Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) azbest válasza #51177472 (#300) üzenetére


azbest
félisten

nekem a magyaron angol feliratot lehet választani hozzá. (az első epizódot indítottam el)

(#297) sdforlife: bocs :)

[ Szerkesztve ]

(#302) #51177472 válasza azbest (#301) üzenetére


#51177472
törölt tag

Ezek szerint valtanom kell. Mondjuk nem ertem, itteni Netflixben miert nincs hozza angol felirat.. :F
Szintugy elso resz:

(#303) azbest válasza #51177472 (#302) üzenetére


azbest
félisten

pécés win10 appból. Androidon is ilyen, csak persze ott nincs 5.1 hang (bár nem olyanon hallgatom)

Valószínűleg nem licenszelték a svájci piacra az angol feliratot.

(#304) #51177472 válasza azbest (#303) üzenetére


#51177472
törölt tag

Valoszinu, viszont ez az elso sorozat ahol eddig nem volt angol felirat. VPN-t belottem USA-ra, meg is jelent az angol felirat. Koszi.

(#305) Pozsi71


Pozsi71
csendes tag

Sziasztok!

Van egy alap Netflix előfizetésem. Egyetlen apró problémám van vele: Minden hónapban hajnali 3 órakor emelik le az előfizetési díjat. Erről a tranzakcióról természetesen kapom az SMS-t is. Elég zavaró, hogy ebben az időpontban történik. Tud erre valaki korrekt megoldást? Biztonsági okokból sem az SMS értesítést nem szeretném levenni, sem pedig lenémítani a telefont.

(#306) e=mc² válasza Pozsi71 (#305) üzenetére


e=mc²
őstag

Sok mindent nem fogsz tudni tenni. Ez ugyanis tobb szereplos tema.
Fugg attol, hogy mikor inditja a Netflix konyvelese a beszedest (Paypal-on mikor van beallitva az automatizalas)
Tovabba a Netflix (Paypal) bankjatol, ahonnan elindul a keres (mikor dolgozza fel), a te bankodtol, ahova erkezik a keres (szinten mikor kerul feldogozasra), illetve a te bankod informatikai hatterszolgaltatojatol (mikor fut le a rendszerben zaras/kotegeles/clearing, stb), akik le vannak valoszinuleg szerzodve az egyik (lehet tobb is) szolgaltatoval (terheleseloszlas miatt nem biztos, hogy ugyanabban az idopontban mennek ki a kotegelt csomagok).

Egyebkent ha mindez nem szamitana, tovabbi erdekessegkent a Netflix HQ Kaliforniaban van, ahol -9 ora a mostanihoz kepest az ido, igy az itteni hajnali 3, az ott pont az esti napzaras kozeli idopont joesellyel a bankoknak, amikor kimennek a tetelek.

De a supportnak irni egy probat megerhet

Ambulimax Provider

(#307) azbest válasza Pozsi71 (#305) üzenetére


azbest
félisten

te vagy az a hupról? :D [link]

Állítsd be egyedi csengőhangot az értesítős telefonszámra, mondjuk csend-et.

(#308) Pozsi71 válasza e=mc² (#306) üzenetére


Pozsi71
csendes tag

emc, köszi a választ!
A 2 havi SMS után kezdtem el levelezni a netflix supporttal, és kb 6-7 levélváltás után egy hasonló gépezet mélyén éreztem magam. Ebbe nem kívánok tovább merülni... :) Azóta már vagy további 7 ébresztésen túl vagyok. Ez már valószínűleg így marad. Másnak vagy szerencséje van hogy nem akkor emelik le, vagy lenémítja, vagy mélyen alszik :), vagy valami...
Azért köszi még1x!

(#309) zharkanyi válasza Pozsi71 (#308) üzenetére


zharkanyi
tag

Most komolyan. Miért a szolgáltató oldalán kezeled a problémát? Miért nem oldod meg a saját telefonodon?

Állíts be a telefonszámhoz, vagy valami program segítségével akár a teljes éjjeli időszakra néma SMS értesítési hangot.
Probléma volt, nincs...

(#310) Pozsi71 válasza azbest (#307) üzenetére


Pozsi71
csendes tag

azbest!
az nem én vagyok :), de sorstárs ő is úgy látom, csak ő nagyon belegabalyodott... :)) Én ezt nem ragozom tovább. Azt hittem van rá triviális megoldás.
azért köszi neked is! :)

(#311) Pozsi71 válasza zharkanyi (#309) üzenetére


Pozsi71
csendes tag

zharkanyi!
Azért nem némítom le, mert minden banki tranzakciómról tudni szeretnék. A biztonsági ok alatt ezt értem. Ezt mindenki maga dönti el hogy akar-e tudni az esetlegesen kéretlen éjszakai banki tranzakciókról vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#312) totopad válasza Pozsi71 (#311) üzenetére


totopad
senior tag

Nem kötelező használni a szolgáltatásukat. Ők így tudják megoldani, ezt vagy elfogadod, vagy nem, vagy használod a felajánlott megoldásokat. És ne sértődj meg ezen, de ügyfélszolgáatisként én biztos hülyének nénzék egy ilyen ügyfelet, akinek ilyen problémái vannak.

(#313) bLaCkDoGoNe válasza Pozsi71 (#311) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Na, hát tudsz a tranzakcióról. Innentől nem értem a problémát.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#314) totopad


totopad
senior tag

Kipróbáltam az expressvpn-t, de egyből refundot is kértem. Csak US és Uk részre működik, mivel külföldön élő magyar vagyok, így szeretném elérni a magyar tartalmakat is, de innentől felejtős. Jó lenne ez a fajta filmelérés, de, hogy ennyire korlátozzák nekem még nem játszós, hiába beszélek angolul.
Az is érdekes, hogy pl az Interstellar csak a Kanadában érhető el, míg az Incepttion pl nálunk is. Majd egy pár év múlva visszatérek, addig marad más alternatíva.

(#315) azbest válasza totopad (#314) üzenetére


azbest
félisten

hát úgy kifejezetten magyar tartalom nem sok van. A külföldi cégeknek meg lehet nem mi vagyunk a célcsoport, hanem a nyugati országok. Lehet valami filléres magyar vps szolgáltatót kéne nézned ahol nincs adatkorlát és openvpn-t belőni egy olyanon.

(#316) totopad válasza azbest (#315) üzenetére


totopad
senior tag

próbáltam, tíltva van, gyakorlatilag az express-el is okoskodni kellett, helymeghatározással nem is működött

Jó lenne legálisan filmet nézni, mert nálam pl a Spotify kiváltotta az mp3-at, de ilyen kínálat és korlátozás mellett ez még nem pálya.

(#317) tDr1v3r válasza totopad (#314) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nincs magyar tartalom... majd feliratosok lesznek egyszer, van ceg aki csinalja szerzodesesen csak egyszerre akarjak kidobni. Ezert meg felesleges a magyart akarnod szvsz.

Ami a kinalatot illeti, hat, koszonhetjuk a nagycegeknek... amit tud azt licenszel a N, csak ez sajnos regionkent valtozik. (Itthom szarnak bele, bar vmi 3x ennyi lesz ev vegere a regionalis vezeto szerint, de en ebben ketelkedek.)

US sorozatban, Kanada filmekben jo. Nekem is a kanadai az egyik fajdalmam, masik a japan... de azt egesz jol potolja a Crunchyroll szerencsere.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#318) azbest


azbest
félisten

Hát ez érdekes. Win10 netflix appban nem jelennek meg a Shooter friss részei, csak az első három. De böngészőből és android alól ott van mind az 5 eddigi. Ki érti ezt :)
Bár lehet valami régis kavarodás van, annó mindha régiót kellett volna váltani, hog megjelenjen az alkalmazásboltban itthonról.

[ Szerkesztve ]

(#319) budhanil válasza azbest (#318) üzenetére


budhanil
csendes tag

Most komolyan ezeket a filmeket tolták be Hungary alatt 2017 elejen????
http://unogs.com/countrydetail/

(#320) szasza_xp válasza budhanil (#319) üzenetére


szasza_xp
senior tag

Én most jutottam el odáig, hogy lemondom a francba, semmi magyar tartalom, 1 év alatt, ez vicc, ezért nem fizetek havi 3 kilót :( A netflix bebukott Magyarországon, az fix!! :(((

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#321) Hyperion válasza szasza_xp (#320) üzenetére


Hyperion
senior tag

Én pedig most jutottam el odáig, hogy semmi más előfizetésem nincs, csak a Netflix..
Ilyen tartalmak mellett nem fogok éjjel-nappalt, meg egyéb értelmiségi műsorokat nézni..

Sőt kifejezetten örülök, hogy csak angol felirat van. Legalább még jobban kényszerítve vagyok az angol gyakorlásra.

Aki tartalmat keres, 1-2 csemege:

sense8
shooter series
boojack horseman
The trollhunters
És a sajátgyártású Marvel cuccok mindegyike: Dardevil,Luke Cage stb...

Szóval van bőven tartalom, de nem szinkronfüggőeknek...

(#322) bopeti98 válasza Hyperion (#321) üzenetére


bopeti98
őstag

Itt nem a szinkronról van szó, hanem hogy magyar felirat is van tán 2 sorozaton eddig...
Már 1 éve elérhető innen is, de azóta is csak annyit hallani, hogy hamarosan lesznek magyar feliratok és semmi konkrétumot nem mondanak. Az is jobb lenne ennél a titkolózásnál ha közölnék hogy mondjuk csak 2018-ban várható a lokalizálás, és akkor addig nem is várná az ember. Értem én hogy nem elsődleges piac vagyunk, de ez nem magyarázat arra hogy ennyire csöndben vannak.

(#323) azbest válasza Hyperion (#321) üzenetére


azbest
félisten

Én is rákaptam néhányra:
- A régiek közül a Star Trek: Next genearation
- Shooter
- The TrollHunters-t nem tudtam megállni, egy nap végignéztem :D
- Rick & Morty
- archer
- The Expanse (könyvsorozat is nagyon ütős)
- Narchos sem volt rossz

- Spectral film
- Sword of Destiny

(#324) Hyperion válasza azbest (#323) üzenetére


Hyperion
senior tag

A Trollhunters tényleg nagyon ütős! Ha van fél órám már kapcsolom is be :D

Egyébként ez ajánlott kevésbé erős angolosoknak is, könnyen érthető a nyelvezete.

Rick & Morty + Expanse könyvjelzőzve :D

Ó amit még nagyon ajánlok, az a MythBusters-es tanoncok új sorija. White Rabbit project.
Nagyon szuper, tele érdekes történelmi infókkal, robbantásokkal, és természetesen Kari-vel :D

A Spectral és a Sword of Destiny alap, ha filmre vágyik valaki. :C

Szóval netflix and chill :D

[ Szerkesztve ]

(#325) kmarci25


kmarci25
Topikgazda

Sziasztok! Az a problémám, hogy egy régebbi - de okos - LG tv-n használnám a Netflix-et. Van hozzá app, ami működik is. Egy gondom van, hogy sehogy sem tudok feliratot varázsolni hozzá. (Azt tudom, hogy magyar csak a Blacklist-nek van, de az angolt sem tudom megjeleníteni.) Nyomom a megfelelő gombot a távirányítón, és az audio menü szürke, tehát nem aktív. :( Ha telefonról indítom és kiküldöm a tv-re, sajnos akkor sem jeleníti meg a feliratot. Van erre valami megoldás, használ valaki LG tv-t? Mert megpróbálnám angolul nézni, de így, hogy felirat sincs, kb esélytelen... :(

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#326) qqzs válasza kmarci25 (#325) üzenetére


qqzs
őstag

a netflix appban keresd a feliratot ne a teve taviranyitojan

Eladó: GTS450

(#327) kmarci25 válasza qqzs (#326) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Óóóó!!! :C Hálásan köszönöm! :R

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#328) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Sziasztok!

Volna egy nagyon kezdő kérdésem a Netflix előfizetésel kapcsolatban.

Jelenleg egy HD tartalmak lejàtszàsàra alkalmas előfizetésem van, amivel 2 eszközről használhatom.
Ez a megkötés pontosan mit jelent?
-Csak 2 eszközön lehetek bejelentkezve egyidőben? (Pc, tablet)
-Vagy egy időben csak 2 eszközről mehetnek a tartalmak, és lényegtelen mennyin vagyok bejelentkezve? (tv, Pc, tablet, telefon)

Köszi előre is a válaszokat :R

(#329) jaffa 2843 válasza sulu1701 (#328) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Bejelentkezni, böngészni lehet, viszont lejátszásnál kiírja, hogy elérted az egyidejű lejátszási limitet.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#330) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok!

Hogy áll most a Netflix magyar feliratokkal? Néztem ezen az uNoGS.com-on, de összesen 3 filmet/sorozatot talált.

:R

(#331) Hyperion: Tényleg ennyi a magyar feliratos tartalom? :Y Szuper...

[ Szerkesztve ]

(#331) Hyperion válasza erahurka (#330) üzenetére


Hyperion
senior tag

Válaszoltál a kérdésedre...

(#332) Qukac


Qukac
tag

Aki hasonló streaming szolgáltatást akar, ott az amazon prime video is, bár még nem fizettem elő, de ha jól tudom ők már induláskor is rendelkeznek több magyar tartalommal.

(#333) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Melyik a legolcsóbb egyedi ip-s vpn amit mar innen hasznalt valaki?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#334) Hyperion válasza K1nG HuNp (#333) üzenetére


Hyperion
senior tag

Amin működik az unblock?
Ha igen akkor 0, mert nincs ilyen :D

[ Szerkesztve ]

(#335) szasza_xp válasza Hyperion (#321) üzenetére


szasza_xp
senior tag

Magyarország hivatalos nyelve a magyar, nem várok szinkront, csak jó lenne, ha az indulás után 1 évvel nem 3 sorozat / film lenne magyar feliratosan, hanem mondjuk mint a Románoknál ... 511 sorozat.... WTF ???

Igen, lehet angolul nézni felirattal, szoktam is, de van amikor nem akarom az agyamat még jobban fárasztani, este munka után... szóval jó lenne a magyar felirat..., ha már hajlandó vagyok fizetni érte...

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#336) szasza_xp válasza erahurka (#330) üzenetére


szasza_xp
senior tag

Ja ennyi a tartalom, de kb a kutya nem használja vagy jó magyar módon leszartja, hogy nincsen magyar felirat, aztán nincs össznépi anyázás.... Gondolom ha napi 500 levelet kapna a netflix support ami úgy kezdődne, hogy Szekszualizáljanak a Rákóczi téri szerelmi szabadfoglalkozású anyukájukkal akkor gondolom lenne változás, de addig marad a majd... egyszer egy szép napon.... ez a netflix fail :S

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#337) Hyperion válasza szasza_xp (#335) üzenetére


Hyperion
senior tag

Románia más tészta. Más nép, más neveltetés.
MO-val ellentétben ott nem divat a szinkron. Szinte minden film Román felirattal megy eredeti hanggal, és bár nem néztem utána, de gyanítom hogy az idegen nyelv ismeretük is magasabb szinten van mint itthon.

Szóval Románia nem jó példa, ott nincs igény a szinkronra, másképp szocializálódtak..

(#338) K1nG HuNp válasza Hyperion (#337) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Románok és az idegen nyelv? Ne vicceljünk már, a szőrt sem tudják levágni a talpukról...

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#339) Hyperion válasza K1nG HuNp (#338) üzenetére


Hyperion
senior tag

De legalább a médiából talán kapnak lehetőséget hogy lássák nem csak Románia létezik...
Mi pedig a múltból élünk, zárt határok között...

(#340) budhanil válasza Hyperion (#339) üzenetére


budhanil
csendes tag

nem a szinkron a legnagyobb baj, hanem a kínált filmek mennyisége - más nyugati országokhoz képest, uauért az árért, és ott jobban is keresnek? WTF???
megnéztétek 2017 januar elején milyen filmekkel bővült a magyaron elérhető??? szánalmas

(#341) Qukac válasza budhanil (#340) üzenetére


Qukac
tag

Elvileg itt az itthoni forgalmazói helyzet miatt van ez, mivel aki itt megvett sugárzási jogokat, nem igazán akarja elérhetővé tetetni ezt Netflixen, ezt én nem a platform hibájának rónám fel, hanem a hülye magyar helyzetnek :/ Egyébként én még mindig elő akarok fizetni, de amíg ilyen kevés a feliratos tartalom... :S

(#342) erahurka válasza Qukac (#341) üzenetére


erahurka
félisten

Az HBO GO szerintem érdemi alternatíva lehetne, csak ugye ahhoz valami idétlen Telenor vagy tévés előfizetés is kell... :(

(#343) tDr1v3r válasza erahurka (#342) üzenetére


tDr1v3r
veterán

HBO csomaghoz adjak tudtommal, de a webes feluletuk egy vicc, operas Sony tevere meg nincs appjuk. :/

En a US-UK-HU regio kozt ugralva elvagyok.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#344) erahurka válasza tDr1v3r (#343) üzenetére


erahurka
félisten

Ezt nem tudtam, én LG okostévén néztem rajta egy-két sorozatepizódot, ott elég jól működött. Meg telefonon.

(#345) azbest válasza erahurka (#344) üzenetére


azbest
félisten

nem kell telenor telefon előfizetés. Bárki tud náluk tévére előfizetni. Közszolgálati + hbogo pakk is van. Ha minden igaz 2490 / hó.

(#346) Qukac válasza tDr1v3r (#343) üzenetére


Qukac
tag

Esetleg valamilyen HTPC vagy vagy hasonló megoldás, vagy inkább nem bonyolítod ilyenekkel a nappalit?

(#347) tDr1v3r válasza Qukac (#346) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Roku-n, uj Apple TV-n vagy valami Android TV-s cuccon agyalok, de nem pont emiatt.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#348) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

NordVPN az igéretekhez híven megy minden streammel, netflix, hulu. Van 3 napos trialjuk, ami a végtelenségig megújítható uj emailekkel (vagy amig nem jonnek ra a turpissagra :C )

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#349) totopad válasza K1nG HuNp (#348) üzenetére


totopad
senior tag

És azt hogy csináltad? Én IOS-on reggeltem trial mode-ban, nekem nem megy vele sajna a netflix.

(#350) K1nG HuNp válasza totopad (#349) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Jó szerverre csatlakoztál? Próbáld pc-n

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.