Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14251) Ryoo


Ryoo
senior tag

Azért én nagyon kíváncsi lennék, hogy technikailag hogy oldják meg azt, hogy a game pass megjelenik PS-en. Nem hinném, hogy olyan egyszerűen lehet integrálni a jelenlegi PS ökoszisztémába egy külső áruházat. Ha ez meg is valósulna, az is gondolom beletelik 1-2 évbe, mire megoldják. De ennyire én nem értek hozzá.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#14252) .LnB válasza Ryoo (#14251) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Azért én nagyon kíváncsi lennék, hogy technikailag hogy oldják meg azt, hogy a game pass megjelenik PS-en."

Úgy, hogy nem fog. Nem hiszem el, hogy a Sony ezt megengedné.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14253) Döglött Róka válasza NyMRooD (#14250) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha nem érné meg, már kaszálták volna.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14254) NyMRooD válasza Döglött Róka (#14253) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen, egyetértek, de attól, hogy megéri még a "mennyire" nem látszik a jelentésben, sőt az sem, hogy megér, azt onnan tudjuk, hogy elmondták.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#14255) ρσгτσ válasza Ryoo (#14251) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Klasszikus Game Pass biztos nem lenne. Maximum egy herélt változat. De én sem látok erre sok esélyt, ugyanakkor anno a Microsoft el akarta vinni konkurens konzolra is, csak süket fülekre talált.

Szerk.:
Áruházként biztos semmi esélye. Maximum előfizetésként megoldva, mint például az EA Play vagy Xbox -on az Ubi+. Utóbbi sem került be PS -re, és valószínű ennek is oka van.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#14256) Döglött Róka válasza NyMRooD (#14254) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Rohadtul, látszik hogy folyamatosan növekszik a bevétel miközben a HW eladás meg nem.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14257) _drk


_drk
őstag

De amúgy valaki várt volna COD-ot day1 gamepassbe?
De úgy reálisan nézve és nem reménykedve :)

Rendben hogy nagy boost lenne GP-ben de ugyan akkor rengeteg mínusz az eladásokból.
Hihetetlen hogy még tavaly az elcseszett MWIII is rekordokat döntögetett.

(#14258) opr


opr
veterán

Gyerekek, ne temessuk mar az xbox-ot. Most koltott az MS 70 milliard dollart a jatek reszlegukre. Biztos azert csinaltak, mert annyira hulyek, hogy nem volt jobb otletuk es par honappal kesobb soval akarjak beszantani az egeszet.

Döglött Róka is leirta ezerszer, hogy konkretan nyereseges az MS ugy egyaltalan is, meg az xbox divizio is. Es ez nem velemeny, hanem teny, tozsden jegyzett ceg, vannak negyedeves penzugyi jelentesek, ezek publikusan elerhetoek.
Minden mas meg pletyka, aztan majd meglatjuk.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14259) consono válasza ρσгτσ (#14255) üzenetére


consono
nagyúr

Én ha reálisan nézem, az Xcloudot tudom csak elképzelés, ami megvalósítása is lenne könnyen és gyorsan...

"In God we trust. All others must bring data"

(#14260) ρσгτσ válasza _drk (#14257) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Rengetegen, és ezért nem lehet őket hibáztatni, mert arról szól a Game Pass, hogy minden saját cím első nap bekerül.

Szerintem arra pont van esély, hogy a CoD nem lesz első napos tag, de egyelőre minden ezzel kapcsolatos hír csak pletyka.

Szerk.:
Egyébként nem lepődnék meg, ha a fentiek szóba sem kerülnének és az egész bejelentés csak a mobilos terjeszkedésről szólna.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#14261) ρσгτσ válasza consono (#14259) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem tudom, hogy a jövőben milyen partneri kapcsolat kialakítása várható a Nintendo -val. Ott például esélyesebbnek látom, hogy lesz valamilyen együttműködés, de valószínű már csak a következő generációban. Hogy milyen módon, az majd kiderül...már ha tényleg lesz valami.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#14262) NyMRooD válasza Döglött Róka (#14256) üzenetére


NyMRooD
őstag

Továbbra sem egyről beszélünk, növekszik a bevétel != azzal, hogy megéri (de ezt tudjuk mert ezt kommunikálta Phil, hogy pluszban van a gp) azt meg végkép nem árulja el, hogy mennyire, de ha te tudod, hogy mennyit keresett tisztán a GP-n az MS az előző negyedévben akkor oszd meg velünk, mert lehet csak én maradtam le.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#14263) NyMRooD válasza ρσгτσ (#14255) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nekem nem nagyon rémlik, hogy az kapott hivatalos megerősítést az, hogy elakarták vinni más konzolra, azt viszont már jelentették ki, hogy nincs ilyen tervük (se switchre se psre és ez nem is túl régi hír).

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#14264) NyMRooD válasza opr (#14258) üzenetére


NyMRooD
őstag

Pontosan, nem hiszem, hogy mi itt jobb stratégiát találnák ki mint a vezetői vagy jobban tudnánk, hogy mi a jó nekik.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#14265) Döglött Róka válasza NyMRooD (#14262) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Tudom, hogy nem egyről beszélünk. Szerinted nem biztos (szokásos nem érheti meg bandwagon, a kezdetek óta ezt fújja HC gaming community), hogy megéri, szerintem igen, mert minden jel erre mutat.
:) Egyébként ha tudnám, valszeg nem árulhatnám el, mert kötne az NDA.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14266) ρσгτσ válasza NyMRooD (#14263) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Xbox -nál szerintem ez nem jelent semmit. Ugyanakkor nyilván csak egy fiktív téma, mert szerintem (jelenleg) erre nem sok esély van.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#14267) NyMRooD válasza Döglött Róka (#14265) üzenetére


NyMRooD
őstag

Konkrétan leírtam, hogy "de ezt tudjuk mert ezt kommunikálta Phil, hogy pluszban van a gp", azt mondom, hogy a negyedéves jelentésből ez nem látszik mert nincs részletezve benne, hogy mennyi a GP-re a kiadás/bevétel, Szabinak válaszoltad, hogy tudjuk a jelentésből, de nem, onnan nem tudjuk :D A többit csak elbeszéltük egymás mellett :D

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#14268) zozika84 válasza opr (#14258) üzenetére


zozika84
őstag

Eközben az internet népe már megindult az MS főhadiszállásra a vazelines vödörrel ;]
De viccet félretéve, tényleg kíváncsi leszek, hogy mi ez a nagy bejelentés....lehet, hogy csak egy újabb felvásárlás, vagy a CoD gamepass távolmaradása lesz a téma a szokásos multiplatform terjeszkedés mellett.

Vaagggyyy: Rájöttek hogyan lehet végérvényesen kicsinálni a Cronus-t és társait :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#14269) NyMRooD válasza ρσгτσ (#14266) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mióta Phil van az élen nem váltogatnak stratégiát és elégé tartják magukat az igéretekhez, de tény, hogy csak annyit mondtak, hogy jelenleg nincs ilyen terv, de tudtommal azt egyáltalán nem mondták, hogy volt ilyen csak a Sony vagy Ninti nem engedte (bár amennyi sz@rság kiderült az ABK felvásárlás alatt, lehet csak nem emlékszem).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#14270) ρσгτσ válasza zozika84 (#14268) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Valószínű a mobil lesz a bejelentés fő témája. Felvásárlás szerintem most nem lesz. Max. partneri együttműködés bejelentése más stúdiókkal, kiadókkal.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#14271) NyMRooD válasza ρσгτσ (#14270) üzenetére


NyMRooD
őstag

Erre mondja az MS, hogy fogd meg a söröm (de szerintem még korai egy újabb felvásárlás, legalább is egy jelentős szereplőé, főleg ha sikerre akarják vinni).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#14272) opr válasza zozika84 (#14268) üzenetére


opr
veterán

Na igen, de az internet neperol tudjuk, hogy nem tul okos. :DDD

Bejelentesre en is kivancsi leszek, mert valamilyen szinten arulkodo lesz, hogy hogy kepzelik el a jovot. Marmint, most zarult le az, hogy beleboritottak egy vodor penzt, vegre annak az egesz hercehurcanak vege, most az jon, hogy elmondjak, hogy ugy igazabol mit is akarnak kezdeni vele, merre akarnak menni.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14273) ρσгτσ válasza NyMRooD (#14269) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem is váltogatásra gondoltam. Azért az látszik, hogy vannak ötletek és próbálkoznak dolgokkal, de nem mindegyik jut el a megvalósításig. Például a kis otthoni box felhőzésre, amit végül kukáztak, mert nem tudták elég olcsón megvalósítani. Meg valószínű arra is rájöttek, hogy kereslet is kellene hozzá.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#14274) NyMRooD válasza ρσгτσ (#14273) üzenetére


NyMRooD
őstag

Azt nem jelentették be hivatalosan, amit bejelentenek ahhoz tartják magukat. Ekkora cégek rengeteg mindennel kisérleteznek a szinfalak mögött, aztán van, hogy maguktól kaszálják, van, hogy direkt kiszivárogtatják és megmérik milyen lenne a fogadtatása és esetleg utána kaszálják vagy módosítanak rajta.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#14275) zozika84 válasza opr (#14272) üzenetére


zozika84
őstag

A mobil szegmens izgi lenne, és ahogy a fórumtárs is írta, erre érdemes is lenne elindulniuk az ABK felvásárlás okán. :)

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#14276) ρσгτσ válasza NyMRooD (#14274) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az, hogy valamit nem terveznek, vagy akár azt mondják nem lesz, az soha nincs kőbe vésve. Főleg, ha egy cégnek igazodni kell a piaci igényekhez. Stratégiaváltás során például minimum szóba is kerülhetett ez a téma.

Fenti példát pedig nem azért hoztam, hogy volt -e bejelentés vagy sem.

Ettől függetlenül továbbra is azt gondolom, hogy erre elég kicsi az esély. Csak mint opció említettem, ami talán a jövőben változhat.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#14277) NyMRooD válasza ρσгτσ (#14276) üzenetére


NyMRooD
őstag

Jaja, ebben igazad van, csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy erről nem rég volt szó, általában ha ilyesmi változik nem olyan gyorsan (meg mostanában nem változtatgatják olyan gyorsan vagy hirtelen a stratégiát).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#14278) Szabi® válasza .LnB (#14245) üzenetére


Szabi®
addikt

Most már ne remake jöjjön, hanem egy ps5-höz szabott új rész. Remake, remastered volt elég. . . ;]

(#14279) zozika84 válasza Szabi® (#14278) üzenetére


zozika84
őstag

A SonyPónik szerint abból sosem elég

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#14280) Szabi® válasza zozika84 (#14279) üzenetére


Szabi®
addikt

Persze hogy szerintük nem elég, egy koldus ne válogasson. . . Jelenleg brutális uborkaszezon van. Én a Far Cry 4-et nyomom, 10 évet csúsztam csak vele. ;]

(#14281) opr válasza zozika84 (#14275) üzenetére


opr
veterán

Igen, ha vegre valaki elkezdene tenyleg minosegi jatekokat szallitani mobilra, mindket OS-re, akar GP-n belul, de nem kizarolag streamelt cloud foshalommal, hanem rendes portokkal, az nagyot tudna utni szerintem is. Akar ugy is, ha a regi felhozatalt kezdik el portolgatni, szerintem egy mobilos halo2 picit megcsicsazott grafikaval vagy akarmi hatalmasat menne mobilon.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14282) zozika84 válasza opr (#14281) üzenetére


zozika84
őstag

Az biztos :DD
Hatalmas élmény lenne ezeket újrázni, én tuti azonnal venném.
Úúúú régi címek: Motorstorm Remake-et senki nem akar vélellenül? :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#14283) Döglött Róka válasza zozika84 (#14282) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Lehet ezzel egyedül vagyok, de kb 5-6 játék van amit valaha újrajátszottam évekkel később. Egyszerűen akkora a felhozatal, hogy időpazarlásnak érzem :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14284) opr válasza Döglött Róka (#14283) üzenetére


opr
veterán

Én is csak a legjobbakat, amik nekem a legjobban tetszettek.
Viszont van egy hatalmas potenciális mobilos vásárlótábor, minőségi játék meg alig. Pláne droidon. Ezek között rengeteg az olyan ember, akinek ez nem újrajátszás lenne, hanem most találkozna vele először. Biztos vagyok benne, hogy lenne pénz a dologban. Nameg ha más nem, kapudrognak tökéletes, valószínű sok embert vonzana be a nagyobb kijelző elé. És ha ezek az emberek a minőségi játékot az xbox-al kötik fejben össze, abból hatalmas win lehet az MS-nek.
Persze ez csak saját vélemény meg tippek.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14285) zozika84 válasza opr (#14284) üzenetére


zozika84
őstag

Na és ahogy ezt elmondtuk, hamarosan lábon lövi magát újra a Micro :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#14286) opr válasza zozika84 (#14285) üzenetére


opr
veterán

Ez majd kiderül. A képességük megvan rá. Én meg továbbra is drukkolok nekik, hogy sikerüljön most ne lábon lőni magukat. :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14287) zozika84 válasza opr (#14286) üzenetére


zozika84
őstag

Detto :D
Remélem valami olyasmi lesz, ami végre felrázza a gamer piacot egy kicsit :))

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#14288) Szabi® válasza Döglött Róka (#14283) üzenetére


Szabi®
addikt

Melyik játékok voltak ezek ?

(#14289) Döglött Róka válasza Szabi® (#14288) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Sonic 1-2-3, Quake 1-2, Starcraft, Gears of War 1-2. Még volt a Resident Evil 2 remake, de azt nem ítélem újrajátszásnak mert teljesen átdolgozták.

Sonic sorozatot mai napig előszedem ha csak valami gyorsat akarok.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14290) Szabi® válasza Döglött Róka (#14289) üzenetére


Szabi®
addikt

Tele legendákkal. Quake 1-2-őt eddig mindenen kijátszottam, van hogy időközönként eszembe is jut a játék. Az az atmoszféra . . .
Starcraft 2 meg állandóan rajta van a laposomon, imádom benne a skirmish-t.
Sonichoz béna voltam, egyszerűen nem ment, vagy nem volt hozzá izommemóriám, időzítésem.
Jó kis gamek.

(#14291) ρσгτσ válasza Szabi® (#14290) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én egy darabig reménykedtem, hogy a StarCraft -nak lesz folytatása... Nekem is nagy kedvencem.

Kevés olyan van, amit "rendszeresen" újrajátszom. StarCraft részek mellett például olyanok, mint a HoMM3, Transport Tycoon, Commandos 1-3, NFS Carbon.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#14292) Döglött Róka válasza Szabi® (#14290) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Starcraft 2 mar nem jott be, nalam az 1 az ami az RTS csucsa volt, de ahhoz se nyultam cca 6 eve mar.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14293) Szabi® válasza ρσгτσ (#14291) üzenetére


Szabi®
addikt

Én is , sőt egy modern Warcraftban is bizakotam, bitangul nézne ki mai motorokon. Nálam a Witcher 3, Skyrim szinte 2-3 évente előkerülnek, annyira szeretem őket. Skyrim amolyan téli játék, télen szoktam nyomni.

#14292 Döglött Róka A mai rts-k meg kb sehol nincsenek hangulatban a régi nagyokhoz.

(#14294) Döglött Róka válasza Szabi® (#14293) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nincsenek mai rts-ek.
Ezt a regi nagyozast meg mar engedjuk mar el. Azert nosztalgiazunk mert gyerekkent ezekkel jatszottunk es jo emlekek kotnek hozza. De valojaban a regi "legendak" kobuta jatekok voltak a maiakhoz kepest.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14295) Bad Pritt válasza Döglött Róka (#14294) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Vannak mai RTS-ek, csak pár tízezer játékoson kívül senki nem akar már 15-60 perceket eltölteni egy-egy meccsel. Pont a Microsoft amúgy az a cég, amelyik nem hajlandó elengedni a zsánert valamiért.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14296) Döglött Róka válasza Bad Pritt (#14295) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Az MSnek nincsenek jatekai, fogalmam sincs mirol beszelsz.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14297) Bad Pritt válasza Döglött Róka (#14296) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Age of Empires IV-ről pl, amit még konzolra is kiadtak.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14298) Döglött Róka válasza Bad Pritt (#14297) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Segitek:

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14299) opr válasza Bad Pritt (#14297) üzenetére


opr
veterán

Amire amúgy tök sokan fújogtak, de szerintem baromi jó lett. Sok időm nincs vele játszani sajnos, még csak nemrèg vettemmeg, úgyhogy kampány elején tartok, de nekem nagyon bejött. Számomra abszolút hozta egyszerre a modern meg a retro érzést is. Nyilván nem olyan katarzis, mint az aoe2 volt, de már nem is 14 vagyok, hanem 37. Ha most lennék 14, biztos vagyok benne, hogy úgy gondolnám, hogy ez a legjobb játék, meg ezt nyomnánk hálóban ha tudnánk.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14300) Bad Pritt válasza Döglött Róka (#14298) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ebbe csunyán belenéztem. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.