Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13951) NyMRooD válasza Szabi® (#13935) üzenetére


NyMRooD
őstag

De azok a játékok túlnyomó részt csak PS-re voltak, ami igen, konzol és arról mentek át PC-re de ha pc miattuk mostoha gyerek akkor az xbox és a switch is. Tehát a pc, xbox és switch várja a sorát, hogy elérjen hozzá, csak annyi a különbség, hogy utóbbi kettőhöz nem fog.

De egyébként a legtöbb e-sport játék pc ex cím volt, utána jött konzolokra (ha jött), de így volt a Pubg, a Baldurs Gate 3, a Civilization, Age of empires-ök, anno a Doom, Wolfenstein, stb, szóval volt bőven olyan játék ami pc-n volt majd utána jött konzolra, mostanában nem sok olyan van, de mostanában azokból sincs sok ami nem jön PC-re vagy egy idő után nem kerül át. Tehát ahogy mondtam az állításod részben igaz, de nem mostoha gyerek a PC vagy ha az akkor az xbox és a switch még annál is inkább az. Régebben egyébként (nem 3-4 éve hanem 15-20) tényleg volt jó pár játék ami csak konzolra jött, de akkor meg több volt a PC ex cím.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#13952) Bad Pritt válasza Szabi® (#13950) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Full nem értem, mit akarsz mondani. :D Annyit írtam, hogy esport szempontból a PC a go to platform és a konzolok nem tényezők.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13953) Szabi® válasza NyMRooD (#13951) üzenetére


Szabi®
addikt

Oké, csak az én felvetésem az volt, hogy kap-e a pc exkluzívokat ? És ugye tudjuk hogy nem, tehát a prioritása nulla 0 a stúdiók számára. A Nintendo más, a legerősebb versenyző, ha nem is kap multiplat címeket, akkor is veszik, viszik. Megnézheted a 130 milliós switch eladásokból mennyit tett ki, egy pc-s multiplat cím. A Witcher 3-ból ment el 700 ezer switchre . . . és ez egy nagyon erős cím.

#13952 Bad Pritt Nincs akkora tábora a pc-s esportnak, hogy mérvadó legyen a világ összes eladott pc-jéhez képest. Ergo nem az esport miatt választanak pc-t, ha az mellett voksolnak egy konzollal szemben.

[ Szerkesztve ]

(#13954) Bad Pritt válasza Szabi® (#13953) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pont akkora tábora van a PC-s esportnak, hogy megérje több millió dolláros prize poolokkal világbajnokságokat rendezni, Game Awardson legjobb csapatot és edzőt választani, stb. :) Nem a játékeladásokra akartam kihegyezni, csupán arra, hogy a PC, mint platform miért tényező gaming szempontból.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13955) gyimger válasza Bad Pritt (#13954) üzenetére


gyimger
őstag

Hát valamiért csak tényező, ha mindent kiadnak rá... nem? Meg az említett Witcher 3-ból is azon a platformon ment el a legtöbb. Tudom, hogy konzoléknál ha nincs exkluzív, akkor "nincs rá játék", de akkor a tökömmel játszok rajta 30 éve.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#13956) Szabi® válasza Bad Pritt (#13954) üzenetére


Szabi®
addikt

Érdekes dolgok ezek, anno meg a Wow-al és a jobbnál jobb rts-ekkel egyeztették a pc-t . Átalakult a pc gaming szerepe, és a megítélése is, az elmúlt 6-8 évben. Trónfosztottnak érzem a pc-t, ahhoz képest amit NyMRooD is említett, hogy 15-20 éve, mennyire más volt az "ellátottsága".

(#13957) Bad Pritt válasza gyimger (#13955) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Gondolom emulátoron tolod a konzol exkluzívokat. Mást nem tudok elképzelni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13958) NyMRooD válasza Szabi® (#13953) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ok, így már egy picit más, de a PC, a PS, Switch és Xbox trióval szemben nincs senki kezében, az online boltok pedig általában 1-1 kiadó kezében vannak, akiknek nem érdeke, hogy csak egy platformra jöjjenek ki a játékaik. Pont a mai hírek szóltak arról, hogy az MS is elkezdi a kiadást a fő profiljának venni és az xbox még a konzol exkluzivítást is feladja, egyébként egy ideje már az xbox is ugyan abban a cipőben platformként mint a PC. Illetve ha megfigyeled most már a PC elég jó helyzetben van, mert korábbi Xbox ex címek már day1 jönnek, PS címek 12 hónap után, van rá gp és még a mobilos címek is elérhetőek + vannak ex címek is, igaz nem AAA kategória. Szóval most már ha mindennel akarsz játszani és nem gond ha nem day1 akkor a PC+Switch kombó a legjobb választás, ha meg elengeded a jogtisztaságot akkor elég a PC.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#13959) _drk válasza Szabi® (#13956) üzenetére


_drk
őstag

De most oda minek exkluzív? Minek System seller?
Epic bohóckodik ilyennek, aztán ugyan úgy megy steam-re is a játék.
De külön a PC-t nem kell eladnia semminek. Meg hát melyik gyártótól vársz exkluzívot? ASUS, Gigabyte?

Az esportban meg nem mindegy hogy van stabil játék és szervezet vagy nincs. Tehát a Lol,Dota,Cs keresztbe lenyeli a fifát, meg codot.
Nem mindegy hogy sokan játszogatnak aztán van 1-2 event is mint FIFA és COD esetében, vagy van rendes hivatalos bajnokság.

(#13960) Döglött Róka válasza Szabi® (#13953) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Kap.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#13961) Bad Pritt válasza Szabi® (#13956) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én ezt a trónfosztottságot nem érzem ilyen drasztikusnak, Microsoft látványosan egységesítette az elmúlt évtizedben a két platformját, Sony is nyit a PC-s piac felé, szóval elég jó helyzetben vannak most ott a játékosok szerintem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13962) Szabi® válasza NyMRooD (#13958) üzenetére


Szabi®
addikt

Én próbálkoztam a Switch+pc kombóval, de a pc kiesett. Ugyanazok a frusztráló bosszantó allűrjei megvannak, mint 20 éve, szar driver, nem fut olyan hatásfokon a játék, a driver nem válaszol, ok uninstall, igen ám, de uninstallálni sem bírod, oké jön a DDU, nah az leszedi, felrakod az új drivert, 2-3 hónapig megint szép és jó minden, aztán kezdődik előröl, asztal+jobb klikk, driver vezérlőpult nem válaszol, és egy ördögi kör veszi kezdetét állandósulva, és ez még csak a vga driver, itt még közben elszaródik a windows, teleszemetelődik, a realtek szintén ledobja a drivert, egyszer csak azt veszed észre, a hangerő ikon át van húzva . . . És erre jön még amikor indítod a játékot, amihez a day1 patchel együtt is egy siralmasan szar optimalizáció társul, szinte nincs is semmilyen reszelés a hardverhez, hát hogyan is lenne ? 900 millió kombó van a pc-s hardvereket illetően, optimalizálj rá . . . :N
Elengedtem én a pc gaminget, kínlódtam a 90-es évektől napjainkig, de talán akkoriban még kevesebbet szívott az ember, mint most. Mazochistáknak ajánlott csak.
Ps5 Switch van most, ez még két erősebb játékos, már ami a játékokat illeti, de azért a Sony is észrevehetően belazult, már ami a saját ip címeit illeti.

#13959 _drk Pontosan, a több százezres hardvereket gyártók, hálájukat kifejezve adhatnának olyan játékokat a pc-s tábornak, mint anno a Crysis, ami rohadt nagyot gurított.

(#13963) NyMRooD válasza Szabi® (#13962) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha az MS tényleg kiad mindent is más konzolokra, akkor a ps5 + switch kombó is jó, bár ahogy most a Sony így folytatja elég lesz egy switch 2 is :D

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#13964) Döglött Róka válasza Szabi® (#13962) üzenetére


Döglött Róka
veterán

"Pontosan, a több százezres hardvereket gyártók, hálájukat kifejezve adhatnának olyan játékokat a pc-s tábornak, mint anno a Crysis, ami rohadt nagyot gurított." - Te most vagy nagyon nem érted a PC piacot vagy direkt csinálod :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#13965) Szabi® válasza NyMRooD (#13963) üzenetére


Szabi®
addikt

Ha csak azt számolom, hogy a Switchen a Zelda Tears of The Kingdom úgy behúzott, mint semmi más, akkor egy régi legfapadosabb Switch is megteszi. :D
Néha a Ps5+Pc úgy nyomtam exeket, mintha önmagamat erőszakolnám meg. A Starfield és a Deathloop ilyen volt.

#13964 Döglött Róka Direkt csinálom, hogy bosszantsalak, remélem sikerült. ;]

[ Szerkesztve ]

(#13966) zozika84 válasza NyMRooD (#13963) üzenetére


zozika84
őstag

Szintén a Switch 2-re szavaznék :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#13967) Döglött Róka válasza Szabi® (#13965) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ahhoz ez nagyon kevés:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#13968) hombre[EU] válasza consono (#13941) üzenetére


hombre[EU]
veterán

oke akkor half life alyx :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#13969) Szabi® válasza Döglött Róka (#13967) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem baj, kitartó vagyok. Úgyhogy jövök holnap is, hogy bosszantsalak. ;]

(#13970) Döglött Róka válasza Szabi® (#13969) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Akkor jó.

Mindenesetre öröm volt nézni, mennyi ökörség születik egy alap nélküli pletykából.:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#13971) Szabi® válasza Döglött Róka (#13970) üzenetére


Szabi®
addikt

Csak fórumozunk, nem a világ titkait fogjuk itt megfejteni ez evidens. Ha valami nem úgy lesz akkor sincs tétje, de a fórum funkciója ki lett használva. :)

(#13972) Wesder


Wesder
félisten

Phil Spencer:

We're listening and we hear you. We've been planning a business update event for next week, where we look forward to sharing more details with you about our vision for the future of Xbox. Stay tuned.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13973) pzstm válasza Wesder (#13972) üzenetére


pzstm
titán

https://www.theverge.com/2024/2/5/24062058/microsoft-xbox-playstation-games-announcement

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13974) zozika84 válasza Wesder (#13972) üzenetére


zozika84
őstag

Ez egyre izgibb :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#13975) Wesder válasza zozika84 (#13974) üzenetére


Wesder
félisten

Ha most az lesz az üzenet hogy a Zenimax, ABK játékok, meg a GaaS játékaik mègis mind multiplat lesz, meg esetleg a Day1 GamePass is távozik, az mèg talán belefèr, mert lènyegèben nem nagyon változna semmi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13976) Szabi® válasza Wesder (#13975) üzenetére


Szabi®
addikt

Viszont akkor maga a konzol tényleg kihal a brand alól, eleve veszteségesen árult a mikro.

(#13977) Wesder válasza Szabi® (#13976) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyi erővel akkor is kihalt volna ha nem veszik meg a kèt kiadót. Ha a játékaik mègis multiplat lesznek, csak annyi változik hogy ami eddig a 2 kiadó zsebèbe ment, mostantól az MS zsebèben köt ki.

Decemberben 350$ volt az SX, ès így se kellett senkinek. Ezek után nem csodálom hogy elengedik az exkluzivitást, legalábbis a 2 újonnan megvett kiadónál. Remèlhetőleg az XGS csapatokat ez a döntés nem fogja èrinteni, max Sea of Thieves-r ès társait.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13978) Szabi® válasza Wesder (#13977) üzenetére


Szabi®
addikt

Igen és még kevesebben vesznek xboxot, ha elérhető lesz minden a konkurencia gépén is.
Miért lenne akkor két konzol a tv mellett, ha egyen is megvan minden ? Én mondjuk nem örülnék ha ez következne be, már így is eléggé elszemtelenedett a sony.

Decemberben 350$ ? Az komoly, a világ legjobb dealje már ha csak hardverben is mérjük.

[ Szerkesztve ]

(#13979) gyimger válasza Wesder (#13975) üzenetére


gyimger
őstag

Az is lehet, hogy a bevételre fognak hajtani, nem az elitistáskodásra. Egy olcsó Xbox lehet (továbbra is) game pass masina, vagy egy univerzális stick, vagy egy applikáció. A bárhol elérhető fog versenyezni a "csak nálunk" elérhetővel. :B

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#13980) hombre[EU] válasza Szabi® (#13978) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szerintem az elmúlt pár év elég bizonyíték volt arra,hogy bármit csinálnak + az ellenkezōje akkor sem fognak felérni a sony-nintendo pároshoz. ebben a brandben nincs több.

Life, Uh, Finds A Way

(#13981) Szabi® válasza hombre[EU] (#13980) üzenetére


Szabi®
addikt

Pár év soha nem bizonyít semmit, a megvett stúdiók is mennyi játékot termeltek eddig ki ? 2 címet ?
Egyébként ha a Sony így folytatja akkor elég sokan dobják, és akár választanak bármi mást helyette. Ki fog várogatni 4-5 éveket ex címekre ? Megjelent a Ps5, nulla exkluzív, nulla olyan játék, amitől a hajunkat letennénk, nulla olyan játék, ami valóba kiaknázza a hardvert, erre jön a Ps5 pro . . Minek ? Melyik hatalmas játékok voltak azok, amik ha optimalizálva voltak megakasztotta a ps5-öt ? Remastered reamstered hátán . . Minek a ps5 pro ? Ez kezd besenyő család szintbe átmenni.

(#13982) gyimger válasza Szabi® (#13981) üzenetére


gyimger
őstag

De Te folyton visszakanyarodsz oda, hogy amíg valami nem exkluzív, addig az nem is játék. Szóval tegnap arra jutottunk, hogy PC nem kell, mert nincs rá exkluzív, PS sem kell, mert nincs rá exkluzív, XBoxon meg nem is volt. Akkor vegyünk keresztrejtvényt vagy egy pakli magyar kártyát?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#13983) Szabi® válasza gyimger (#13982) üzenetére


Szabi®
addikt

Tőlem jojózni is nekiállhatsz, én nem azért vettem ps5-öt 4 éve, hogy nézegessem, és várjam a csodát, aztán meg húzzuk magunk után a ps4-et úgy, hogy már jön a ps5 pro.
Miért kapott a pc exkluzívot ? Nem látom a címeket, amikkel érveltél volna, amikor ez felmerült.
Az xboxon ez a One óta van így, ott még állhat be változás. A sony konkrétan ip-ket nyírt, kezdve az Unchartedtől a killzoneig. Ezek már biztos nem lesznek . . . Egyenlőre más sincs, csak feltételes mód, meg szentimentalitás.
Lehet neked nem tűnt fel, de a sony gépeit eddig a játékok adták el.
Ez meg 4 év alatt nem egy nagy siker eddig .

(#13984) gyimger válasza Szabi® (#13983) üzenetére


gyimger
őstag

Tehát most így, hogy nincs rá exkluzív(!!!), addig a Playstation mint gép, csak papírnehezék? Azt tudtad, hogy nem az exkluzívokból adják el a legtöbbet a gépekre?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#13985) Szabi® válasza gyimger (#13984) üzenetére


Szabi®
addikt

Én azok miatt vettem . . . Akkor most mi lesz ? Elküldesz anyukámba, hogy milyen szemét vagyok ? Sőt a Switchet is a saját címei miatt vettem, te lehet azon fifázol, leszarom, de én a saját címei miatt. Duplán szemét vagyok . . .

[ Szerkesztve ]

(#13986) gyimger válasza Szabi® (#13985) üzenetére


gyimger
őstag

Nem tudom, miért vagy agresszív, csak megkérdőjeleztem néhány állításodat. Furának fura hozzáállás, de mindenkinek van egy szokása. Lemaradsz olyan játékokról, mint a Red Dead Redemption vagy a Cyberpunk, de hát az exkluzívok se rosszak végül is...

Nekem most két multiplatform, egy Micro exkluzív, egy Sony exkluzív, és két PC exkluzív játék van telepítve :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#13987) Szabi® válasza gyimger (#13986) üzenetére


Szabi®
addikt

Hiába kérdőjelzeted meg az állításaimat, attól én miért értsek veled egyet ? Jó vicc . . . Azt sem akarod megérteni, amit próbáltam több ízben kifejteni. Megszokta az ember Sony részről hogy azért fel van készülve, most meg jön a "kovid volt " és a "Toshi elcsapta a gyomrát" szintű ökörségekkel. Holott a Ps5 dev konzolja már 2018-ban kész volt . . .
Nekem is volt telepítve, csak már a végére értem, elég rég. Most a 2014-es Far Cry 4-et nyomom a Yeti miatt . . . Lehet Ps5 Pro-ig kitart a loot gyűjtögetés.

(#13988) Bad Pritt válasza Szabi® (#13981) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az ABK felvásárlás során kikerült doksikból elég egyértelmű volt, hogy nem az exkluzív játékok miatt vesznek az emberek konzolt. 30 évig ez volt a lényeg, ma már csak a Nintendónak fontos.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13989) Szabi® válasza Bad Pritt (#13988) üzenetére


Szabi®
addikt

Mivel én hiába tépem a billentyűzetet, így olvassátok más írását :D
18'-as írás"

Miért nem fontos az exkluzív ? A Sony pár éve adott át játékokat a pc-nek, de könyörgöm, Ghost of Tsushimáz már pc-n. Ez nem ilyen kisarkított fekete-fehér hogy itt pár xboxos-pc-s tag leírja hogy nem kell exkluzív. Lehet jönni az exkluzív eladásokkal is, és mérni a ps4 eladott darabszámához, de ez is egy ökörség, mert lehet a Ferike a ghost of tsushima miatt vett ps4-et, a Pistike meg a ratchet miatt vett, ez már két gép, amit két exkluzív játék adott el.
A spidermanből 34 millió ment el, ez már 34 millió konzol, ehhez nem kell egyetemi docensnek lenni. Nem ugyanazon ember veszi az elxuzívokat, és nem mindet veszi, de ha gépet, vesz, és tetszik neki egy játék, akkor az mellet a gép mellett voksol.

[ Szerkesztve ]

(#13990) Bad Pritt válasza Szabi® (#13989) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azért nem annyira fontos az exkluzív, mert mint kiderült az elmúlt két évben a játékosok jelentős része rájuk se néz és nem ezekből van a platform holdernek bevétele UK és néhány esetben global adatokból kiindulva. Vágom, a 80-as évekből megmaradt ez a begyöpösödött gondolkodás, csak 2024-ben már nem ez a lényeg. Marketing értéke van ezeknek a játékoknak és ennyi.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13991) Szabi® válasza Bad Pritt (#13990) üzenetére


Szabi®
addikt

Ez egy elég bornírt vélemény, megkérdezhetem ha egy exkluzív játékból elment 30 millió, egy másik játékból 20 millió, és még két játékból 25 millió , az nálad miért nem igazol 75 millió eladott konzolt ?
Mivel vitatkozunk ? kész számok vannak, eladott játékokból, és ott van a végén egy eladott bődületes konzol mennyiség. Ps4 et nem vehetett valaki csak a Tsushima miatt, vagy csak a spidermann miatt ? Az egyenlőség jel után, úgy is az eladott mennyiségű konzol jön ki. Vegyük már ezt komolyabbra. . .

[ Szerkesztve ]

(#13992) Bad Pritt válasza Szabi® (#13991) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezt most komolyan megkérdezted? :DDD Leszámoltad, hogy az a 75 millió tényleg különböző ember?
Nehéz úgy komolyan venni ezt a témát, hogy az az ember érzése mintha kimaradt volna neked a teljes Microsoft v. CMA (Sony) sztori az elmúlt évekből.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13993) Szabi® válasza Bad Pritt (#13992) üzenetére


Szabi®
addikt

Komolyan, de hozhatsz forrást ami más állít, vagy indokold meg a 110 millió eladott ps4-et, hogy miért vették, ha az exek semmit nem számítottak.
Úgy látom részedről csak a légből kapott szalmabábozás megy, de értelmes ellenérv az nincs.
Sztem neked maradt ki valami, mert az egyik konzolból baszott sok ment el, és volt is ex cím, míg a másik konzolból fele annyi sem, és ex sem nagyon volt, mégis tereled az exek szükségtelenségére a témát.

[ Szerkesztve ]

(#13994) Bad Pritt válasza Szabi® (#13993) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az igen, beírsz egy orbitális f*szságot és még én indokoljam meg, miért az? :D Inkább te hozzál valami adathalmazt, ami alapján az szűrhető le, hogy minden megvásárolt PS exkluzív újabb konzolvásárlást generál.
Amúgy nem írtam, hogy az exek semmit nem számítanak, azt írtam, hogy nem annyira fontosak, mint ahogy te beállítod őket.
Lenne értelmes ellenérv, csak várom, hogy up-to-date legyél az elmúlt mondjuk két év történéseivel kapcsolatban. :D Hozok egy előzetest, mikkel fogsz találkozni: In 2021, more than a million PlayStation players only played Call of Duty, And 6 million spent 70% of their time with CoD.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13995) Szabi® válasza Bad Pritt (#13994) üzenetére


Szabi®
addikt

Az orbitális f*szság az hogy egy tök egyszerű földhözragadt példából nem tudsz kiindulni úgy hogy több tízmilliós ex eladás után van egy 100 milliós konzol eladás.
Mert a Pistike nem vehet csak gépet a Ratchet miatt, és a Ferike sem vehet gépet csak a Tsushima miatt. Háromszor leírtam és egyszer sem értetted.
Nah miért vették akkor a Ps4-et, nagyon kíváncsi vagyok az "értelmes" érvedre. Mert az exek nem számítottak, oké, most sem számítanak. Oké. De akkor miért nem vették a Boxot ? Hát ott még gp is van, akkor miért nem ? Gonoszak az emberek ? :N
Neh kérlek, hagyjuk is . . .

[ Szerkesztve ]

(#13996) Bad Pritt válasza Szabi® (#13995) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy trollkodsz? Direkt forgatod ki, amit az ember ír? Vagy csak nagyon unatkozol?
Ezt írtad: ha egy exkluzív játékból elment 30 millió, egy másik játékból 20 millió, és még két játékból 25 millió , az nálad miért nem igazol 75 millió eladott konzolt ? és ez így alaptalan, nem földhözragadt példa. Ne akard utólag szofisztikálni, hogy értelmesnek tűnjön, így legalább vicces volt. :)
Ha szerinted ennyire fontosak az exkluzívok és ez határozza meg azt, mit vesz az ember, lelked rajta, élj 1995-ben. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13997) Döglött Róka válasza Szabi® (#13995) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mert a PS4 olcsóbb volt...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#13998) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Féloff:

Elden Ring mobilokra a Tencenttől? :DDD [link]

Live-Die-Respawn

(#13999) opr válasza Szabi® (#13995) üzenetére


opr
veterán

Figyu, egy topikot nem elég folyamatosan ezzel a stílussal meg témával meg vitakultúrával gallyra vágni?
PS5 topik így is folyamatosan rólad szól, meg ott elfér ez, de itt nem. Itt szokás normálisan megbeszélni dolgokat, forrásokra hivatkozni ha vannak, egymás álláspontját megvizsgálni, illetve legalább minimális erőfeszítést tenni az értő olvasásra. Légyszíves igyekezz ehhez tartani magad ebben a topikban, ha meg csak vagdalkozós kiabálós flamewar megy, akkor az menjen máshol.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14000) Szabi® válasza Bad Pritt (#13996) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem írtál semmit, nem hoztál semmit. Annyit írtál hogy nem az exeken múlik, kétszer kérdeztem hogy min, nem jött semmi, most meg írsz egy ilyet . .. Tudod ha állítunk valamit, azt próbáljuk már meg normális érvekkel alátámasztani.

#13999 opr Tőle hoztam válasz gyanánt, biztos elkerülte a figyelmed. :
És nem rólam szól a ps5 topik, ennyire ne ferdítsünk. Neked ugyan annyi hsz-ed van ott, mint nekem. Nem írtam vagdalkozást, cáfoltam meggondolatlan kijelentéseket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.