Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2328) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Na egy kicsit késve én is nekiestem ennek a játéknak.. A játékélmény nekem tetszik, de itt be is fejeződött a pozitivum :(
A grafika szerintem szörnyű, ez a mindenhol csilli-villi dolog nekem nem jön be, ehhez képes a prostreet grafikája jobb volt. Az meg elég gáz hogy csak "egyben" lehet állítani. Ha fullon van a világ efekt akkor elmosódás, ha közepesre veszed akkor ugyan az a csilli villi, csak a mosódást veszi ki, minimumra leveszed meg szinte levesz mindent, nagyon nagy az ugrás a kettő közt :W
Az árnyékot inkább meg sem említem. Szörnyű :O levettem közepesre és bár igy is kockás, de legalább nem próbál minden levelet kockákból körberajzolni :DDD
Egyébkétn nincs valami erős vga-m, de ugy ahogy azért megy, viszont az eléggé érdekes, hogy van mikor simán fut, a következő indításnál meg ugyan az a graf már akad :((( Az élsimítást oda tolom ahova akarom, nemnagyon javít, nekem mindig az az érzésem hogy minden tiszta rece :F (lehet a profi árnyék miatt kelti ezt az érzetet :DDD meg az is vicces hogy közepes árnyéknál, megyek a háztömb takarásában, és az árnyék közben csak az előttem lévő 5 méteren kuszik, az elötte lévő részen meg süt a nap :D )
Meg az is fura, hogy a dvd-n lévő dx-el szaggat, de ha az októberit teszem fel, vagy a cod5 dvd-én lévőt azzal nem :U
Valaki írta itt hogy vistán mintha szebb lenne...csatlakozom, szerintem is, csak nekem ott nem fut csak 800x600ba :O amiben meg sokkal rondább mint pl a prostreet volt ugyanebbe a felbontásban :U

Az irányítás szerintem megint csak eléggé félresikeredett. Egy olcsóbb fajta semmiextra kormányom van, de az eddigi nfs-ek, tdu, F1challange stb.. alatt tökéletes, itt viszont még hozzá sem nyúlok de már kanyardik :W Fékezésnél meg rálépek a fékre és kb 10G-s lassulást produkál :((( Az meg csak engem zavar, hogy ha sokáig nyomom a féket akkor elindul hátra?? Az eddigi nfs-eknél csak akkor volt hátramenet ha a váltót abba kapcsoltam, a fékre nem... Amugy azt tudja valaki hogy a controls-ba a sensitivity, és az overall force mire hivatott?? mert nálam tökmindegy 0 vagy 100 semmi változás semmiben :F

Szerintem(és lehet kövezni) ez a játék egy prostreet garfikával, irányítással és fizikával franko lenne! Igy már nemanyira..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.