Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) netkoo


netkoo
senior tag

nem tudom de azért az nem jó hogy az AUDI TT vel megvertem a spintbe a Porschékat meg a gallardot is realisztika nem túl jó ;]

Samsung S22+

(#1552) Sirandrish válasza barnam_ (#1550) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát én a Gallardoval megnyertem mindent...megvettem mondom a jobb Lambot de azzal kanyarodni nem birtam..a Gallrado volt az aranyközéput...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1553) Dany007


Dany007
veterán

Egyetértek. A gallardo jött be nekem is a legjobban!
Viszont a tuningot lehet finomhangolni is. Lehet, hogy a másik lambiból is ki lehet hozni jobb irányíthatóságot.

btw... itt Nissanom 400 nál... :)) [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#1554) Sirandrish válasza Dany007 (#1553) üzenetére


Sirandrish
legenda

de minek figuzzak vele mikor a Gallardo alapon király:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1555) netkoo válasza Sirandrish (#1554) üzenetére


netkoo
senior tag

én eddigi NFS k ben Nissan meg Carerra GT vel mentem végig. :R

Samsung S22+

(#1556) Dany007 válasza Sirandrish (#1554) üzenetére


Dany007
veterán

Mert a galardo nem a leggyorsabb... És sok versenyt már nem vagy csak nehezen lehet megnyerni vele.

(#1557) mindfreak


mindfreak
őstag

Új Windowst telepítettem, Catalyst 8.11-el és most már fut a játék. Haha!

Kérdésem, hogy hol lehet tuningolni az autót, a térképen nincs semmi szerelőműhely vagy akármi, sőt még a versenyekre is csak a TAB gomb lenyomásával kell menni, ez elég bóvli így. :(((

(#1558) Rossi válasza mindfreak (#1557) üzenetére


Rossi
addikt

Talán játssz vele még egy kicsit, és kiderül. Tudom, egyszerűbb kérdezni. Egyébként G a GPS, vagyis a map, ott lehet választani a versenyek közül, aztán idővel a tuningműhelyek közül (amik itt autókereskedésként futnak).

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1559) Tomi 16


Tomi 16
őstag

Én még csak tegnap kezdetm el Gamelni vele..:D
De nekem nagyon bejön ez a Game!!...

Most ilyen Verdám van[link]

(#1560) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

nvidia kariknál pár plusz fps:
[link]
nekem 10-15 fps-t hozott medium grafon :))

(#1561) Sirandrish válasza Dany007 (#1556) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát nemtudom...először szoptam a TT-vel..aztán megvettem a gallardot...szoptam azzal is..kicsit jobban ráéreztem a dolgokra és mindent nyertem vele gond nélkül:)

Ráadásul az a 20-30km/h nem valami sok olyan versenyeken ahol alig van egyenes...ahol meg van egyenes oda meg elég a 360is szvsz:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1562) fanfany65


fanfany65
tag

Sziasztok!

Segitsetek! miért van az,hogy a 4850 kártyámon 1024x768-as felbontásban közepes beállitásokal is szaggat mint a fene!Én nem tudom beállitani vagy atomerömü kell hozzá!
A Grid fényévekel szebb és 1280x1024-es felbontáson full ráhuzva minden röccenés mentesen fut.Ez mitöl lehet??

(#1563) DerStauner


DerStauner
senior tag

most végeztem azzal a küldivel, amikor a 4 autót el kellett lopni. 3 könnyű volt, de a fekete autónál, amikor zsaruk is voltak. na, az elég nehéz volt.

egy kicsit bosszantó, hogy kidobtam kb 199e $-t a gallardo-ra, amikor ezután a küldi után meg is kaphattam volna. de ahogy nézem a porsche-nak egy picit jobb az irányíthatósága és a csúcssebessége.

ja, azt még kihagytam, hogy ebben a game-ban - ellentétben az underground 2-vel - az a jó, hogy nem kell optikailag tuningolni, hogy továbbjuthass. én nem is teszem. mindig az alapautóval nyomulok.

[ Szerkesztve ]

(#1564) Sirandrish válasza DerStauner (#1563) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha már nem jó a gallardo akkor a Bugatti kell néked:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1565) _Toka_ válasza Rossi (#1558) üzenetére


_Toka_
senior tag

Köszi! Ezzel a post-tal nekem is rengeteget segítettél! :R
A GPS-t még nem is néztem, így fogalmam nem volt, hogy mi módon juthatok a versenyekhez akkor, ha éppen nem járok arra... :B

(#1562) fanfany65: Használd a 8.11-es drivert és tedd fel a november DX-et! A konfigodon jól kéne mennie...

[ Szerkesztve ]

(#1566) Dany007 válasza Sirandrish (#1561) üzenetére


Dany007
veterán

Inkább a gyorsulás ami fontos nekem :) De tény, hogy én is a Gallardot szeretem a legjobban :)

Plusz: [link] 360-nál itt látszik, ahogy a rendőrségi terepjáró követett ! Igaz pont ennél a pontnál szakadt le, de eddig végig a seggemben volt...
Na ez az amiért csal a gép... Egy sportkocsiról még kinézem, hogy megy 360-at, egy sport rendőrautóról is : ) De egy terepjáróról már nem hiszem el! Enyhe csalás :)

(#1567) Sirandrish válasza Dany007 (#1566) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Bugattit 404km/h melett is utolérte szóval tökmindegy ha rakétával vagy gyalog mész is a seggedben lesznek:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1568) semetka


semetka
őstag

Kicsit hamar lehúztam a játékot, de most h már játszottam jó sokat vele, elég jóra sikerült úgy érzem. Tényleg van amikor csal a gép, ez van.
Ha egy patchel kijavítják az akadásokat meg azt hogy ne lássam ahogy betölti elém a házat, akkor befektetek egy eredetire. :D

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1569) D®. GeNy@


D®. GeNy@
aktív tag

Sziasztok!

Remélem tudok segíteni nektek, de nálam teljesen megszünt az akadás.
Egy CPU-Control 2 progit szedjetek le és ezeket a beállításokat kell csinálni:
A játék fusson, majd winfos gomb és letesz tálcára
Progi elindít
Jobb oldalt a manual-on legyen a "pipa"
A bal oldalon az éppen futó progiknál kikeresitek az nfs.exe-t
Itt jobb klikk, majd Add to CPU list-->ezen belül 2CPUs--> 1+2
Majd berakja a jobb oldalon az nfs-t így: "1100: nfs.exe"
Ekkor lerakjátok a tálcára, ott lesz az óránál...
A játékban maradtok 5-10sec-ig, majd játékból kilép és újra belép.
HA nem változna a dolog, akkor a gépet indítsátok újra, ezután a CPU-Control 2 progit indítsátok el, és mehet a játék!
Nekem teljesen jó a játék és sehol egy akadás!!!
Az a gond, h. a játék 1 magra lett optimalizálva és ha játék közben kiléptek, majd feladatkezelő előhoz, akkor az egyik mag 100%-on megy, a másik max 20-30%.
Ha sikerült a beállítás, amit mondtam, akkor ha játék közben kiléptek és megnézitek a feladatkezelőt, akkor mind2 mag 100%-on fog futni!
Nekem mondom bevált és csak ajánlani tudom!!! :C :C

[ Szerkesztve ]

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#1570) D®. GeNy@ válasza D®. GeNy@ (#1569) üzenetére


D®. GeNy@
aktív tag

Akinek Quad-ja van, az értelemszerűen az erre vonatkozó beállítást alkalmazza!

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#1571) _Toka_ válasza D®. GeNy@ (#1570) üzenetére


_Toka_
senior tag

Nos, erre találták ki a pirosan tündöklő (Szerkesztés) linket a korábbi post elején...
Bár, látom, alkalmaztad is...

[ Szerkesztve ]

(#1572) Sonja válasza D®. GeNy@ (#1569) üzenetére


Sonja
veterán

Felesleges ennyit pöcsölni a progival, elég, ha csak Manual-ra teszed és minden elindított programot automatikusan 2- illeve 4 magra "kapcsol". :) Augusztus óta így használom 4 magon. ;) Ja, és az opcióknál ne felejtsük bekapcsolni a Quad Core opciót, ha 4 magosunk van.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1573) Zsubi válasza Sonja (#1572) üzenetére


Zsubi
őstag

Nekem ugyan olyan szar maradt mint volt :D
1440x900-on 2xAA mellett szaggat ez azért durva, még a Crysis is jobban fut mint ez a..... :W

(#1574) Sonja válasza Zsubi (#1573) üzenetére


Sonja
veterán

Sajnos AMD procin eleve szarabbul fut. :( Bár nem hiszem, hogy akadozni kellene így is. :F

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1575) oilver1


oilver1
tag

Hali!
Szerintetek az alábbi konfigon milyen beállításon (low, medium v. high) futna az NFS-undercover?
cpu-E2160
vga: 2600XT 256 mb gddr4 rammal
ram: 2x1 gb ddr2 800mhz

Thx előre is!:)

Az alkohol nem válasz, de legalább a kérdéseket elfelejted!

(#1576) Sirandrish válasza oilver1 (#1575) üzenetére


Sirandrish
legenda

szvsz Med körül menne...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1577) oilver1 válasza Sirandrish (#1576) üzenetére


oilver1
tag

thx:R

Az alkohol nem válasz, de legalább a kérdéseket elfelejted!

(#1578) Sirandrish válasza oilver1 (#1577) üzenetére


Sirandrish
legenda

nincs mit..de majd kisérletesgess me szvsz pár dolgot nyugodtan High.ra vehetsz majd :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1579) oilver1 válasza Sirandrish (#1578) üzenetére


oilver1
tag

Ha már itt vagyok: crysis? Turok? :)

Az alkohol nem válasz, de legalább a kérdéseket elfelejted!

(#1580) Sirandrish válasza oilver1 (#1579) üzenetére


Sirandrish
legenda

mivan velük? van nekik topicja..ott érdeklődj..:)

Crysis
Crysis Warhead
Turok

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1581) oilver1 válasza Sirandrish (#1580) üzenetére


oilver1
tag

;)

Az alkohol nem válasz, de legalább a kérdéseket elfelejted!

(#1582) fanfany65 válasza _Toka_ (#1565) üzenetére


fanfany65
tag

Köszi ez segitett!!

(#1583) _Toka_ válasza fanfany65 (#1582) üzenetére


_Toka_
senior tag

:R

(#1584) BalaNce87


BalaNce87
addikt

ez a medium world detail
Nem egy nagy szám a gamma, unalmas, csúnya, nagy a gépigénye...

(#1585) _Toka_ válasza BalaNce87 (#1584) üzenetére


_Toka_
senior tag

Igen, viszont ez is egy NFS... ;)

Amúgy értelek!
Sok tekintetben sokkal igényesebb a 2000-ben megjelent Porsce Unleashed... :R Minden esetre ilyen kamion-kerekeket tudott már az is!

[ Szerkesztve ]

(#1586) Hypnotic válasza BalaNce87 (#1584) üzenetére


Hypnotic
csendes tag

alig van gumi azon a felnin:D Nagyobbra nem engedte rakni mi? :W

Ha már bug-okról van szó akkor itt egy:

Belementem a benzínkútba az felrobbant és kb 30m-re kilőtte a kocsit ami vagy 10mp-ig pörgött a levegőbe...érdemes lett volna levideózni is :)

Hypnotic

(#1587) horyk válasza BalaNce87 (#1584) üzenetére


horyk
senior tag

Tedd maxra és jó lessz. :K max detail

Unalmasnak nem mondanám, nem egy crysis grafika az biztos.
De szerintem ez így jó ahogy van. Nagyon cool arcade autós cucc ez. :K

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#1588) Sirandrish válasza BalaNce87 (#1584) üzenetére


Sirandrish
legenda

hány verseny után mondod azt hogy unalmas? 5?
és egyáltalán nem csunya...a kocsit nézd meg az elleneket...
nagy gépigényről annyit hogy nekem max grafikán tökéletesen megy pedig nemigazán van csucs gépem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1589) Vicoo


Vicoo
senior tag

Tök jó a játék,csak lassú az uninstallja...

(#1590) _Toka_ válasza Vicoo (#1589) üzenetére


_Toka_
senior tag

Öööö ... ez má' mé' nem mindegy? :F Közben töltesz egy sört, vagy egy kört... :DDD :))

(#1591) Vicoo válasza _Toka_ (#1590) üzenetére


Vicoo
senior tag

Hát most már kész,vége, nyugodtabban alszok , hogy nem szennyezi a gépem tovább ez a remekmű:D

(#1592) Anubiss


Anubiss
tag

Kérdés: Melyiket éri meg megvenni: Bugatti vagy Murciélago?

(#1593) killer1203


killer1203
senior tag

lefoglalt kocsit nemlehet valahogy vissza szerezni :F

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#1594) South Velen


South Velen
addikt

Kezd tetszeni a játék.
Érdemes az RS4-est megvenni majd, vagy van, ami határozottan jobb a játék közepe felé?

(#1595) DerStauner válasza Anubiss (#1592) üzenetére


DerStauner
senior tag

én is pont ezelőtt a kérdés előtt álltam nemrég, de én a bugattit választottam. a murciélago-nak jobb az irányíthatósága, de a bugatti minden másban veri. és a bugatti irányíthatósága sem olyan alacsony. szóval szerintem bugatti.

más: valaki már találkozott olyannal, hogy defektet kap?? ezért kaptak el a zsaruk. nem ment a szekér. és fizetnem kellett bírságot, kb 40e $-t.

[ Szerkesztve ]

(#1596) Sirandrish válasza Anubiss (#1592) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bugatti

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1597) DerStauner válasza Sirandrish (#1567) üzenetére


DerStauner
senior tag

hogyan lehet ilyen nagy sebességeket elérni??

én is megvettem a bugattit, egy két alkatrész kivételével minden ultimate szinten van, és mégiscsak ilyen 220-230 között van a végsebesség.

lehet, hogy tuningolni kellene??

(#1598) Anubiss válasza DerStauner (#1597) üzenetére


Anubiss
tag

Az én csúcsom (Quick race-ben) 406 km/h Bugattival. Nem is rossz :))
Megjegyzés: minden ultimate és egy kicsit finomhangoltam a váltórendszert (nálam drivetrain)

[ Szerkesztve ]

(#1599) Sirandrish válasza DerStauner (#1597) üzenetére


Sirandrish
legenda

szvsz nekem mérföldperórában irja:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1600) barnam_ válasza Anubiss (#1598) üzenetére


barnam_
nagyúr

~410 Km/h :))
Carrera GT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.