Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Sirandrish válasza Gallardo007 (#1650) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát jó de valamit szerette volna csinálni vele nem csak befesteni:)

Nekem pl Kifejezetten tetszik..már csak azért is megváltoztattam mert a végén mikor azzal kelett menni (tuningmentes verzioval) akkor elátkoztam a BMW-t ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1652) funky01 válasza Gallardo007 (#1648) üzenetére


funky01
csendes tag

Mellesleg igazad van elég csúnyára sikeredett ! :F

(#1653) Gulumaci


Gulumaci
tag

Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy ez a felettéb félresikerült játék miért szaggat még 640*480!! felbontásban is? :W

5200+ windsor proc , 2*1GB 800 RAM , HD3850 OC vga a konfigom.
Érdekes, hogy maxon is megy a játék, csak mikor megáll, akkor néha 30 másodpercig is várat. De ebben a csoda graf módban sem sokkal kevesebb. Illetve néha látszik is mikor kirajzolja a pályát szép kék az overlay. :DD

Ez lenne az optimalizáció, amit ígértek? Vagy csak valami driver gond (a legfrissebb van fent)?

Teljes körű pc szervíz, igény szerint, Valóban olcsón. 0630-547-7126 Kispesten és Vecsésen ingyenes kiszállással!

(#1654) Gulumaci válasza DerStauner (#1645) üzenetére


Gulumaci
tag

A Zonda... :DD :R

Nos... Ez az az autó, ami alapból talán picit gyenge a rendőrők ellen, de csont nélkül aláz sebességben mindenkit. Nem sok tuning cucc van rá és nem is szép, de brutálisan megy. Van egy hajszállal vezethetőbb autó, de ezt a sebességet (max tuninggal 396km/h és még nem toltam el a csúszkát) és gyorsulást semmi nem produkálja. Volt 8,96!!! másodperc alatti szökésem, ezzel 5-s szinten. Csak nitróval a pályán neki indultam és le is állt a számláló.
A szlalomban csak azért gyengébb picit, mert GT mivolta miatt hosszú és a teljesítményéhez mélóan a kikötőben piit nehezen fordul a konténerek között.

Dióhéjban ez a Zonda. Próbáld ki.

Teljes körű pc szervíz, igény szerint, Valóban olcsón. 0630-547-7126 Kispesten és Vecsésen ingyenes kiszállással!

(#1655) Gulyo válasza Gulumaci (#1653) üzenetére


Gulyo
tag

Ne rinyálj mer le leszel *úrva hogy mit rinyálsz itt a szaggatás miatt ... én meg bannolva :DD :DD :DD

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#1656) Sirandrish válasza funky01 (#1652) üzenetére


Sirandrish
legenda

csinálj szebbet :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1657) athomi


athomi
veterán

Ilyet én még nem láttam. Megtámadta a kis fekete csaj autóját két idegen autós és meg kellett mentenem tőlük. Az egyik keresztbe állt az út szélén beszorítva a fekete csaj kocsiját, hát gondoltam belerepesztek 200-zal. Gondolni gondoltam, csak épp úgy mentem át a kocsikon, mintha az egy szellemkép lett volna. WTF?
Bár az sem rossz, mikor az autópályán áthajt keresztbe az útra merőlegesen egy autó úgy, hogy nem lehet látni, mert a bóják takarják. Természetesen az egyik verseny 90%-nál történt.

[ Szerkesztve ]

(#1658) Sonja


Sonja
veterán

Gáspár Laci NFS Undercover Porschéban! :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1659) Sirandrish válasza Sonja (#1658) üzenetére


Sirandrish
legenda

ezekután 300ft-ért sem venném meg:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1660) darál0w válasza Sonja (#1658) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez az ember engem annyira kiábrándított magábol meg mittomén.
az elején tök rendes volt,elvolt a kis életével a ronda feleségével(bocsika lányok :)) )
aztán amint kicsit sikeres lett feleség le,uj arc fel és olyan nagyképű köcsög lett,h ilyet még nemláttam.beletaposnék az arcába,meg a porsénak a gázpedáljába :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1661) remington2


remington2
senior tag

Hali!

A "következő küldetés -- TAB gomb" nevű zöld csodát a képernyő aljáról el lehet valahogy tüntetni?

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1662) HypnoticX válasza darál0w (#1633) üzenetére


HypnoticX
csendes tag

Ezt nem volt nehéz megtalálni pár hszel előbb írtam be :))

2008.11.23 újra regisztráltam.....Hypnotic

(#1663) BalaNce87


BalaNce87
addikt

mostanra nekem is elkezdte ezt a szaggatást... Eddig semmi bajom nem olt vele, de most eléggé idegesítő, főleg mikor jönnek a zsaruk, akkor aztán lehetetlen rendesen irányítani. Lassan végzek a játékkal, most a bugattira gyűjtök de csak szükségből. Inkább próbálnám ki a régi dodge chargert, meg a hasonló gépeket. A régi nfsekben legalább ha végigtoltad lehetett választani az összes verdát és azt csináltál velük amit akartál...

(#1664) riszter


riszter
senior tag

Helo!
Segítsetek légyszíves! Az a gáz, hogy játék telepítést még életemben nem csináltam és ahogy észrevettem szuper béna vagyok hozzá! Szóval megkaptam pendrive-on a nfs carbon gémet pontosan 85 részben felosztva, tehát a fájlok kiterjesztései így néznek ki: nfsc.001, nfsc.002 stb.
Ezekkel mi a teendő, hogy gyúrom öket össze? Segítsetek kérlek, mert mindjárt megőrülök, hogy ilyen kis problémán megakadok!!!! :W

Vivere militare est

(#1665) darál0w válasza HypnoticX (#1662) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát igen.innen másoltam be :D
de én már ezeket máshol megtaláltam még előtted vagy mittomén.na mind1 nemlényeg :D

richte:
csak egyszerűen ki kell bontani winrar-ral vagy amivel akarod.az 1. fájlra jobbgomb és kibontás.
utána daemon toolsal beolvastatod és telepíted.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1666) riszter válasza darál0w (#1665) üzenetére


riszter
senior tag

Hát ez az, hogy nem rar fájlok, nincs olyan opció, hogy kibontás...

Vivere militare est

(#1667) darál0w válasza riszter (#1666) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

akkor totalcommander.
ha nem rar fájlokrol van szo,hanem másrol(nemtom már milyen de találkoztam már ilyennel...egy játék így volt feltolva vhova),akkor belépsz totalcommanderbe és ki fog neked dobni egy olyan opciot,h fájlok egyesítése vagy hasonlo.
proba cseresznye :))

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1668) ToBeY


ToBeY
nagyúr

A fő versenyek miért ilyen nehezek?Egy 8-as szintü sprint főversenyt nem tudok lenyomni,holott egy 13-14-es sprintek-et lazán lenyomok.

(#1669) DerStauner


DerStauner
senior tag

közel sem csinálok meg minden versenyt, mégsincs pénzproblémám. a zsaruk kb 70k-t akasztottak le rólam, az összes többit autókra költöttem. bugatti megvan, játékkal mindjárt végzek (mármint a karrierrel), és így van 470k dollárom.

(#1670) alien0903


alien0903
tag

Help!

33%-nál nem tudom mit kel csinálni mikor megy előttem egy auto aminek egy piros tábla van a tetején kb 4 percig kellene valami de még nem jöttem rá :W :W :W

Előre is köszi !!!

(#1671) Elmör válasza darál0w (#1660) üzenetére


Elmör
senior tag

Én már alapból nem kedveltem a tagot. ;]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#1672) Gabeee válasza alien0903 (#1670) üzenetére


Gabeee
tag

Nyírd ki! Menjél neki, kend a falhoz, amíg totákáros nem lesz, és meg nem murdál! ;]

"Jó nyitott elmével élni, de azért annyira ne nyitottal, hogy kiessen rajta az agyad." Carl Sagan

(#1673) dragonfx


dragonfx
veterán

Na megvan az audi TT 293ig forog egyenlőre ;]

Amugy csak csatlakozni tudok a kollégához akik előttem írták az akadáspróblémára a mátrix második részre>>újratöltve :K ...dupla jelentésben, ennél többet nem segítek.

Sonja>>fain az a 911 turbo NFS undercoverral..de az nem matrica..airbrush kicsit dob a gépen...

amugy nitró nektek is szinte 0át dob a gépen ha betolod??vagy ez bug?? :U

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1674) Rossi


Rossi
addikt

Ez a motorfék dolog nagyon el lett szúrva. Megyek 200-al, kanyar előtt elveszem a gázt, majd a kanyarban 2-t visszakapcsol és kb. 100-ra lelassul, az orrát meg beletúrja a falba.

Alien0903: :W :W :W Nem magyar feliratos a tiéd is? Mert akkor az intézd el elég egyértelmű utasítás...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1675) darál0w válasza Elmör (#1671) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

OFF amikor kezdte még kibírhato volt.de most hihetetlen.

ON :D
néha nekem is eltűnik a pálya 1-2 mp-re de amugy nem szaggat. és nem mindegyik pálya.csak 1-2. :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1677) Dany007


Dany007
veterán

Kiváncsi lennék a Statsokra!
Mindenki küldhetnek egy statisztikás screent :) Csak kiváncsiságból...

Itt az enyém : [link]

Meg itt az új Lambi design-om... Hát még azért dolgoznom kell rajta xD

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1679) darál0w válasza Dany007 (#1677) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

holnézzem meg?:D
vagy csak eredetivel megy? :F

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1680) Dany007 válasza darál0w (#1679) üzenetére


Dany007
veterán

GPS map-en 1-es gomb, aztán 2-es :) Majd a 0-9-essel válthatsz a statsok között.

(#1681) Gallardo007 válasza Dany007 (#1677) üzenetére


Gallardo007
tag

Egész jó, csak a hátsó kerék átmérőjét tedd min. akkorára mint az első:)

(#1682) Gyusz


Gyusz
őstag

Végeztem a sztorival, már csak cirka ~60 versenyt kéne megcsinálni. A laggolás elég gáz, de az affinitás állítása nálam segített, viszont így is hajlamos szaggatni a játék, ráadásul néha megáll egy pillanatra töltögetni a pályát. Ez főleg akkor jön kapóra, amikor időre, adott sérüléssel, zsaruk által üldözve le kell szállítani egy kocsit. Vagy tönkre kell vágni egy másik autót, szintén a rendőrséggel a nyakamban. :W Az ellenfél összezúzása különösen érdekes, mert abszolút hülyén működik a sebzés. Néha simán narancssárgába tolja az ellenfelet egy szimpla hátulról való ütközés, máskor meg fel kenem a falra 300-nál, erre nekimegy a forgalomnak és beleütközik a falba, ez pedig épphogy lesebzi :F A Burnout ebből a szempontból sokkal jobb, no meg persze a Flatout is.

A grafika nem nagy szám, a versenyzők és a saját autóink viszont szépek, az árnyékok meg elég rondák. A zene nekem tetszik, van egy-két igazán ütős dal. A törés szerintem egész korrekt, jobb mint a ProStreet megoldása. Az irányítás érdekes, eléggé lebutítottnak tűnik, de a pályák se valami technikásak, így nem olyan egyszerű megítélni a dolgot. Fékezni azonban nem nagyon kell, a földes rövidítőket meg eleinte nem lehet használni, aztán elég gyors autóval már érdemes, ezt nem értem minek kellett belerakni. Az ellenfelek csalnak (10 másodperces előny, egy kanyarban fékezek egy picit és utolérnek, WTF?), a rendőrök szintén, de ezt már megszokhattuk. Inkább az zavar, hogy a vacak framerate és a pálya töltögetése miatt még inkább a körülmények áldozata lehetek. A játékmódok szintén nem hoztak lázba, a hülye autópályás lehagyás legalább olyan idegesítő, mint a drag régebben, forgalomban.

Nem vártam sokat a játéktól, de így is sikerült csalódást okozni, ez a Hot Pursuit 2 és a Carbon után újabb mélypont. A maradék versenyeket talán még megcsinálom, de aztán végképp elfelejtem, nemsokára úgyis jön a Burnout.

(#1683) Sirandrish válasza Gallardo007 (#1681) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah nekem ez nem tetszik:)
vagyis ha a számot eltüntetné meg az oldaláról azt a matricát akkor jó lenne:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1684) darál0w válasza Dany007 (#1680) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

köszi.meglesem.
kocsi yo lett ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1685) Dany007 válasza Gallardo007 (#1681) üzenetére


Dany007
veterán

kössz :) Lehet azt elnéztem

(#1686) Dany007 válasza Sirandrish (#1683) üzenetére


Dany007
veterán

magyarul szinte semmi nem teccik ;) A név sajnos kötelez :D

(#1687) killer1203 válasza Gyusz (#1682) üzenetére


killer1203
senior tag

nekemis laggolt feltettem ezt beállitottam hogy 2 magot használjon azó nem laggol, egy próbát megér :)

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#1688) Gyusz válasza killer1203 (#1687) üzenetére


Gyusz
őstag

Azt írtam, hogy a laggolás megszűnt, amikor a CPU affinitást állítottam. Már csak azzal van gondom, hogy sok rendőrrel a hátam mögött, vagy sok objektummal való ütközésnél szaggatás van, néha meg megáll egy pillanatra tölteni a pályát(ritkán, de általában elég rosszkor).

(#1689) sanzi89


sanzi89
addikt

Én még csak most tudtam kipróbálni a játékot, de örömmel olvasom, hogy nem csak nekem nem tetszik. Az irányítás borzalmas, a grafika szintén. Azt értem, hogy a jobb grafikáért több kakaó kell, de egy ugyan olyan - vagy rosszabbért - miért kell több? A Carbon és a ProStreet után a következő nagy csalódás... Azt hiszem marad a Most Wanted még a gépen egy darabig.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1690) killer1203 válasza Gyusz (#1688) üzenetére


killer1203
senior tag

félre értettem, amugy nekem meg néha az fps megy le ha sok rendör követ nem tudom mitől lehet, amuyg nem értem ezeket a rendöröket mindig tudja merre akarok menni és oda teszi ki őket :DDD lerázni meg könyű őket :(

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#1691) DerStauner válasza Sirandrish (#1615) üzenetére


DerStauner
senior tag

végeztem a gaméval (karrier). kb 13 óra, magát a játékot (összes verseny) 75%-ig vittem.

és képzeld, a végén azzal a szar m6-os bmw-vel elsőre sikerült kiiktatni a csajt. egyáltalán nem volt annyi rendőr, mint nickel esetében. kb feleannyi.

most pedig szórakozásból lenyomom a maradék versenyt, hogy legyen minden 100%. szép a kerek szám. a főnök is örülne ilyen teljesítménynek. :D

egyébként szerintem nem a bugatti a legjobb. hanem a pagani zonda f. most vettem meg, minden maxon (ultimate alkatrészek). eredmény: bár csúcssebességben és gyorsulásban egy ici-picit elmarad a bugatti-tól, de az irányítása klasszikusokkal jobb. csak ha a csíkot nézzük, akkor is látszik a különbség. végsebességben 246 mph-t tud a bugatti 251 mph-jával szemben. ez km/h-ba átszámolva 8,045 km/h különbség. szóval nem sok.

**** amit viszont nem értek, hogy miért kell az összes nfs játékot beállítani egy bizonyos napszakra?? sokkal jobb lenne, ha úgy menne az idő, mint minden más játékban. hogy akár hajnali 5-kor is lehetne versenyezni hajnalhasadáskor, vagy este 7-8 felé, amikor a farkasvakság közeleg.

szóval jó game volt.

szerintetek melyik legyen a következő: DIRT v. a LEFT 4 DEAD??

ui: azért jól esik meló után nyomni egy kis game-t, nem?

[ Módosította: 7 ]

(#1692) Sirandrish válasza Dany007 (#1686) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem..nekem szinte minden tetszik csak ne legyen felmatricázva:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1693) Sirandrish válasza DerStauner (#1691) üzenetére


Sirandrish
legenda

énis elsőre csináltam meg..csak tartott vagy fél óráig:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1694) Dany007


Dany007
veterán

hu én most nagyon felkúrtam az agyam egy coptakeout on. Pedig csak 11-es szintü.
Van 6 percem, hogy kinyírjak 10 rendőrautót és elmeneküljek...
Az a gond, hogy amire végzek velük már nem marad időm elmenekülni. Illetve az a 3-4 perc nem elég, hogy lerázzam őket. Ottvannak mindenhol... Akármerre megyek elém tesznek egy útlezárást vagy hasonlót :S
Arról nem is beszélve, hogy vagy 8-an jönnek belém, és úgy összeszorítottak az előbb, hogy kipattantam fel a levegőbe majd vissza :D Majdnem sikerült screent is csinálni róla...
De kérdem én, mi lesz a 14-es szintü cop take outoknál ? :S Elég nehéznek tűnik ez a rész...

(#1695) barnam_ válasza Dany007 (#1694) üzenetére


barnam_
nagyúr

sokszor a szerencsén is múlik hogy letudod-e rázni vagy sem.
üldözés közben mindig nézd hogy merre vannak rendőrcsapdák, meg a gyors irányváltásokkal meg lehet zavarni a rendőröket.

(#1696) EZoli752


EZoli752
tag

Rossz pc játékok:

[ Szerkesztve ]

3D élelmiszernyomtatás

(#1697) Sonja


Sonja
veterán

Nézzétek csak a jobb felső sarokban lévő fps számlálót! :D Nem is megy 70fps alá, pedig 1360x768, 4xAA+16xAF minden max-on, kivéve az árnyékokat, mert az idegesít a recéivel. Bekapcsolva -10fps-t jelent csak egyébként. Ügyi vagyok. :DD

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1698) dragonfx


dragonfx
veterán

Én 370Z-vel nyomulok..hát alacsony fordulaton nem húz eléggé....de a hangja bivaly..irányíthatóságon lenne mit csiszolni...megvettem erre 2 verseny útán elérhető a 2.szintű kocsik :W :W

Amugy pár dolog amit egy nagy patch orvosolhatna>>
-a folyamatos beakadások
-kocsik alá neon
-lámpák, ablakok sötétíhetősége
-vezetett km, a órán is mutatva, duda
-kocsik adatai alapn és tuningok közben

Kocsit hogy és hol lehet eladni?? ..a garázsba csak eltávolítani lehet pénzt nem kapok érte
hol van hogy hány %nál tartok??
10es szinten vagyok de gyakorlatilag mindig verem a gépet sokkal, ennyit a nehézségről, rendőrők nevetségesen bénák, tán 2-3x a corvette zr6 meglep pár versenyen,de csak 1x van neki gyereknap míg nem ismerem a pályát :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1699) athomi válasza EZoli752 (#1696) üzenetére


athomi
veterán

hogy sikerült kiprodukálnod ezeket a bugokat? :)

[ Szerkesztve ]

(#1700) Sirandrish válasza Sonja (#1697) üzenetére


Sirandrish
legenda

én még meg se néztem hány FPS-el megy:DDD
nah majd megskubizom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.