Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) Sirandrish válasza Vandit. (#2096) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem mindkettő nagyon de nagyon tetszik:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2102) mhorvat


mhorvat
senior tag

Szép autók ezek... nem tudtok adni egy pénz cheatet? Megmutatnám, nekem mi a szép. :P

(#2103) Vandit. válasza Tomi 16 (#2100) üzenetére


Vandit.
addikt

Mivel nincs annyi lehetőség tuningra, mint mondjuk a pro streetben volt, így ez van. Pl. nem lehet ültetni, nem lehet az ablakokat fóliázni. A tuning az ültetésnél és a jó felniválasztásnál kezdődik. Aztán mehet a körbespoiler diszkréten és ennyi. Ha jobban megnézted volna a 6-ost ezt nem kérdezted volna meg. A kevesebb néha több. ;)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2104) Tomi 16 válasza Vandit. (#2103) üzenetére


Tomi 16
őstag

Látom mostmár...:) h nem az.
Csak olyan kinézetű lett volna..De nem.. egybknt ennek a Gamenk nagyon Tré a vége.. Ez kicsit Csalódás volt az én számomról.

(#2105) Sirandrish válasza Tomi 16 (#2104) üzenetére


Sirandrish
legenda

én kb erre vártam..nem nagyon hittem ebben az elejétől a jó uton van mindenki csak versenyezni kell témában...várható volt valami csavar a végére..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2106) mhorvat válasza Vandit. (#2103) üzenetére


mhorvat
senior tag

Nem azt mondom, hogy csúnyák, de nem is túl szépek a BMW-id. Szerintem persze.

(#2107) sagesz93 válasza barnam_ (#2099) üzenetére


sagesz93
addikt

egy pár versenyt megcsinálsz abba sztem nem halsz bele :D lehet holnap tolom egy kicsit aztán feltöltöm amint meglesznek az 1-es szintű verdák is :)

(#2108) barnam_ válasza sagesz93 (#2107) üzenetére


barnam_
nagyúr

okés, várom :)

És hogy legyen még egy BMW:
1 2 3 4 5 6 7 8

(#2109) Dusee


Dusee
őstag

Üdv!
Itt egy pár kép:

Dodge Viper:
[link]
[link]
[link]

BMW M3 E92:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
Kitics undorítóan hosszú lett az első spoiler :(

Aston Martin DB9:
[link]
[link]
[link]
[link]

Porsche Carrera GT, 386 a vége!
Épp hogy megvolt a legjobb idő :DDD

Hát ennyi lenne!
Tessék fikázni, mert még elbízom magam :DD
:R

(#2110) Elmör válasza sagesz93 (#2086) üzenetére


Elmör
senior tag

Nekem is, de ebben a színben nem tetszik! :DD
Ma néztem, a használtautón, hogy hirdetnek 2 ilyet, az egyik alap, a másik már alakult, kicsit pöpec, de egyik sem GT-R hanem 2,5 GT vagy GTS. Mondjuk így is szép a 280 paci, de ha jól tudom nem 4WD csak RWD és jobbkormányos (japó import). Ha az átszerelés nem 1,5 millába lenne még azt mondanám, hogy elérhető, de így! 3,5m+1,5 plussz a regadó meg egyéb, túl sok. :O Pedig egyszer akkor is veszek egy ilyet és felhízlalom legalább 400-500 pacira, hogy ne a fagy meg a kamionok nyúzzák már csak az utakat. ;]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2111) Sirandrish válasza Dusee (#2109) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szar fos gané:DDD
Am a BMW meg az ASton bejön..de csak mert szeretem azokat amugy kaki mind:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2112) Tomi 16 válasza Dusee (#2109) üzenetére


Tomi 16
őstag

Egyszínüek mind!!;)

(#2113) Axel 007


Axel 007
tag

Azt az apróságot valaki elárulná nekem, hogy festésnél mivel választok másik színskálát a körben??? Mert már végigzongoráztam mindent de semmi.Minden másra kivan írva hogy melyik billentyűvel lehet, de arra semmit.....Az egér kurzor meg eltűnik^^

''Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen!Bár az útóbbiban nem vagyok teljesen biztos'' - Albert Einstein

(#2114) Tomi 16


Tomi 16
őstag

Viszont Itt egy Porsche:[link][link][link][link]

(#2115) Sonja


Sonja
veterán

Már készül a patch mind a három (PC, Xbox360, PS3) platformra, KATT! :) Egyelőre nincs megjelenési időpont megadva.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2116) Sirandrish válasza Tomi 16 (#2114) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah ez már sokk nekem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2117) Tomi 16 válasza Sirandrish (#2116) üzenetére


Tomi 16
őstag

van Vinyl bőven;)

(#2118) Daemon09


Daemon09
őstag

Sziasztok!
Már én is játszom egy ideje a játékkal, hamarosan a végére érek. Nemtudom, ki hogy van vele, de kicsit többet vártam ettől a játéktól. De legalább nem ez a pályaversenyes hülyeség, az NFS nem erről szól.

(#2119) barnam_ válasza Tomi 16 (#2114) üzenetére


barnam_
nagyúr

Olyan mint valami cirkuszi autó :DD

(#2120) athomi válasza Tomi 16 (#2114) üzenetére


athomi
veterán

ez is citromdíjas :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2121) darál0w válasza Tomi 16 (#2114) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nemtom mire yo ez a sok matrica. :(
rakd inkább a homlokodra :K ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2122) Dusee


Dusee
őstag

Én nem tudom Ti hogy vagytok vele, Nekem már a f@szom tele van ezzel a játékkal! :W
Olyan idegesítő, mikor harmadszorra csinálod uazt a sz@rt, és pont a cél előtt leelőznek/meglépnek/elkapnak!
Ha nem lenne ilyen drága a Logitech RumblePad II, már párszor földhöz vágtam volna :DDD

(#2123) Sonja


Sonja
veterán

Gamekapocs cikk! :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2124) barnam_ válasza Sonja (#2123) üzenetére


barnam_
nagyúr

Kíváncsi lennék hogy a cikk író végigjátszotta-e a játékot, mert szerinte nagyon egyszerű...
Ezt meg nem értem, mégis van benne Ferrari?
A járgányok száma félszáz, immáron a Ferrarikba is visszaülhetünk,

(#2125) Sonja válasza barnam_ (#2124) üzenetére


Sonja
veterán

Ennél a résznél én is néztem, mert nincs benne ferrari! :F :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2126) Sirandrish válasza barnam_ (#2124) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ha veszel magadnak akkor beleülhetsz ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2127) sagesz93


sagesz93
addikt

Jó reggelt :D
Hoztam 2 képet :DD
[link]
rendőrautó vs civil :D
:DDD :DDD

(#2128) Sirandrish válasza sagesz93 (#2127) üzenetére


Sirandrish
legenda

mivan? MW-s BMW-t akarsz?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2129) sagesz93 válasza Sirandrish (#2128) üzenetére


sagesz93
addikt

hát eszembe jutott aztán láttam hogy van rá megfelelő matrica is :D akkor mér ne ? :P

(#2130) Tomi 16 válasza sagesz93 (#2127) üzenetére


Tomi 16
őstag

jól Néz ki:D

(#2131) sagesz93


sagesz93
addikt

Végre sikerült felvinnem a patryk mentést és elérhetőek az 1-es szintű kocsik is :)
Gyorsan tuningoltam is 1-et :D
[link]
[link]
[link]
link:DDD :DDD :DDD
nemjo a data.hu szal most nemtom felrakni a mentést... nézek más oldalt...

[ Szerkesztve ]

(#2132) sagesz93 válasza sagesz93 (#2131) üzenetére


sagesz93
addikt

pont lejárt az időlimit.. rapidshare-ra felraktam.
mentés :K

(#2133) Dj Sügi válasza sagesz93 (#2131) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Fú, van ám rajta MATRINCA :DD :DDD

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#2134) tomp


tomp
félisten

Amióta ismerem az NFS játékot, nem volt olyan, hogy megunásból töröltem volna el 1részt :)
De tegnap, mégis ez történt. Meguntam, töröltem.

(#2135) Cadal


Cadal
őstag

Hello!
Nem tudna valaki egy jó pénzgyűjtési lehetőséget mondani, (azon kívül, hogy nyerjek minél több versenyt!) Próbáltam, hogy egy már megnyert versenyt újra elindítok, de akkor már csak a töredékét fizeti az eredeti nyereménynek. Régen még a most wanted-es időkben, ez nem így volt. Volt is egy csomó autóm. Itt viszont úgy érzem, hogy csak néhányat tudok majd venni és kimaxolni az anyagiak miatt! Köszi.

(#2136) Sirandrish válasza sagesz93 (#2129) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem néz ki rosszul amugy:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2137) Tomi 16


Tomi 16
őstag

Na változtattam egy kicsit a Kocsin!:[link]

(#2138) Sirandrish válasza Tomi 16 (#2137) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem igaz..ha nem lenne az oldalán az a szar akkor nagyon korrekt lenne..:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2139) Tomi 16 válasza Sirandrish (#2138) üzenetére


Tomi 16
őstag

de enkem úgy tetszik hogy a Csillagok az Oldalán vannak!!... U2 őben is ez volt a mániám meg MW-ben is.. Szétdekorálni az autót:)

(#2140) Sirandrish válasza Tomi 16 (#2139) üzenetére


Sirandrish
legenda

azt vettem észre...nálam a Dekort egy minőségi festés és egy korrekt Kaszni jelenti..mindenesetre ez már közelitett a szivemhez csak hát Porsche is:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2141) athomi válasza barnam_ (#2124) üzenetére


athomi
veterán

Számomra is egyszerű volt a játék, egy-két versenyen kívül egyet sem kellett elölről kezdenem és azok is sikerültek másodjára.

Cikkben: "A grafikai motor marad ugyanaz mint tavaly, csak nekem úgy tűnt, mintha pár látványos effektet kihagytak volna a végső kódból, persze az EA mindig is adott a küllemre, összességében itt nem róhatunk fel különösebb hiányosságokat."
Ehhh...ez vak.

[ Szerkesztve ]

(#2142) mr.saint válasza athomi (#2141) üzenetére


mr.saint
tag

Nem vak. Vakmerő :DD Vagy csak elfogult ;)

(#2143) Sonja


Sonja
veterán

Nem tudom, hogy volt-e már, de van működő trainer, amiben működik a sok pénz is, KATT! :C Kipróbáltam és tényleg működik. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2144) Rossi válasza Tomi 16 (#2137) üzenetére


Rossi
addikt

Azért ezek a gumik elég érdekesek. Vagy te az autosculpt-nál minden csúszkát 100-ra tolsz aztán hadd szóljon? Meg a felnik se túl szépek.

De ha neked bejön, akkor ok. :)

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#2145) Gallardo007


Gallardo007
tag

Eddig egy szép autót sem láttam, gusztustalan spoilerhalmaz a többsége, nincs benne fantázia, vagy a szin nem illik az autohoz vagy a kerekek stb.... (talán Tomi Porscháje csillagok nélkül jó lenne)

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

(#2146) messias2


messias2
tag

hát igazából nem egy nagy szám a játék viszonylag túl egyszerű
és kevés a lehetőség benne a grafika viszont elfogadható:D

Ez öreg de legalább ki van fizetve!

(#2147) zodo


zodo
nagyúr

Háát eezzzek miiilyen jard terepjárok? Mágneses? :W :DDD
Pedig ,majdnem kezdett tetszeni a game így 73% -nál,de érik az uninstall.

(#2148) Chapel


Chapel
addikt

Üdv!

Eddig nagyon amerikai az egész, igazi amerikai ps3 game ;)
Csicsás színes,fénylő elmosóeffektes...de nincs mivel játszani :DDD
Viszont a fizika végre igen korrekt,végre érzem h van súlya a gépnek,tetszik.

Ezért is akarnám kormánnyal tolni de nem megy :(

Felismeri a kormányt (Logitech ForceEx) de a gáz és a fék is y tengely....szal használhatatlan....tipp?

Valami patch?

Ha volt már akkor sorry,elég a hszt linkelni,előre is thx! :R

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#2149) napoleon2323


napoleon2323
tag

Sziasztok!

Szerintetek ezen a gépen(a hozzászolás végén) el fog futni a játék?(Windows XP Sp1-em van szerintetek nagy gond?)

With every conflict I grow stronger!

(#2150) Sirandrish válasza Sonja (#2143) üzenetére


Sirandrish
legenda

egy kicvsit hamarabb is linkelhetted volna de azért köszike. :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.