Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4051) plus44 válasza Mika1227 (#4050) üzenetére


plus44
veterán

Szerintem baromság, mint minden más. Az íze, a pipázás érzete közelében sincs a dohányos változathoz, a krém kétszer olyan könnyen megég, kb egy doboz is elmegy mire kitalálod milyen legyen a kence-szén arány. Ez öngyulladóssal felejtős, konkrétan semmi íze vele, vortexbe és phunnelbe jó, sima kerámiásoknak tehát felejtős. Amennyiben megég (mert megfog) sikálhatod a kerámiát (nekem konkréten elpattant, annyira vakartam a trutymót, elég drága pipázás lett a vége. Kb. ez olyan, mint a cukormentes kóla. Próbálkoznak mindennel, de a cukros az igazi.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4052) #72042496


#72042496
törölt tag

Sziasztok!

Esélyes, hogy rendelek egy pipát a Mya oldaláról. Ha valakinek szintén kell innen valami és tud pár hetet várni, akkor bátran írjon.

Pesten lakom a belvárosban, oda érkezik a csomag is ha tényleg rendelek. Ezt pár nap múlva döntöm el ha a support válaszol néhány kérdésemre, többek között arra, hogy nagyjából mennyi a szállítási költség. :)

[ Szerkesztve ]

(#4053) Mika1227 válasza plus44 (#4051) üzenetére


Mika1227
őstag

Köszi a részletes beszámolót! A kavicsot próbáltam de nem jött be, nekem a dohány adja az igazi pipázást. Akkor ez a paszta is olyan kategória mint a kavics.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4054) Mika1227


Mika1227
őstag

Nem tudom hányan próbáltátok már a Nakhla Earl Gray dohányát de aki nem próbálta még és szereti az erős különleges ízeket az mindenképp próbálja ki! Eszméletlenül finom, olyan mint a tea íze!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4055) plus44 válasza Mika1227 (#4054) üzenetére


plus44
veterán

Én a barackját próbáltam, aminek egy az egyben Nestea íze volt... katasztrófa. Azonban az Al Fakher kiwi-menta kombinációját nagyon tudom ajánlani. Bő két óráig kitartott, az utolsó fél órában kezdte veszíteni az ízét csak.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4056) Mika1227 válasza plus44 (#4055) üzenetére


Mika1227
őstag

Ízlések és pofonok.
Az AF kiwi tervbe van csak ne lenne olyan drága!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4057) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

Srácok az Ázsia Centerben vettem dohánytartót (Vortex kinézetűt), ami eltört és így kiderült, hogy gipszből volt... 2.500 Ft-ba került... Átvertek, vagy ezek mind gipszből készülnek már? Jobb a kerámia? Kezdő vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#4058) plus44 válasza sellerbuyer (#4057) üzenetére


plus44
veterán

Átcsesztek, ezek kerámiák (már a jobbak) Egyébként ha jobban szétnézel (legközelebb mostmár), akkor ilyen árkategóriában 2500-4500 olyan kerámiákat kapsz, amire ha vigyázol kitart igen sok ideig. PL. Sahlar medium/mini phunnel, jobb vortexek. Javaslom, hogy keress rá kifejezetten márka és bolt szerint, ott biztosan találsz és nem lesz kamu.

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4059) Mika1227 válasza sellerbuyer (#4057) üzenetére


Mika1227
őstag

Ezt a két boltot ajánlom! Megbízható mind a kettő, tapasztalatból mondom. [link] [link]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4060) plus44 válasza Mika1227 (#4059) üzenetére


plus44
veterán

Csatlakozom, itt biztosan nem kamut árulnak! :K

Korábban keresett itt valaki pipát, esetleg ha még áll, nekem van egy kétszer használt aladdin pipám, bontatlan tartozékokkal bőven áron alul, ha érdekel valakit. :R

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4061) Mika1227 válasza plus44 (#4060) üzenetére


Mika1227
őstag

Az Aladin pipát csak ajánlani tudom, 2 évig használtam nagy megelégedéssel!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4062) szuszinho


szuszinho
őstag

Sziasztok!

A nem túl távoli jövőben szeretnék beruházni egy pipára. Segítséget szeretnék kérni, hogy mire kell odafigyeljek. Nem dohányzom, ha ez számít egyáltalán.

Köszi!

(#4063) Mika1227 válasza szuszinho (#4062) üzenetére


Mika1227
őstag

Ezen az oldalon mindent megtalálsz a vízipipával kapcsolatban!
Videók!

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4064) szuszinho


szuszinho
őstag

Valamennyire sikerült magam felhomályosítani. Ezek közül fogok választani:

MYA QT
Aladin Evolution Nomad modell 72cm
Aladin Evolution Zebra L modell 70cm
Nargilem Eco 450

Melyiket javasoljátok?

Kiegészítőknek majd Phunnel dohánytartó, Nammor cső. Ezek használhatóak a fenti modellekkel?

(#4065) Mika1227 válasza szuszinho (#4064) üzenetére


Mika1227
őstag

A Nargilemet javasolnám, a kiegészítők jók amiket írtál!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4066) szuszinho válasza Mika1227 (#4065) üzenetére


szuszinho
őstag

Köszi! Már csak kellene találjak egy üzletet, ahol kapni is. :)

(#4067) Mika1227 válasza szuszinho (#4066) üzenetére


Mika1227
őstag

Tessék.
Szintén.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4068) szuszinho válasza Mika1227 (#4067) üzenetére


szuszinho
őstag

Köszi, néztem mind a két helyen, de amit kinéztem, nem kapható jelenleg.

(#4069) plus44 válasza szuszinho (#4068) üzenetére


plus44
veterán

Ha van rá keret akkor az Eco 620, nammor cső(csövek), medium (modder) phunnel kombónál nem kell jobb. Nem is nagyon van.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4070) szuszinho válasza plus44 (#4069) üzenetére


szuszinho
őstag

Na igen, az igazi ez lenne. Megrágom még a dolgot, viszont a kiegészítők akkor később lesznek beszerezve...
Köszi!

(#4071) Mika1227 válasza szuszinho (#4070) üzenetére


Mika1227
őstag

Sikerült dönteni, mit vettél?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4072) szuszinho válasza Mika1227 (#4071) üzenetére


szuszinho
őstag

Csúszik a vásárlás sajnos. Valószínű jövő hónapban fog sikerülni.

(#4073) plus44


plus44
veterán

Volt szerencsém kipróbálni egy Mya QT pipát, Sahlar medium Phunellel és Nammor szívócsővel. Azt kell mondjam, amennyire féltem a kis mérettől, annyira meggyőző volt élőben a cucc. Abszolút nem melegszik, persze langyosnak langyos, de simán fogható még kézzel. Anyag na az van benne. Iszonyat nehéz és masszív a pipa, illesztési hézagok, nyikorgó alkatrészek sehol. Vettem hozzá egy plusz szívócsonkot, ketten pipázva szintén rendben volt minden. 10 percenként nem ár kicsit fújni, hogy a bent rekedt füsttől ne legyen fojtó, de ezt egy bármilyen másik, nagyobb pipánál is meg kellene tenni (plusz nem szabad sok vizet belerakni, mert még jobban reked a füst). Összességében ennyi észrevételem lett elsőre, súlya ellenére, könnyű hordozni, az életben nem borítod fel. Egy másik széntálca kell rá, mert a gyári semmire nem jó, de ettől függetlenül 10/10.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4074) somasz


somasz
addikt

Öregecske, összerohadt Nargilem NP 300 pipámat lecserélném, mit ajánlanátok, ami kb. ekkorára összecsomagolható?
Minőségi darabot keresek, mosható szívócsövem még jól szuperál, kerámiám is szép nagy szilikon van, ezek nem szempontok. Ne legyen borulós, az a halálom.

Létezik okos többcsöves pipa? Ne kelljen befogni az épp nem szívott csöveket, nincs olyan, amin van egy szelep?

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#4075) Mika1227 válasza somasz (#4074) üzenetére


Mika1227
őstag

Pl.: MYA pipák!

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4076) Blaise


Blaise
veterán

Sziasztok!

Egy Nargilem Eco 620 indulásra mennyire jó választás?

(#4077) Mika1227 válasza Blaise (#4076) üzenetére


Mika1227
őstag

Jó választás, mennyi a keret?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4078) Blaise válasza Mika1227 (#4077) üzenetére


Blaise
veterán

20e alatt jó lett volna megúszni :)

(#4079) Mika1227 válasza Blaise (#4078) üzenetére


Mika1227
őstag

Esetleg ajánlom még az Aladin pipákat, kezdésnek teljesen jó! Itt van sokféle!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4080) Blaise válasza Mika1227 (#4079) üzenetére


Blaise
veterán

Köszi, pár ezer forinton nem akarok szórakozni, megér annyi pluszt a Nargilem pipa amit linkeltem?

(#4081) Mika1227 válasza Blaise (#4080) üzenetére


Mika1227
őstag

Megéri jó pipa!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4082) Ryder1


Ryder1
senior tag

Sziasztok!

Van pár megmaradt dohányízesítőm. Ha valakit érdekel, pm. ;)

(#4083) plus44


plus44
veterán

Off: Brutalis pakk elado. Nargilem Eco 620 2x hasznalt, 3 csovel (ebbol az egyik egy moshato Nammor) 2 keramia (vortes es phunnel) full hibatlan minden tartozekaval elado)

On: vigyetek mert undoritoan jo arban van 😃

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4084) Mika1227 válasza plus44 (#4083) üzenetére


Mika1227
őstag

Hol van ez a pipa, link?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4085) plus44 válasza Mika1227 (#4084) üzenetére


plus44
veterán

Nincs felrakva sehova, nem is feltetlen akarom igazabol felesleges. Ha szeretned tudok kepeket kuldeni, de minden uj (kiveve a phunnel ugye azt hasznaltam mar parszor) a pipa uvege egyebkent torquise blue. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4086) Mika1227 válasza plus44 (#4085) üzenetére


Mika1227
őstag

Nem kösz, csak általános érdeklődés.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4087) plus44 válasza Mika1227 (#4086) üzenetére


plus44
veterán

Jah jolvan. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4088) Bicskás


Bicskás
tag

Szép napot topiklakók !
Segítséget szeretnék kérni, nem tudjátok véletlenül, hogy kapható e valahol Kaposváron Rózsa ízű Serbetli ?
A válaszokat előre is köszönöm.
Üdvözlettel: Oreyus

(#4089) szuszinho válasza plus44 (#4083) üzenetére


szuszinho
őstag

Megvannak még?

(#4090) tibibi


tibibi
őstag

Mazaya 250g dohányok bontatlan eladó érdeklődni privátban

(#4091) plus44 válasza szuszinho (#4089) üzenetére


plus44
veterán

Mar targytalan ne haragudj!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4092) szuszinho válasza plus44 (#4091) üzenetére


szuszinho
őstag

Már beszereztem a saját felszerelésem. Most is épp füstölök :)

[ Szerkesztve ]

(#4093) szuszinho


szuszinho
őstag

Szilikon dohánytartóval van valakinek tapasztalta?

(#4094) plus44 válasza szuszinho (#4093) üzenetére


plus44
veterán

Azt hiszem volt rola a topikban szo. En annyira nem elveztem a dolgot. Bar azt mondjak nem melegszik fel annyira mint a keramia, megis baromi meleg volt, alig lehetett levenni, az elso jo par tomes furcsa egett gumis izu volt, ha rossz menosegut veszel, mint pl en is, ugy raeg a pipadra, hogy aztan kaparhatod le rola. Osszessegeben egy jol karbantartott keramia sokkal sokkal jobb.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4095) Mika1227


Mika1227
őstag

Eladó lehet egy Khalil Mamoon Quadmetal pipa. Érdeklődni pü-ben!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4096) Mika1227 válasza Mika1227 (#4095) üzenetére


Mika1227
őstag

Most már nem lehet eladó hanem eladó! Van még Sahlar Phunnel keráma, Vortex kerámia, egy szilikon szívócső fém véggel ez csak párszor volt használva új állapotú! Egy Quadmetal óriás hőtartó! Érdeklődni pü-ben!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4097) Mika1227


Mika1227
őstag

Eladó!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4098) Noanme


Noanme
csendes tag

Valakinek nincs egy eladó nargilem pipája?

(#4099) somasz


somasz
addikt

Budapesten melyik dohányboltban van megfelelő kínálat dohányból?
Múltkor mintha a Fehérvári úti bezárt volna.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#4100) Crestol


Crestol
tag

Sziasztok!

TFV8 Baby-hez milyen fejet vegyek? X4 vagy T8 esetleg Q2-t? Egy eVic VTwo Minivel (75W)-al hajtanám. Mit ajánlatok!

Válaszotokat előre is köszönöm! :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.