Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) jgrasl válasza BomiBoogie (#97) üzenetére


jgrasl
csendes tag

Nekem is van Netflix app Samsung UE43J5500AWXXH TV-n. Automatikusan megjelent kb második nap a Smart Hubban.

(#102) BomiBoogie válasza jgrasl (#101) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem tudom, ti hogy csináltátok, az enyémen 1440-es szoftver van, de Netflix appnak semmi nyoma.

Nagyon bosszantó.

Nincs ötletetek? Nem lehet valahogy manuálisan feltelepíteni?

(#100) Pocok256
Igen, de az sehogyan nem lesz 4K, ha meg már fizetek érte, szeretném azt is kipróbálni. :S

(#103) Pocok256 válasza BomiBoogie (#102) üzenetére


Pocok256
veterán

Mondjuk az egész korrekt szegénységi bizonyítvány ha egy 4k -s tv ben nincs netflix. Mert az a tv max fél éves :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#104) BomiBoogie válasza Pocok256 (#103) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Na jó, de a Smart Hub, gondolom, nem az adott tévére specifikus, tehát abban kéne legyen, ezért nem értem...

(#105) harylmu válasza BomiBoogie (#104) üzenetére


harylmu
őstag

biztos hogy van. tv-d topikjában erdeklodj esetleg

[ Szerkesztve ]

(#106) BomiBoogie válasza BomiBoogie (#97) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Megkérdeztem a Netflixet:

"Netflix Joss
I totally get what you ask, indeed, it would be great to have Netflix available at the TV. Even the TV is a brand new model, we are still working on getting Netflix available in all devices, including the TV you have with you! This it totally normal since we have just arrived in your country, It is just a matter of time of partnering up with all the providers and brands in Hungary to get Netflix available on all platforms!
I am surely passing along the suggestion to sped things up and get Netflix available as soon as possible! In the meantime you can totally relax and enjoy the service on other devices with no problems, please stay tuned in our Social Media Pages for any updates about this"

Meglátjuk, mennyire sablonszöveg, vagy komolyan gondolják. :D

(#107) littleorc válasza BomiBoogie (#106) üzenetére


littleorc
újonc

Ez jó hír, remélem tényleg nem csak bs! Ugyan ezt a modelt vettük meg és nem értettem miért nincs még rá, mikor a Tizen app már rég kész van, illetve régebbi modelleken megjelent. Nem tudom mitől függ, de elég bosszantó.

(#108) RudY válasza BomiBoogie (#104) üzenetére


RudY
addikt

hmmm...a tiéd tényleg nem szerepel (még) a listán: [Using Netflix on your Samsung TV or Blu-ray player], de talán egy könnyed root és megoldható, SamyGO srácok rajta vannak az ügyön ;)

(#109) BomiBoogie válasza littleorc (#107) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

@(#108) RudY

Ez ausztrál Samsung oldal, de valóban itt sincs benne a listában, holott még 2012-es tévék is rajta vannak, és nem csak a csúcskategória...

Most úgyis próbaelőfizetésen vagyok a Netflixen, ha lesz a tévén app, akkor megújítom.

Ha lesz...

(#110) akosar


akosar
tag

Hát, a magyar rész nagyon szegényes... vicc, hogy az USA kínálat tizenx%-a érhető el, és az ára még több is, mint ott. (dollár/EUR árfolyam...)

Az ipademre letöltöttem egy ingyenes (500 mega adatforgalmat enged) vpn klienst, majd usa régiót belőttem, és így néztem meg a katalógust... Hát, mondanom sem kell, a us katalógus szemet gyönyörködtető :D

Elő is fizettem gyorsan a NordVPN szolgáltatásra, egy évre havi 3 dollár (összesen 36 dollár) volt. Ezt hozzáadva picivel több, mint 4k így már az, hogy a középső Netflix csomagot nézhetem havonta, de megéri!

Már csak azt kell megoldanom, hogy így is át tudjam streamelni a cuccot ChromeCast-re, van rá megoldás, csak nem olyan egyszerű, még folyamatban :D (ugye a chromecast-nek ugyanaz a hálózat kell, de a vpn-el borul...)

[ Szerkesztve ]

(#111) #14955008 válasza akosar (#110) üzenetére


#14955008
törölt tag

Nagy átbaszás volt, hogy megugrasszák a részvény árfolyamot 9$-al. Valaki meggazdagodott rajta.

(#112) akosar válasza #14955008 (#111) üzenetére


akosar
tag

Ez is benne lehet...

(#113) tDr1v3r válasza #14955008 (#111) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Vagy szimplán csak az van hogy nem tudnak megvenni minden licenszt mert vagy nincs erre a régióra, vagy más birtokolja.

Amúgy a német és az olasz kínálat ugyanilyen, ha nem jobban vérszegény volt kezdéskor...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#114) leviske válasza tDr1v3r (#113) üzenetére


leviske
veterán

És még mindig vérszegény mindkettő az olcsóbb amcsi verzióhoz képest.

(#115) tDr1v3r válasza leviske (#114) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szerintem amúgy egyik kínálat se tökéletes, rengeteg olyan film van ami nincs fent a US Netflixen, de a kanadain, a norvégon vagy éppen a magyaron fent van...

Még mindig csak ajánlani tudom a Smartflixet, igaz nem lesz olyan kényelmes mint a tévés vagy a tabletes natív app de a teljes kínálatot elérheti vele bárki - úgy meg azért nem olyan rossz. :) De nyilván nem ezért fizetünk...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#116) cs72 válasza BomiBoogie (#97) üzenetére


cs72
újonc

Sziasztok !

Szeretnék kérdezni valamit mert nem nagyon vagyok otthon az okos tévék világában. Szóval nekem is ugyanaz a problémém mint BomiBoogie-nak. Ugyanolyan tévével sehol semmi. Kérdésem az, ha optimistán nézünk a jövőbe és mondjuk lesz ilyen app a Tv-n akkor az automatikusan egyszer csak ott terem vagy kell valami letöltés, rendszerfrissítés vagy valami hókuszpókusz ?

Köszi előre is aki tudja a választ és megírja. Tök bosszantó amúgy hogy egy ilyen TV-n nem megy a netflix most vennem kell pl egy ps3-ast hogy ne a telefonon gúvadjon ki a szemem. röhej.

(#117) littleorc válasza cs72 (#116) üzenetére


littleorc
újonc

Ok, szóval írtam a Netflixnek, akik átirányítottak a Samsunghoz, hogy az alkalmazás a gyártó dolga. A samsung HQ-ból átirányítottak a magyar support oldalra. A magyar support oldalon pedig azt mondták, hogy erre a modelre már van alkalmazás, és frissítsem. Frissítettem már korábban ofc, de semmi. Azt javasolták, hogy vegyem igénybe a díjmentes távvezérelt support kolléga segítéségét. Az itt leírtak alapján kétlem, hogy bármit is tudna vele kezdeni (próbáltam már factory resetet, új régióra váltást, usb frissítést, smart hub accounttal használatot), de ha van eredmény, megírom. Btw régiót csak a szomszédos és kelet európai országokra tudom állítani, tehát pl. Angliára nem, szerintem lehet ennek valami köze hozzá.

(#118) RudY válasza littleorc (#117) üzenetére


RudY
addikt

Nemcsak a frissítés szükséges, de rá is kell keresni. Itt a tapasztalatok alapján elmondják pontosan hogy is kellene: [Samsung LCD és LED TV-k]

(#119) #35193216 válasza jaffa 2843 (#93) üzenetére


#35193216
törölt tag

Nekem meg valahogy csak 480p megy, hiába a HD-s csomag van beállítva és a legjobb minőség. Írtam a support chaten, de ott ilyen indítsa újra szintű megoldásokat javasoltak, meg a net minőségére hivatkoztak, miközben online tesztek szerint is jól működő 30 mbites netem van.

(#120) BomiBoogie válasza littleorc (#117) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én egyeztettem időpontot a távsegítséggel, felhívtak, azt mondták, többen jelezték már a problémát, ők továbbították a Samsung fejlesztőknek, és remélhetőleg valamikor elkészítik erre a tévére is azt a frissítést, amiben benne lesz ez az app...

Ennek volt 2 hete, még türelmesen várok.

Minél többen jelezzük, annál jobb, úgyhogy ne tartsátok magatokban, írjatok nekik! :C

(#121) azbest válasza #35193216 (#119) üzenetére


azbest
félisten

Nem mindegy min nézed. Androidon néhány kivételes eszközön kívül csak 480p. Desktopon böngészőfüggő, hogy 720p felett van -e 1080p. Az UHD meg csak néhány tévén van állítólag. Ezek lettek már linkelve, le van írva a netflix oldalán is valahol.

(#122) jaffa 2843 válasza #35193216 (#119) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A Windows store-os app-al tessék próbálkozni. :K

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#123) tDr1v3r válasza #35193216 (#119) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Várni kell vele míg felrakja magát HD-ra... nálam is nagyon sok minden úgy indít, de percek alatt feltolja magát Full HD-ra. Pedig 6 megabites netem van...

Amúgy én most a Narcos-t nézem (napi 1-2 rész), nagyon jó kis sorozat. :C

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#124) tomp


tomp
félisten

Az megvan, hogy a The Divide sorozat MAGYAR szinkronnal már elérhető? :DD
Mást még nem találtam.

(#125) bopeti98 válasza tomp (#124) üzenetére


bopeti98
őstag

Én rajzfilmeknél is találkoztam már magyar szinkronnal. Címeket nem tudok mondani. Nem hagytak bennem mély nyomot. :D

Szerk: Total Drama. Ezen is van szinkron.

Egyébként szép lassan kiforrja magát. Ezt mutatja, hogy már a szinkronos cuccok is elkezdtek felszállingózni. :) Azért remélem felirat is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#126) tDr1v3r válasza tomp (#124) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Apu tegnap fedezte fel hogy ez szinkronos... azt mondja hogy maga a sorozat jó, én belehallgattam a szinkronba és az se rossz.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#127) moli.hu válasza tomp (#124) üzenetére


moli.hu
őstag

"""Az megvan, hogy a The Divide sorozat MAGYAR szinkronnal már elérhető?"""

igen, megvan, es ezert rossz, hogy tobb topikba irunk parhuzamosan.

(#128) moli.hu


moli.hu
őstag

az elofizetes deaktivalasanak idopontjarol: jan-08 05:04 CET regisztraltam, feb-08 03:03 CET mar deaktivalt volt az elofizetesem (utolso tesztelt elo idopont ~01:45). Vagyis nem tart teljes 1 honapig (30/31 nap*24 ora) az elofizetes, ha peches idopontban regisztralsz, akkor elkepzelheto, hogy akar majd 1 nappal kevesebbet kapsz a penzedert az utolso honapodban.

[ Szerkesztve ]

(#129) e=mc² válasza moli.hu (#128) üzenetére


e=mc²
őstag

En januar 6-an este regisztraltam, kb 11 fele, es februar 7-en hajnalban kaptam a mailt a paypaltol, hogy levontak a dijat elozo nap este 6 korul.

Ambulimax Provider

(#130) moli.hu


moli.hu
őstag

osszeadtam az idot, amit neztem a probahonap alatt, ~4136 perc. Ez annyi, mint a teljes honap minden masnapjan megnezni 3 mozifilmet.

majdnem mindent meg tudtam nezni, amit akartam, a kivetel 1 standup es 6 dokumentumfilm, de ezeket 1 kivetellel mar le is tudtam tolteni torrentrol. Ez (hogy mindent meg tudtam nezni) mutatja, hogy, persze, nalunk mennyire gyer a valasztek, de azt is mutatja, hogy a mi a valasztekunknak a tizszerese is szanalmas volna, tehat az usa-kinalat is kozel sincs az elegsegeshez. Ha 1 honap alatt vegig tudok nezni mindent, az 1 evvel se vagyok beljebb.

Ennel viszont jobban zavart a probahonapban, hogy mennyire gagyi a kezelofelulet, milyen keves a kontrol. Alapveto dolgok, mint nincs felirat-szinkronizalas, pedig tobb film alatt is elcsuszott a felirat, marpedig egy brooklyni akcentushoz azert jol jonne. Utanakerestem, gyakorlatilag nincs erre gyari megoldas, ha pedig szethekkelem, akkor mar ugyanott vagyok, mintha torrenteznek. Plusz csak a bongeszos nezest lehet hekkelni, a Wii-n mar nem tudsz semmit csinalni.

Nincs katalogus, nincs A-Z lista az osszes filmrol. At kell tekerned minden listat, amiben huszadjara latod ugyanazokat-es-ugyanazokat a teteleket, csak azert, hogy egy-egy ujat talalj.
A bongeszos felulet frusztralo, az egerkurzor alatt meretet valto elemek a satan eszkozei. Irdatlan nehez eltalalni, amit akarsz, de ha kicsit arrebb mesz, mar lecsuszol az elemrol, ami visszacsokken kicsire.
A filmekrol alig van adat, mindent az imdb-n kell megkeresni. Az epizodoknak gyakorlatilag csak cime es hossza van. Az epizodokat kulon nem lehet bookmarkolni.
Az uj tetelekrol nincs egyertelmu ertesites, az egesz olyan, mintha szandekosan mindent el akarnanak eloled titkolni, az egyszerusegre hivatkozva, nem kell tudnod, minek kerdezoskodsz, minek okoskodsz. Az embernek ugy kell utanakeresnie a neten, hogy mely tetelek fognak lekerulni a honap vegen.

Egy egyszeru szolgaltatas egyszeru embereknek.

Nem csak emiatt, ahogy kinez, nemhogy 1 ev mulva, de 10 ev mulva se fognak erdekelni ezek a szolgaltatasok. Ez az en 2 eurocentem.

(#131) e=mc² válasza moli.hu (#130) üzenetére


e=mc²
őstag

"osszeadtam az idot, amit neztem a probahonap alatt, ~4136 perc. Ez annyi, mint a teljes honap minden masnapjan megnezni 3 mozifilmet."

Azert ez szerintem nem eppen atlagos felhasznalas. En nem tudnek megnezni egy het alatt 3 teljes filmet, mert egyszeruen nincs ra idom. (ha nagyon akarnek persze lenne, de ami helyett filmeznek, annak nagyobb az "erteke" szamomra) Ennek ellenere nekem itt kenyelmesebb filmezni, mint az eddigi megoldasokban.

A tobbivel egyetertek. A kezelofelulet alap dolgokra megfelelo, de a kereso reszletessege hagy kivani valot maga utan. Pl. hogy keressek ra nemet felirattal rendelkezo filmekre? Vagy spanyol szinkronosra, vagy egy adott evben megjelent filmekre?

Amit meg eszrevettem, hogy tobb gepen is nezek filmet, es ha egyiken befejezem, akkor a masikon meg a continue watching ... kozott szerepel.

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#133) #35193216 válasza azbest (#121) üzenetére


#35193216
törölt tag

Tudom, Chrome csak 720p-t tud, Internet Explorer / Edge 1080p-t elvileg. Nekem mindegyiken csak 480p-ben ment...

(#134) tomp


tomp
félisten

Nos hát nálam megmutatta a help center, hogy milyen! Bárcsak ilyen lenne minden szolgáltató! Netflix segítségnyújtása még a Google reakcióját(10perc) is felülmúlta.
Újra előfizettem miután láttam, hogy elkezdtek megjelenni a magyar tartalmak. Új kártyával más email címmel. Rendben elindult a 30napos ingyenes időszak. 10perc elteltével viszont jött az sms, hogy a Netflix.com megterhelte a számlámat. Rá 1percel még egy sms. A Netflix NL is megterhelte. Azaz az eredetileg ingyenes hónapból 2x levont hónap lett. Chatelés megkezdésétől számolva 5perc elteltével már vissza is utalták a 2. havidíjat. Az első összeget viszont nem lehetett azonnal törölni mert akkor a hónap lezárul és vége.
Ha a próba hónapon belül lemondom akkor fogja a rendszer visszautalni a pénzt. Ha nem akkor Michael elmondása szerint azonnal szóljak és visszaküldik. Ha megtartom akkor a már fizetős hónapra nem fogja levonni a rendszer az összeget mert már levonta. :C

(#135) qqzs válasza #35193216 (#133) üzenetére


qqzs
őstag

varni kell egy kicsit hga rendes neted van
egyebkent teven is kiirja az info gombra milyen minosegben jon

Eladó: GTS450

(#136) CarajoEsp válasza tomp (#134) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Lehet azt valahol látni, hogy mik azok, amik már magyarul is fent vannak?

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#137) qqzs


qqzs
őstag

csinaljon mar valaki aki ert hozza egy osszefoglalo bejegyzest a tetejere aki tudja hog ykell!!!

kicsit uncsi mar beirogatni ugyanazt

itt van minden ami nincs nincs itt

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#138) cs72 válasza BomiBoogie (#120) üzenetére


cs72
újonc

Kedves BomiBoogie, ha jól sejtem a leírásaidból ugyanolyan de legalábbis hasonló tv-k van.
Jelentem, tegnap megjelent a netflix app csak rá kellett kereseni, nem magától. Próbáld ki menni fog.

Már csak az a a kérdés, hogy ha a maxi csomagra vagyok előfizetve UHD, akkor a 4k-s filmek miért csak HD-ban jönnek és a csomag leírás a tévén miért jelzi hogy HD.

Igen jó lenne valami megoldás szűrni a magyar tartalmakat mert így tű a szénakazalban.

(#139) qqzs válasza cs72 (#138) üzenetére


qqzs
őstag

netflix kereses: uNoGS (Unofficial Netflix Online Global Search)

Taviranyito info gombja kiirja eppen milyenen jon a netflix par percet varni kell amig beall a valodi
Ha a teven csak HD ikonja van akkor elofizetes vagy tv kapaciatas vagy akarmi miatt nem is ajanlja fel a 4k-t. Abbol sose lesz 4k. csak ha amegjelenik a 4k ikon. 4k csak kizarolag 4k teven van sehol mashol es persze csak akkor ha 4k a tartalom amibol van vagy 30-40. keresesbe 4kra keresel kidobja

Eladó: GTS450

(#140) cs72 válasza qqzs (#139) üzenetére


cs72
újonc

Igen pont ez a bajom, hogy elvileg mindennek klappolnia kellene. samsung 4k Tv, 4k-s előfizetés, elvileg 4k-s film. De az előfizetésnél csak HD-t ír. 4 képernyőn HD. UHD előfizetésnél.

Na mindegy de legalább már van valami :)

(#141) tDr1v3r válasza cs72 (#138) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szerintem a saját gyártású sorozatok többsége 4K-ban lett masterelve (Daredevil biztosan). Meg mintha valamelyik Star Trek is az lenne...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#142) azbest


azbest
félisten

Tegnap feltűnt, hogy a division 3. részében a magyar hang nem magyar. A supportnak jeleztem, belső rendszerben felvette a problémát és kérte hogy a fiók historynál én is jelezzem azt. A bibi csak az volt, hogy az sem működött :D

(#143) szabogabor10 válasza cs72 (#140) üzenetére


szabogabor10
veterán

Itt ellenőrizd, minden megvan-e.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#144) qqzs válasza cs72 (#140) üzenetére


qqzs
őstag

Melyik film az? en a moving art-okat szoktam nezni hattertevenek :)
meg at kell allitani az accountsettingsben highra a streaminget

Eladó: GTS450

(#145) tl-x


tl-x
őstag

Sziasztok. Letrehoztam egy kulon topicot ahova gyujthetjuk a megjeleno magyar szinkronos es feliratos tartalmakat. [link]

[ Szerkesztve ]

(#146) bopeti98


bopeti98
őstag

Itt van egy folyamatosan frissülő link, hogy mik érhetőek el itthonról szinkronnal és/vagy magyar felirattal.
Jelenleg 2 db sorozat van fent.

(#147) BomiBoogie válasza BomiBoogie (#97) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Jelentem, a Samsung UE43JU6000WXXH-n is elérhető már a Netflix! :C

(#148) qqzs válasza BomiBoogie (#147) üzenetére


qqzs
őstag

nemreg neztem ugy veletlenul hogy nem volt szurve magyarorszagra, es 9 talalatott dobott magyar szinkronos filmre/sorozatra ebbol csak ketto elerheto itthon :)

Eladó: GTS450

(#149) akosar


akosar
tag

Nálam is maradt a Netflix, lassan itt a House of Cards új évada. :D

Amúgy én régi klasszikusokat is nézek rajta, Friends, Lost, Prsion Break. :) (Szerencsére nekem elég az angol felirat)

Sajnos a magyar kínálat gyér, így NordVPN-t használok mellé, így USA katalógust nézek. (remélem nem lesz tiltva). 36 dollár volt 1 évre (3 dollár/hó a VPN) , így körülbelül 4000/hó-ra jön ki az előfizetésem cakk-pakk/hó, de megéri, mert imádom. :)

A hétvégén végre megoldom, hogy az amcsi katalógusban szereplő dolgokat is át tudjam streamelni ChromeCast-re.

[ Szerkesztve ]

(#150) qqzs válasza akosar (#149) üzenetére


qqzs
őstag

azt hogy?

Eladó: GTS450

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.