Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1852) Vandit. válasza Sirandrish (#1842) üzenetére


Vandit.
addikt

Nekem nem nehéz. :P :DDD Na jó volt olyan verseny, aminek 2x is nekifutottam, de összeségében tényleg nem nehéz.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1853) HypnoticX válasza Ősember (#1840) üzenetére


HypnoticX
csendes tag

Depis vagy ? Sajnállak...szánalom.

Most már eltakarodhatsz gridezni szia! :DD

2008.11.23 újra regisztráltam.....Hypnotic

(#1854) horyk válasza #54630400 (#1849) üzenetére


horyk
senior tag

A garfika nem egy remekmű az biztos, játszál crysissal ha grafikát akarsz. :W
Én előnyben részesítem a játékélményt, és abból itt van bőven ! :K

A kis TT-m :U

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#1855) Gallardo007 válasza #54630400 (#1851) üzenetére


Gallardo007
tag

Tényleg felturbózott képek, de durván.

(#1856) dragonfx válasza barnam_ (#1843) üzenetére


dragonfx
veterán

az újjal a pro streetbe nyomultma itt a régebbi néz ki jobban.
De már ott áll a GT2 a garázsba de csak akkro gurulok ki vele ha fulltuningos lesz :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1857) Sirandrish válasza mad1 (#1846) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah én a Bornout-ra gondoltam:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1858) BalaNce87


BalaNce87
addikt

EVO :B

(#1859) lacicsoki válasza #54630400 (#1850) üzenetére


lacicsoki
csendes tag

"Öreg harcos,neked rossz a szemed?"

Nem tudom, hogy mikor játszhattál utoljára a Pro Streettel, de jó konfiggal szerintem bőven hozza az elvárhatót. A Pro Street tényleg csalódás volt, nekem úgy tűnik, hogy ezt az eladások alapján a kiadó is belátta, nem véletlenül tértek vissza a Most Wantedos vonalra, én úgy érzem, hogy sikeresen.

[ Szerkesztve ]

(#1860) Sonja


Sonja
veterán

Hopp, mit találtam. :)

NFS Undercover HD-Patch! Letöltés, KATT!

Eredeti kép, KATT!
HD Patch kép, KATT!

Eredeti kép, KATT!
HD Patch kép, KATT!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1861) lacicsoki válasza Sonja (#1860) üzenetére


lacicsoki
csendes tag

Mit szólnak ehhez azok akik szídták a grafikát? Azért nem néz ki gyengén...

(#1862) athomi válasza Sonja (#1860) üzenetére


athomi
veterán

ez sztem nem hivatalos patch

[ Szerkesztve ]

(#1863) Sonja válasza athomi (#1862) üzenetére


Sonja
veterán

Nem is írtam, hogy az lenne.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1864) Vandit. válasza athomi (#1862) üzenetére


Vandit.
addikt

Engem nem izgat milyen patch. Kicsit komoly lett így a grafika. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1865) raskolnikoff válasza Vandit. (#1864) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Olyan nagy különbséget nem látok a képeken, talán egy kicsit kevesebb HDR van és az út részletesebb lett egy picit. De a recésséget még nem oldja meg úgy nézem.

Érdemes feltenni? :F

MOD Egy leírás:

This patch modifies the textures in a way how they actually should have been, sharp and crispy. Primary I changed nearly all ground textures, borders, vegetation and even some traffic signs, buildings & props. The texture sizes are untouched to ensure best performance. Some guys complained about the excessive High-Dynamic-Range effects in the game, I think they look quite neat with some colorcorrection, so I included the EnbSeries hack from Boris Vorontsov with an adapted config. !!! Caution !!! PUNKBUSTER can kick/ban you for using the d3d9.dll during online matches !

Le lehet-e szedni Sonja? Mmint a játékból?

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1866) Sonja válasza raskolnikoff (#1865) üzenetére


Sonja
veterán

Pontosan azt csinálja, hogy a HDR/Bloom-ot megfelelően belövi (nem lesz sárgás a kép) és a textúrákat lecseréli nagyobb felbontásúra (innen a HD). :) Szvsz megéri használni, de kinek mi jön be. :)

Szerk.: Külön használja a patch-et és nem a játékba nyúl bele közvetlenül, szóval bármikor ki lehet hagyni! A HDR/Bloom állítás meg csak egy dll, amit bármikor törölhetsz, ergo vissza tudsz állítani mindent pillanatok alatt! ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1867) athomi válasza Vandit. (#1864) üzenetére


athomi
veterán

általában ezek a patch-ek komoly FPS vesztéssel járnak
megvárom míg valaki kipróbálja és ha nincs vele gond, akkor felteszem :)

(#1868) Sonja válasza athomi (#1867) üzenetére


Sonja
veterán

Abban az esetben lassul, ha kevés a videókártyádon a memória. 512MB elég és nem érzek semmiféle lassulást!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1869) heihachi válasza lacicsoki (#1861) üzenetére


heihachi
addikt

Azt, hogy ez még mindig nagyon sovány, tekintve, hogy az a "recés" (mit recés, blokkos) árnyék több évvel ezelőtt is égő lett volna. ;]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#1870) athomi válasza heihachi (#1869) üzenetére


athomi
veterán

Ebben a patch-ben csak egy-két textúra cserélve lett, illetve a HDR hatást visszább vettél (trükkösen). Az árnyékok recésségét viszont egyszerű textúracserével nem lehet megoldani :)

[ Szerkesztve ]

(#1871) raskolnikoff válasza athomi (#1870) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Lehet hogy menet közbe össze is mosódnak az új textúrák.

MOD nálam amúgy nem csak az árnyékok recések. olyan mintha egyszerűen nem venné be hogy élsimítást tettem rá. (lehet hogy ki kéne próbálni nagyobbal? :F )

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1872) Sirandrish válasza Sonja (#1860) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én már töltöm is:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1873) raskolnikoff válasza Sirandrish (#1872) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Na akkor majd meséjjé.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1874) Sirandrish válasza raskolnikoff (#1873) üzenetére


Sirandrish
legenda

majd később szedem le mert most megyek fel a városba és nem jön nagy tempoval:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1875) Sonja


Sonja
veterán

Nekem többet nem akar működni a HDR/Bloom állítás! :( A textúra az megy, de a d3d9.dll-es HDR/Bloom állítás nem. Elsőnek jó volt, de már másodszorra nem. :U Másnak jól megy többszöri elindításra is?! :F

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1876) athomi válasza raskolnikoff (#1871) üzenetére


athomi
veterán

Nem PC-re készült a játék, ez egy gyors és olcsó konzolport. AA-t hiába pakolod, nem sok eredménye lesz. :)

Patch-et töltöm, majd írok róla.

[ Szerkesztve ]

(#1877) athomi


athomi
veterán

Sokan észrevették, hogy UE3-mas engine-t megszégyenítő módon töltődik be egy-egy kanyar után a pálya a szemük láttára. Illetve többen panaszkodtak, hogy be-be laggol a játék, ráadásul nagyobb sebességnél fokozódik a hatás. Azt hiszem a kettő szoros összefüggésben van.

Kísérlet: Ráeresztettem a gépre egy processzorterhelő programot, majd elindítottam a játékot. Kiválasztottam egy komoly autót, ami képes a 350 feletti tempóra. Ezután nekiálltam furikázni az utakon.

Eredmény: Nos, sikerült állandóan elérnem azt a részt, ahol még nincs betöltődve a pálya, pontosabban egy része megvolt a pályának, egy másik része meg nem. Ekkor megakadt a játék, és szépen betöltődtek a pályaelemek.

Konklúzió: Tehát azért akad meg néha a játék, mert a gép tölti be a pályaelemeket. A pályaelemek betöltésekor azonban az FPS visszaesik egy pillanatra, tehát a lagg érzetét kelti a játék.

[ Szerkesztve ]

(#1878) raskolnikoff válasza athomi (#1877) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Szóval ezzel azt akarod mondani hogy nem használja ki a játék a procidat, fekete bárány? ;]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1879) lacicsoki válasza athomi (#1877) üzenetére


lacicsoki
csendes tag

Én eddig ilyesmit szerencsére nem tapasztaltam, bár tény, hogy még nincsenek olyan kocsijaim amik könnyedén viszik az ilyen sebességeket:) Lehet, hogy elfogult vagyok, de nekem a grafikája nagyon tetszik, meg az egész játék úgy ánblokk ;] ...

(#1880) kavicssli válasza Sonja (#1860) üzenetére


kavicssli
addikt

Erre most figyeltem fel én is! Szerintem délután felrakom majd! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1881) nike_ válasza Ősember (#1811) üzenetére


nike_
addikt

Itt azért lenne fontos, hogy be tudj venni egy kanyart majdnem padlógázzal, mert az ellenfél csal. Ha nem úgy veszed be, úgy elhúznak mint a sicc, mintha nem is lenne kanyar. Ennyi. Nem reális a játék.

(MW-nél is így van, de ott be lehet venni a kanyarokat kicsit gyorsabban, mert van normális performance tuning.)

(#1882) darál0w


darál0w
Jómunkásember

hali mindenki.
találtam egy ilyen mentést.
NFSUnder_start_with_2.100.000.000
ha vki ujra szeretné kezdeni sok pénzzel :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1883) Sirandrish válasza Sonja (#1875) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Patch óta?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1884) Sonja válasza Sirandrish (#1883) üzenetére


Sonja
veterán

Igen, de azóta már rájöttem, hogy mi volt a gond. :D Most már megy az is, bár még egy kicsit állítgatom, mert még így is túl sok a Bloom. :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1885) Sirandrish válasza Sonja (#1884) üzenetére


Sirandrish
legenda

pontosan mit kell majd csinálni ezzel a patchel a telepitésen kivül?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1886) darál0w válasza darál0w (#1882) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

a régi mentés is megmarad.
ez lényegében csak egy mentés.karrier 2% game 0% 2,1milliárd $ :D
ha kell vkinek szoljon és dobom a linket ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1887) Sonja


Sonja
veterán

Ennyit: :)

"Instructions
____________

1. Place all the content to "C:\Programs\EA Games\Need For Speed Undercover"
2. Open TexMod, click on the folder icon and point to your "nfs.exe"
3. Make sure to run in Package Mode and select the "NFSUC_HD_PATCH.tpf" in your "..*\Need For Speed Undercover" folder
4. Run the game using TexMod and hav phun ! :)"

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1888) brunno3


brunno3
csendes tag

Tényleg elég nehéz lehet kiegyensúlyozni az AI-t, hogy emberszerű reakciókkal bírjanak, ugyanakkor ne lépjenek túl egy bizonyos határt. Nem mindig sikerül, de szerintem ez itt még belefér.

(#1889) Sirandrish válasza Sonja (#1887) üzenetére


Sirandrish
legenda

ezt csak nagyjából értem...szóval nemnagyon :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1890) Gallardo007 válasza darál0w (#1886) üzenetére


Gallardo007
tag

A GameCopyWorld-ös mentés mi?

-Ja én is nagyjából, seien Sie so Lieb und übersetzen Sie an uns bitte! @Sonja

[ Szerkesztve ]

(#1891) darál0w válasza Gallardo007 (#1890) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

azaz.
nekem csak ennyi kellett.nemgond,ha előről kell kezdenem,mert olyan verdával tolom ami yo :D
nameg persze akkor veszek mellé párat,csak mutatoba meg kiváncsiságbol , h it bírnak meg stb.
a másik mentésemmel már 80% megvan...de 1 nap alatt be lehet fejezni a gémet :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1892) Sonja


Sonja
veterán

Semmi nagy dolog. :) Bemásolod az Undercover mappába a zip file tartalmát (de elég csak 4 file és egy mappa is). A Texmod.lnk file-on nyomsz egy jobb gombot, majd tulajdonságok. Beállítod a Texmod2.exe helyét. Utána már mindig ezzel a Texmod.lnk file-al indítod a játékot. Amikor elindul a Texmod, akkor az alábbi kép fogad, KATT! A Target Application részen a nyitott mappa ikonra kattintassz és kiválasztod az nfs.exe file-t. Utána a Select Package rész közepénél lévő nyitott mappa ikonra kattintassz és kiválasztod az NFSUC_HD_PATCH file-t, ami után így kell kinéznie, KATT! Most már indíthatod a játékot, az alul középen lévő Run gombra való kattintással. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1893) Sirandrish válasza Sonja (#1892) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az isten áldjon meg Gyermekem :R :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1894) horyk válasza Sirandrish (#1889) üzenetére


horyk
senior tag

bemáslod azt Go ! :DD

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#1895) Sirandrish válasza horyk (#1894) üzenetére


Sirandrish
legenda

leírás alapján nem csak ennyi:)
a Müvelet maga valóban pofonegyszerü csakhát sekélyes angoltudásom végett nem igazán értem nah :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1896) horyk válasza Sirandrish (#1895) üzenetére


horyk
senior tag

Upsz sorry ! :DD
1. bemásolod az egészet az NFSU könyvtárba
2. Textmod elindít.
3. Target Application itt megnyitod az NFS.exe-t
4. Textmodddal megnyitod ezt NFSUC_HD_PATCH.tpf /select packages/
5. RUN and HF ! ;) :C

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#1897) Sirandrish válasza horyk (#1896) üzenetére


Sirandrish
legenda

köszi neked is :) :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1898) horyk válasza Sirandrish (#1897) üzenetére


horyk
senior tag

Nincs mit. :U
Hááááááááááááááát, nem sokat változik vagy csak én vagyok vak :F
Ráadásul az élsimítást is le kellett vennem mert kúrvára belassult az egész ! :W

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#1899) Sirandrish válasza horyk (#1898) üzenetére


Sirandrish
legenda

az aszfalt szebb meg a képvilág kicsit másabb...de ha le kell butitani a garfit akkor nemtudom megéri-e:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1900) horyk válasza Sirandrish (#1899) üzenetére


horyk
senior tag

Megmondom az őszintét, nekem jobban bejön amilyen volt alapból.
Nálam a hangsúly a játékélményen van nem a grafikán .

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.