Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) _Toka_ válasza _Toka_ (#1274) üzenetére


_Toka_
senior tag

Nos, srácok! Felraktam a novemberi DirectX-et, és a laggolás megszűnt.
Így már azt mondom, nincs a játékkal semmi gondom. Az árnyék olyan, amilyen, de egyébként ki vagyok vele békülve.

(#1302) keIdor


keIdor
titán

Adok én is még egy esélyt ennek a kukinak, szóval most telepűl megint a cucc.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1303) Vandit. válasza barnam_ (#1295) üzenetére


Vandit.
addikt

Zsír. :C Jól hasít?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1304) barnam_ válasza Vandit. (#1303) üzenetére


barnam_
nagyúr

Jól megy csak nehéz vele kanyarodni :DD

(#1305) Dany007


Dany007
veterán

Hát, én is felraktam a novemberi Dx9et meg a 180.48-as drivert de ugyan úgy belaggol vista alatt persze.... Nemtom miért =/

(#1306) 7


7
addikt

Richter36 kitiltva 6 órára.
Indoklás itt

[ Szerkesztve ]

(#1307) keIdor válasza keIdor (#1302) üzenetére


keIdor
titán

Kár volt... lagg megszünt, de a játék egy IH. Hihetetlen igénytelen és uncsi. Uninstalled.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1309) Sirandrish válasza keIdor (#1307) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor már 2 install összesen eredményezett vagy 25percet?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1310) Gulyo válasza Vandit. (#1209) üzenetére


Gulyo
tag

A grafikára nem mondtam egy rossz szót sem !!!
És nem rinyáltam te [moderálva], hanem kérdeztem !!!

[Ejnye. Kérlek, figyelj oda a szóhasználatodra, ez nem az a fórum, ahol az ilyesmit toleráljuk. A következő hasonló megnyilvánulásodért hosszabb időre kerülsz kényszerpihenőre. - peterkeT]

[ Módosította: parandroid ]

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#1311) (Darkwood) válasza Gulyo (#1310) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Az ilyen destruktív megnyilvánulásért bant is kaphatsz!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#1312) athomi


athomi
veterán

Mióta DirectX-et frissítettem, rosszabb az FPS-em, mint 4 órával ezelőtt. :DDD

Gulyo: nem kell begyulladni

[ Szerkesztve ]

(#1313) Rossi


Rossi
addikt

Na, nekem így elsőre bejön. Végre reális a kézifék. A konfigommal átlag 30 fps-t produkál, 1024x768-ban, világ közepes, árnyák közepes, 2x AA, trilineáris szűrés, többi magas beállításon.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1314) janeko válasza Gallardo007 (#1296) üzenetére


janeko
őstag

kár, hogy csak egyszer lehet használni

(#1315) Ice!?


Ice!?
őstag

Nah, tegnap feltelepítettem. Ma kipróbáltam. Hát, az irányítása tetszik, a grafikája nem rossz, bár lehetett volna jobb is. A forgalom picit érdekesre sikeredett. Érthetetlen manővereket csinálnak, például egyik pillanatról a másikra bevágnak az ember elé. Pár bug-al is találkoztam már, de hát melyik játékban nincs ilyen.. Egy kicsit unalmas, de még csak az elején tartok, és lotus elise-el megyek. Remélem lesznek benne izgalmas dolgok. Uninstall nem lesz belőle, ha csak valamin nagyon fel nem húzom magamat. :)

Gulyo: Csak nyugalom.

[ Szerkesztve ]

(#1316) CséZé


CséZé
őstag

Na feltettem a játékot, következő a tapasztalatom: úgy kezdődik a game, h helikopteres üldözés, amik a tengerek fölött repülnek, majd a zsarukat is megpillantjuk, ahogy engem üldöznek, megy a szkriptelt video(az? :D ) majd beleugrat a kocsi a vízbe és le kéne hagyni a zsarukat(sikerül is, valszeg nem jönnek utánam :K ), de hogy? :DDD vízben nem megy a személygépjármű, főleg nem felfordulva :F

gg ea-s fiúk :))

(#1317) barnam_ válasza Ice!? (#1315) üzenetére


barnam_
nagyúr

Uninstall nem lesz belőle, ha csak valamin nagyon fel nem húzom magamat
Hidd el, felfogod magad húzni :) A közepe/vége felé elég nehéz, főleg a zsarukat lerázni.

(#1318) keIdor válasza Sirandrish (#1309) üzenetére


keIdor
titán

Test Drive Unlimited, Race Driver: Grid, Gran Tourismo sorozat után, vagy mondhatom azt is, hogy Need for Speed: Underground 2 után ez a játék számomra nagyon igénytelen, összegányolt munka. 200Ft-ot nem adnék érte...

Szinte minden játéknak, ami nem tetszett elsőre kapott egy második esélyt, Far Cry 2 is, a hülyeségei ellenére az megtetszett, mára itt figyel a polcon, de ennek adhatok 20000 esélyt is a végeredmény ugyanaz marad.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1319) Vandit. válasza Gulyo (#1310) üzenetére


Vandit.
addikt

Ha kicsit figyeltél volna, akkor feltűnt volna, hogy a hsz-em első fele szólt neked a folytatás a fikázóknak szólt, szóval nem értem a kirohanásodat. Tudod kinek nem inge...

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1320) feka007 válasza keIdor (#1318) üzenetére


feka007
nagyúr

Szamomra mar tavaly elasta magat a PS-sel ez a jatek... Én megmondtam előre, hogy szart se fog érni ez se... Majd nezzetek hogy jövőre megint kifogjak dobni ugyanezt a szart, kicsit atalakítva, pl belepakolnak par extra bugot, és a kor követelmenyeinek megfelelő növelt gépgigényt ugyanezzel az igénytelen fos grafikaval és szanalmas fizikaval/iranyitassal, jatekmenettel. :)

[ Szerkesztve ]

(#1321) keIdor válasza feka007 (#1320) üzenetére


keIdor
titán

Szinte 100%. Ugyanez csak este. Az egész "történet" is már nagyon erőltetett, verd meg a f*xa gyerekeket, akik csúnyán néznek rád, és majd egy csinibaba segít. Szerintem ez 13 év alatt bejövős lehet, de felette nem tudom kinek jön ez be 5x-re is. :U Az árnyékok is katasztrófálisak, kockás minden, meg úgy mozognak, mintha a Földön egy nap csak 30 perc lenne. :U Ez egy szép kis bug és kb. 200km/h felett jön elő sok épület elött... a kocsik kidolgozása igénytelen, meg a tükröződés is, Gran Tourismo 5 Prologue után azt hittem idehányok a monitor elé, annyira ronda. Kb. 2003-as szint és "csak" 70FPS, no komment.
A közlekedés is ritka lol, km-ként egy autó, ez nekik a nagyvárosi közlekedés? :F És ahogy Andrish is mondta úgy csal a gép, mint az állat... a versenytársak is, meg a közlekedők is, jah és fizika az nulla.

Megmondom őszintén, hogy nem voltak nagy elvárásaim, de nem gondoltam volna, hogy Carbon, Pro Street alá még lejjebb lehet süllyedni.

Mod: Ez nem fika, hanem vélemény, akinek nem tetszik nyugodjon meg, nem írom le többszőr!

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1322) Ice!? válasza barnam_ (#1317) üzenetére


Ice!?
őstag

Hát ha olyanok lesznek később a játékban, mint CséZé zsaru lerázós cucca, akkor hamar meg lesz az a bizonyos Programok eltávolítása vagy módosítása \ Need For Speed Undercover. :)

Keldor papa: Én játszottam a GRID-el, és nekem bejött.

[ Szerkesztve ]

(#1323) feka007 válasza keIdor (#1321) üzenetére


feka007
nagyúr

Én csak a freeroamban szaladgaltam meg letoltam par versenyt aszt csa, szval a nagyszerű storylineból nem sokat kaptam... Verseny közben a forgalom veszettül valtogatja előttem a savokat, sokszor amokfutasba kezdenek es atmennek a szembesavba, vagy szarnyakat növesztenek es 2-3 m-rel a föld felett úsznak, míg vegül beadjak magukat a gravitacionak, es lehuppanak a földre. Ezek ilyen aprosagok.Igaz, ilyen mar a Midtown Madnessbe se volt 99-ben, am klafa game...
Azzal még nem lenne akkora baj, ha csak siman nem lenne kiemelkedő a grafika, de hogy ilyen összetakolt szarral kepesek voltak eloallni... Arra se vettek a faradtsagot, hogy a fak ne teljesen egyszinuek legyenek... Kocsikkal foglalkoztak egyedül

Na mind1, en se irom le többször a véleményem, mert mindjart jon majd a matyi aki jol kioszt ezert :D

[ Szerkesztve ]

(#1324) _Toka_ válasza keIdor (#1321) üzenetére


_Toka_
senior tag

Az egész "történet" is már nagyon erőltetett, verd meg a f*xa gyerekeket, akik csúnyán néznek rád, és majd egy csinibaba segít.
Nem hiszem, hogy egy autós játéknál a történet lenne a legfontosabb dolog, ami miatt valaki játszik vele, vagy nem. Az NFS sorozatban a Porsche Unleashed-el bezárólag nem volt semmiféle kerettörténete a játéknak, sőt tekeregni sem lehetett a terepen, mint ma. Mégis azok voltak a meghatározó részek.
De ennek a résznek se a kerettörténet bugyutasága a problémája, hanem a mai vasaknak absz. nem megfelelő igénye úgy, hogy látványban se nyújt igazán újat az elődjeinél.

De, ha az FPS-hiányt bármilyen módon befoltozzák - akár patch-el, akár az idő majd megteszi magától /bár ez utóbbi már gáz.../ -, egyet kapunk a sok újabb NFS közül.

(#1325) GjonRambó


GjonRambó
csendes tag

Nálam is kapott már második sőt harmadik esélyt is, ki tudja, 1-2 óra játék után valamennyire hozzászoktam a grafikájához csak ezek a szokásos NFS csalások tényleg bosszantóak.
Lopj el egy verdát és vidd el ide meg oda, úgy hogy ne törd össze, mikor 200 beszívott zsaru próbálja megakadályozni. Nem könnyű.
(egyébbként a win7-en nem laggol és gyönyörűen fut, mintha xp-n játszanék)
Fizika az tényleg semmi, mintha az út felett pár centivel repülne az autó, dehát ez nfs-éknél eddig is így volt.

[ Szerkesztve ]

Mindenkitől elnézést kérek a szombat esti hülyeségeim miatt!

(#1326) Integrale


Integrale
veterán

Hali!
feltelepítettem, indítom a játékot és visszadob, hogy Hibát észlelt ezért leáll! (ikonra kattintás után!)
Mi lehet ennek az oka? mivel tudom orvosolni?
Üdv

"Bad reklám is reklám too"

(#1327) barnam_ válasza Ice!? (#1322) üzenetére


barnam_
nagyúr

A legutolsó autólopásnál olyan volt, hogy a rendőrségi terepjárók az út teljes szélességében előttem és mögöttem voltak... és úgy rázd le őket időre... :(((

(#1328) Dany007 válasza barnam_ (#1327) üzenetére


Dany007
veterán

hja... ne is mond :) Engem 360-nál sozrítottak le!!! A_terepjárók_!

(#1329) Ice!? válasza barnam_ (#1327) üzenetére


Ice!?
őstag

Az igen.. Az elején enyhe túlzással az első kanyarban le lehetett szinte rázni őket.. Hát nagyon kíváncsi leszek, ahogy közeledek a vége felé, miben fog változni.
A végigjátszás után lesz valami extra dolog? Mint például a CoD - WaW-ban a zombi.

[ Szerkesztve ]

(#1330) barnam_ válasza Ice!? (#1329) üzenetére


barnam_
nagyúr

Passz, még nem végeztem vele.
Egyébként az autók törésének semmi értelme, mert a verseny után automatikusan "megjavul" az autó.

szerk.: pár szót még a motorhangokról:
ha nyomod a kéziféket, meg mellette a gázt, olyan hangja van az autónak mint valami fűnyírónak :DDD , U2-ben a motorhang megremegtette a mélynyomót, az jó lenne ennél is.

[ Szerkesztve ]

(#1331) GjonRambó


GjonRambó
csendes tag

A nitró használata nem sok látványt hoz.Annyira mosódik már a grafika, hogy a nitró csak egy hanghatás maradt. Semmi optikai érzet vagy igazi sebességnövekedés. Bár még csak az eleje fele járok és csak a legkisebb szintű nitróm van. Később változik? (motorház nézetbe játszok, külsőbe még nem is néztem, de így semmi.)

Mindenkitől elnézést kérek a szombat esti hülyeségeim miatt!

(#1332) Sirandrish válasza keIdor (#1318) üzenetére


Sirandrish
legenda

az FC2-t majd megveszem énis..csak a Fémdobozosat vagy a CE-t..még nemtudom:)

ez az NFS szerintem elég jól sikerült pedig én már csak utálom az EA-t...nem mondom hogy a legjobb autos játék de amit a videokból lesürtem azt kaptam..ennyi:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1333) Hypnotic


Hypnotic
csendes tag

annyira nem ájultam el a játéktól....1024x768-ba akadt mint állat 1680x1050-be már csak kicsit akadt de a graf még mindíg fosch pedig elegendő hozzá a gépem...:(

útba voltak:D

Hypnotic

(#1334) horyk válasza Hypnotic (#1333) üzenetére


horyk
senior tag

Szerintem jól sikerült a grafikája ellenben az ellenfelek annyira bénák hoyg az már fáj ! :W
Én 1280*1042-ben fullon futtaton de nem akad egyátalán. :P

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#1335) Hypnotic válasza horyk (#1334) üzenetére


Hypnotic
csendes tag

Jó neked :)

Így jár az akinek többet ér a monitorja mint a gépe:D Legközelebb vagy jobb vga-t vagy kisebb monitort veszek:)

Hypnotic

(#1336) illusiON válasza horyk (#1334) üzenetére


illusiON
őstag

az lehet hogy bénák de 5 másodperc alatt hoznak fél köröket circuiteken :P mocskos szinten csal a gép, nem lehet valahogy ezt kikapcsolni? persze így érdekes, na de mindennek van határa :K

( : no woman no cry : )

(#1337) Sirandrish válasza horyk (#1334) üzenetére


Sirandrish
legenda

várjál te még azzal hogy bénák..lesz az még így se.. ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1338) dunc válasza Hypnotic (#1333) üzenetére


dunc
nagyúr

Szép ez a játék,csak kár,hogy sárgával le van hányva...de most komolyan 2008-ba!!! :Y

(#1339) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Sziasztok!

Most tettem fel én is a NFS-t, de eléggé szaggat, olyan furcsa, mind1 hogy 1024 vagy 1280 a felbontás. Feltettem a legújabb drivert is de akkor is szaggat. Mitől van ez? :F
Szerintem nem kellene neki, ugyanis a Crysis warhead 1280x1024-be csúcson jó. :K

köszi a segítséget.

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#1340) _Toka_ válasza Sziszifeca (#1339) üzenetére


_Toka_
senior tag

Rakd fel a legfrissebb DX-et, és a legújabb video-drivert!

(#1341) GjonRambó válasza dunc (#1338) üzenetére


GjonRambó
csendes tag

Nekem is fura volt az elején ez a sárga agyonvilágítot színhatás, de hozzá lehet szokni. :DDD

Mindenkitől elnézést kérek a szombat esti hülyeségeim miatt!

(#1342) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mivan ha nem csinálom meg a Munka cimszó alatti feladatokat? hát azzal a Mclarennel szopok már 50 próbálkozás óta..én azt leszarom..hát hihetetlen..300nál a terepjáró utolér...elmegy melettem mintha állnék majd olyan satuféket ver hogy egy milit nemtudok tolni rajta de mire kikerülném már 50rendörverda vesz körül...a piros csik 3 sec alatt megy fel és egy milit se tudok mozdulni..kibaszott idegesitő hogy CSAL A GÉP!!! mé???
Hát baszhatod hogy ézrzed az irányitást...le van szarva...az előbb odaértem a kaszinóhoz...de persze 1 kibaszott terepjáró nem halt bele a csapdába így ott forgolódtam az utálsó 20secbe de persze nem lehetett kiiktatni :O :((( :o

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1343) GjonRambó válasza Sirandrish (#1342) üzenetére


GjonRambó
csendes tag

Minden NFS egy hatalmas csaló! Nem tünt még fel? :DD :DD Idegesítő ám rendesen!
Hanyadik esélyt adod már a játéknak? Szídod sokat de mégis nyomod! Ez a varázsa. Akármilyen xar akkor is nyomni kell!
Nehogy már egy ilyen kitoljon velünk!

[ Szerkesztve ]

Mindenkitől elnézést kérek a szombat esti hülyeségeim miatt!

(#1344) barnam_ válasza Sirandrish (#1342) üzenetére


barnam_
nagyúr

Pedig azokat meg kell csinálni, különben nem megy előre a történet.
Nekem is hátravan most kettő, de inkább a versenyekkel próbálkozok, azok legalább könnyebbek.

(#1345) DerStauner


DerStauner
senior tag

nah, én is feltettem a gamét.

a játékról nem szólok semmit, nekem már a MW sem tetszett (sztem legjobb az Underground 2 volt).

graf maxon (6xAA, AF, Vsync on), és átlag 60 fps, és NEM AKAD. GPU terheltség átlagban 90%, jó hőfokok (48, 60, 50) 65% venti mellett.

[ Szerkesztve ]

(#1346) keIdor válasza Sirandrish (#1342) üzenetére


keIdor
titán

Törőld már le, ne szenvedj avval a hokival.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1347) DeSanto válasza GjonRambó (#1343) üzenetére


DeSanto
őstag

Nem csak az NFS csal.
Ott a fifa stb...

(#1348) Ice!? válasza Sirandrish (#1342) üzenetére


Ice!?
őstag

Már félek a végétől. :Y Milyen tütüvel tolod?

(#1349) Sirandrish válasza GjonRambó (#1343) üzenetére


Sirandrish
legenda

De ennyire durva még egyik sem volt:(
Szidom de tetszik:D

Aggregátor: tudom hogy meg kell csak tomboltam:DD valaki megcsinálja nekem?:D

Keldor: neeeem akarooom:DDD

Ice: ne csak félj...RETTEGJ!!!:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1350) barnam_ válasza Sirandrish (#1349) üzenetére


barnam_
nagyúr

"fő esemény" típusú sprint... 50 mp-el gyorsabb vagyok mint a rekord idő, de a rohadt ellen kb. 80 %-nál mindig beelőz és nem bírom visszaelőzni :(((
asszem pihenek egy kicsit mielőtt valaminek baja esik :DDD

ja megnéztem 82%-nál járok a karrierben 15 játékban töltött óra alatt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.