Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) Zirowe válasza enjoy018 (#2550) üzenetére


Zirowe
nagyúr

start-->futtatás-->dxdiag

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2552) enjoy018 válasza Zirowe (#2551) üzenetére


enjoy018
tag

Megcsináltam! :D Hibaüzenetek tömkelege, reset! -> A windows kritikus hiba után állt helyre! :D Pedig csak megnyitottam, nem turkáltam benne :)

(#2553) enjoy018 válasza Zirowe (#2551) üzenetére


enjoy018
tag

Megcsináltam! :D Hibaüzenetek tömkelege, reset! -> A windows kritikus hiba után állt helyre! :D Pedig csak megnyitottam, nem turkáltam benne :) A rendszert a múlt héten raktam újra, szerintem azzal most nincs gond!

(#2554) enjoy018 válasza enjoy018 (#2553) üzenetére


enjoy018
tag

Bocs a dupla hszért, pedig szerkesztettem! Ha egy moderátor erre jár, törölje kérem! :)

(#2555) Viszlát válasza enjoy018 (#2550) üzenetére


Viszlát
addikt

Lett megoldás végül?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2556) hahajdu


hahajdu
aktív tag

mikor jön végre ki valami patch ehhez a rettenethez?

hunpad.com

(#2557) Viszlát válasza hahajdu (#2556) üzenetére


Viszlát
addikt

Már miért rettenet? Mit szeretnél javíttatni benne?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2558) tag.IV válasza Viszlát (#2557) üzenetére


tag.IV
csendes tag

Hát az egészet megérné visszadobni az EA-seknek, még egy 2 évre... Nem tudom, nekem laptopon van fent, gépre fel se rakom nehogy szennyezze, de hihetetlen, hogy milyen ronda. Semmi fizika, 0 az egész játék. Nem érdemli ki az NFS címet.

(#2559) hahajdu válasza tag.IV (#2558) üzenetére


hahajdu
aktív tag

így van. jó lenne, mert sok kocsi van benne, nagy a pálya de mégis játszhatatlan. ha nem rontanák el a csillivilli, ronda, bugos, optimalizálatlan grafikával, és a 0 fizikával, akkor játszanék vele. simán lehetne olyan, mint a TDU.. jobb is

hunpad.com

(#2560) hahajdu


hahajdu
aktív tag

persze nem ócsárolni akarom a játékot, csak nekem nem jön be. egy bicajozás mondjuk, sokkal nagyobb kikapcsoódást nyújt ;) bár a kettő nem összehasonlítható

hunpad.com

(#2561) Viszlát válasza tag.IV (#2558) üzenetére


Viszlát
addikt

Persze, de a patch általában nem arról szól, hogy újraírják a játékot. ;)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2562) brownus


brownus
veterán

hi,

ahhoz, hogy új autókat vásárolhassak, az összes "munkát" el kell végezni? mert szinte minden pálya kész. és az egyetlen megmaradt munka: amikor azt a nagy fekete rondaságot kell elvinni a dílertől mindig összetöröm, és annyi...

és már nagyon megvenném az legújabb evo-t

(#2563) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Ez az utolsó 3 nfs nem hozta a kívánt színvonalat úgy érzem.Ez mar az előző 2höz képest jobb lett szvsz,de ez sem tartalmaz túl sok újítást,olyannak tűnik nekem,mint ha az mw kiegészítőjét adták volna ki.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2564) Viszlát válasza brownus (#2562) üzenetére


Viszlát
addikt

Az aktuális nézetben nézve vagy kész mindennel vagy a különböző típusok szerint nézve is? Na és uralkodsz a pályákon vagy csak győztél?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2565) brownus válasza Viszlát (#2564) üzenetére


brownus
veterán

azt nem tudom, két napja játszom csak de király vagyok:D legalábbis mindig ezt mondják rám a megnyert futamok után:)

(#2566) Viszlát válasza brownus (#2565) üzenetére


Viszlát
addikt

A GPS térképet nézve a 0 vagy a 9 váltja a nézetet. Az aktuális mellett van elérhető, versenyek, körözés, munkák. Ha pl. a versenyeket választod, sárga színnel látod azokat a pályákat amiket még nem csináltál meg, zölddel azokat, amiket megnyertél és szürkével azokat, amiket uralsz. Ezenkívül a körözözéses melókat is érdemes megcsinálni mind, mert sok bónuszt kapsz érte, ha tudsz uralkodni bennük.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2567) Amur válasza Viszlát (#2566) üzenetére


Amur
addikt

játék szempontjából mi a különbség a megnyert és az uralt versenyek között?
amig nem uralom bárhányszor újracsinálhatom? vagy csak akkor ad sofőrképességbonuszt ha uralom?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2568) brownus válasza Viszlát (#2566) üzenetére


brownus
veterán

na, a munkát el kell végezni és lehet új autót venni:) azt sajnálom, mivel nincs pénzem, hogy az elnyert autókat nem lehet eladni...

akkor én szinte mindet uraltam mert miután megcsináltam az összes pályát, és csak a munka maradt, eltűnt az összes arról a város részről, elnyertem egy v8-as dodge böhöm nagy gépet, lett két új bolt is.
majd csinálok egy screenshotot a gps térképről, nem tudom hogy vagytok vele, de jó ez az undercover, ellehet kellemesen kocsikázni, kellemes zenék is vannak, tetszik.

az is tetszik, hogy miután megcsináltam az utolsó munkát, nehezebbek lettek a pályák, a zsaruk is jobb gépekkel jönnek, és taktikáznak, leszorítanak.

(#2569) Viszlát válasza Amur (#2567) üzenetére


Viszlát
addikt

Így van, csak akkor ad sofőrképesség bónuszt ha uraltad az adott eseményt, legyen az verseny vagy kőrözés. Ha uraltad, akkor is újracsinálhatod, de csak az eredeti összeg 10%-át kapod már érte (ez akkor is így van ha elsőre csak győztél és újrajátszod az uralkodásért).

Mindenképpen érdemes hajtani az uralkodásra, hiszen a végére megduplázza pl. a bevételi bónuszt, vagyis egy 50ezres versenyért közel 100ezret kapsz és ez baromira nem mindegy. Plusz az alkatrész árak is a felére csökkennek, szintén nem mindegy, hogy negyedmillióért tudsz egy 1. szintű autót végső állapotra tuningolni, vagy 130-140 ezerért.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2570) Viszlát válasza brownus (#2568) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem tűnt el, csak nem látszik az aktuális nézetben. De ezt leírtam az előző hsz-ben.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2571) Topa00


Topa00
tag

halihó! Nincs még ehhez a játékhoz valamilyen traniner?
Mint a MOST Wanted-ben?
Hogy pl 0-ról azonnal felugrik 250-re, vagy pörgés vagy valami, kezdenek bosszantani a rendőrök ...
:D

[ Szerkesztve ]

(#2572) brownus válasza Viszlát (#2570) üzenetére


brownus
veterán

háááát, még se vagyok olyan fasza gyerek, mint mondták és gondoltam:) kábé fele-fele arányban vannak a zöld és szürkével jelölt teljesített pályák... nekiállok a nem uralt eseményeknek még egyszer

(#2573) Viszlát


Viszlát
addikt

Nekem ennyit sikerült összehozni a játékban, mindenféle cheat nélkül:

[link]

[link]

Nem tudom, hogy hol van az az egy nem uralt esemény, a térkép mindegyiket annak jelzi, szóval ötletem sincs miért ezt írja...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2574) leftyke


leftyke
aktív tag

Nekem még a GTA 4 sem szaggat fullon ez meg egyfolytában. ATI miatt lenne?

(#2575) Viszlát válasza leftyke (#2574) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem hiszem, 4850-nel játszottam.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2576) hahajdu


hahajdu
aktív tag

a patch, már 2 hónapja "mindjárt jön".. van valami hír róla?

hunpad.com

(#2577) aranyszőrű


aranyszőrű
csendes tag

Hello
Már jó ideje fent volt a játék, és valahol 50 % körül járhattam amikor utoljára hozzányúltam. Tegnap letöröltem...
Vártam, hátha nyújt valami izgalmat, vágyat a továbbjátszásra, de nem. A játékmenet egyhangú, a kivitelezés kifejezetten silány. A borzalmas fizikáról már ne is beszéljek. Elképesztő, hogy ilyen munkát kiad a kezéből az EA. És nem először, bár remélem utoljára. (bár sajnos ezt mondtam a Pro Street-nél is)Istenem, mit csinálnék, ha még pénzt is adtam volna érte :W
Minden tiszteletem azé, aki végiggyűrte ezt a játékot :R

(#2578) Viszlát válasza aranyszőrű (#2577) üzenetére


Viszlát
addikt

Táppénz alatt nem olyan nagy kunszt végigjátszani. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2579) aranyszőrű válasza Viszlát (#2578) üzenetére


aranyszőrű
csendes tag

Hááát akkor ez az egyetlen indok ami miatt megbocsátok :DDD

(#2580) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Az miért van, hogy a mentést kimásoltam, mert újrarakta a rendszert és mikor visszaraktam, akkor nem rakja be??? Most oda a mentés? :(((

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#2581) Viszlát válasza (Darkwood) (#2580) üzenetére


Viszlát
addikt

Könyvtárostul, mindenestül másoltad?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2582) (Darkwood) válasza Viszlát (#2581) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Óóó... igen. Tényleg ez volt a baj. Nem hoztam létre neki könyvtárat és csak úgy natúr bemásoltam.
Köszöntem segítséged! :R

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#2583) Viszlát válasza (Darkwood) (#2582) üzenetére


Viszlát
addikt

Szívesen. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2584) N!tRo


N!tRo
tag

Sziasztok!

Feltelepítettem a játékot, próbálnám elindítani de csak egy üres, fekete képernyőt kapok. Se hang, se mozdulás, semmi.
G31/33 chipsetes vga karim van, ez lehet a probléma?

Köszi

My Frist Android Logic Game -[ Frame It! ]- keresd az Android Market-en!

(#2585) Fáraó válasza N!tRo (#2584) üzenetére


Fáraó
őstag

"Feltelepítettem a játékot, próbálnám elindítani de csak egy üres, fekete képernyőt kapok. Se hang, se mozdulás, semmi."

Sokak szerint ennyi a játék. Szóval: lehet, hogy mindent láttál és a végére is értél. :)

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#2586) Fáraó válasza N!tRo (#2584) üzenetére


Fáraó
őstag

Grafikai követelmények:
Geforce 6500, Radeon 9500 or better DirectX compliant video card with Pixel shader 2.0 or above and a supported chipset
Sztem nem itt a gond.

Kicsúsztam mod-ból.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#2587) Möhe


Möhe
addikt

Hali.

Most kaptam meg a játékot,és a grafikai beállítások után mentem is vele pár versenyt.De sokszor megakad a kép 1-2 másodpercre.Közben viszont nem szaggat,nem lassul be,csak hirtelen megáll,mintha lefagyna.GF 8800GTS,FW181.22-es driverrel megy.Más nVidiás tulajnál is van hasonló észrevétel?

(#2588) VIBO


VIBO
őstag

patch

ezt probáltátok már?
segit?

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#2589) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Magyar language file-okat pls valaki átdobná nekem ??? :U

TDI POWER

(#2590) Möhe válasza Süni 1985 F (#2589) üzenetére


Möhe
addikt

ment emil

(#2591) VIBO válasza VIBO (#2588) üzenetére


VIBO
őstag

a peccstől nekem elég yol megy a game
szinte mexünt a lagg
:C

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#2592) Süni 1985 F válasza Möhe (#2590) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Köszönöm szépen! :R

TDI POWER

(#2593) hahajdu válasza VIBO (#2591) üzenetére


hahajdu
aktív tag

nekem is jobb lett! nagyon ritkák már a beszaggatások

hunpad.com

(#2594) hahajdu válasza hahajdu (#2593) üzenetére


hahajdu
aktív tag

attól függetlenül szarból nem lehet várat építeni

hunpad.com

(#2595) MS74hu


MS74hu
tag

Hy.érdeklödnék hogy lehet-e kontrolerrel játszani a gamét?(rumblepad2,x360) És hogy a multis részéért érdemes-e beszerezni? köszi :R

Lenovo Y700

(#2598) MS74hu válasza ,,no name" (#2597) üzenetére


MS74hu
tag

Probáld ki az online részét is az is jo móka.Könnyü a játék mert tiszta arcade :DDD Csak azé irtam mert behalik a topik. :C :R

Lenovo Y700

(#2600) MS74hu válasza ,,no name" (#2599) üzenetére


MS74hu
tag

Ugyanez.csak már régen voltam fent.van még egy pár game amit nyuzok. :U

Lenovo Y700

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.