Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13551) kill_switch válasza consono (#13546) üzenetére


kill_switch
senior tag

Kivehetnék a Genshinből is és akkor levennék a béklyót, mert "minden nap be kell érte menni"... :DDD

(#13552) hombre[EU] válasza consono (#13544) üzenetére


hombre[EU]
veterán

inkább gsync...abban bízni,hogy majd a fejlesztōk fix 40-re belövik a játékaiakat,kösz nem :D

Life, Uh, Finds A Way

(#13553) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Bejött a Konaminak az eFootball (PES) ingyenessé tétele, mert a fos minőséggel ellentétben 2,5 év alatt 700 milliószor töltötték le. [link]
Az már más kérdés, hogy letöltés után hány percig játszottak vele :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13554) F-ECT$ válasza l.skywalker (#13553) üzenetére


F-ECT$
titán

És vajon mennyit költöttek benne?

Dive ever, work never.

(#13555) l.skywalker válasza F-ECT$ (#13554) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jó kérdés de aki arra a játékra pénz költ az meg is érdemli

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13556) consono válasza hombre[EU] (#13552) üzenetére


consono
nagyúr

Nem is arra gondoltam, hanem a fejlesztők által fix 60-ra be nem lőtt játékok fix 40-en egész jól elfutnak :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#13557) ProEvoFan válasza l.skywalker (#13555) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A gameplay veri a Fifat és nemrég frissítették a játékot, amiben pl van lehetőség ligát/bajnokságot játszani.
Tavaly elvertem rá ~10Kt. Nagyon hamar lehet komoly csapatod, ez vonzó benne.

(#13558) homerhamm válasza ProEvoFan (#13557) üzenetére


homerhamm
addikt

Van Mbappéd, Haalandod? :P

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#13559) ProEvoFan válasza homerhamm (#13558) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A norvég srác nincs, mert nem kell.
Seedorf, Mbappe, Mo Salah, stb...stb...két csapatnyi keretem van.

(#13560) .LnB válasza l.skywalker (#13553) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a szám már akkor is nagyon sántított, amikor még csak 500millával dicsekedtek. Kicsit számolgatni kell csak. Szerintem borzasztóan manipulált adat lehet. És csak azért nyomják,hogy beszéljen a nép a játékról.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13561) homerhamm válasza ProEvoFan (#13559) üzenetére


homerhamm
addikt

Fifába az ilyen csapatért, tuti, hogy milliókat kéne költenem. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#13562) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Switch 2 szeptemberben?

Live-Die-Respawn

(#13563) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annyira, de annyira kattogok ezen az Alan Wake 2 vásárláson.. :) De ezek a jumpscare betétek még eltántorítanak. Néztem videót is róla, hát.. Tuti berosálnék. Nem bánnám ha kikapcsolható lenne.

Viszont ez által láttam, hogy a Control Ultimate 2000 párszáz forint (xboxra) . Meg is vettem. Igaz, én day1 játszottam vele, de a DLC-k kimaradtak. Lehet újrajátszom majd az egészet, és közben gondolkodok még az AW2-n. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13564) Polllen válasza .LnB (#13563) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én akciósan behúzom majd. Imádtam az összes játékuk.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13565) Wesder válasza .LnB (#13563) üzenetére


Wesder
félisten

Mèg mindig jó a Control. Nem règ játszottam vègig megint.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13566) tboy93 válasza .LnB (#13563) üzenetére


tboy93
nagyúr

Konnektor podcastet hallgattam épp ma, nagyon aradoztak rola a sracok. Viszont nem valo mindenkinek. Resident evil szeriaval hogy allsz? Ha azt birtad, meg mondjuk ilyen dead space is lement, akkor ezt is bírni fogod.

(#13567) .LnB válasza tboy93 (#13566) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Doom 3 óta nem játszom horrort. :DDD
Szóval finoman szólva is rezeg a léc.

De szerintem nem fogom kihagyni az AW2-t. Annyira egyedinek és jónak tűnik. A Dead Space Remake is érdekel egyébként.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13568) Döglött Róka válasza .LnB (#13567) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Na a Dead Space viszont tele van jumpscare-el :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#13569) consono válasza Döglött Róka (#13568) üzenetére


consono
nagyúr

Én azt pont azért hagytam félben . Ellenben az Alan Wake remasterrel nem volt bajom…

"In God we trust. All others must bring data"

(#13570) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó már végre olyan tesztekbe beleolvasgatni, amikor egy Ubisoft játékról nem erőltetve írnak jókat, hanem érződik, hogy ebbe a játékban most tényleg van valami. ;)

#13568 Döglött Róka
Tudom, de a DSRemake-et kerülgetem már egy ideje, meg az GP-ben van. Szóval bármikor kipróbálhatnám. Viszont az Alan Wake 2 esetében azt érzem, hogy valami nagyon különlegesből maradok ki, ha nem játszom vele.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13571) ldave válasza .LnB (#13570) üzenetére


ldave
félisten

És a Remedy még azon ritka cégek egyike, ahol nem szégyellek a tükörbe nézni, miután pénzt adtam nekik a játékukért.

A Slime draws near! Command?

(#13572) l.skywalker válasza ldave (#13571) üzenetére


l.skywalker
félisten

Pedig lelkesen osztogatod ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13573) ldave válasza l.skywalker (#13572) üzenetére


ldave
félisten

Köpködöm is magam rendesen :P

A Slime draws near! Command?

(#13574) .LnB válasza ldave (#13571) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen-igen. Láttam az idei New Game Blitz posztodat, és nevettem is. Mert én nem is emlékszem arra, hogy mit vettem meg 2023-ban. :) Day1 és teljes áron szerintem semmit. Szinte 0ft-ot költöttem gamingre. Persze nem. De a korábbi évekhez képest nulla.

Természetesen úgy gondolom, hogy a Remedy-hez jó helyre kerül a pénz. :K

ui.: Jót mosolyogtam ezen a kommentváltáson itt skywalker-rel. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13575) Bad Pritt válasza ldave (#13571) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez amúgy érdekelne: miért szégyellsz?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13576) l.skywalker válasza Bad Pritt (#13575) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mert már nincs refund :D :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13577) Bad Pritt válasza l.skywalker (#13576) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Vagy egyáltalán nincs. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13578) ldave válasza Bad Pritt (#13575) üzenetére


ldave
félisten

Kis túlzás volt persze, csak arra gondoltam, hogy a Remedy nem az a cég, amelyik tele van botránnyal, a játékaik nem próbálnak mindenek lenni, aminek nem kéne, stb.

A Slime draws near! Command?

(#13579) Bad Pritt válasza ldave (#13578) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt hittem már neked is van valami live service, amibe szégyenteljes mennyiségű pénzt öntöttél. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13580) ldave válasza Bad Pritt (#13579) üzenetére


ldave
félisten

Hát, Destiny 2, amihez megvettem mindig mindent, kivéve persze az extra pénzes cosmetic cuccok. De azzal nincs gondom, bőven megérte. A Diablo4-ért jobban sajnálom a day1 megvett játékot, mint a teljes Destiny 2-t.

A Slime draws near! Command?

(#13581) l.skywalker válasza Bad Pritt (#13579) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem egy ilyen volt ami csalódás volt részben, az a New World. De abba is beleraktam vagy 100 órát, szóval annyira mégsem volt felesleges pénzkidobás.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13582) Bad Pritt válasza ldave (#13580) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Fuh, a Diablo 4-nél nagyon örülök, hogy nem vettem meg, a két béta hétvége alapján nagyon gyanús volt, hogy nem lesz ez olyan egyhamar, ami tetszene és így is lett.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13583) Bad Pritt válasza l.skywalker (#13581) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nálam a World of Tanks, amire így utólag talán túl sokat költöttem, viszont ott versenyekből vissza is jött nem kevés, szóval annyira nem fáj. :D
A Scorn a másik, na azt szégyellem, hogy naiv voltam és elhittem a crowdfunding időszakban, hogy ebből értelmes produkció lesz...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13584) l.skywalker válasza Bad Pritt (#13583) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem volt pár előrendelésem, amit megbántam volna, ha nincs vele hozzáférésem ilyen béta hétvégékhez. Akkor le is mondtam sokat :D
Utoljára ez az extraction Robin Hood játék volt, amit a tematikája miatt előrendeltem, majd azzal a lendülettel le is mondtam az első béta után :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13585) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Alisa: Developer's Cut - Official Consoles Release Date Trailer

Retro horrorjáték a klasszikus Resident Evil nyomdokain, február 6-án érkezik konzolokra.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13586) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

RPG Maker WITH PS5, PS4 Versions Announced

Nem tudom, hogy Japánon kívül lesz-e rá kereslet, Steamen mondjuk elérhetőek a korábbi részek mindenhol. Mindenesetre egy jó kezdeményezés, kíváncsi leszek, mennyire lesz felhasználóbarát a konzolos felület.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13587) l.skywalker válasza Bad Pritt (#13585) üzenetére


l.skywalker
félisten

Fú én olyannyira nem vagyok horror fan, hogy nekem már a The Medium is sok volt :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13588) .LnB válasza ldave (#13580) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most miért kellett felhozni?! :((( Már kezdtem elfelejteni, hogy azt a ***-t bezzeg képes voltam megvenni tavaly! :DDD (D4) Még mindig fel tudom magam rajta húzni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13589) Döglött Róka válasza .LnB (#13588) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En tokre elveztem, igaz a home tarsam vette meg nem en :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#13590) Bad Pritt válasza Bad Pritt (#13549) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy nem a Steam Deck rendszere fog futni rajta, hanem annak a közösség által karbantartott változata, a HoloISO.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13591) hombre[EU] válasza Bad Pritt (#13590) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ryzen 4000u az még Vega...nincs nagy jövōje

Life, Uh, Finds A Way

(#13592) Bad Pritt válasza hombre[EU] (#13591) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Négy éves hardver lesz lassan, ez felejtős. Ennyiért vannak sokkal jobb android handheldek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13593) _drk válasza .LnB (#13588) üzenetére


_drk
őstag

D4 Annyira nem szar csak nem annyira jó, 27et biztos nem ért meg. Hülye haveromék meg a baszó kiadást vették meg nem is tudom mennyiért, ők már az első szezont se nézték meg.
Engem S1 égetett ki, de inkább az hogy gyengék a skillek, a skilltree is hulladék, túl sok a passzív, és nem folyamatos a fejlődés, például a legtöbb ulti egy szar.

Elég lett volna pár év múlva megvenni több kieggel akciósan mikor már tele van rakva mindennel is.

(#13594) consono válasza Bad Pritt (#13592) üzenetére


consono
nagyúr

De a Droidos handheldeken nem tudod játszani a Steames játékaidat. Mondjuk ezen nem nem fognak rendesen futni. Ráadásul Steam Deck árban van, ez így nekem megint mellélövés...

"In God we trust. All others must bring data"

(#13595) Bad Pritt válasza consono (#13594) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát na ez az, ezen se játszol PC játékokkal nagyon, emulátorozni meg drága ilyen hardverrel. AYN Odin 2 (de szerintem még az első is) megeszi reggelire.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13596) l.skywalker


l.skywalker
félisten

OFF te berakom ide is, úgy vártam már :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13597) opr válasza l.skywalker (#13596) üzenetére


opr
veterán

Oh wow! Most megindult a nyalam! Nem is tudtam, hogy csinaltak belole tarsast! Majd johet tapasztalat. Ha nem akarsz offolni, privatban is, leszarom, csak jojjon. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#13598) l.skywalker válasza opr (#13597) üzenetére


l.skywalker
félisten

Egy Kickstarter kampányban indult, de jól fölétolták az adakozók.
50ezer € volt a cél, majdnem 4 millió lett :D
Heroes of Might & Magic III The Board Game by Archon Studio — Kickstarter

De lehet, hogy még itt be lehet rá fizetni én az első hullámban voltam:
Heroes of Might & Magic III by Archon Studio - Your pledge - Gamefound

Eddig még csak épp rá tudtam pillantani mai tetszik, hogy lehet egyedül is játszani van benne Campaign mód.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13599) opr válasza l.skywalker (#13598) üzenetére


opr
veterán

Wow, nagyon jol hangzik! Majd ha van mar vele kis tapasztalat, kuldj rola kis infot legyszi! Szerintem vegulis johet ide is, biztos erdekel masokat is ugyis, de ha nagyon off a dolog, akkor johet privatban is, csak jojjon. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#13600) Bad Pritt válasza opr (#13599) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Engem is érdekel, ha jön boltba tuti megveszem, elfér a Dark Souls társas mellett. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.