Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Amur


Amur
addikt

valakinek sikerült már kitalálni hogy miért rossz az irányitása a gépemen a carbontól most wanteden keresztül az undercoverig minden NFS-nek?(alapból elhúz jobbra mintha defektes lenne),a régi gépemen annakidején a most wanted-et is többször végignyomtam a carbonnal sem volt gond.konfigom az adatlapomon.a pro street érdekes módon ment..
más is írta már hogy így járt,de nem találtunk közöset hardverügyileg,sőt neki pont egy ilyen x1650-es karival ment a régi gépén rendesen..passz... :F

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1802) Gallardo007 válasza Sirandrish (#1787) üzenetére


Gallardo007
tag

pl. megmarad épségben a billentyűzet és a dvd.

Itt a kocsim:

[link]
[link]

és egy kis sebesség, de még van 1 fokozat:

[link]

corvette: nem véletlen genius luxmate billed van, mert nekem is néha elhúz jobbra a játékokban.

[ Szerkesztve ]

(#1803) Sirandrish válasza Gallardo007 (#1802) üzenetére


Sirandrish
legenda

végre egy nem agyonmatricázott verda:)

Én szívesen átküldöm a mentésem de ha nem te csinálod meg ugy miért jó?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1804) mad1


mad1
veterán

Ez a jatek vistan szerintetek is szebb,vagy csak kepzelodom?

Ne szemetelj ! = Steam

(#1805) darál0w válasza Gallardo007 (#1802) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ha nagyon nem megy tölts le hozzá vmi trainert :D
de sztm felesleges.ha másnak megy neked is menni fog.
esetleg másik kocsival probáltad?netán egy gallardo?:D
nekem azzal ment. :K

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1806) Sirandrish válasza mad1 (#1804) üzenetére


Sirandrish
legenda

képzelődöl:) :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1807) CséZé


CséZé
őstag

Csak nekem tűnik fel ez a ronda ablak? Valami elképesztő h h lehetett ilyen ocsmányra csinálni.

(#1808) Gallardo007 válasza Sirandrish (#1803) üzenetére


Gallardo007
tag

már leszedtem egyet onnan van a bugatti:) de köszi azért.

(#1809) mad1 válasza Gallardo007 (#1808) üzenetére


mad1
veterán

Veyron a legzsirabb verda.De a porsche rendorok azert beernek kanyaroknal. :C

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#1810) Sirandrish válasza Gallardo007 (#1808) üzenetére


Sirandrish
legenda

jaaaah...vágom oksa:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1811) Ősember válasza HypnoticX (#1800) üzenetére


Ősember
őstag

csak én gondolom, hogy te erölteted ezt a hasonlitgatosdit? :DDD nézd már meg én hol mondtam, hogy "a grid azért jobb, mert...". egyoldaluan az undercover negativumait irtam le. az elején kijelentettem egyszer, hogy jobb, de utána mindig csak te hoztad fel.
valoszinü mások az igényeink, ha te szerinted a 400km/h és a derbi keresztezése az igazi autos élmény, akkor csak sajnállak, nem tudom miért véded ilyen veszettül ezt az undercovert, amikor szerinted is egy fostalicska. megint elmondom, hogy a korábbi nfs-ek normálisabbak voltak, ezt nem kell bizonygatni.
nem a grafika miatt nem tetszik ez a játék (kivétel az elmodás, az tényleg okádék). ezzel együtt tudnék élni, viszont az irányitás tényleg borzasztoan le van egyszerüsitve és ha még emellett is vagy annyira béna, hogy elrontasz egy kanyart, akkor ott a timeshift gomb vagy mi a rák és mintha mi sem történt volna mehetsz tovább.
a konkurens játéknál (direkt nem irtam ki ,hogy grid :D ) az meg messze még van az élethütöl, hogy egy visszaforditonál le kell fékezni 50-re, ez egyszerüen természetes, ez a normális, nem tudom miért okoz neked ekkora gondot. pont ezért is mondtam, hogy elfogult vagy, mert nem játszottál (nem is tudsz ezek szerint?) normális autos játékkal, ahol használni kell a féket és nem csak a padlogáz létezik. :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#1812) Qru


Qru
MODERÁTOR

Hány szint van? Most 13-nál járok...

#nincsbennetarcsi

(#1813) total90 válasza Sirandrish (#1789) üzenetére


total90
veterán

Most leszedtem egy mentést,hogy megnézzem milyen nehéz a végén...hát nem igazán nehéz...Szóval nekem ez a játék nem jön be.Ennyi.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1814) total90 válasza Qru (#1812) üzenetére


total90
veterán

18

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1815) GC-EvElyN-


GC-EvElyN-
senior tag

Egyetértek Ősemberrel abban, hogy ebben a játékban nem kell igazán mást csinálni, mint nyomni a pedált. Ennek is megvan a maga varázsa, mégpedig a száguldozás. A Grid-nek sokkal szebb a grafikája, az UC-nek inkább graffikája van. Viszont az autók hangjai nagyon egyhangúra sikeredtek a Gridben.
Kinek ez, kinek az. Viszont ha az a kérdés, hogy 2008-ban melyik játék "idei" a Grid-et mondanám.

Hali!Szeretnék kérdezni valami olyat amit nem lehetne de nem tudok rá hol választ kapni.Szeretném megkérdezni ha kapok rá engedélyt.köszi!

(#1816) total90 válasza HypnoticX (#1790) üzenetére


total90
veterán

Én a véleményem mondtam meg ! Ja és oda írok ahova akarok,szóval csak lazán a kirohanásokkal.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1817) Sirandrish válasza total90 (#1813) üzenetére


Sirandrish
legenda

azért nem mindegy hogy szénnétuningolt verdákkal mész vagy neked kell összekuporgatni minden egyes darabra...mindenki irja hogy a végére nagyon nehéz...te szinte nem is játszottál vele neked mégis könnyü..grat..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1818) Ősember válasza Sirandrish (#1817) üzenetére


Ősember
őstag

hány autot vettél, hogy neked össze kellett kuporgatnod a pénzed? :D ha nem vettél minden szinten uj autot, akkor elég volt a megnyert autot az aktuális maximumra feltuningolni és verhetsz mindenkit :) amint megnyilt a tier 1-es autoszalon megvettem a corvette-t és igen, ott elfogyott a pénzem, mert az $200k, de mentem vele naturban 3 menetet és utána megvehettem minden ultra tuningkészletet és kipofoztam az autot drága kütyükkel, szoval *szerintem* az nem teljesen igaz, hogy sporolni kellene a játékban :B

amugy ha már itt tartunk, igy utolag belegondolva duplán megéri a lehetö legjobb cuccokat az autoba venni, mert akkor minden meneten dominálsz és az ugye dupla haszon, vagyis lazán visszahozza az auto a beleölt pénzt :K

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#1819) Anubiss válasza Gallardo007 (#1802) üzenetére


Anubiss
tag

Ezt hogyan érted el? Dobj egy képet a finomhangolásról és a részletekről! Előre is kösz

(#1820) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Valaki tudna abban segíteni hogyan lehet megcsinálni azt a küldetést amikor egy Bugatti kell lenyúlni?Egyszerűen közrefognak a terepjárók és nem tudok haladni normálisan,vagy a porsche rendör vág be elém.

(#1821) Sirandrish válasza Ősember (#1818) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy Bugatti + fulltuning madnem 600K...ami nem 3 verseny:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1822) Gallardo007 válasza Anubiss (#1819) üzenetére


Gallardo007
tag

(#1823) Amur válasza Gallardo007 (#1802) üzenetére


Amur
addikt

Gallardo:de nekem is genius luxmate bill.-em van..a régi gépen egy sima delux bill.volt.
lehet visszarakom azt!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1824) Ősember válasza Sirandrish (#1821) üzenetére


Ősember
őstag

akkor sem jogos amit irtál, mert ez értelemszerüen a játék legdrágább autoja a legdrágább cuccokkal és ugy adtad elö, mintha az egész játék alatt gyüjtögetni kéne :) ha egy kicsit is törödsz a játékkal, akkor fél perc alatt kiszámolod, hogy ha veszel egy autot 200-ért, feltuningolod és 10 meccset dominálva nyersz, akkor már majdnem meg is van a bugatti ára ;) akárhonnan nézem eltulzod az anyagias részét a játéknak, nincsen szo semmilyen gyüjtögetésröl, sporolgatásrol :))

biztos, hogy 600k az a fostaliga? :F :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#1825) Sirandrish válasza Ősember (#1824) üzenetére


Sirandrish
legenda

mindenesetre nehezebb összeszedni a pénzt egy autora+fulltuningra mint leszedni egy mentést:)
az a fostaliga kb 370K..plussz tunning:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1826) HypnoticX válasza Ősember (#1811) üzenetére


HypnoticX
csendes tag

Nem fogod fel hogy nem az a bajom hogy leszólod az undercovert hanem az hogy mindenki a gridel jön......és ja mások az igényeink mint már írtam van akinek az élethű irányítás van akinek a játékélmény számít...és igen nem tudok "normális" autós játékokkal játszani mert szerintem hülyeség ha vezetni akarsz szerezz jogsit aztán irány az autópálya (vesenypálya) ha pedig játszani akkor pont ilyenekkel kéne mint az undercover mész 400-al és könnyen beveszel egy kanyart ez a JÁTÉK lényege.....

Közbe hogy ne csak off legyen állandónan...végigvittem a karriert (csak a nyert autókkal mentem 1db-ot se vettem :) ) Igazából a végét hülyeségenek tartottam hogy csak engem üldöztek a rendőrök a másik bmw-t meg nem pedig pont ugyanolyan mindekettő :D

[ Szerkesztve ]

2008.11.23 újra regisztráltam.....Hypnotic

(#1827) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Valaki tudna nekem küldeni magyar file-okat?Hálás lennék értük! :)

TDI POWER

(#1828) Ősember válasza HypnoticX (#1826) üzenetére


Ősember
őstag

ajaj, csak tán nem felbosszantottalak intoleranciámmal? :U a grid nem életszerü, ezt nem tudom honnan vetted, valoszinü a saját kis okos fejedböl :D
az autopálya (versenypálya) tipusu beszolásaiddal meg még jobban megvillantod mennyire nem is tudod mit beszélsz amikor élethü irányitásrol beszélsz. nevetséges az is, hogy szerinted csak 400-al lehet versenyezni. pl gridben is vannak külön autok amik mennek 300 felett és megvan a sebességérzet az agyonmosodás nélkül is, vajon miért? :) nincs rá szükség, ez egy gyp-s elem.

Sirandrish és megéri? :) a corvett megy 385-öt minden külön beállitás nélkül

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#1829) HypnoticX válasza Ősember (#1828) üzenetére


HypnoticX
csendes tag

Te tuti valami "pszihopata" kocka vagy :W Eddig normálisan próbáltál beszólogatni de ez már szánalams.....Beszélgetés részemről befejezve!

2008.11.23 újra regisztráltam.....Hypnotic

(#1830) Sirandrish válasza Ősember (#1828) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megéri...mert milliószor jobban lehet irányitani mint a Corvettet:)
és 404el megy finomhangolás nélkül:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1831) dragonfx


dragonfx
veterán

ha a zsaruk lefoglalták a kocsimat, mert elkaptak szögesdrótra mentem, és a bírságra nem volt pénzem hogy lehet a verdát visszaszerezni???

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1832) athomi válasza HypnoticX (#1826) üzenetére


athomi
veterán

Tudomásoddal ellentétben a GRID is arcade autós játék, ezt maguk a fejlesztők is kijelentették. Így már remélem érted miért lehet a két játékot egymáshoz hasonlítani.
Egyébként én sem hasonlítanám a mostani NFS-ek-hez, mert a GRID klasszisokkal jobb. :))

[ Szerkesztve ]

(#1833) darál0w válasza dragonfx (#1831) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

SEHOGY :D

karrier 70% és a gallardoval repesztek mint állat.csucsseb tuning nélkül 360 :D
nem is kell más auto,bár a tuti veszek majd de csak megnézni mit tud.
rendőrök még mindig 0ák sztm.nemtudom mi a bajotok velük :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1834) Gabeee


Gabeee
tag

Hm... Karrier 88%, játék 72%, és még mindig nem tudok venni 1-es szintű autót! :((
Pedig el tudnék verni 653.760 dolcsit... Na mindegy, addig van időm gondolkodni, mit veszek majd!

"Jó nyitott elmével élni, de azért annyira ne nyitottal, hogy kiessen rajta az agyad." Carl Sagan

(#1835) Sirandrish válasza darál0w (#1833) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gallardo Tunning nélkül 360?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1836) dragonfx válasza darál0w (#1833) üzenetére


dragonfx
veterán

:Y

vazz e46 m3 profi full tuning...400k bukó :Y :W

vagyis mégse mert nem votl bekapcsolva az auto mentés... :P :C

ájééé de mostantól huzom ki a mentéseimet...meg alt+f4ezünk....
vazz 30e kár 6 perc alatt és rázd le a porschékat és a nissan gtr-eket.... :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1837) darál0w válasza Sirandrish (#1835) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

érted hogyértem :D
profi szett rajta,de finomhangolva nincs :D

dragon na látod ez yoötlet. auto mentést kilövöm én is :D
mert buktam én is egyet....elmentem wc-re és elfelejtettem pause-t nyomni.freerideba lekapcsoltak mire visszajöttem :D
az nekem csak olyan 100k buko volt.szal nempara. :)
gallardo ftw :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1838) Sirandrish válasza darál0w (#1837) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ez azért már valósabb információ :K :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1839) total90 válasza Sirandrish (#1817) üzenetére


total90
veterán

Most azért is végigtolom és meglátom milyen nehézségek lesznek.Ott tartok amikor lehetett választani a Dodge meg az Audi között...De így is könnyű + van egy halom lóvém is...Ócsójé adják az alkatrészeket...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1840) Ősember válasza HypnoticX (#1829) üzenetére


Ősember
őstag

ne itélkezz mások felett, én sem mondtam rád, hogy suttyo vagy :F
egyébként mi a szánalmas? :) az hogy normális indokokkal leirtam mi a véleménym, te meg itt hisztizel és nem türöd meg egy másik játék nevét sem? :D
eddig beszélgettünk? türtem a hülyeségeidet, nem semmi teljesitmény, nekem elhiheted :D
ezt az utolso bejegyzésed kellett volna off-ba tenni, nem azokat amikor a játékokrol alkottál véleményt.

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#1841) dragonfx válasza darál0w (#1837) üzenetére


dragonfx
veterán

de megúsztam de tanultam belőle auto mentés off.

343mal megy az bmw m3am ahány lóerős alapban ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1842) Sirandrish válasza total90 (#1839) üzenetére


Sirandrish
legenda

olvass bele a topicba..nem kell végigtolnod..mindenki azt mondta az elején hogy könnyü aztán mindenki szidta a nehézséget..ha nem tudsz hibátlanul menni neked is nehéz lesz..persze előadhatod hogy neked nem volt nehéz meg ilyesmi de ha 10emberből 9 aztmondja én inkább nekikhiszek..főleg hogy az egyik én vagok:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1843) barnam_ válasza dragonfx (#1841) üzenetére


barnam_
nagyúr

azt gondoltam hogy a BMW-k neked tetszeni fognak :)
megvettem az E46 M3-at meg az E92-t is, M6 nem tetszik.

(#1844) mad1


mad1
veterán

Pach mikorra varhato?
Kezdek megbekellni ezzel a jatekkal.Csak ne rangatna a textura egyaltatalan...
Nah majd a burnout,az legalabb folyamatos lesz.

Ne szemetelj ! = Steam

(#1845) Sirandrish válasza mad1 (#1844) üzenetére


Sirandrish
legenda

les PC-re?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1846) mad1 válasza Sirandrish (#1845) üzenetére


mad1
veterán

Csak lesz ha mar a most wantedhez is voot :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#1847) darál0w


darál0w
Jómunkásember

találtam hozzá olyan trainert,amivel ingyé van minden :B
ez kell nekem :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1848) darál0w válasza darál0w (#1847) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

egy baj van vele.
it doesn't work :D

3in1 trainer.
ingyé minden,unlimited nos és időlassítás.ebből 2 működik de pont az nem amire szükségem van. :D
szal gürcölök tovább a pénzemér. :(((

ez debeteg amugy ,h magamnak válaszolok,de szerkeszteni nemtudtam már.:D
imádok magammal beszélgetni ;]

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.