Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1252) Sirandrish válasza #64165120 (#1251) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1253) Sonja


Sonja
veterán

Én is megvenném, de nem 12eHUF-ért. :U 5eHUF-ot megérne nekem, de többet nem. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1254) Vandit. válasza Sonja (#1253) üzenetére


Vandit.
addikt

Akkor vársz fél évet. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1255) Sonja válasza Vandit. (#1254) üzenetére


Sonja
veterán

EA játékok árát nem nagyon szokták levinni, sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1256) barnam_ válasza barnam_ (#1247) üzenetére


barnam_
nagyúr

GT2 lett :)
Kicsit szokni kell az irányítását, de simán megy 316 km/h-t tuning nélkül.

(#1258) Sonja válasza #64165120 (#1257) üzenetére


Sonja
veterán

Úgy legyen! :DD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1259) funky01 válasza Sonja (#1253) üzenetére


funky01
csendes tag

Akkor csináljunk egy online licitet ! :C :DD :DD :D

(#1260) Vandit. válasza Sirandrish (#1249) üzenetére


Vandit.
addikt

Ez a grafika még mindig rendben van. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1261) barnam_ válasza Vandit. (#1260) üzenetére


barnam_
nagyúr

hát szerintem a rendőrautók meg az út nem valami szép. meg a MW-nél is a különféle effektekkel próbálták eltüntetni a környezet hiányosságait...

(#1263) raskolnikoff válasza barnam_ (#1261) üzenetére


raskolnikoff
őstag

mégse annyira rücskös mint itt. ;]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1264) Sirandrish válasza Vandit. (#1260) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szép...de a nyomába se ér a UCnek...akárki akármit mond...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1265) Vandit. válasza barnam_ (#1261) üzenetére


Vandit.
addikt

Ellenben a saját kocsink és a táj elég jó, és mivel E46 M3 az autó, így még jobban tetszik. :K

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1266) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah azthiszem én ITT fejeztem be ezt a játékot...
ugy csal a gép hogy hihetetlen..és ez bosszant a legjobban....azt esélynek lehet nevezni mikor országuti ütközetben 80méter előnnyel kezd a gép és ha hibátlanul megyek is 30sec alatt kikocsikázza a 300méter előnyt?

Elmegy a jó k*rva anyjába.... :(((

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1267) feka007 válasza #64165120 (#1251) üzenetére


feka007
nagyúr

Kidobtál 12e ft-ot. :(

(#1268) raskolnikoff válasza Sirandrish (#1266) üzenetére


raskolnikoff
őstag

;] ezt mondom én is :D de azér mindig be-bekapcsolom két TM menet között :DDD

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1269) Sirandrish válasza raskolnikoff (#1268) üzenetére


Sirandrish
legenda

Énis ujra és ujra elinditom...febaszza az agyam...nem nyomom többet aztán már inditom is:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1270) Dany007


Dany007
veterán

Mi van a laggolással? Feltettem a 180.48-as drivert de ugyan az... Az fps aránylag jó 35-50-60 között ugrál... Viszont elég gyakran belaggol. Csak úgy megakad pár tizedmásodpercre aztán tovább... Katasztrófa... =/

(#1271) barnam_ válasza Dany007 (#1270) üzenetére


barnam_
nagyúr

párszor már le lett írva mikor nem laggol (nem írom le mert nem szabad ;) )

(#1272) netkoo válasza Sirandrish (#1158) üzenetére


netkoo
senior tag

De anyira bénák az ellen felek, a 8K s versenyben amikor lambok ellen kell versenyezni simán nyertem 2percell! ez nem tünik nehéz nek . :B

Samsung S22+

(#1273) raskolnikoff válasza netkoo (#1272) üzenetére


raskolnikoff
őstag

na várd csak ki a végét :D

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1274) _Toka_ válasza barnam_ (#1271) üzenetére


_Toka_
senior tag

A "leírhatatlan" megoldáson túl vagyok és laggol továbbra is, de valaki itt említette a novemberi DX-et, na azt még nem raktam fel... Nos, ha hazamegyek, megnézem azt is. Ha valaki már azon is túlvan - főleg, ha ATi kártyája van -, és tudja mi lett a helyzet a laggal, az jelezhetné! Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#1275) raskolnikoff válasza _Toka_ (#1274) üzenetére


raskolnikoff
őstag

CODnál ezt ugy szokták megoldani hogy a játékkal felmegy az is (és ha nem kéred és szarul megy akkor felrakod a dvdről és jó lesz). Ezt sem adták meg nekünk halandóknak :)

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1277) raskolnikoff válasza #64165120 (#1276) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Na, akkor Te VIP fogyasztó lehetnél az EAnél :D

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1278) Sirandrish válasza netkoo (#1272) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát azt kötve hiszem hogy 2 perc előnyt kitudtál kocsikázni...ez az egyik..a másik meg hogy a későbbiekben durvul el..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1279) feka007 válasza #64165120 (#1276) üzenetére


feka007
nagyúr

Akkor már értem mért fogy még mindig ennyi NFS. :)

(#1280) netkoo válasza Sirandrish (#1278) üzenetére


netkoo
senior tag

ok 2 mp :)) majd legközelebb belinkelem már 7es szintü vagyok most nyertem meg az AUDI TT t :C

Samsung S22+

(#1281) Sirandrish válasza netkoo (#1280) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah azért nem mindegy hogy 2 perc vagy 2 sec:))

Amugy az Audi megnyerése után jóval kezdett el durvulni...majd mikor már az Audi is kevés lesz nah majd onnan már szépen lassan minden kevés lesz:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1282) DeSanto


DeSanto
őstag

Végre ide is sikerült felugratni. :D

(#1283) Siera


Siera
senior tag

én pspn nyomom.1. magyar nyelvű psp játék amivel találkoztam.
én az elején vagyok,de itt is tuningolt kocsimat símán leelőzik :W

(#1284) Gallardo007


Gallardo007
tag

Hát ezaz, hogy full tuningos autoimat is utolérik a rendőrök, miezez. Ja a másik sámomra fonstos dolog a HANG. Na a underground 2ig az autoknak olyan hangjuk volt mint az igaziknak, de ez itt megváltozott. Tegnap, azaz ma hajnali fél 3ig játszottam az M6 ért. Erre meg is lett, és a hangja egy szegélynyíróhoz hasonlit, förtelmes még tuninggal is. A TT és az R32-es hanja is inkább 4 hengeres autóra hajaz. Összecsapott munka. :( :(

Egy kis segítség:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1285) XaraX válasza Sirandrish (#1281) üzenetére


XaraX
addikt

kevés lett a Bugatti is,a fene gondolta volna...
Kellett vennem egy Maclaren F1-et,mert nem bírta már szusszal.
Fura modon mindkettő fullra tuningolva.és az utobbi jobb.

(#1286) barnam_ válasza Gallardo007 (#1284) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem vagyok benne biztos, de mintha a TT tényleg 4 hengeres lenne :)
De az első széria az biztos 4 hengeres volt.
Igaz van belőle 6 hengeres is, de 4 is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1287) Enton


Enton
addikt

Nah! Hát ez nem volt valami hosszú játék!

SPOILER
A csajszikám átvágot minket és csak kihasznál!:(

[ Módosította: 7 ]

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1288) Sirandrish válasza XaraX (#1285) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Bugattit egyszer a seggem alá tolták...hát az nagyon gyenge...bár lehet nem volt tuningos de annak alapba keménynek kéne lennie szvsz...

Amugy honnan van ennyi pénzed?

ez a két verda (bugatti és Mclaren) vagy 700K fulltuningal...

Gallardo: azokat hogy kell beirni hogy müködjenek is?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1289) _Toka_ válasza Enton (#1287) üzenetére


_Toka_
senior tag

Veled élmény lehet moziba menni! :DDD

(#1291) XaraX válasza Sirandrish (#1288) üzenetére


XaraX
addikt

Ó,van bőven,itt tartok most. :D
Igaz,venni csak 2 autót vettem,a nyert autokkal toltam addig.
Bugatti tuningolva azért nagyon ott van/volt,de a Mac mégis jobb.

[ Szerkesztve ]

(#1292) Vandit. válasza barnam_ (#1286) üzenetére


Vandit.
addikt

Először 1,8 L-es, turbófeltöltéses, sorban elhelyezett, négyhengeres, 20 szelepes motorral kínálták 180 vagy 225 lóerős kivitelben.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1293) illusiON válasza #64165120 (#1290) üzenetére


illusiON
őstag

biztos eposzi nagyságú története lehet ennek az nfs-nek ha ennyire mérges vagy a srácra :P off

emberek az normális hogy nekem az árnyékok szanaszét összevissza vannak néha az utcákon meg hasonló graf. hibák? :F

( : no woman no cry : )

(#1294) Sirandrish válasza XaraX (#1291) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát már te végigvitted:)
nekem nincs lóvém semmire nemhogy bugattira:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1295) barnam_ válasza Vandit. (#1265) üzenetére


barnam_
nagyúr

Végre megvan az E46 M3 is :C
képek: 1 2 3

(#1296) Gallardo007 válasza Sirandrish (#1288) üzenetére


Gallardo007
tag

Tehát van a kód 1 és 2.

alul írja hogy melyik működik. pl ez a pénz: %%$3/"
de csak 1x működik!!

Code 1 | Code 2 | Description
$EDSOC - %%$3/" - $10,000 in-game currency
-KJ3=E - +)3&>$ - NeedforSpeed.com Lotus Elise Bonus car
0;5M2; - 0;6,2; - Die-Cast Lexus IS F Bonus Car
?P:COL - @/;#/+ - Die-Cast Nissan 240SX (S13) Bonus Car
!2ODBJ: - !3/$"): - Die-Cast Volkwagen R32 Bonus Car

**Note:
Code 1 mostly contains the LETTER O except 0;5M2; which has a ZERO.
Code 2 contains ZEROs only.

All current cheats have been Verified on the PCAll current Code 1 cheats have been Verified on the xbox360
The below Current Codes have been Verified for the PS3

$10,000 in-game currency
Only cheat 2 works

NeedforSpeed.com Lotus Elise Bonus car
Only cheat 1 works

Die-Cast Lexus IS F Bonus Car
Cheat 1 and 2 work

Die-Cast Nissan 240SX (S13) Bonus Car
Cheat 1 and 2 work

Die-Cast Volkwagen R32 Bonus Car
Cheat 1 and 2 work

(#1297) Sirandrish válasza Gallardo007 (#1296) üzenetére


Sirandrish
legenda

LOL 1szer? azzal a 10K.val kitörölhetem a seggem:D
Amugy amit ide most beirkáltal (ctrlv) azt a másik oldalt is láttam:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1298) athomi válasza Sirandrish (#1288) üzenetére


athomi
veterán

Napok kérdése és valószínűleg lesz egy halomnyi kód, amivel be lehet hozni az összes autót.

[ Szerkesztve ]

(#1299) netkoo válasza #64165120 (#1251) üzenetére


netkoo
senior tag

ugyan ilyen az én billem is :))

Samsung S22+

(#1300) Gallardo007


Gallardo007
tag

Az autóm:

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.