Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) semetka válasza spyduck (#1150) üzenetére


semetka
őstag

Szar a motorja

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1152) toroki válasza spyduck (#1150) üzenetére


toroki
csendes tag

Az, hogy kiadták... :C

Olcsó, gyors, megbízható, ezekből egyszerre csak kettő igaz...

(#1153) netkoo


netkoo
senior tag

Hogy lehet verdát nyerni mondjuk még csak 5ös szintü soför vagyok ;]
De azt nem értem hogy a cosim csak 4e szintü verda jol gyorsul meg jól kormányozható (Hát még az életben :U ) de a sebbeségre azt mutataja hogy lassu igaz még csak 1foku tunying van rajta:)pedig életben nagyon kemény ki sverda :DD

Samsung S22+

(#1154) spyduck válasza semetka (#1151) üzenetére


spyduck
nagyúr

néztem jutúbon videjókat és szaggat néha egyet. Ez minden gépen így van? Ha igen, h volt pofájuk kiadni?

(#1155) changbácsi


changbácsi
tag

Nem mondok újat avval, hogy egy kapal szar a game gondolom.
Minősíthetetlen izzadságszagú project.

Az is baszott érdekes, hogy nálam (configurációm a nevem alatt) szaggat idegesítően VISTA alatt, haveromnak meg egy sima egymagos öreg procival xp alól ugyanazokkal a beállításokkal, mint az enyém megy rendesen...

Kapja be az NFS ánderkáver!!

(#1156) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Olvasgtatom itthogy sokaknak laggol emg szagagt de mégis játszotok vele.
hát nemtudom csak én lennék ennyire finnyás hogy én igy addighozzá nem nyúlok amigiylen mert igy egyzserűen nincskedve mjátszani velepedig nem lenne olyanrossz.
20-30 FPSel megy... vagy ennyit tudna csk az e5200 és a 8800gt szal ne is várjak jobbat ? patchel avgy driverel.. igaz alegujjab van fentamit pár odallal előbb linkeltek.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1157) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Ez őrület, párom játszik ezzel a *********** játékkal és 100%-on veri a CPU-t! Nincs erre valami patch vagy bármi? :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#1158) Sirandrish válasza feka007 (#1122) üzenetére


Sirandrish
legenda

meg se lepődök..fika fika aztán nyomatod éjjel nappal..Biat hogy dicsérted? mostmeg unalmas sz*r azis :P


Egyébként!!!

Valaki nemtudja akkor hogy hogy lehetne könyebbre állitani? engem nagyon keményen elver a gép 1-1 versenyen..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1159) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Azt hittem a hogy a Pro Street után jobb rész jön, de ez szánalmas... A Carbonig az összes nfs-t szerettem de ez valami borzasztó, egyre jobban fejlődik vissza a sorozat és most csak saját magához viszonyítom, nem is beszélve a GRID-ről vagy TDU-ról. Ez 2006/2007-ben talán sikresebb lett volna, de most 2008 év vége van...
Ami nekem a legjobban nem tetszett: irányítás, írtó sok grafikai bug, maga a graFIKA (de tényleg szerintem a most wanted szebb volt maxon mint ez :W )
Szóval amennyire hypeolták a játékot annyira szar lett a végén
Ja és jólesett uninstallálni :)

sweetlou6.wordpress.com

(#1160) Kiskokó


Kiskokó
veterán

A másik hogy énvagyok vak avgy tényleg nem leeht kuplungor beálliytani ? Hát ez már téynleg nagyon nagy széygen és még az irányitás finomhangolására sincs lehetőség.. igaz billel nyomo denkem akor is oylan mitha nagyon hirtelen érzékelné a dolgokat. elég rossz eddig..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1161) Sonja válasza Sirandrish (#1158) üzenetére


Sonja
veterán

Nincs benne nehézség állítás! :( Ez van, ezt kell(ene) szeretni.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1162) juhi07


juhi07
senior tag

üdv mindenkinek

nem rég kiprobáltsm sz uj nfs-est és 1440 x 900 csak 25 fps megy max :Y
Olvastam hogy szarul let programozva mert csak 1 magra épitették a játékot.
Az irták hogy le kell tiltani az egyik magot ? Azt hol kell ??

Válaszotokat elöre is köszönöm

AMD X2 5000 BLACK EDITION |AC Freezer64 Pro | 2 x 1GB DDR800 KINGMAX |GIGABYTE HD4850 512MB| MSI K9N SLI | 250GB SATA2 16MB Buffer | Hitachi 1 TB Winchester | 400W Chieftec | Samsung SyncMaster 940nw (19'' TFT)

(#1163) mycso válasza Sirandrish (#1158) üzenetére


mycso
veterán

Nekem eddig ment minden, és az evo-val toltam max tuninggal, most nemrég nyertem egy GT2-t, aztán most azzal tolom....

Nekem azok a lehagyásos versenyek tűnnek poénosnak....ha a gép ütközik és el is megyek mellette, akkor is simán utolér...ha én ütközök, akkor hiába tolom utána nitróval 300-al, nem bírom utolérni.
Na meg ettől a rendőrös üldözősditől van már hányingerem...tolom 350-el, majd valami baszottnagy rendőr terepjáró elhúz mellettem, és elém áll LoL.

Vettem egy ilyet: [link] de minek...nagy fos az egész, majd tuningolva hátha ér valamit, csak arra már nem volt lé...

Egyébként itt járok: [link]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1164) LJoE válasza xeo98 (#1053) üzenetére


LJoE
senior tag

Logitech momo van és ilyen nem volt, viszont ha pl kimegyek a menübe játék közben, vagy beugrik egy átvezető film (ugratás, zsaru meglát) elveszik a force feedback... és nem is jön vissza amíg új verseny nem indul

borzalmas lett ez az új nfs... próbáltam neki esélyt adni, de valahogy nem akar tetszeni

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1166) Sirandrish válasza Sonja (#1161) üzenetére


Sirandrish
legenda

ezt elég nagy gáz...én vettem egy gallardot de egy szar Mercivel lenyomnak mint a bélyeget:(

mycso hát nekem nem megy...pedig én még nemis játok ott...és a max tunningot sem tudom még megvenni csak a "verseny" tunning elérhető még:(

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1167) feka007 válasza Sirandrish (#1158) üzenetére


feka007
nagyúr

Téged anno 24/7 fikázás miatt bannoltak a Pro Street topicból, vagy nem emlékszel? Dehogyisnem, szóval jön a baglyos duma :))
Vannak gamek, ami első benyomásra nem tetszik, és esetleg elhamarkodottan alkotok róla véleményt és belemerülve meg megtetszik... Vagy fordítva... Ezzel is megpróbáltam, de ez ugyanolyan fos továbbra is...

[ Szerkesztve ]

(#1168) mindfreak


mindfreak
őstag

Olvasom sokan fikázzátok a Pro Streetet pedig szerintem az egy atom jó játék volt, főleg ehhez képest. Grafika, zene minden oké volt vele, legfeljebb kicsit unalmasabb volt, hogy versenypályán kellet menni, nem pedig városban.

(#1169) eastsider válasza mindfreak (#1168) üzenetére


eastsider
nagyúr

ez a Undercover ez kb Most Wanted grafikai szint....

(#1170) mindfreak válasza eastsider (#1169) üzenetére


mindfreak
őstag

De miért nem a Pro Street grafikai motorját használták? :F

(#1171) Sirandrish válasza feka007 (#1167) üzenetére


Sirandrish
legenda

1 napra bannoltak de mind1...

de én nem is játszottam a Pro Streetel:)
És ugy csinálod mintha téged még nem bannoltak volna ilyenért:DDD

Mindegy...ugyis minden játéknál ez van nálad ugyhogy nem csodálom:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1172) eastsider válasza mindfreak (#1170) üzenetére


eastsider
nagyúr

passz, de az tök jól nézett ki, meg az irányítás is jobb volt....
itt talán a nitrot csinálták meg jobban

(#1173) Sirandrish válasza eastsider (#1172) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát azért az az irányitás szerintem pocsék volt..de maradjunk az Undercovernél:)
Pl mondjátok meg hogy mé olyan kemény az ellen egy-egy versenyen?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1174) eastsider válasza Sirandrish (#1173) üzenetére


eastsider
nagyúr

én most vagyok 10-es,de olyan kemény nem volt még... jó most a sima sprintek is kemények, mert mindig kicsúszok :D de csak ezen múlik...

á én már nem is emlékszem a ps. irányításra, rosszul emlékeztem

[ Szerkesztve ]

(#1175) Sirandrish válasza eastsider (#1174) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát énis 10-11körüli vagyok de nálam vannak olyan versenyek hogy ha kicsuszok meg karambol meg mindent csinálok is 5-10sec előnyöm van de van olyan hogyha egyszer egy kanyart nem fullgázzal veszek be már esélyem sincs:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1176) eastsider válasza Sirandrish (#1175) üzenetére


eastsider
nagyúr

nekem is van ilyen...de általába a pálya szemétsége, h kivisz a pusztába hatalmas kerülővel... kicsúsztatnak, egyszer nem "rövidítek"...

(#1177) barnam_ válasza Sirandrish (#1173) üzenetére


barnam_
nagyúr

most nálam is bekeményített, hogy a fene enné meg :D
2-es szintű autót tudok már venni, csak $ nincs rá. Tuningolt EVO X-el megyek, de simán lehagynak. Főleg a sprintben ahol a nagy végsebesség számít.

(#1178) Sirandrish válasza eastsider (#1176) üzenetére


Sirandrish
legenda

ááá..most is próbáltam egyet de hihetetlen...ha én megyeg hátulról beléjük...ha ők jönnek belém..ha ők próbálnak engem kilökni ha én őket csak és kizárólag én szopom be..ők ki se tudnak csuszni..a szembejövő forgalom csak és kizárólag abba a sávba jönnek ahol én vagyok..nem hiszem el:( eddig semmi ilyesmi nem volt:(

Aggregátor: nekem a gyorsulással van bajom...mivel ha hibázok nem birok időben felgyorsulni:(

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1179) South Velen


South Velen
addikt

Üdv.
A felbontást be lehet valahogy 1400x1050-re állítani?
:R

(#1180) Corsa1


Corsa1
tag

Igazábol nem értelek titeket. miért nem olvastok előre?? azt hiszem 1 vagy 2 honappal ezelőtti gamestar megirta, hogy látták,kiprobálták és szar. ennyi.akkor min lepődtök meg???

(#1181) Sonja válasza Corsa1 (#1180) üzenetére


Sonja
veterán

Naja, azért kapott az újságban 86%-ot. :U

(#1179) americanidiot: Ezt a felbontást pont nem lehet sehogy. :(

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1182) athomi válasza Corsa1 (#1180) üzenetére


athomi
veterán

Arra a gamestar-ra gondolsz, aki 86%-ra értékelte a játékot? Arra a gamestar-ra gondolsz, aki minden évben 90% körül értékelést ad a NFS-ekre, attól függetlenül, hogy milyen trágya az adott rész?

Sonja: Külföldi tesztoldalaktól 50-70%-os értékeléseket kapott az Undercover, de 65-70%-ot is csak a kevésbé kritikusok adtak. A kritikusabbnak számító IGN 50%-ra értékelte a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#1183) South Velen válasza Sonja (#1181) üzenetére


South Velen
addikt

Köszi azért. :R

Kár, hogy pont ennyi a monitorom natívja.
Na mindegy, nem hiszem, hogy sokáig le fog kötni, jó lesz 1024-ben is.

(#1184) ktg3


ktg3
őstag

nem értem miért fikázzátok ezt a játékot..

semmivel sem rosszabb mint bármelyik nfs az előző 4ből....
ezeket azért csinálják h a most felnövő kisgyerekek is tolhassák az új nfs sel mint anno ti kiskorotokban az 1-2-3-mal...

aki ettől várt vmi világmegváltást az magát okolja

de komolyan végigolvastam h kinek mi nem tetszik.
a laggoláson (ami mondjuk nálam sosem jelentkezett) nem találtam nagyon olyat ami csak ennek a kiadásnak a hibája lenne...

legalábbb jó a zenéje:DDD
aki meg komolyan autókázni akar az tolja tdu-t vagy vmi szimulátor jellegűbbet vagy üljön be a kis suzukijába padlógáz és hajtson a károkozásra csapjon zét buszmegállókat rendőrautókat... és egyből ott lesz a vigyor a száján:DDD

(#1185) Sonja válasza athomi (#1182) üzenetére


Sonja
veterán

Ezt én nagyon jól tudom, de most ezt miért írtad? :F Nem igazán értem.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1186) Corsa1 válasza athomi (#1182) üzenetére


Corsa1
tag

igen ezen meglepődtem én is hogy 86ot kapott. de engem akkor sem ért meglepetésként hogy fos. MW óta mindegyik rész fos.miért pont most változott volna?fejlesztési idő kb ugyanannyi volt.nem lehet forradalmat csinálni ennyi idő alatt. kb 3év kellene rá,amit kibirnánk azért hogy végre jo legyen.dehát a bevétel az minden évben kell nekik...

(#1187) (Darkwood) válasza Corsa1 (#1186) üzenetére


(Darkwood)
őstag

"dehát a bevétel az minden évben kell nekik..." Nagyon jól látod!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#1188) szatocs


szatocs
őstag

Gyakorlatilag nekem élvezhetetlen a játék, nem is idegesítettem azzal magam, hogy kéne, csak haver húzta fel magát, hogy megvette:D
Ekkora gányt én már régen láttam, még a GRID is jobb volt, pedig nekem már az is túlzás volt. Hát ez sokkal rosszabb lett:D
MW és U2 maradnak a legjobbak:)

=== Szatocs ===

(#1189) Sirandrish


Sirandrish
legenda

a sok fikakirály megvette a játékot?
Adott érte akár 1 forintot is?
NEM?
Hát ingyen mit vártok?
Majd ha megveszitek akkor lehet fikázni...de nem is ez lenne a lényeg.
a Játék kijövetele előtt 1357milió video látott napvilágot amin ezek a hibák pontosan látszottak (talán az árnyék nem) de a grafika látszott pl amit oly sokan fikáztok..

Bevétel kell nekik? kéne csak ti nem veszitek meg hanem 3 óra alatt leszeditek netről aztán a fika hogy így szar ugy szar...

Amugy mé szar?

Egy Arcade autos játék..ennek a stilusnak tökéletesen eleget tesz..én már csak rühellem az EA-t de mivel láttam 1000vidit amiből kiderült hogy milyen lesz így nem ért meglepetés...

Mé nincs olyan grfaikája mint a Crysisinek? hát azé hogy menjen a kis hajléktalanok gépén is mint pl én...és ne csak a nyálamat csorgassam hogy dejó lenne..

Ha szar a Grafika az a baj...ha jó a grafika de atom gép kell az a baj..de mindemelett jelenjeny meg időben..jah de megjelent nem maradt idő az optimalizálásra ugyhogy megintcsak szar...a magyarnak minden szar az a baj...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1190) athomi válasza Sirandrish (#1189) üzenetére


athomi
veterán

"Ha szar a Grafika az a baj...ha jó a grafika de atom gép kell az a baj..."
A grafika csúnya, a gépigény meg nagy, ráadásul rengeteg embernek laggol.

"a magyarnak minden szar az a baj..."
Nézd meg a külföldi fórumokat és a külföldi értékeléseket. ;)

ktg3: Csak a 4 rész alatt eltelt 4 év...

[ Szerkesztve ]

(#1191) Sirandrish válasza athomi (#1190) üzenetére


Sirandrish
legenda

de ide magyarok írnak...

És amugyis..ha én fikázok engem is leugatnak..tök jól esik nekem is:DDD ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1192) raskolnikoff válasza Sirandrish (#1173) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Megmondom én neked. ;] A mocsok csaló szemét játékcsináló bácsi belerakta azt a ficsort hogy 2 mp alatt is behozzon egy km-t az ellen. Ezt híják catch upnak vagyis beérésnek, felzárkózásnak. Hogy izgi legyen. Hja. Nekem max az idegemet kurja fel. Meg hogy ha egy kanyart elrontasz ahogy irtad, akkor már esélyed sincs, a többi ilyen kibaxásról nem is beszélve (ismerem már az nfseket, nem volt meglepő...) hogy mindig pontott jön minden és akkor mikor egyáltalán a legszarabb, hogy a lopott autóval egyből belevisz egy zúzós ugratóba, hogy mikor lopjátok direkt belédmegy aztán felhivja a figyelmed hogy ne törd össze a kocsit...szal ez mind-mind annyira fel tud baxni...mindig mikor előveszek egy nfs-t ettől áldom az eget hogy az egész játék mindig arra van felfűzve, arra van kitalálva hogy kibaxxon veled. Komolyan mondom a mai játékoknak a nagy része elérte azt a szintet amit egy 90es évek eleji kvarcjáték tud hozni. tod mikor jönnek a kavicsok lefelé és te a kiscsávóval kerüld ki. Ez a felvállalt kibaxásról szól. Vagy pl Snake meg hasonlók. De ezek meg NFS között az a különbség hogy a kvarcjátékot megvetted és ment. Amit tudott azt nagyon. Ehhő meg vehetsz már szeptemberben csúcsgépet kisebb vagyoné, meg minden kutyaf.-t és cserébe kapsz egy laggos cuccost ami garantáltan szarul megy és közel sem annyira tökéletes a saját tudásához képest a képe mint egy kvarcjátéknak pl. Arról nem is beszélve hogy eltelt azóta röpke 20 év és egy ilyen játéknak nem arról kéne szólnia hogy mennyi ideged van tűrni a kibaxásokat...sztem NFS se erről szólt. Need for Patience :DDD

Hát ja, végülis igy is nézhetjuk a kihivást...és ezalol nem log ki s GRID sem ám. Olyan szép volt mikor 20 kilométert behozott vmi gt2es szutyi az r10emhez és kilokott, majd elhuzott a picsbe...rendszerint ez mindig igy volt kivéve mikor nem :D

Szal vhol meg azt látom hogy ezel a sok kibaxással akarják az embereket rávenni arra hogy vegyék meg, mert online legalább nem ilyen geczi a gép veled. Ettől függetlenül a grafikával amit műveltek az tényleg felháboritó...4870nen én örülök a 40 fpsemnek mint majom a bigyójának.

Több mindent is leirtam már hamá hozzászóltam :D

És ez is csak vélemény. Legalább ugy fikázom hogy közbe játszom is vele. Tetszik hogy végre kikerültem a szabadba. Ilyen rész viszont már nagyon kellett egy uj NFSbe. NFS6 filingem van néha. Meg 3.

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1193) kilizsima válasza raskolnikoff (#1192) üzenetére


kilizsima
tag

ez az FPS-es dolog télleg felháborító, a GTX 260-on full koxon, 1280*1024-ben 46-58 FPS szokott lenni...de ez elég érdekes. a crysisban ha minden totál cső maxon van akkor van 35-40 FPS-em..és akkor itt van ez az NFS ami grafban megse közelíti...az FPS mégis nagyon alacsony:///

Raidmax Sirius,Asus P5Q Pro,C2D E8400, Corsair Dominator 2*2GB Kit,Zotac GTX 260 896MB,500GB Samsung,Asus silent square,Logitech G9,Asus 22" TFT

(#1194) Depression


Depression
veterán

Háy én pont azt kaptam, amire vártam. Haza megyek melóból hulla fáradtan, elindítom, nyomom a gázt és néha kanyarodok is. Közben teljesen kikapcsol az agyam, vagy elkalandozok másfelé. Egy olyan játék amihez nem kell kormány, és egykézzel is lehet játszani bill.-ről.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1195) twine válasza Sirandrish (#1189) üzenetére


twine
addikt

Azt azért remélem te is látod,hogy az első pár mondatod mekkora hülyeség....
"Hát ingyen mit vártok?"
ha megveszi az ember a játékot akkor mi változott volna? Jobb lenne tőle a játék? nem ugye?
"Majd ha megveszitek akkor lehet fikázni...."
Akkor most majd te fogod eldönteni ki, milyen véleményt alkot..illetve hogy ALKOTHAT E egyáltalán véleményt? na ne butáskodj..... :(((
példának okáért,,,átmegyek a haverhoz meglátom a gépén, és hányok tőle egyet....akkor ezek után vegyem meg, hogy a véleményemet szabadon kinyilváníthassam? Gondolkozz egy picit mielőtt efféle mondatokat leírsz....még ha, " nem is ez lenne a lényeg"....!
Abban az ezer "vidiben" pedig ez a fos nem látszott...amit kaptam....látszott egy agyon blur-özött, túlvilágított, szét-simított játék, ami (kövezzetek meg érte, sokakkal ellentétben nekem tetszett-tetszik) De kurvául nem azt mutatja a játék,mint amit a videókban láttam..... Azt a kis zárójeles apróságot miszerint "talán az árnyék nem" látszott hogy milyen szar, azért ne lábjegyzetben jegyezzük meg....2008 év végén nagyon-NAGYON sokat számit hogyan is néz ki egy játék, és abban,az árnyék....és igen: Ha a kis "hajléktalannak" nincs olyan gépe, akkor
1: Vagy nem játszik a játékkal,,
2: Leveszi a grafikát piszkosul, hogy tudjon vele játszani....
Én ezt szoktam csinálni, és nem azt hogy ugatok ha erős gép kell valamihez.... Tudod az élet már csak ilyen...sok mindenért csorgatja az ember a nyálát hogy "de jó lenne"...aztán ha akar tesz érte hogy elérje,,ha meg nem akar, nem tesz....ilyen egyszerű a képlet.... Tehát fikázom, és fogom is fikázni,,,ha tetszik ez neked, ha nem....én nem mondom hogy te "hülyegyerek vagy" mert játszol ezzel a szarral,,,te meg ne sértődj meg folyton azon,ha valakinek nem tetszik egy olyan játék ami neked igen....látom te beszélgetsz itt azokkal a srácokkal akik veled egyetemben játszanak a játékkal, mi meg beszélgetünk azokkal akiknek nem tetszik, és kivesézzük hogy miért nem.....ezért nem kell "fika-királyozni", meg szabályozgatni....ne legyél már Magyar!
csókollak :R

(#1196) Vandit. válasza barnam_ (#1177) üzenetére


Vandit.
addikt

Talán, ha tuningolnál végsebességre, akkor jobb lenne. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1197) Kiskokó válasza twine (#1195) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát ja ez az árnyék dolog nem is gáz erre nicsn kifejezés leirni milyen egő az EA számára hogy egy ilyet igy kimer adni..lassan 2009-ben hát ez valami szánalom. én ezt a grafikát amitnyom a játék semmire nem tartom. Én ehhezannyi főzök csak hozzá hogyDEC. 3. GTA IV és hogy beteljesült az EA félelme amikor nemadták ki a PS-t csak A TDU megjelenése után. avgy hogy is volt... hát a TDU az IGEN az játék!! nem mint ezek...
erről ennyi hog a gépem NFS-t Undergrond 2őn kivül nemfog többé látni az is biztos !!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1198) feka007 válasza Sirandrish (#1171) üzenetére


feka007
nagyúr

Engem még nem bannoltak flamelésért egy topikban... Warezért volt pár órára :U Téged meg állandóan bannolni kell ;)

[ Szerkesztve ]

(#1199) twine válasza twine (#1195) üzenetére


twine
addikt

b@sszam meg..legalább off-ba raktam volna! Én kérek elnézést magam miatt :B

[ Szerkesztve ]

(#1200) 7


7
addikt

Kanyarodjunk el attol a tematol, hogy ki vette es ki nem vette meg a jatekot, mert a vegen meg valaki elszolja magat, es megint ban lesz a vege. Probaljuk elkerulni ezt a vegkifejletet, ha meg lehet! En sem szeretek banolgatni, barmennyire is ugy tunik.

Tovabba masodszorra is szolok, hogy csokkentsuk az OFFot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.