éreztem magamat.
és ez még csak egy unalmas, lapos este volt.
aztán lehet, hogy 1 honap mulva megint kész leszek, de nem is gondolok inkább előre rá. lesz ami lesz.
asszonnyak 1.x azt mondtam, hogy tartsunk egy kis szünetet, aztán kb 5 perc mulva elkezdetem magyarázni, hoyg ilyen végülis nincs, az szakitás lenne.:)
nekem asszonykám azt mondta, hogy ha összetartozunk majd ugyis megint összejövünk. és tényleg igaza van.
de én tudom már előre hogy mi lesz. /állitolag a fodrászának bejött/

tildy, rakd ki a gyereket. csak megszokásból, és kényelemből van veled.
nehéz, de jó

:)

(#2540) vicces válasza Intelligencs (#2538) üzenetére


vicces
addikt

ez az ami rohadtul hiányzott a 4 év alatt.
az 1. néhány randi feszültsége.
kurva jó. mondjuk már letárgyaltuk, hogy nem éli bele senki sem magát teljesen, mert a végén porul járhat, de akkor is jo :)

:)

(#2541) CsY


CsY
aktív tag

ez annyira eccerü...
nyaffffff
1-a csaj mit tesz, ha ottvagy mellette?
2- te mit teszel a csaj közelében
3- egy mindenkiért, mindenki érted
4- te viseled a nadrágot, hol érdekel a Danigyerek, meg a falu szája
5- én ha nönek születtem volna, a világ legnagyobb ribanca lennék
6- ha felfogtad azt, hogy mt mondott a csaj Danirol, akkor miért nyitottad ezt a topicot? sztem az elég egyértelmü segédkezés volt arra........
;]

(#2542) vicces válasza CsY (#2541) üzenetére


vicces
addikt

ember te ritka nagy segg vagy :Y
nem mondom, hogy miért :DDD

:)

(#2543) MUŁĐER válasza vicces (#2542) üzenetére


MUŁĐER
addikt

ne mond hogy nincs igaza:D

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#2544) vicces válasza MUŁĐER (#2543) üzenetére


vicces
addikt

abba igaza van, hoyg ha én is nő lennék, akkor a világ legnagyobb kurvája lennék, legalább nem kéne ''dolgoznom'' :)

[Szerkesztve]

:)

(#2545) Agyzuzo válasza ágika (#2495) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ha az az idill és szerelem viszonzott mindkét fél részéről, akkor nincs az az erő, ami ebbe belekavarhat. Ha egy kapcsolat megingatható egy ilyen ''kiszámíthatatlan'' harmadik fél által, akkor ott már nem beszélhetünk se szerelemről, se idillről.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2546) tildy


tildy
nagyúr

25

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2547) Nowhereman válasza tildy (#2534) üzenetére


Nowhereman
őstag

Emiatt sem érdemes elsőnek lenni, hanem egyetlennek. Hja és ugye egyetlennek lenni elsó helyett nem lehetséges a birtoklás alapú kapcsolatokban.

Utánam a kondenzcsik!

(#2548) tildy válasza vicces (#2539) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem fogom kirakni, mert a társamnak tekintem.
Másrészt a legjovv barátom és én is nek.
Nagyon sokmindenen mentünk már keresztül, és tény és való, én mostanában párszor mondtam neki, hogy talán komolyabbra kéne fordítani a kapcsolatunkat(6 éve vagyunk együtt) Talán ematt , és hogy én vagyok az első olyan nő az életében úgy gondolja, hogy talán jó lenne egy kicsit neki egyedül, hogy átgondolja mi milyen satöbbi.
100%ban egyetértés van köztünk abban is, ha mennem kell, én sokkal hamarabb találok magam mellé valakit.
Szal ez olyan faramuci helyzet...Ha már vidéken vagyok állandóan aggódik értem , meg minden, de ha itt vagyok akkor meg nem igazán kellek??
Na mindegy szal néha ilyen se veled se nélküled a helyzet.Nem is tudom miért írom ide, ha meglátja baromira nem fog neki tetszeni.
Egyébként lehet megszokás a dolog, de én imádok vele lenni, a társamnak tekintem őt.
Ő is így van ezzel.
Talán egy hatalmas nagy barátság a mienk.
Az idő fogja eldöntenteni mi lesz kettőnkkel, emrt egyébként nagyon ragaszkodunk egymáshoz.

Munkám az még mindig nincs.:O

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2549) jeges válasza tildy (#2548) üzenetére


jeges
senior tag

vótam én is hasonló, nagyon-nagyon hasonló helyzetbe', és szívből kívánom, h forduljanak jóra a dógok nálatok. mindamellett nálunk szakítás lett a dolog vége, és igazából a mai napig nem bánom, mer' visszanézve na'on nem vót jó abba' a szituba. mindenesetre csak annyit hozzá, h ha a srác csak azér' van veled, mer' nem találna jobbat, meg mer' milyen jó barátok vagytok, az 25 évesen nem túl nyerő (még több év után sem). ez a ''nem éltem eleget'' szöveg meg aztán végképp nem túl nyerő. akárhányszor hallottam ilyesmit, az soha nem végződött túl jól.
vki írta korábban, h ezek a ''gondolkodjunk, mit szeretnénk'' időszakok valójában nem léteznek, aki ilyet mond, az menni akar, csak nincs neki másik lehetősége. ezzel a legmélyebben egyetértek, és azzal is, h ha egymáshoz tartoztok, akkó' úgyis újra összejöttök, de már szorosabb kötelékkel ''összekötve'', erősebb kapcsolatban.
(valszeg bizonyosan nem először hallodd/látod, amit írtam, meg egyébként is ki vagyok én, h hiányos info-k alapján megítéljem a helyzeted. csak a saját tapasztalataimat írtam le.)

(#2550) tildy válasza jeges (#2549) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen ismerős amit mondasz.Ugyanígy gondolom én is, ha tényleg fontosak vagyunk egymásnak, akkor úgyis megint összejövünk.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.