Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14651) Döglött Róka válasza jackal79 (#14650) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Árban nincs, de legalább el lehet adni használtan a dobozosat. Nintendó exkluzív címek ritkán vannak némi kedvezménnyel de a dobozosok szinte mindig nyitóáron vannak évekkel később is.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14652) ρσгτσ válasza jackal79 (#14650) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nintendo -nál jobban jársz a dobozossal. Főleg, ha ennyire nem ismeritek. Mert jól tartják az árukat használtan is. Nem sokat buksz rajta, ha valami mégsem jön be. Legalábbis többnyire...

ZX Spectrum - Commodore 64

(#14653) opr válasza jackal79 (#14650) üzenetére


opr
veterán

Hat, a dobozosat meg lehet szerezni verekedessel is, de en azert ott is a vasarlast javasolnam, hosszabb tavon valoszinu kevesbe karos az egeszsegre. ;]

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14654) zozika84 válasza opr (#14647) üzenetére


zozika84
őstag

Igen ezt nagyon szépen lezongorázták. Én el sem akartam hinni, hogy ezt az MS csinálta :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#14655) Wesder


Wesder
félisten

A #NintendoDirect: Partner Showcase is coming! Watch on-demand via YouTube on 2/21 at 6am PT for around 25 mins of info focused on #NintendoSwitch games coming in the first half of 2024 from our publishing and development partners.

Itt már lehet lesz mutatva a 4 Xbox játék.

Nálunk ez 15:00.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14656) jackal79


jackal79
aktív tag

Nintendo switchen robloxot lehet játszani?

(#14657) F-ECT$ válasza jackal79 (#14656) üzenetére


F-ECT$
titán

Hivatalosan nincs rá. De böngészőből lehet futtatni, ha jól olvasom. (Ennek nem tudom, hogy milyen limitációi vannak.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#14658) jackal79 válasza F-ECT$ (#14657) üzenetére


jackal79
aktív tag

Köszi, így sikerült! Teljes a siker :)

(#14659) hombre[EU] válasza Wesder (#14655) üzenetére


hombre[EU]
veterán

új gépet mutassanak, ne lerágott csontokat :D

Life, Uh, Finds A Way

(#14660) consono válasza F-ECT$ (#14657) üzenetére


consono
nagyúr

Van böngésző Switchen?????
Á, most utána olvastam, hát, nem biztos, hogy az accountomat rábíznám egy random kapcsolatra...

"In God we trust. All others must bring data"

(#14661) Farkassacred válasza zozika84 (#14654) üzenetére


Farkassacred
őstag

De és ebből mi mint játékosok mégis mit nyertünk :F

(#14662) Bad Pritt válasza Farkassacred (#14661) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kiindulva a többi felvásárolt stúdió tempójából nem évente jön majd a cod, hanem öt évente. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14663) hombre[EU] válasza Bad Pritt (#14662) üzenetére


hombre[EU]
veterán

early accessbe,bugosan alap fícsörök nélkül...viszont: !DÉVANGÉPESSZ! :D

Life, Uh, Finds A Way

(#14664) zozika84 válasza Farkassacred (#14661) üzenetére


zozika84
őstag

Remélhetőleg sok olyan cím feltámasztását, amit Bobby fiú nem engedett . :U

Hombre: A CoD eddig is úgy jelent meg minden évben :D

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#14665) opr válasza Farkassacred (#14661) üzenetére


opr
veterán

Ez az a kerdes, amire nagyon szivesen valaszolok neked... ~8 ev mulva, es akkor igaz is lesz, nem csak hasrauteses tippelgetes. :DDD

szerk: Legyen inkabb 10 ev, a 8 igy jobban belegondolva nagyon kevesnek tunik. :U ;]

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14666) Wesder válasza Farkassacred (#14661) üzenetére


Wesder
félisten

Másfèl èvig jól szórakoztunk a kèt cèg vergődésén.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14667) zozika84 válasza opr (#14665) üzenetére


zozika84
őstag

Addigra 50 eves ven szar leszek :DDD :DDD :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#14668) Farkassacred válasza opr (#14665) üzenetére


Farkassacred
őstag

Sejtettem, akkor majd visszatérünk erre. :DDD
Idén lesz bármi érdemleges megjelenés játékok terén?

(#14669) opr válasza zozika84 (#14667) üzenetére


opr
veterán

'86-os évjárat vagyok. Sajnos nem vagyok sokkal lemaradva. :( :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14670) negyven2


negyven2
veterán

Microsoft's Phil Spencer on Xbox growth, job cuts and the future of discs

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#14671) ldave válasza negyven2 (#14670) üzenetére


ldave
félisten

As for the Series S, Spencer told me in 2020 that he expected it to outsell the more expensive Series X lifetime. He told me last week that he still expects that to be the case.

Ez azért kemény, ezek szerint a kisebb gép tényleg jobban fogy, mint a drágább X.

A Slime draws near! Command?

(#14672) Wesder válasza ldave (#14671) üzenetére


Wesder
félisten

Az első 2 èvben nem nagyon volt X. Most az hogy M.O.-n igen, az mellèkes. Nekem is Ebayről kellett vennem felárral mert itt nèmetben sem lehetett kapni, pedig itt a konzol az Playstation.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14673) zozika84 válasza opr (#14669) üzenetére


zozika84
őstag

Nézd a jó oldalát, addigra már nem lesz fontos a jó grafika, mert nem látjuk majd rendesen :O :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#14674) consono válasza zozika84 (#14673) üzenetére


consono
nagyúr

Nono! Én már most is 50 fölött vagyok, de látom a különbséget :P

"In God we trust. All others must bring data"

(#14675) F-ECT$ válasza ldave (#14671) üzenetére


F-ECT$
titán

Adni olcsóbb az általában jobban is fogy. Főleg hogy az S is úgy volt beállítva mint Next Gen konzol, hiába csak a prev gen teljesítményét hozta.

Dive ever, work never.

(#14676) Wesder válasza F-ECT$ (#14675) üzenetére


Wesder
félisten

Miután megy rajta az ami prevgenen nem, így helytálló volt nextgen konzolnak nevezni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14677) Wesder


Wesder
félisten

Gondolom PS is 04.16 lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14678) pzstm válasza Wesder (#14677) üzenetére


pzstm
titán

SoT még nem jön :U :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14679) pzstm


pzstm
titán

Hi-Fi Rush announced for PlayStation 5, coming March 18.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14680) Mike válasza pzstm (#14679) üzenetére


Mike
veterán

Király, veszem meg. Grounded dettó.

[ Szerkesztve ]

(#14681) Wesder


Wesder
félisten

New Platforms, New Players: Four Fan-Favorite Xbox Games Coming to Nintendo Switch and Sony Platforms - Xbox Wire

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14682) pzstm válasza Wesder (#14681) üzenetére


pzstm
titán

:C

en szeretettel varom PS-rol kalozkodni vagyo embereket :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14683) zozika84 válasza pzstm (#14682) üzenetére


zozika84
őstag

Csak onnan? :O :O :O

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#14684) pzstm válasza zozika84 (#14683) üzenetére


pzstm
titán

Tobbieket hamarabb is :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14685) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Sony president wants Bungie to be better at ‘assuming accountability for development timelines’

Az lesz blama, ha a Final Shape sem hozza a számokat majd hosszabb távon és megint vásárolhatják ki magukat egy gigacég szörnyű szorításából. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14686) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#14687) Wesder válasza homerhamm (#14686) üzenetére


Wesder
félisten

Ezèrt vannak határok. 10m-t eltèrsz az úttól ès ráb@sztál. Főlwg akkor ha respawn után olyan helyre tesz vissza egy bug, ami a zónán kívül esik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14688) homerhamm válasza Wesder (#14687) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerencsére én még olyan buggal nem találkoztam. :)

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#14689) F-ECT$ válasza homerhamm (#14686) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez melyik játék? :)

Dive ever, work never.

(#14690) Wesder válasza F-ECT$ (#14689) üzenetére


Wesder
félisten

A kèp alapján èn azt mondanám hogy Thread the Needle.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14691) hombre[EU] válasza F-ECT$ (#14689) üzenetére


hombre[EU]
veterán

biztos nem GTA :D

Life, Uh, Finds A Way

(#14692) negyven2


negyven2
veterán

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#14693) F-ECT$ válasza negyven2 (#14692) üzenetére


F-ECT$
titán

Helldivers 2 kapcsán aktuális is :K

Dive ever, work never.

(#14694) Wesder


Wesder
félisten

Sony is laying off 900 PlayStation employees

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14695) negyven2 válasza Wesder (#14694) üzenetére


negyven2
veterán

Azért megmutatkozik a különbség az MS és Sony mérete között, hogy az Xbox-nál a ~8% leépítés az ~1900 fő volt, az PS-nál ez a ~8% csak ~900 fő...

És bá ezek a leépítések hiába érthetőek bizonyos szempontból, azért azt is látni kell, hogy még csak két hónap telt el ebből az évből, és sajnos ez tényleg csak a kezdtet :(

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#14696) tboy93 válasza Wesder (#14694) üzenetére


tboy93
nagyúr

Reméljük opr kolléga megúszta.

(#14697) zozika84 válasza tboy93 (#14696) üzenetére


zozika84
őstag

Basszus tényleg. Erre nem is gondoltam

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#14698) Wesder válasza tboy93 (#14696) üzenetére


Wesder
félisten

Yep, nekem is ő jutott az eszembe azonnal. Általában bem èrdekel ha ilyen leèpítèsek vannak, de azèrt őt sajnálnám ha lapátot kapott volna.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14699) alratar válasza Wesder (#14694) üzenetére


alratar
addikt

Szomorú, de várható volt. :((
Egyébként szerintem csoda, hogy csak ennyi az annyi.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#14700) l.skywalker válasza Bad Pritt (#14685) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Final Shape előrendelései 25%-al maradnak el a Lightfall-éhoz képest, miközben ugye 40%-al kisebb volt a bevételük mint tervezték tavaly. Ebből még gond lesz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.