Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) #71835392


#71835392
törölt tag

Magyar SZINKRON nélkül a lakosság alsó hangon 80%-nál kuka ez így. Ha ugyanazt a filmet leadják felirattal és szinkronosan, a szinkronosnak jó a nézettsége, a feliratosnak meg marginális akkor miről is beszélünk? Ez a magyar piac: csak a szinkronos tartalmat szereti a fogyasztó, a feliratost ignorálja a többség, és ez a Netflix miatt sem fog megváltozni. Ha ezügyben nem lépnek sürgősen akkor nem lesz hosszúéletű a magyarországi pályafutásuk, érdeklődés hiányában másfél éven belül ki fognak vonulni.

(#52) front3r válasza #71835392 (#51) üzenetére


front3r
őstag

Ez nem a Baumax. Folyamatosan fogják bővíteni a kínálatot.
Nem hiszem hogy valaha is kivonulnának, ha továbbra is egy meghatározó szolgáltatás lesz világ szinten. Abból tudják a kisebb országok kiadásait is fedezni.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#53) adamssss


adamssss
veterán

Letöltöttem a desktop appot. Azt kell, hogy mondjam FHD-ban 5800-as bitrate-nél meglepően jó volt a minőség. Ugyan laptopról néztem (bár abban egy jó FHD IPS panel van) és teljesen elégedett voltam. (nyilván nem egy BD 50 minőség, de ezt nem is lehet elvárni)
Ami viszont kicsit necces az a hang. Tesztnek a WWZ-t néztem ami új film és ec-3 kodekkel 192 bitet írt hangra. Ez még csatornánként is kevés lenne, de gondolom ez itt a max amin minimum egy stereo osztozik.(Pedig a Dolby Digital Plus tudna 1000 bit felett is)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#54) moli.hu válasza moli.hu (#45) üzenetére


moli.hu
őstag

na, csak elkezdtem az ingyen honapot, mert a 444 kommentek kozott olvastam, hogy sok a standup, ami nalam elegge megy es ugyis angolul nezem mar most is.

Elso ranezesre (chrome desktop) brutal csalodas, hogy mennyire fapados az egesz rendszer, egy youtube oldalon tobb allitas/widget van. Egy evtizedes vilagsikertol valahogy tobbet varna az ember. Biztos ez az egyszeruseg kell a nepnek. Peldaul imdb-osszekottetes? Csak az elso, ami eszembe jut, es szuksegszeru. Tudom, hogy az imdb az amazone es ott a prime - nem erdekel a kifogas. Ha mas nem, meglevo ertekelesek importalasa imdbrol is segitene.

Kiprobaltam Nintendo Wii-n is, felfrissitettem a channelt uj verziora (mar evekkel ezelott letoltottem, varakozoan), gond nelkul mukodik. A wiin meg kevesebb allitasi lehetoseg van, peldaul a felirat mereteit a desktopon beallitottakbol veszi, pedig egy monitor es egy teve merete es tavolsaga teljesen mas, ugye. Plusz a felirat kitolti a teljes vizszintes kepmeretet, ami egyreszt kenyelmetlen a szemnek, faltol falig olvasni, masreszt a katodsugarcsoves tevemen lelog az overscan miatt, de ha ez nem szamit, akkor is kenyelmetlen a szemnek faltol falig olvasni. Jeleztem nekik chaten, hatha javitjak.

androidon nem tudok bejelentkezni, az van, amit itt irnak: Please make sure that your device has network connectivity and the date and time settings are accurate (-3) meg az adblockot is lekapcsoltam, ujrainditottam os-t, nem az volt. valaki erre tud okosat? mondjuk en a Diagnostics-ot se talalom, ahol ok irjak, nekem nincs ilyen menu (softbutton se hozza).

[ Szerkesztve ]

(#55) kevinium válasza moli.hu (#54) üzenetére


kevinium
aktív tag

Android alatt tényleg működik ezzel az app-al.

[ Szerkesztve ]

(#56) moli.hu válasza kevinium (#55) üzenetére


moli.hu
őstag

De nekem az van fent es nem mukodik.

Chateltem a netflix cc-vel, a router ujrainditasat es a dns cache flusholasat tudta csak javasolni. Ezeket megtettem, de o ragaszkodott ahhoz is, hogy az isp-mnel is legyen dns flush. Nem nagyon ertek a networkinghez, de ez nekem meredeken hangzik. Foleg, hogy 8.8.4.4 a dns szerverem. Mindegy, felhivtam a digit, hogy flusholjak nekem a dns cacheuket :D Nyilvan nem tette'k.
Kertem a netflixet, hogy mondjon direkt ipcimeket, ami kell a loginhez, hogy ra tudjak pingetni vagy valamit tcpdumpolni, asszondja sensitive information. Gyanitom, hogy az en androidomban akad el valahol a packet, de nem raknek fel egy bitsharkot es nem parseolnam a binaris dumpokat orakig, ha nem muszaj. Ugyanazon a lan-on mukodik 2 masik geprol.
Arra, hogy nincs ott a menupont, nem is mondott semmit, ugy latszik, szokasos panasz.

[ Szerkesztve ]

(#57) azbest válasza moli.hu (#56) üzenetére


azbest
félisten

Tegnap a win10 app is panaszkodott kapcsolódás problémákra. A böngészős viszont ment simán.

(#58) harylmu válasza azbest (#57) üzenetére


harylmu
őstag

azt nekem is feldobja néha. pár try again után jó.

(#59) kevinium válasza moli.hu (#56) üzenetére


kevinium
aktív tag

Foleg, hogy 8.8.4.4 a dns szerverem. Mindegy, felhivtam a digit, hogy flusholjak nekem a dns cacheuket

Ez nem a digi-é. (De gondolom ezt tudtad :) ) Nem hiszem, hogy segít, hacsak nem tényleg a dns a gond, de próbáld meg, hogy az androidos készülékeden átírod a dns-t ezekre...
193.110.56.8 , 193.110.57.4
Vagy ha androidon nem tudod, akkor a routereden... És úgy megpróbálni.

És köszönöm a linket. A Verzió: 47.0.2526.106 verzióval amit mondtál már tényleg működik. Csak nekem még egy picivel korábbi verzióm volt... (47.0.2526.73)

(#60) freeknight


freeknight
őstag

Sziasztok!
A közepes csomagnál a 2 eszköz mit jelent pontosan? Addig világos, hogy egy időben 2 eszközről lehet nézni, de ha én például nézem a tv-n és az asztali gépen, akkor van-e azzal valami probléma, ha esetleg a notin is szeretném nézni? Úgy értve, hogy egyszerre nyilván csak 2 eszközön megy max a lejátszás párhuzamosan, de ugye nem regisztrál 2 hardvert, és onnantól kezdve csak is azokon lehet nézni?

A kínálattal van probléma bőven, barátnőmnek a magyar felirat hiánya miatt felejtős a szolgáltatás, de én lehet, hogy bepróbálom. Most a Bojack Horseman-t nézem, az fent van a magyar kínálatban? Reg nélkül még az elérhető címeket se lehet megnézni. Tudom, hogy saját Netflix gyártás, de pl a House of Cards sincs fent, pedig az is saját.

(#61) slug válasza freeknight (#60) üzenetére


slug
senior tag

Hi,

van peldaul chrome addon, amivel custom feliratot tudsz berakni a filmhez/sorozathoz.
nem regisztralja be az idok vegezeteig a hardvereket, tudsz nezni barmilyenen, de egyszerre a loginoddal csak 2 eszkozrol ugyanabban az idoben.

House of Cards valoban sajat gyartasuk, de egyes orszagokban nem ok rendelkeznek a jogokkal.

(#62) jaffa 2843 válasza freeknight (#60) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Fent van, 2 évad, meg egy 2014-es karácsonyi special.
HoC viszont a régiónkban biztosan nem elérhető.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#63) harylmu válasza freeknight (#60) üzenetére


harylmu
őstag

nem most lőném el az ingyenes egy hónapot, mert pár hónap múlva tuti jobb lesz a kínálat. bánom már én is, hogy nem vártam.

(#64) freeknight válasza slug (#61) üzenetére


freeknight
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek! :R

Én úgy vagyok vele, hogy havi 10 euróért nem vagyok hajlandó 3rd party megoldásokkal szórakozni. Ha legalább felirat elérhető lesz a kontentek 100%-hoz, akkor fogok rá előfizetni, anélkül nekem nem éri meg. Ha egyedül nézek filmet, csakis eredeti nyelven felirat nélkül, de a barátnőm meg nem olyan penge angolból, úgy meg azért karcos havi 10 euró, hogy csak a család egyik fele tud szórakozni.
Viszont ha a Bojack fentvan, akkor nekikezdek az első havi trialnak, meglátjuk, mennyire jön be. Talán addigra lesz majd pár magyar feliratos cím is.

(#65) freeknight válasza harylmu (#63) üzenetére


freeknight
őstag

Engem az nem zavar, ha kevés a kontent, az biztos fejlődni fog, lásd Németországban mi volt elérhető induláskor, és mi van most. Csak nálunk a lokalizáció a nagy kérdés.
Ha lenne felirat, én tuti előfizetnék, gyorsabb/kényelmesebb, mint a torrent.

(#66) moli.hu válasza kevinium (#59) üzenetére


moli.hu
őstag

"""Ez nem a digi-é. (De gondolom ezt tudtad )"""

hanem a google-e, amit a fel (negyed) vilag hasznal. Ha ott el lenne cseszve valami, akkor nem 1 perces varakozasi idom lett volna a netflix ugyfelszolgalaton.

"""Nem hiszem, hogy segít, hacsak nem tényleg a dns a gond, de próbáld meg, hogy az androidos készülékeden átírod a dns-t ezekre... 193.110.56.8 , 193.110.57.4"""

ez a digie. Irtam, nem ertek a networkinghez, de minek irnam at, min segit ez? Foleg, hogy lanon levo masik 2 geprol megy a netflix. Ez az egesz ugyfelszolgalatos fejebol kipattant dns-cache egy transzsziberiai-vasut hosszusagu tevut, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#67) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Androidos Telefonról-tabról lehet Chromecastra castolni?

(#68) slug


slug
senior tag

Origon megjelent egy csodalatos cikk

es itthon is mukodik, tobb filmet kapok listaban :)

(#69) jaffa 2843 válasza slug (#68) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A link nálam halott ami a cikkben van.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#70) Polllen válasza jaffa 2843 (#69) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nálam bejön. Amúgy én nem tapasztaltam, hogy több film lenne. Inkább csak több kategória.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#71) slug válasza jaffa 2843 (#69) üzenetére


slug
senior tag

Mirroroztam egyet

felso menusavban a default bongeszoddel meg lehet nyitni

(#72) jaffa 2843 válasza slug (#71) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Már beadta a cikkest is.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#73) Polllen


Polllen
nagyúr

Tudja valaki, hogyan lehet követni egyszerűen netflixen belül, mit néztem már meg és mit nem?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#74) maputo


maputo
tag

Nekem elsőre az a bajom vele, hogy filmek tekintetében elég szegényes a kínálat. A lista 2-3 éves filmekkel kezdődik. Így viszont csak a TV-vel tudja felvenni a versenyt, a torrenttel nem. (Ami azért érdekes, mert azzal van tele a sajtó, hogy ahol megjelent, ott mindenhol visszaesett a torrentezés.)
Kíváncsiságból rákerestem (itt) pár újabb darabra, hogy legalább más országokban elérhető-e, de nem igazán. Pl. a Birdman csak Kanadában, az Interstellar csak Kanadában és skandináv államokban, a MI:5 sehol.

[ Szerkesztve ]

(#75) harylmu


harylmu
őstag

Aki Windows-os app-ot használ, de böngészőkben is megy assszem:

CTRL+SHIFT+ALT+D

(#76) fpeter07 válasza Polllen (#73) üzenetére


fpeter07
veterán

Én saját listámba mentem őket.

A nyelv alapján való keresés nagyon hiányzik az egészéből.

(#77) moli.hu


moli.hu
őstag

Annak idejen, mikor hirekbe kerult a netflix vagy szoba kerult a kalozkodas, allandoan en is azt allitottam, hogy amint megerkezik az orszagba, mar annyi is az en maradek torrentezesemnek. Most megerkezett, es szamomra kiderult, hogy ez nem igy lesz. Mig zenei steam-szolgaltato elofizeto lettem (eloszor deezer majd google play music), es azota mp3 filet nem is lattam(!), nem hogy letoltottem volna, addig ezt a mozgokepnel valoszinuleg sose fogom megtenni. Az oka az, hogy zenenel nem fontos, hogy konkretan mit hallgatok, szamomra legalabbis. Lehet vannak olyan userek, akik egyes dalokat hallgatnak, albumokat, de en ugy hallgatok zenet, hogy regisztralas utan betanitom a szolgaltatast arra, hogy korulbelul mit szeretek, majd elinditom a szemelyre szabott radiomat. Mert kinek van ideje, ereje arra, hogy menedzselje a zenet, mindossze 3 percig tarto szamokat keressen, valogasson tobb percig, foleg munka kozben, amikor en legtobbet hasznalom ezt a szolgaltatast. Ebbol kovetkezik, hogy a valasztek szamomra nem fontos, nem szamit, ha nem elerheto egy-egy album. Jo pelda erre a nya'lzene Adele uj nya'lzene albuma, amit a zeneszerzo letiltott a streaming szolgaltatokrol megjelenes utani x idore, hogy csak megvasarolni lehessen azt. Belehallgatnek, hogy mitol olyan jo, miert van a toplista csucsan, de ha nincs streamingben, hat leszarom, megvenni biztos nem fogom. Hallgatok csomo mas albumot, csak az szamit, hogy szoljon valami zene munka kozben. Na, pont ez az, amit a mozgokepnel nem fogok megtenni. Igaz, hogy en a filmeknel raerek hasonlo mod akar evek mulva is megnezni azokat, nincs ilyen kesztetesem, nem kapok rangogorcsot, ha a legujabb mozisikert csak 2 ev mulva tudom megnezni, nem is toltok le cam-release-t, csak rip-et, mert van idom kivarni. De akkor sem a vegtelensegig, marpedig ahogy en latom, a jogok miatt jelen allas szerint a netflixre egy csomo film soha nem fog megjelenni (pl hbo meg biztos van mas studio). Tudommal zenenel nincs ilyen, nincs olyan studio, aki a sajat szolgaltatasara korlatoz tartalmat. (Lehet az eu ebben is kozbelep majd hogy a filmnel se legyen?) De a tevesorozatoknal meg nagyobb a baj, mert ott nem tudok varni eveket amig meg tudom nezni. Igaz, vannak sorozatok, amit a sajat oldalan azonnal meg tudsz nezni (pl south park, tv2), de ezek kozott is van olyan, amit csak adott ideig elerheto (rtl most, viasat play), es van olyan, ami nekunk soha (top gear). Ha ezek nem kerulnek fel a netflix kinalataba, marpedig nem fognak soha, akkor sajnos szamomra is addig marad a torrent, mig azt kemenyen meg nem tiltjak. Az szomoru valosag pedig az, ahogy itt masok is irtak, hogy ha mar egy valamit torrentezik az ember, akkor rohadt nehez ellenallni annak, hogy minden mast is torrentezzen. Es ez az az ok, amiert ra kellene fekudnie arra az rtl-nek es mindenki masnak arra, hogy a netflixre nyomja a cuccait, hisz akkor legalabb kap valamit, barmit, akar szaros 1% reszesedest belole, torrentezessel meg semmit, 0-at, ami kevesebb, mint az 1%.

Es torrentezni se kenyelmetlen, en peldaul mar egeszen hatekonnya tettem a sajat torrentezesem, nalam igy nez ki peldaul a mozifilmek megnezese: irtam egy programot, ami naponta lekeri az imdb-rol a filmek listajat, peldanak okaert innen a legujabb scifiket, amit legalabb 15000 ember legalabb 5.0 pontra (tudom, de keves a scifi) ertekelt, innen kiszedi a cimet, leirast, plakatot es a filmeket elkuldi egy-egy hirkent a hirolvasomba. En elolvasom, ha tetszik a film, akkor itt megnyomok egy gombot, ami az imdb id alapjan az egyik legnagyobb torrent oldalon berakja a filmet a kedvenceim koze. Ezen a torrent oldalon a kedvencnek jelolt filmek torrentjeirol gyari szolgaltataskent tudsz szinten hireket kapni a hirolvasodba, erre fel vagyok iratkozva, ezeket a torrenteket eloszurom a sajat preferenciaim alapjan (pl csak 720p, x264, min 2GB). A szurt torrentekrol hirt kapok, ha tetszik, ranyomok a magnet linkre, ami elkuldi azt a torrent szerveremnek, ami mar el is kezdi a letoltest. Ha letoltotte, kapok ertesitest a mobilomra, ekkor a film (mkv) filejat elrakom a helyere es melle rakom az imdb id-jat egy text fileba. Irtam egy masik programot, ami naponta lefut, es megnezi, hogy melyik filmemhez nincs felirat, amihez nincs arra az imdb id alapjan rakeres az opensubtitle.org oldalon, es a talalatokat elkuldi nekem a hirolvasomba. Most jon a legidoigenyesebb resz, leulok az asztali szamitogep ele, letoltom a feliratot, elinditom a felirat-szinkronizalot, mert a magyar feliratok olyan gyatra minoseguek, hogy mindegyiknel kell valamit allitgatni. Elmentem a feliratot. Kesz. Tehat az egesz folyamat: olvasom a hirt az uj filmrol, berakom a kedvencekbe, olvasom a hirt az uj torrentrol, ranyomok a letoltesre, olvasom az ertesitest a letoltes befejezeserol, ez eddig kb 15-30 masodperc es 7 erintes androidon. Olvasom a hirt az uj es hianyzo feliratrol, leulok a gephez, letoltok, szinkronizalok. Ez a durva resz, kb 2-10 perc a felirat minosegetol fuggoen/film. Ennel nem hiszem, hogy kevesebb idot toltenek azzal, hogy a netflixen bongeszem a filmeket attekinthetetlen szamu kategoriaban vagy rakeresek egy kezzel be kell potyognom a cimet. Peldaul ezen is segitene, ha e mellett a netflix csinalna rss feedet az ujonnan felkerulo filmekrol benne az imdb id-val, itt ranyomva egy linkre mar lehetne is a netflix kedvencekbe rakni azt.
Tevesorozatoknal a folyamatom meg egyszerubb, mert ott kimarad az imdb-resz, azon a bizonyos torrent oldalon kozvetlen fel lehet iratkozni a kedvenc sorozatokra, ezutan megkapok hirben minden torrentet, az erkezo elsot letoltom, a heten erkezo ugyanazon reszt tartalmazo torrentet a hirolvasoban csak tovabb nyomom, es en felirat nelkul szoktam sorozatozni, szoval ez is kimarad.

Jott a netflix, de ugy nez ki, nalam semmi se valtozik. Valtozni akkor fog, ha jon egy olyan globalis (nem csak foldrajzilag) szolgaltato, ahol mind a studiok (pl hbo), mind a tevecsatornak (pl rtl) beszuntetik a sajat szolgaltatasaik kizarolagossagat. Sajnos ezzel ellentetes folyamat az, hogy mar maga a netflix is kizarolagos sorozatokat keszit, meg jobban szettordelve a piacot es baratkozas helyett erositve a konkurensek ellenallasat.

A teve-elofizetesem se fog megszunni meg sokaig, hisz sportot mashol nem latni, a eurosport player 2db csatornaert draga, sportonkent 1500-2500-ert elofizetni nba league pass-ra, nfl game pass-ra, esatobbire nagyon huzos. Plusz szepseg, hogy a legtobb sportcsatornat a legnagyobb tv-csomagba rakjak, igaz igy is csak 3000ft. Ha egy ilyen streaming szolgaltatonal megjelennenek a sport ligankenti feliratkozasok, akkor a tevet le tudnam mondani. Persze nem szabhatnak brutalis arakat, nalam peldaul ha nfl havi +$2, forma1 +$2, wtcc +$2, etrc +$1, favagoverseny +$1, ez szumma mar havi 2350 ft lenne szamitasaim szerint heti 32 ora tartalomert, beleertve az idomeroket is, ha a heten minden fent sorolt liga fut (nem fut).

[ Szerkesztve ]

(#78) Polllen


Polllen
nagyúr

Felkerült a magyar store-ba is win 8.1 alá a netflix app.

Egész pofás, bár én hiányolom a cache helyének változtatását. Így maradok a böngészőnél.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#79) fpeter07 válasza moli.hu (#77) üzenetére


fpeter07
veterán

Én meg pont ezt a betanítást nem szeretem. Egyrészt ne mondja már nekem a rendszer, hogy melyik filmet nézzem meg, másrészt mivel imádom a filmeket, nagy részüket amúgy is láttam.

(#80) exlepra


exlepra
tag

Én is előfizettem, épp Svédországban voltam mikor regisztráltam, az összes USA/CA sorozat amit nézek megvolt, beraktam My List-be.

Hazajöttem aztán sehol semmi, 0 db sorozat van azok közül amit nézek :( ez így elég fostalicska.

http://www.finder.com/netflix-usa-vs-world-content Itt azt írják az össze tartalom mindössze 11,93 százaléka érhető el itthon.

(#81) fpeter07 válasza exlepra (#80) üzenetére


fpeter07
veterán

Nézz újakat. ;)

(#82) exlepra válasza fpeter07 (#81) üzenetére


exlepra
tag

Expanse pl nem olyan régi :)

(#83) #14955008 válasza exlepra (#80) üzenetére


#14955008
törölt tag

Ez csak egy kezdeti pillanatnyi állapot nem? Mert én úgy látom hétközben folyamatosan minden nap feltesznek valamit. Gyorsabban, mint ahogy nézni lehetne. Az pech mondjuk, ha valaki már látott minden populárisabb cumót.

(#84) fpeter07 válasza exlepra (#82) üzenetére


fpeter07
veterán

Mármint olyanokat, amiket lehet fogni magyarhonban is.

(#85) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok,

a 4 display 4k verzióra szeretnék majd előfizetni, ezért most kipróbáltam. szomorúan konstatáltam, hogy valami nem kerek, mert csak SD-ben jeleníti meg a tartalmat, holott beállítottam neki, hogy mindent a lehető legmagasabb HD minőségben streameljen. böngésző alól néztem és jópár filmet kipróbáltam, ugyanaz mind.

erre van valakinek ötlete? köszönöm előre is :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#86) Polllen válasza hoffman_ (#85) üzenetére


Polllen
nagyúr

Csak ie és safari kezeli az sd feletti felbontást. Ha ez megvan, akkor várni kell kicsit, amíg becacheli. Magyarul sd-ben elindul és pár perc alatt 4k lesz belőle.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#87) hoffman_ válasza Polllen (#86) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ez halál komoly? na jó, azért ez elég nagy baki. nem fogok másik böngészőt használni csak erre/emiatt. Apple gép nincs itthon, ie-t nem vagyok hajlandó használni, de még az Edge se nyűgözött le. köszi a választ mindenesetre.

esetleg kliens programmal kiküszöbölhető? illetve várható, hogy ez változik?

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#88) tDr1v3r válasza moli.hu (#77) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én pár napja használom a Smartflixet, ezzel én most úgy érzem hogy ki is lesz váltva a torrentezés - már ami a filmes porciót illeti. Igaz Netflixék hazat üzentek a VPN-eknek meg ilyenek, de tudjuk hogy ez mennyire fog sikerülni... kis színdarab, de maradni fog minden a régi kerékvágásban.

Tegnap filmeztünk egy kört, Whiplash, X-men Days of Future Past, Kingsman, Ex Machina, The Gift lett megnézve - mindenféle torrentezős, vagy Popcorn Time-os csúszó hangos / kevés seederes szenvedő csodahókuszpók nélkül. Nyilván nem teljesen legális így, de marha kényelmes - ami nekem a legjobban számít. A premium csomag 3-4x-es árát is kifizetném érte ha ezt kapnám meg out of the box és nézhetném a tévém dedikált Netflix appján (még gomb is van hozzá a távirányítón!), de nyilván ezt nem engednék a cionlibsi izraeli gyíkemberek kiadók. De ha van workaround, akkor mindegy is...

Amúgy most is van pár cucc ami csak a hazai Netflixen van fent.

(#86) Polllen: Chrome / Firefox alatt 720p a maximum, Safari meg Edge (illetve a Windows Store-os app) alatt 1080. 4k csak tévés appból elérhető.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#89) hoffman_ válasza tDr1v3r (#88) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Win10 alatt kliensből sem tudok előcsalni SD-nél jobbat...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#90) jaffa 2843 válasza hoffman_ (#89) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Shift+ctrl+alt+s - Minőség beállítása
Shift+ctrl+alt+d - Statisztika kijelzés

Egyébként kell 1-2 perc míg a minőség felmászik.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#91) hoffman_ válasza jaffa 2843 (#90) üzenetére


hoffman_
nagyúr

és ezt miért nem képesek integrálni a felületbe? nevetséges. pedig annyira vártam.

köszönöm a választ :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#92) Pocok256


Pocok256
veterán

Amúgy akinek gondja van a minőséggel és a felirattal és chrome ot használ annak tudom ajánlani a Super Netflix extensiont eszméletlen jó :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#93) jaffa 2843 válasza Pocok256 (#92) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Teljesen mindegy, amúgy is 720p lesz a max, valamint gagyi hangminőség.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#94) Pocok256 válasza jaffa 2843 (#93) üzenetére


Pocok256
veterán

Ez igaz tényleg 720p a maximum :(

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#95) harylmu válasza hoffman_ (#91) üzenetére


harylmu
őstag

kb 5 perc után tisztul ki a kép (windows app). pain and gain-nél teszteld le az alkalmazásban. chrome-ot hanyagolom erre sajna én is, bár az alkalmazás amúgy is jobban tetszik.

(#96) hoffman_ válasza harylmu (#95) üzenetére


hoffman_
nagyúr

köszi a pontosabb infót. így már jobb, de továbbra sem olyan fényes, mint vártam.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#97) BomiBoogie válasza Zanik (#38) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nekem hasonló a problémám, egy Samsung SMART TV-vel. (UE43JU6000WXXH).

1. gond:
hiába van Netflix már Magyarországon, ha nincsen app a Smart TV-n hozzá.

2. gond:
átállítom a régiót (UK, USA, bármi, ahol van), akkor már bejön az app, be is tudok jelentkezni az accountommal, de amikor elindítanék bármilyen filmet, azt az üzenetet kapom, hogy "your device is not supported".

Értem én, hogy nyilván azért nem, mert más országban más típusszámmal forgalmazzák mondjuk ezt a tévét, de erre mi lehet a megoldás? Egyáltalán, lesz majd Netflix app itthon is? Gondolom, azzal megoldódna.

Köszi, ha van infótok. :)

(#98) Gsx-rr válasza BomiBoogie (#97) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Erdekes nalam van Netflix alkalmazas. Samsung F sorozat.

(#99) zharkanyi válasza BomiBoogie (#97) üzenetére


zharkanyi
tag

Nekünk van Samsung Smart TV-nkre app és működik is.

(#100) Pocok256 válasza BomiBoogie (#97) üzenetére


Pocok256
veterán

7k ért veszel használtan egy első generációs chromecastot és telon keresztül netflix appon átküldöd a tv re :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.