Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Rebell válasza marga4 (#1750) üzenetére


Rebell
senior tag

Nyugi nem veszem magamra. :D

(#1752) Bellon_18


Bellon_18
csendes tag

Sziasztok. Lehet hogy még az elején járok de van benne drag futam!!!!!! Jah és a honda s2000-et de nincs benne kár érte.

[ Szerkesztve ]

Az ész nem mindig a helyes utat sugja!

(#1753) Sirandrish válasza Bellon_18 (#1752) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah az nincs:) és Drift se..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1755) Sirandrish válasza #64165120 (#1754) üzenetére


Sirandrish
legenda

Uninstall:DDD :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1756) marga4


marga4
csendes tag

Amúgy miért Gáspár Lacival reklámozzák? Nincs vele semmi bajom, csak azt nem értem, hogy miért nem mondjuk egy autóversenyzővel??

(#1757) lacicsoki válasza Sirandrish (#1753) üzenetére


lacicsoki
csendes tag

Na a driftet egy percig sem sajnáltam, mindig ott buktam a legtöbb pontot a Pro Streetben, nagyon nem éreztem rá.

(#1758) Sirandrish válasza lacicsoki (#1757) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem a Drag se hiányzik:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1760) raskolnikoff válasza Sirandrish (#1749) üzenetére


raskolnikoff
őstag

light damage, bazd :DDD

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1761) Sirandrish válasza raskolnikoff (#1760) üzenetére


Sirandrish
legenda

ugye? van egy olyan mikor 2 km/h-val belemegyek a árokba és olyan szaltót ver mintha 300al mennék bele.:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1762) marga4 válasza #64165120 (#1759) üzenetére


marga4
csendes tag

hehehehee :) sztem jobb :C

(#1763) lacicsoki válasza #64165120 (#1759) üzenetére


lacicsoki
csendes tag

Szerintem lényegesen. Lacival reklámozzák csak a Guitar Hero-t.

(#1764) Dany007 válasza marga4 (#1756) üzenetére


Dany007
veterán

Lehet azért mert azt hiszik, hogy ez a Gáspár féle sötét csávó most olyan hűdenagyon de menő a fiatalok körében... Valójában ugyan úgy egy senki...

(#1765) Sirandrish válasza lacicsoki (#1763) üzenetére


Sirandrish
legenda

inkább ne:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1766) Rebell válasza lacicsoki (#1763) üzenetére


Rebell
senior tag

G.Laci meg Porsche. :Y He-He
Inkább ülne 1 1200as Ladába. Az jól állna neki.
Undercover matricával. ISTENEM. :W

(#1767) _Toka_ válasza marga4 (#1762) üzenetére


_Toka_
senior tag

Mi köze egy autóversenyzőnek az NFS ezen részéhez? Hétköznapi vagány srácoknak komolyabb járgánnyal már igen. Na most ugye igazi nehézfiúkat nem mutogathatnak, mert csak ... olyan sok komoly járgány meg nem gurul felénk ... így őt találták.
Sztem te is lehetnél, de tán éppen szervízben van a verda, nem :F ;]

(#1768) marga4 válasza _Toka_ (#1767) üzenetére


marga4
csendes tag

Hát több köze van, mint Gáspár Lacinak...

(#1769) horyk válasza #64165120 (#1759) üzenetére


horyk
senior tag

LOL ! :W

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#1770) Rebell válasza #64165120 (#1759) üzenetére


Rebell
senior tag

De azért nehogy már ZsoltiBoy legyem a Magyar NFS Club arca.Jujj
:))

(#1771) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Legalább vkivel mutogatják. A kockáknak is szüksége van a marketingre. Ez egy megoldás. Viszont ez egy ilyen bicikli. :DDD

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1772) dragonfx


dragonfx
veterán

na megnéztem...61% 11.es sofőrszint, 370Z-vel vagyok...de nagy a szemét a gép...nissan gtr-rel, mclaren slr-rel, 911 turboval, koenigseggel lamboval jön mindig....hát volt 2-3 spinrtfutam hegyi ahol hengerfejesre kellett autóznom a mazdát hogy nyerjek :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1773) darál0w


darál0w
Jómunkásember

hát ez beszarás :D
megvettem a Lamborghini Gallardomat drága pézér és mégdrágábban beletoltam minden cuccot,mondjuk aznem ment kárba :D kbmentem 8 futamot és kiderült meg se kellett volna vennem :U ,mivel meg lehet nyerni :D
így egy porsche gt2-t kaptam,de mostmár azért is a lamboval megyek. :K

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1774) athomi válasza darál0w (#1773) üzenetére


athomi
veterán

Én most 11-es szinten vagyok és már egy ideje a Mitsubishi Lancer Evolution-nal nyomultam. Nem volt vele semmi bajom, de a versenyeket már piszok nehéz volt vele hozni, a rendőrök meg a végsebességem miatt (300km/h) úgy autóztak körbe, mintha egy Trabanttal döcögtem volna. Szóval vettem egy Porsche GT3-at, de az irányítása nekem nagyon nem jön be. :W

(#1775) GC-EvElyN-


GC-EvElyN-
senior tag

Na, a RLD kiadásában megjelent játék simán fut a legujabb dx-el és az uj nvidia driverrel. 10.15 fps a javulás.
Tnx RLOD

Hali!Szeretnék kérdezni valami olyat amit nem lehetne de nem tudok rá hol választ kapni.Szeretném megkérdezni ha kapok rá engedélyt.köszi!

(#1776) Sonja válasza GC-EvElyN- (#1775) üzenetére


Sonja
veterán

Ejj, nem kellett volna ezt leírni! :(

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1777) KisRod


KisRod
tag

http://kepfeltoltes.hu/view/081125/nfsuc_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ez a max :U

[ Szerkesztve ]

Keep calm & Forza Juve! | Battletag: KisRod#2543

(#1778) GC-EvElyN- válasza Sonja (#1776) üzenetére


GC-EvElyN-
senior tag

A legtöbben azt használják, kevesebben leírják. Van akinek pl a crack neve bent maradhat a hszében. Képmutatás

Hali!Szeretnék kérdezni valami olyat amit nem lehetne de nem tudok rá hol választ kapni.Szeretném megkérdezni ha kapok rá engedélyt.köszi!

(#1779) darál0w válasza athomi (#1774) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szerintem te is minnyá megfogod nyerni ezek közül vmelyiket:
lambo gallardo,shelby gt500,porsche gt2 meg van egy 4. is :D
de én ilyennel mint te eddig nem találkoztam.vagy csak nem tűnik fel mert yol tolom?:D
irányításba meg hamar bele lehet szokni.nekem eddig gondom nincs belőle.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1780) athomi válasza KisRod (#1777) üzenetére


athomi
veterán

A terepjáró úgy is beér. :D

(#1781) Sirandrish válasza athomi (#1774) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lambo Gallardo kell neked..azzal tuti végig lehet vinni és irányitása is messze a legjobbak között van...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1782) athomi válasza Sirandrish (#1781) üzenetére


athomi
veterán

Azt hiszem az első kategóriás gép, nekem olyat még nem lehet vennem.
Nem is tudom miért vettem Porsche-t, utáltam a GRID-ben és utáltam a Most Wanted-ben is.

[ Szerkesztve ]

(#1783) Sirandrish válasza athomi (#1782) üzenetére


Sirandrish
legenda

az nem első kategóriás...TT után én már azzal mentem..és ha jóltudom az Evo is a TT utáni..ergo már vehetsz gallardot:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1784) Gallardo007


Gallardo007
tag

Valaki adja oda a Savegame-jét, mert széttöröm a játék dvd-jét azonnal. 10x próbálok egy futamot megnyerni, de az állandó töltés miatt beakad (340-nél) és elrontom a versenyt. Ha vki odaadná thx.

G.Laci menjen utcátsöpörni. Majom.

(#1785) darál0w válasza Gallardo007 (#1784) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:D:D:D
hány %on jársz?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1786) Gallardo007 válasza darál0w (#1785) üzenetére


Gallardo007
tag

karier:71 játék:43

(#1787) Sirandrish válasza Gallardo007 (#1784) üzenetére


Sirandrish
legenda

ás ha kapsz mentést mivel lesz jobb?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1788) total90


total90
veterán

Ez a játék csak nekem nem tetszik vagy tényleg tré ? Amikor kijött feltelepítettem a PC-re és egy óra játék után nyomtam is neki egy törlést.Ma délután nem tudtam mit csinálni és adtam neki még egy esély...hát ekkora egy rakás x@rt.Öcsém teli hibákkal...könnyű...semmi extra.Hol vannak a régi NFS tervezők ? Rosszabb lett ez az NFS mint a Pro Street,pedig azt hittem attól nem lesz már semmi rosszabb az NFS szériában.Grid meg a TDU sokkal jobb és ez grafikailag sem egy nagy durranás...tudom,tudom majd jövőre :(((

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1789) Sirandrish válasza total90 (#1788) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hibák vannak benne...Mondjuk a PS-nél jóval jobb DE! a nehézséget ne az első 5 verseny után állapitsd meg mert a végére igencsak bekeményit a játék:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1790) HypnoticX válasza total90 (#1788) üzenetére


HypnoticX
csendes tag

Szálljatok már le arról a fos grid-ről !!! Ha szerinted jobb az játék akkor húzz át a grides topicba aztán oda írogass....

2008.11.23 újra regisztráltam.....Hypnotic

(#1791) Ősember


Ősember
őstag

lehet, hogy sokaknak a lelképbe gázolok, de ez a játék béna lett :) semmit sem hoz, megint nézhetjük a kemény mexikoi gyerekek unalmas monologait, már megint ránk eröltetik ezt a századszor is unalmasnak itélt történetet....
a rendörökröl nem kell mesélnem, mindenki tudja nagyon jol, hogy az ö autojuk mindig gyorsabb a mienknél. még a terepjáro is tud 400-at. sött, ha én megyek 400-al még olyan gyorsan belém tudj önni hátulrol, hogy ki is lök.
az ellenfelek "inteligenciája" is zéro, nem is figyelnek arra, hogy te ott vagy, csak mennek, mintha sinen mennének. lazán rád huzzák a kormányt. erröl jut eszembe, csak engem zavar, hogy 200-nál könnyebb kilökni az ellenfeled, mint 400-nál? :F tiszta marhaság.
másik dolog a sebességérzet... hát ez is marha jo :DDD amikor elvileg 100-al mész, az olyan, mintha valoságban éppen egy 40-es zonában probálnál minden szabályt betartani, de már 200 közelében a fél képernyö elmosodik, fentebb meg had ne mondjam, hogy a star trek-re hasonlit a dolog.
ami még vicc az, amikor kiszurják a kereked... fixen 60-al lehet menni, többel egy centit se és a rendörök nem tudnak igy sem elkapni.
sokszor bugosak azok az objektumok is, amiket ugye kilökünk és a rendöröket semlegesitik. engem nagyon si zavar, amikor már csak azért sem állitja meg a rendöröket egy olyan küldetésnél, ahol le kell rázni öket.
ami tetszik az az, hogy a festés már nagyon ránk van bizva, de mivel nem hátso nézetet használok, ezért ez annyira nem nagy dolog.
összegezve, ezért a játékért pénzt nem adnék :B

mod: ami meg már egyszerüen szánalom 2008-ban az az, ahogyan a parkolo autok meg vannak csinálva. ha közel mész egy grafikai szánalombányát találsz és ha olyan közel mész, hogy hozzá is érsz, akkor rájöhetsz, hogy még csak meg sem lehet mozditani a parkolo autokat. borzaszto.... :F

HypnoticX: a grid tényleg jobb, szurja aszemed? :DDD

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#1792) Sirandrish válasza Ősember (#1791) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Képlet egyszerü...le lehet szidni az EA-t is és a játékot is szarozás nélkül is...attól hogy valakinek ez nem tetszik attól ez még nem lesz Grid topic...ha valakinek az tetszik akkor lehet ám azzal is játszani és annak a topicjába is lehet írni:)

Én sem megyek a Grid topicba rinyálni hogy ebbe vbe se lehet venni egy kanyart 300al pff meg fuuuj meg szaaar stb:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1793) Ősember válasza Sirandrish (#1792) üzenetére


Ősember
őstag

fasza, hogy a kommentemböl ez az egy sor az amire ugy gondoltad válaszra mélto :F a többi talán nem igaz?

nem tudom miért negativum az, hogy ott nem lehet 300-al bevenni egy kanyart. ez is baj az undercoverrel (és már jopár elöddel is) hogy a féket nem kell használni, mert ott van az a max payne gomb, amivel akkor is tudsz korrigálni, ha 400-al mész és 20m-re van töled a fal... egyszerüen ez a játék már annyira arcade stilusu, hogy simán elférne egy "3+" felirat rajta :DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#1794) DerStauner


DerStauner
senior tag

játék kilőve, kb 13 óra, karrier 100%, játék 87%. már csak a legnehezebb highway battle-k és károkozások és üldözések és menekülések vannak hátra. azokhoz meg nincs kedvem.

ennyi volt. jön a DIRT.

(#1795) Sirandrish válasza Ősember (#1793) üzenetére


Sirandrish
legenda

a hsz-ed végét olvastam csak de a kedvedért átolvasom az egészet:)

Elolvastam:)
Van amivel egyetértek van amivel nem:)
Többnyire igazad van...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1796) HypnoticX válasza Ősember (#1791) üzenetére


HypnoticX
csendes tag

Szerintem nem jobb csak kicsit idegesít hogy minden fórumba minden oldalon ezt látom hogy az nfs-t gridhez hasonlítják.....Ennyi erőből nfs porsche unleashed,uderground (1-2) 100x jobb mint a grid....

[ Szerkesztve ]

2008.11.23 újra regisztráltam.....Hypnotic

(#1797) Ősember válasza HypnoticX (#1796) üzenetére


Ősember
őstag

akkor lehet nem a többiekben van a hiba, ha mindenhol ezt olvasod, nem? :) nézd, én leirtam, hogy mi nem tetszik benne. megtisztelnél azzal, ha leirnád miben jobb az undercover.
most hogy a rákbe keverted ide a "régi" nfs-eket? ki beszélt rola? az undercoverröl van rossz véleményem, ehhez tartsd magad ;)

mellesleg ha nem egy konkurens autos játékhoz hasonlitjuk, akkor mégis mi a rákhoz? :F az elözö nfs-ekhez? azokhoz képest is béna, már bocs :DDD a 4-el sokat játszottam és a pályák nagyon jok voltak, tetszett :K

Sirandrish megtisztelnél vele :R

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#1798) HypnoticX válasza Ősember (#1797) üzenetére


HypnoticX
csendes tag

Undercover miben jobb?

Tuning,játékélmény,város,rendőrök,irányíthatóság csak ennyi... lehet hogy a grid-nek jobb a grafikája de egy irányíthatatlan sz@r 50-re kell lelassítani hogy bevegyél egy kanyart ha neked az élmény akkor játsz vele és menj a grides topicba ne itt rontsd a levegőt... (Eleve nem tartom sokra azt aki egy másik játékkhoz hasonlítja az undercovert.......)

2008.11.23 újra regisztráltam.....Hypnotic

(#1799) Ősember válasza HypnoticX (#1798) üzenetére


Ősember
őstag

mi az hogy tuning? :U a gridben nincs tuning...
mi az hogy városban jobb? :F az sincs benne.... az versenyjáték, ez meg utcai. én sem irtam negativumként, hogy nem versenypályán kell autozni.
rendör sincs benne, istenem, már kezdem azt hinni, hogy azt sem tudod melyik játék az a grid :W
a bajod az, hogy elfogult vagy és eddig csak nfs-el játszottál :) igen, itt megteheted, hogy padlogázzal indulsz el egy versenyautoval és nem pördül ki a kocsid. itt megteheted azt is, hogy össze vissza nekimész a falnak és mehetsz tovább. itt nem kell figyelned ideális ivekre, mert felesleges, sött, itt az autod 0-100-ra 2 másodperc alatt gyorsul, nem gond semmi sem. nem gond, ha eltéveszted a kanyart, mert mindig van egy bekötöut, vagy ha a kanyar szélére sodrosz, akkor is csak nyomhatod a gázt mint a veszett béka, akkor is irányban maradsz. az autod is mindig ugyan annyira (semennyire) törik, szoval lehet derbit játszani az egyik kemény taggal highway battle cimen :DDD
miért baj az, ha összehasonlitunk két játékot? bocs, de ami eddig lejött rolad az az, hogy már megvetted a saját példányod :P

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#1800) HypnoticX válasza Ősember (#1799) üzenetére


HypnoticX
csendes tag

na hát ez az minek hasonlítod a gridet az undercoverhez ha teljesen más a 2 játék...?
tudom melyik játék az a grid de pl nekem a grafika nem számít ezért is a kedvenc játékom az nfs porsche csak az a baj hogy sokan elhiszitek hogy egy játék attól jó ha élethű grafika meg irányítás van...

egyébként nem vettem meg és nem is fogom....majd ha 200ft-ért adják és ingyen házhozszállítja a gáspár laci a porschéjával akkor talán megveszem...

corvette: nekem az u2-vel volt ilyen gondom és az volt a baj hogy túl sok minden volt a géphez csatlakoztatva kormány , joystic,gamepad stb....

[ Szerkesztve ]

2008.11.23 újra regisztráltam.....Hypnotic

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.