Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) Sirandrish válasza horyk (#2050) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2052) Tomi 16 válasza horyk (#2046) üzenetére


Tomi 16
őstag

De most a Bömösről volt szó Nem Shelby ről..xD
Szerintem neked annyira csúnya h már tetszik!!

[ Szerkesztve ]

(#2053) _Toka_ válasza horyk (#2050) üzenetére


_Toka_
senior tag

Mondom, b@szki, abban a sötétben már azt se látni, mi van ott, nem még a színe, meg a többi. :DDD
Fontos, ezen vitatkozni! :U

Persze, beleszólni is! :B ;)

(#2054) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Minden csunya...ez a szééép:)

[link]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2055) Tomi 16 válasza Sirandrish (#2054) üzenetére


Tomi 16
őstag

Ez tényleg Egyedi Kolega!!!

(#2056) Rebell válasza _Toka_ (#2053) üzenetére


Rebell
senior tag

Zárjuk már Le.
A Bömös csúnya és kész.
A Shelby meg piros csikos. de dupla

(#2057) Tomi 16 válasza Rebell (#2056) üzenetére


Tomi 16
őstag

Istenem..komolyan Zárjuk le..

(#2058) horyk válasza Tomi 16 (#2057) üzenetére


horyk
senior tag

Részemről zárva és ráadásnak megittam egy kupica szilvóriumot hátha segít a látászavaromon! :DD :R

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#2059) _Toka_ válasza Rebell (#2056) üzenetére


_Toka_
senior tag

Zárjuk már Le.
:R

Azt se bánnám, ha többet nem is indulna hasonló vita! :)

(#2060) Vandit. válasza Tomi 16 (#2040) üzenetére


Vandit.
addikt

Azért délután feltolom az én bömbim képeit, aztán lehet azt is fikázni. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2061) mhorvat


mhorvat
senior tag

Én azt is elszomorítónak tartom, hogy az egyes autók speciális fícsöreit nem tudták beleültetni a játékba. Például nagyon tetszett volna a Bugattinál egy pneumatikusan előugró spoiler, mikor elindul. Milyen látványos lett volna, egy topos autó igazán megérdemelte volna.

Egyébként a Ferrari szimplán nem adta a nevét a játékhoz a törő autómodellek miatt, vagy nem tudtak eleget fizetni nekik a marketingesek? :F

(#2062) Sirandrish válasza mhorvat (#2061) üzenetére


Sirandrish
legenda

tudtommal a törés miatt nem adta a nevét mert nehogymár törött ferrarival furikázzanak...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2063) Vandit. válasza Tomi 16 (#2040) üzenetére


Vandit.
addikt

Azt kéne megérteni sokaknak, hogy a tuning nem abból áll, hogy telematricázom és rárakok ormótlan hátsó spoilert az autóra. BMW-re meg kényes vagyok, mivel a kedvenc autóm. :)

Csinálhatnánk optikai tuningversenyt itt a topikban. Igaz elég sok dolgot nem lehet variálni vele, de legalább meglátjuk ki és mit tud. Így minősíthetjük a másik verdáját.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2064) Sirandrish válasza Vandit. (#2063) üzenetére


Sirandrish
legenda

annak nincs értelme..van két tábor..a matricások és a nem matricások oszt ennyi...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2065) Vandit. válasza Sirandrish (#2064) üzenetére


Vandit.
addikt

Azért van élet a matricán kívül is, de nekem mindegy.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2066) horyk válasza Sirandrish (#2064) üzenetére


horyk
senior tag

Én a Tescó tuningnál többre értékelem a valódi tuningot ami az autó teljesítményét növelei és nem a "szépségét " ! :U

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#2067) Gallardo007


Gallardo007
tag

Tessék itt egy BMW, hogy csituljanak az érzelmek:

[link]
[link]
[link]

(#2068) sagesz93


sagesz93
addikt

akkor hamarosan én is feltöltök néhány képet én is aztán lehet fikázni xD :C :DDD

(#2069) Sirandrish válasza Vandit. (#2065) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem azt mondtam...de ugyis annyi lenne..aki a mtricásokat szereti az a matricásokra szavaz aki nem az meg nem...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2070) Tomi 16 válasza Gallardo007 (#2067) üzenetére


Tomi 16
őstag

Jól néz ki.. Talán csak annyi a negatívum az én szemszögemből,hogy Nincs benne annyi Dekoráció:D

(#2071) Tomi 16


Tomi 16
őstag

És a Kedvenc Hajóm:[link][link]

(#2072) sagesz93


sagesz93
addikt

Pontiac GTO:
1
2
3
:R

(#2073) Sirandrish válasza sagesz93 (#2072) üzenetére


Sirandrish
legenda

a kocsi szép...a festésről inkább nem nyilatkozom:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2074) mhorvat válasza Gallardo007 (#2067) üzenetére


mhorvat
senior tag

Nekem ez nem tetszik. Kék-fekete-karbon, kicsit sok ez így egyszerre. Lehet én vagyok túl konzervatív és nem is tartozok a "matricások" táborába, ahogy Ti mondjátok (tudom, a Tieden nincs matrica), de nekem ez nem tetszik. Nagyon ritka az a színpáros és még ritkább az a szín trió, amely megy egymáshoz. De fekete-fehér elvből jó, ahhoz pedig a piros és máris kész a Pagani Zonda Cinque. ;)

Én azon a véleményen vagyok, hogy nem hiába nem készülnek agyoncsicsázott autók gyárilag...

(#2075) athomi


athomi
veterán

Porsche: [link] [link] [link]

Jobb szeretem az egyszerűséget, mint a gagyizást. :)

(#2076) sagesz93 válasza Sirandrish (#2073) üzenetére


sagesz93
addikt

akkor ezt nézd :DDD

1
2
:DDD ráértem aztán ez lett belőle :DD

(#2077) athomi válasza sagesz93 (#2076) üzenetére


athomi
veterán

A műhelyben túl sötétek és csúnyák a képek, jobb az utcán fotózni.

(#2078) Sirandrish válasza sagesz93 (#2076) üzenetére


Sirandrish
legenda

az alapszon nem lehetne pink? ugy lenne az igazán undoritó:DDD :C

Hunor: de mé piros? amugy tetszik mert egyszerü..próbáld már átfesteni nagyon sötétkékre vagy feketére vagy ezüstre...csak kiváncsiságból..pls..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2079) mad1 válasza mhorvat (#2074) üzenetére


mad1
veterán

Ez a Zondao zsiir.Mintha gyari lenne. :C

Ne szemetelj ! = Steam

(#2080) sagesz93 válasza athomi (#2077) üzenetére


sagesz93
addikt

ja látszik sry.. legközelebb a városba fotózok... :B

(#2081) mhorvat válasza mad1 (#2079) üzenetére


mhorvat
senior tag

Már bocs, de a Cinque gyári tuning. 5 darab készült belőle a világon, olyan 300-350 millió forint környékén hozzájuthattál volna... ;)

(#2082) keIdor válasza Sirandrish (#2027) üzenetére


keIdor
titán

Már letöröltem 2 hete, vagy amikor kijött. :U Wirágboltiban persze még a HDD-n található...

munky: Gran Tourismo, Race Driver: GRID és Test Drive Unlimited után engem is a hányás kerűlgetett... igazad is van, nem adok neki 3. esélyt inkább játszom tovább az elöbb említett 3 játékkal továbbra is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2083) Sirandrish válasza keIdor (#2082) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ugyis végigtolod mert esz a fene:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2084) DerStauner


DerStauner
senior tag

amúgy mit szóltok a Deutsche Telekom AG logójához a játékban?? direktmarketing?

(#2085) stvnppp válasza DerStauner (#2084) üzenetére


stvnppp
senior tag

Ezt tudtuk is, hogy ilyen lesz... Állítólag majd a játékban a hírdetőtáblák is változni fognak, ha csatlakozol az EA serverére. Mondjuk ez jó, ha ezt a reklámból szedett pénz jön be, és a játék fejlesztésére fordítják. (Mondjuk az EAnél ez nem játszik) Pl.: ha megnézed athomi hozzászólásában a 3. képet, azon akkor Nicolas Williams helyén babahintőpor lesz. :) Korábban ezt nyilatkozták, nem tom h meg is tudták-e oldani...

[ Szerkesztve ]

(#2086) sagesz93


sagesz93
addikt

Az örök kedvencem... sztem még szép is!!! :K

1
2
valamit irjatok róla :DD

(#2087) killer1203


killer1203
senior tag

nekem ezjönbe :)

[link]
[link]
[link]
[link]

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#2088) Dusee válasza darál0w (#2035) üzenetére


Dusee
őstag

Inkább a papné ;]
Csak csináltam egy ilyet is.
Van rá píz :D

(#2089) Sirandrish válasza killer1203 (#2087) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez nekem is bejön :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2090) mad1 válasza Sirandrish (#2089) üzenetére


mad1
veterán

Lehet hogy gyors,de akkor mar r8 ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#2091) sagesz93


sagesz93
addikt

Hali ujra!
Szereztem egy mentést amibe felettéb érdekes autókra bukkantam :)
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
feltöltöm a mentést is :[link]
remélem tudjátok hova hogy kell bemásolni a mentést! :K

(#2092) Dj Sügi válasza sagesz93 (#2091) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Jól jönne már egy SUBARU végre.... :D :))

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#2093) barnam_ válasza sagesz93 (#2091) üzenetére


barnam_
nagyúr

Olyan mentésed nincs, ami 100%-os, vagy legalább elérhetőek az 1. szintű autók, és tele van pénzzel? :D

(#2094) Sirandrish válasza sagesz93 (#2091) üzenetére


Sirandrish
legenda

olyan nincs amiben trabant is van?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2095) sagesz93 válasza Sirandrish (#2094) üzenetére


sagesz93
addikt

:DDD
Aggregátor:1 kicsit feljebb linkeltem egy mentést ami 80-90 % fele van és kb. 2milliárd dolcsit tartalmaz :) (1es szintű kocsik még nincsenek meg) kicsit nyomod a karriert aztán meglesznek az 1-es kocsik is
belinkelem ujra...
:DD

[ Szerkesztve ]

(#2096) Vandit.


Vandit.
addikt

Ahogy ígértem:
3-as coupe
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
M6
1.
2.
3.
4.

Na lehet fikázni. :DD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2097) sagesz93 válasza Vandit. (#2096) üzenetére


sagesz93
addikt

a 6-os fasza de a 3-as a widebody miatt nem teccik amugy festésbe elmegy :C

(#2098) killer1203 válasza Vandit. (#2096) üzenetére


killer1203
senior tag

a 6os nekemis tetszik, szerintem jólett

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#2099) barnam_ válasza sagesz93 (#2095) üzenetére


barnam_
nagyúr

ezt a mentést próbáltam, de egyszerűbb lenne olyan amiben vannak már 1-es autók. :D

(#2100) Tomi 16 válasza Vandit. (#2096) üzenetére


Tomi 16
őstag

Igen ez a No Tuning Powaa!!;);)
Egybknt a 6-os az nem az a Járgány amit megyertéla végén csak,festést variáltál rajta?... :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.