Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) janeko válasza Sirandrish (#1911) üzenetére


janeko
őstag

ez melyik kocsi?

(#1952) Abu85 válasza lancer77 (#1949) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A mai játékok minimum DX9-es kártyát kérnek a GF4Ti az DX8-as. Esetleg Swiftshaderrel el lehet indítani, de még a legerősebb procival is 3 FPS az eredmény. :(

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1953) lúzer válasza _Toka_ (#1950) üzenetére


lúzer
veterán

Oké, igazad van!
egyébként volt 3,0 ghz fölötti P4 a core előtti korszakban
(most már újra elérik)

kérdés fenáll:
Valakinek elindult már 1666 mhz-es procin?

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1954) sunci_02 válasza lúzer (#1953) üzenetére


sunci_02
aktív tag

akkor ismét: P4 3.0GHz kevés neki. Elindulni elindul de CPu 100%-on és emiatt akad.

(#1955) lúzer válasza sunci_02 (#1954) üzenetére


lúzer
veterán

oké kösz, előbb nem nekem válaszoltál, azért nem vágtam

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1956) sunci_02 válasza lúzer (#1955) üzenetére


sunci_02
aktív tag

szivesen. Életem egy nagy csalódása... ez a játék

(#1957) horyk válasza sunci_02 (#1956) üzenetére


horyk
senior tag

Azért mert kevés hozzá a géped :F

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#1958) heihachi válasza theartofdota (#1929) üzenetére


heihachi
addikt

Ha nem játszottál más autós játékkal, akkor biztosan :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#1959) Sirandrish válasza janeko (#1951) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bugatti Veyron

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1960) sunci_02 válasza horyk (#1957) üzenetére


sunci_02
aktív tag

Nem azért. X360-on sokáig elvittem, és nem tetszik. Nincs MW feelingje, azt nem tudtam abba hagyni ezt meg megunom 10 perc után. Számomra olyan mint a Far Cry2 az 1 isten volt anno ez a kettő meg FPS Gta klón. Van ez így nem kötnek le egyes játékok.
Csilii-villi-gagyi-összedobott, marketing játék.

(#1961) athomi válasza raskolnikoff (#1942) üzenetére


athomi
veterán

Külső kameranézetből elsőre meglehet csinálni ezeket a versenyeket. :)

theartofdota: ezt még az EA sem merte volna mondani :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1962) Sirandrish válasza athomi (#1961) üzenetére


Sirandrish
legenda

sok lesz az "elsőre" tezsvir...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1963) athomi válasza Sirandrish (#1962) üzenetére


athomi
veterán

Most járok a karrierem legvégén, és eddig 3 versenyt kellett elölről kezdenem, mert nem tudtam teljesíteni elsőre.
Ezeket a versenyeket ami a videóban is van általában 20 mp alatt kivégzem. :)

Bugatti Veyron-nal sokszor faltól falig járok, de hát ha kanyarokban 5 méterrel a föld felett is lehet nitrózni és 300km/h-val menni, akkor megtehetem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1964) sunci_02 válasza theartofdota (#1929) üzenetére


sunci_02
aktív tag

"az idei ev legjobb autos jateka."

:D Ezen egy jót röhögtem.....

(#1965) Sirandrish válasza athomi (#1963) üzenetére


Sirandrish
legenda

arra értettem hogy 2szer irtad be a hszé-be hogy "elsőre"...amugy nemtudom...nekem voltak olyan versenyek hogy a hajam az égnek állt plussz 2-3alkalommal ki kelett lépnem a játékből különben összetörtem volna valamit ;]

Pedig a Bugatti a legjobb verda szvsz a gameban...a leggyorsabb és k*rvajól irányitható is..

Sunci: gondolom a személyes véleménye alapján...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1966) athomi válasza Sirandrish (#1965) üzenetére


athomi
veterán

Két versenyre emlékszem, ami eddig nagyon izzasztó volt.
Az egyik egy sprintverseny, Porsche GT3-mal toltam full tuningon. A gép a verseny 50%-nál már piszkosul le volt maradva, de 70%-nál meg már a seggembe volt és az utolsó kanyarokba sorba trafáltak telibe az ellenfelek úgy, hogy 180°-ban kipördítettek. Újrakezdtem, és 70%-nál ugyanez volt. Szerencsére van időlassítás, így annak segítségével a 90°-os kanyarokban a fékutat 0 méterre redukáltam. :DDD
A másik egy munka volt, be kellett Wang-ot mocskolnom a zsaruk előtt úgy, hogy ellopom az autóját és szétverem a várost. Az autó nagyon lassú volt, a Porsche-s rendőrök özönlöttek, az autót pedig nem lehetett összetörni. Elsőre sikerült, de csak a szerencsének tudtam be.

(#1967) Sirandrish válasza athomi (#1966) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor te vagy nagyon profi vagy...vagy mázlid van..teljesen mindegy.

Amugy az időlassitást soha nem használom...lehet az a baj :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1968) janeko válasza Sirandrish (#1959) üzenetére


janeko
őstag

jó féle, egyszer ha újra elkezdek vele játszani és eljutok oda, akkor ezt veszem meg :D

(#1969) Sirandrish válasza janeko (#1968) üzenetére


Sirandrish
legenda

404el megy finomhangolás nélkül:)
Minimális finomhangolással 416,9km/h:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1970) darál0w válasza lúzer (#1953) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

volt.
havernak 3,4Ghz p4ese van :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1971) Ateszzero válasza mycso (#1037) üzenetére


Ateszzero
őstag

MYCSO a "g" betűt benyomod és megjelenik a GPS térkép,ott tudod a statisztikáknál(2)megnézni!

[ Szerkesztve ]

(#1972) Ateszzero


Ateszzero
őstag

APROPÓ!
Nem tudja valaki hogy lehet a lefoglalt autót visszavásárolni
Nagyot buktam:A DODGE árával és tunninggal eggyütt belekült vagy 400ezer dollárba.Mégegyszer annyit összegyűjteni....Háát...!KÍNKESERV :O :O :O :Y

(#1973) athomi


athomi
veterán

Kivégeztem a játékot. Szvsz egyáltalán nem volt nehéz a játék, a végén is simán kilehetett iktatni mindenkit elsőre. Talán a Lexus-szal való menekülés kicsit húzós volt a végén, de meg lehet csinálni.
A történet végén tisztázódom, és kiderül, hogy csak beépített ember voltam, ennek ellenére a sztori után lehet menni ugyanúgy az államnak kárt okozni, menekülni a rendőrök elől, stb. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1974) O_L_I


O_L_I
őstag

Hát gyerekek ez valami katasztófa...
Nálam fut rendesen, de a játék.
Már az életben is észrevettem hogy vezetés köben olyan 80-100km/h-nál hipertérbe lép az autó és utána már csak a látóterem középső kb 30%-ában látok élesen de ott is mosódik minden ha megmozdul... NOT ezt a fícsört régebben legalább ki lehetett külön kapcsolni most már csak a world effects min-re vételével lehet, ami viszont tovább ront az amúgy sem fickós látványon.
Mindez megfejeleve botrányos irányítással és kihívás nélküli ellenfelekkel.

szomorú vagyok....

[ Szerkesztve ]

(#1975) athomi


athomi
veterán

Bugatti Veyron-nal a végsebesség 428km/h. Ha tehetjük érdemes ezt az autót használni, mert nincs verseny, amit ne lehetne fölényesen nyerni vele. :K

(#1976) Sirandrish válasza athomi (#1975) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mit finomhagoltál rajta?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1977) Amur


Amur
addikt

Gallardonak: kipróbáltam a régi billentyűzettel is(a genius luxmate le,régi fapados delux fel),de azzal is elhúz jobbra az undercover,a most wanted és a carbon is..
valami más lehet az ok.de hogy mi?? egy kicsit fárasztó az állandó ellenkormányzás,pláne ha elfelejti az ember,és egyszer csak a hosszú egyenesben a falnak vágódik az autó 300-al..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1978) athomi válasza Sirandrish (#1976) üzenetére


athomi
veterán

Tuning menüben: [link]

(#1979) Sirandrish válasza athomi (#1978) üzenetére


Sirandrish
legenda

micsoda finomhangolás..minden maxra vagy minre :C :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1980) athomi


athomi
veterán

Én eddig azt hittem, hogy egy férfi bőrébe bújva élhetjük át ezt a hihetetlen sztorit, ami a játékban van. :DDD
Ennek ellenére az én autómat egy nő vezeti.

Sirandrish: A motor és a sebességváltó a lényeg. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1981) Sirandrish válasza athomi (#1980) üzenetére


Sirandrish
legenda

az enyémet kan vezeti..hogyhogy a tiedet nem?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1982) athomi válasza Sirandrish (#1981) üzenetére


athomi
veterán

eddig mintha nekem is férfi vezette volna :F
csinálj egy screenshotot légyszíves

[ Szerkesztve ]

(#1983) Sirandrish válasza athomi (#1982) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez biza csávó

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1984) Tomi 16


Tomi 16
őstag

Az én kis Drágaságom!!;);)[link]

(#1985) AMD Power


AMD Power
titán

Tényleg túl könnyű és unalmas lett ez a játék?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#1986) athomi


athomi
veterán

Sajnos nehézségi szint állítására nincs lehetőség. Embere válogatja, kinek mennyire nehéz, egyeseknek könnyű, másoknak nehéz.

(#1987) Sirandrish válasza Tomi 16 (#1984) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem rossz:)
Vetted vagy nyerted?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1988) Ice!? válasza AMD Power (#1985) üzenetére


Ice!?
őstag

Hát.. Annyira nem unalmas, mert van "története" a játéknak. A játék végéhez közeledve egyre nehezebb, néha túl nehéz(nekem..).

(#1989) barnam_ válasza AMD Power (#1985) üzenetére


barnam_
nagyúr

Szerintem nem könnyű, és nem is unalmas. De még egyszer nem fogom újrajátszani, az is biztos.

(#1990) BalaNce87


BalaNce87
addikt

csináltam egy muscle car tuningot :)Charger
jah és sikerült 428 at mennem a bugattival

[ Szerkesztve ]

(#1991) raskolnikoff válasza Sirandrish (#1983) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Eszedbe se jut hogy transzi?

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1992) barnam_ válasza BalaNce87 (#1990) üzenetére


barnam_
nagyúr

A felni jól néz ki, csak szerintem nem illik rá a nagyon peres gumi. A hátsó kerék kellene előre is.

(#1993) AMD Power válasza barnam_ (#1989) üzenetére


AMD Power
titán

Annyira nem volt jó mi?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#1994) barnam_ válasza AMD Power (#1993) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem volt nagy szám. Arra jó volt, hogy pár napig játszottam vele, meg idegeskedtem amiatt hogy csal a gép. 12k-t nem adnék érte.

(#1995) Sirandrish válasza raskolnikoff (#1991) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah és a kocsi márkájűtól függ hogy miként ül bele? nem rossz elgondolás:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1996) CséZé válasza Sirandrish (#1995) üzenetére


CséZé
őstag

ja a bmw az buzis kocsi :DDD

(#1997) Ősember válasza HypnoticX (#1853) üzenetére


Ősember
őstag

hogy jön ide ez a kérdés már megint? :F de most komoylan, ez legalább olyan volt, miht amost én hirtelen megkérdezném, hogy buzi vagy? látszik, hogy már csak vergödsz itt a saját nyáladban és azt sem tudod mit irj a monitor másik végéröl :) inkább anyádnak parancsolgass, ha nem tudsz normálisan érvelni, oda irok ahova szeretnék, én sem mondom meg te hova irkálj. tartsd magad a szavadhoz és ne irj többet. :R

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#1998) lúzer


lúzer
veterán

Bocs, a hülye kérdésért:
alapból benne van a magyar nyelv?
és ha megveszem külföldről, elég átírni egy registry bejegyzést stb?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1999) Dj Sügi válasza lúzer (#1998) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Sztem a magyar alapból benne van csak ez kell hozzá: [link]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#2000) Sirandrish válasza CséZé (#1996) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah vágom...mondjuk nekem a BMW-mben is csóka ült...vagy a szine se mindegy :F :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.