Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) #54715584 válasza szildavid90 (#700) üzenetére


#54715584
törölt tag

Van ingyenes próbahónap, próbáld ki.

(#702) szildavid90 válasza #54715584 (#701) üzenetére


szildavid90
aktív tag

Mar kiprobaltam par honappal ezelott.

(#703) lezuvius


lezuvius
őstag

Sziasztok!

Meglehet meg valahogy oldani azt, hogy angol vagy usa regios fiokom legyen? Magyar fioknal elegge korlatozott a tartalom, igy oszinten megmondom, hogy sokallom azt az arat erte.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#704) tDr1v3r válasza lezuvius (#703) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Vannak erre szakosodott VPN-ek és SmartDNS-ek. Én ExpressVPN-t használok, na ez nem ilyen Netflixre optimalizált fancy dolog (csak US és UK régiót tud papíron), de tökéletesen teszi a dolgát. Proxy errort még nem is láttam szerintem... napi szinten használom az US-t és kiváló, 6 megás net mellett a 1080p vajsimán megy.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#705) lezuvius válasza tDr1v3r (#704) üzenetére


lezuvius
őstag

Rendben koszonom :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#706) Jacktor válasza szildavid90 (#700) üzenetére


Jacktor
tag

Most megnéztem, kizárólag az első évadhoz van magyar felirat (román bezzeg mindnél).

www.wotinfo.hu

(#707) szildavid90 válasza Jacktor (#706) üzenetére


szildavid90
aktív tag

Koszi!

(#708) bopeti98 válasza Jacktor (#706) üzenetére


bopeti98
őstag

Román felirat szinte mindenen van, sőt ha Romániából használod a Netflixet akkor a teljes felület román nyelvű. :)

[ Szerkesztve ]

(#709) #09990144


#09990144
törölt tag

Sziasztok! Még a magyar kezdésnél kipróbáltam a neflixet, de a kezdőhónap után szüneteltettem. Most újra előfizettem, viszont proxy error miatt nem tudom használni. Ugyanaz a laptop / net, mint legutóbb, nem használok vpn-t, de nem működik mégse. Teszteltem laptopon / okostelón , itthoni és munkahelyi nettel is, hogy kiszűrjem, hol lehet a gond, de sehogy se akar jó lenne. Van valami ötlet, mi lehet a gond? :)

(#710) erahurka


erahurka
félisten

uNoGS szerint már 218 filmhez/sorozathoz van magyar felirat! :Y

(#711) lezuvius válasza erahurka (#710) üzenetére


lezuvius
őstag

Keresobe beirod, hogy Hungarian subtitles es kiadja az osszes olyan filmet es sorozatot. Ez a 218 csak ugy johet ki, ha a sorozatok egyes reszeit kulon szamolja.

Ha mas nem eloz meg, akkor este csinalok kepeket a jelenlegi felhozatalrol.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#712) Hyperion válasza lezuvius (#711) üzenetére


Hyperion
senior tag

Valóban ennyihez van összesen a Netflix régiófüggetlen kínálatában!
Viszont, ha MO-ra szűkíted akkor már "csak" 115.

(#713) bopeti98 válasza Hyperion (#712) üzenetére


bopeti98
őstag

Ja, sok cucc van, amiknek nincsenek meg a magyarországi jogai, de a felirat mégis elkészült hozzá.
Egyébként Romániából érhető el a legtöbb magyar feliratos tartalom, szóval érdemes román VPN szervert keresni. :D

[ Szerkesztve ]

(#714) e=mc²


e=mc²
őstag

Ma kaptam egy promocios mailt hogy ujra aktivalhatok egy trial honapot. Ez gondolom korabbi elofizetoknek jott csak.

Ambulimax Provider

(#715) default.


default.
őstag

Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani, hogy a "The Shield" c. sorozat fent van-e Netflix-en magyar felirattal?
Ha igen, milyen minőségben, és a felirat honnan származhat? Úgy értem itt hivatalos fordítók dolgoznak a feliratokon, igaz?

Köszönöm előre is!

(#716) kyle16


kyle16
tag

helló. regeletem netflixre de nem igazán találtam szinkronos filmeket. :( gondolom erre semmi megoldás nincs. tudtok olyan oldalt ajánlani amin szinkronosan is fent vannak a filmek-sorozatok? köszi előre is . üdv

(#717) erahurka válasza kyle16 (#716) üzenetére


erahurka
félisten

Netflixen csak feliratos tartalmak vannak egyelőre. HBO GO-n a legtöbb film/sorozat szinkronnal is nézhető.

(#718) kyle16 válasza erahurka (#717) üzenetére


kyle16
tag

értem. köszönöm szépen a választ.

(#719) unrealnoise válasza default. (#715) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Nincs Shield. Sok sorozat nincs még. Lehet nem is lesznek. De persze így is elég sok tartalom van már, de persze ez folyamatosan bővülni fog. A Shield nekem is kellene a Sons of Anarchy "fanként" illene megnéznem. Gondolom nem is feltétlen mindig a netflix sara, hogy nem elérhető valami.

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#720) sasa134


sasa134
addikt

sziasztok, van esetleg itt olyan, aki külföldön netflixezik? Németországban nem elérhetőek a magyar feliratok, azokra a tatalmakra sem amire otthon van (nem tudom, miért fájt volna odapakolni az összeset, ABC-sorrendben, aztán kész). van erre vmi megoldás? ButaTV-n PS4-en nézem, szóval Chrome-os ügyeskedés nem segít sajna..

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#721) PhilBrick válasza sasa134 (#720) üzenetére


PhilBrick
őstag

Csak a VPN.

(#722) default. válasza unrealnoise (#719) üzenetére


default.
őstag

Köszönöm a választ.
Egyébként nézd meg, hatalmas sorozat! :)
És mindenképp eredeti nyelven, felirattal!!!
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#723) tDr1v3r válasza PhilBrick (#721) üzenetére


tDr1v3r
veterán

En ketlem, hogy a magyar VPN-t nem tiltanak...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#724) sulu1701 válasza tDr1v3r (#723) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Bocsi, hogy belekérdezek, de hasonló dologgal kapcsolatban volna kérdésem.
Van a családnak egy Németországban használt és fizetett Netflix előfizetése, amit én is használok itthon (M.o.) Van jó pár tartalom, amihez elérhető a magyar felirat, de sokhoz nem. Van bármilyen megoldás, hogy elérhessem a többihez is a magyar feliratot? Azon kívül, hogy fizessek elő itthonról :DDD

[ Szerkesztve ]

(#725) PhilBrick válasza sulu1701 (#724) üzenetére


PhilBrick
őstag

Annyihoz van magyar felirat, amennyihez most is látod.

(#726) tDr1v3r válasza sulu1701 (#724) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nincs, azt látod amit az itthon fizetett előfizetésesek is. IP cím alapján szűr, ha pl. kimész Szlovákiába a szlovák tartalmat kapod.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#727) sulu1701 válasza PhilBrick (#725) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Ha beírom a Netflix keresősávba Subtitles in Hungarian összesen 41db találat van (sorozat, filmek) az unogs ezzel szemben összesen 222 találatot hoz, amin magyar felirat van. Melyik másik országból érhető el a többi 181? :U

(#728) tDr1v3r válasza sulu1701 (#727) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Románia asszem.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#729) balazssoma92


balazssoma92
csendes újonc

Jelenleg nagyon gondolkozunk azon, hogy elő kéne fizetni a Netflixre, angoltanár anyukám így sok angol sorozatot néz. A magyar Netflix-re való előfizetéssel ezek elérhetők? Ajánljátok most ezt, vagy inkább várjunk még az előfizetéssel, mert nem kiforrott a rendszer?

(#730) PhilBrick válasza balazssoma92 (#729) üzenetére


PhilBrick
őstag

A rendszer teljesen kiforott.
Angol nyelvu tartalom is van bosegesen. Szoval nyugodtan elofizethetsz.
A csak magyarul tudoknak ajanljuk inkabb az HBO GO-t.

(#731) sasa134 válasza PhilBrick (#721) üzenetére


sasa134
addikt

Köszi...hát ez ilyen akkor (továbbra sem értem,miért kell a feliratokat régiókhoz kötni. Svéd család elmegy kempingezni Svájcba akkor nem lesz svéd felirat. Vicc).
Amúgy klassz az egész Netflix, hétvégén ledaráltuk a The Killing első évadját (angolul, német felirattal). Szuper, nagyon tetszik.

Avanti Roma

(#732) PhilBrick válasza sasa134 (#731) üzenetére


PhilBrick
őstag

Tervben van EU szabályozás, miszerint az online szolgáltatásokat minden EU országban biztosítani kell az előfizetői ország alapján.
Bár ez a svájci svédeken nem biztos, hogy segít. Nameg ők tudnak angolul is. :)

(#733) sasa134 válasza PhilBrick (#732) üzenetére


sasa134
addikt

Jó ez csak egy példa volt, de akkor is hülyeség. Nem lovagolok rajta többet. Én is tudok angolul, németül - persze nem natív szinten. Az zavar, hogy azért sok apróságot nem kapok el, finom részleteket, ha csupán hallás alapján kell vmit megértenem angolul/németül. de kétségtelen, hogy nyelvgyakorlásnak tökéletes.

Avanti Roma

(#734) azbest válasza sasa134 (#731) üzenetére


azbest
félisten

nagyon egyszerű: a jogdíjak miatt, a már említett újabb eu szabályozás hozhat ebben változást

[ Szerkesztve ]

(#735) EmThor


EmThor
addikt

Nem kellene már fenn lennie az 1.-i új filmeknek?

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#736) totopad


totopad
senior tag

Érdeles! Tavaly már ellőttem a próba hónapom, akkor töröltem az account-om, most újra beregeltem, gondoltam újra megpróbálom, viszont megint kaptam egy próba hónapot, azért érdekes, mert ugyanarra az e-mail címre regeltem vissza, de én nem kaptam ilyen offert :D

(#737) azbest válasza totopad (#736) üzenetére


azbest
félisten

azt hiszem csak pár hónapig őrzi meg a régi, deaktivált accountot, utána minden személyes adatot törölnek.

(#738) kezo0


kezo0
addikt

Augusztusi biztonsági frissítés.

"There is a software update (v. 41.2.A.7.53) available for your device. Update your device’ s software and enjoy new features, better performance, speed and bug fixes. You can update the software directly on your device. It's easy and no backup is needed."

(Érdekes, nekem ezek csak minden második hónapban jönnek, a júliusit sem kaptam meg.)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#739) kezo0 válasza kezo0 (#738) üzenetére


kezo0
addikt

Upsz, ezt nem ide akartam, bocs. Törölhető.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#740) fokukac válasza azbest (#737) üzenetére


fokukac
nagyúr

én tavaly nyáron voltam elófizető - a próbahónap után elfelejtettem lemondani, és így beszámláztak egy hónapot.
Erre ma reggel jött egy email, hogy felajánlanak egy új próbahónapot. Tehát nem törlik az adatokat.

"As a thank you, we’d like to offer you another free trial.
So Much Has Changed Since You Left
Netflix keeps getting better. Don’t worry, there are still no commitments and no ads or commercials. What's new? We've added lots more TV shows & movies for you to enjoy."

Amúgy tényleg, fejlődött valamit az elérhető magyarországi tartalom mostanában?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#741) totopad válasza fokukac (#740) üzenetére


totopad
senior tag

Egyértelműen több film van fent, -bár az original Star Wars és Jurassic Park még mindíg hiányzik-és jobb. Én visszajöttem, heti szinten többször nézzük.

(#742) #54715584


#54715584
törölt tag

PC-s appban hol van a My List? Nem látok ilyen opciót, csak a weboldalon, a mobilos appot nem próbáltam.
PC-ről szoktam nézni, de nem látom a saját listámat. :(

(#743) jaffa 2843 válasza #54715584 (#742) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ezért toltam mindig edge-ből. Az app egy rakat...

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#744) #54715584 válasza jaffa 2843 (#743) üzenetére


#54715584
törölt tag

Böngésző alatt nincsen DD, nekem az alapfeltétel. Az app alatt van, de már bosszantó mindig rákeresni valamire, amit már egyszer belistáztam.
Megpróbáltam most FF alatt, hibára hivatkozva leáll az egész. :(

(#745) idioty


idioty
tag

Olvastam korábbi hozzászólásokban, ahol feltették a kérdést, hogy Magyarországon miért kellene előfizetni, ha úgy meg lehet ezeket szerezni (kvázi) ingyen és jobb felirat támogatással.
Erre a válaszom:
Ahogy bejött Magyarországra, rögtön előfizettem. Előre megszavaztam a bizalmat. Nagyon-nagyon vártam a magyar feliratok érkezését. Viszont időközben azért elkezdtem nézni angolul sorozatokat minimális angol tudással. Persze nem mondom, hogy eleinte könnyű volt, sőt... De egyre több sorozatot kezdtem el így nézni és cirka másfél év alatt rengeteget fejlődött az angol tudásom. De ami a lényeg, hogy bepróbáltam olyan sorozatokat is, amit biztosan nem töltöttem volna le leírás és vélemények alapján. Olyan nagyszerű sorozatokat láttam, amiket tuti más forrásból nem szereztem volna be, mert mondjuk nem az én műfajom. És mindezt csak azért, mert letöltés és előzetes hosszú vélemények olvasása nélkül be tudtam próbálni sokmindent. Persze volt olyan, amibe csak belenéztem, de rengeteg olyan van, amit azóta is követek. Mondjuk ezek nagy része Netflixes sorozat. A teljesség igénye nélkül: OA, Bloodline, Flaked, Love, The Expanse, Castlevania, 3% (ráadásul ez Brazil és mekkora jó...), Master of None. Ezek mind-mind olyanok, amiket nagyon-nagy valószínűséggel sohasem töltöttem volna le.
Persze van sok olyan sorozat, amit korábban letöltve magyar felirattal néztem, azokat most is magyar felirattal nézem, és emiatt muszáj vagyok letölteni. Pl House of Cards, OITNB, DD...
Ettől függetlenül most is ezerrel nyomom a sorozatokat megállás nélkül felváltva: Ozark, Luke Cage, Flaked.
És nagyon várom a többi folytatását: DD, Jessica Jones, Stranger Things, 13 Reasons Why, Crown, stb...
És ugyanez van a zene terén is: így, hogy előfizetek, nagyon sok zenét kipróbálok és sokkal könnyebben találok valami jót, mint ha letöltögetném és hosszadalmas keresésbe kezdenék...

vót de egyelőre nincs

(#746) sulu1701 válasza idioty (#745) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Szia,

Osztom a véleményedet a leírtakkal kapcsolatban, sokszor bánkódom, hogy nincs magyar felirat a tartalmakon, de kis idő ráfordításával megpróbálom a meglévő feliratokat beilleszteni alá és ez legtöbbször minden gond nélkül megy. Nekem is van olyan sorozat, amit nézek, amihez nincsen magyar felirat még "házi" készítésű sem (Gypsy) de végignéztem az évadot egy nem erős angoltudással is. Most meg bánkódom, hogy nem lesz 2. évad :(((
Nem régen szereztem be egy "okos" TV-t és az első Netflix app használatkor már tetszett, hogy 2 gombnyomás és nézem a kedvenc sorozatom aktuális epizódját.

Remélem, minél előbb bővül az eredeti magyar feliratos tartalom, és élvezhetem a 4k minőséget.
Legyen már végre újra iskola idő ;] :)

(#747) Qukac válasza idioty (#745) üzenetére


Qukac
tag

Én most tettem meg a lépést, miután kiderült, hogy a TV előfizetésben van HBO Go, azt beaktiváltam eszembe jutott, hogy régen filóztam már ezen, fizessünk elő. Zenét már régóta csak Spotify-on hallgatok és itt is megvan az a kényelem, hogy kedvenc sorozatok eszközök között szinkronizálnak és ott kezdhetem el a tabletemen, ahol a tv-men befejeztem. Nincs másolgatás eszközök között, csak működik. Plusz az offline etölthető tartalom külön piros pont, ha majd mennem kell megint Németországra munka miatt, magammal tudok vinni filmeket/sorozatokat a repülőre/hotelbe.

Az appból egyedül az hiányzik, hogy pusholjam a felbontást, mert valamikor hiába jó a netsebességem, akkor sem akarja olyan szépen lejátszani. A Youtube is szokta ezt, de ott a felbontás állító és az megoldja, itt sajnos nem találtam ilyet.

Jövő héten lesz 3 nap szabim, szerintem nekiállok pár dolognak. Egyelőre nem bántam meg a döntést :)

(Plusz így a céges laptopot is teljes körűen ki tudom használni, mert eddig letölteni rá nem lehetett, a Netflix és HBO Go pedig megy rajta :D )

[ Szerkesztve ]

(#748) idioty válasza sulu1701 (#746) üzenetére


idioty
tag

Szép és jó az okos TV, ha van rajta Netflix. Nekem is van, bár nem akartam okos TV-t venni, de most még örülök neki. Viszont csak akkor jó ez (szerintem), ha a TV-t is cseréljük 2-3 évente. Mert a TV szoftverét sem frissítik sokáig. Sőt ugyebár nemrét járt úgy pár ember, hogy a legújabb okos tv szoftverből kihagyták a youtube-ot és a Netflixet. Szóval előbb utóbb az okos tv sem lesz már igazán okos. Ezért én inkább külső eszközt javaslok. Azt egyszerűbb és olcsóbb is cserélni, mint TV-t.

vót de egyelőre nincs

(#749) tDr1v3r válasza idioty (#748) üzenetére


tDr1v3r
veterán

En ugy tudom hogy a Netflix mindig frissul, nem szamit a szoftvere a tevenek. Van ismerosom akinek meg az egyik legelso generacios Samsung okosteveje van es ugyanyan az appja mint az en Sony-mon levo (pedig ez nem is smart, csak ez meg YouTube van rajta meg Amazon Prime Video ha US-ben hasznalnam).

Kulso eszkoz se rossz mondjuk, egy kinectes Xbox 360 meg jopar evig fogja kapni a Netflixet aztan azon meg a csalad is el tud jatszogatni...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#750) erahurka válasza idioty (#748) üzenetére


erahurka
félisten

Nem igazán érdemes a tévék szoftverét frissítgetni, csak rontanak rajta. Az enyémnél is kavartak valamit a felirat kezeléssel, azóta valami kínja van a karakterkódolással és nem tudom megoldani.

Ma már amúgy nem igen lehet kapni olyan tévét, ami nem okos, pedig kell a francnak az okos funkciók 99%-a, egyedül a Youtube, Netflix, HBO GO ami jó valamire.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.