Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49630) bence2


bence2
csendes tag

Ez szépen és jól hangzik, hogy hiper-szuper gyors internet meg hurrá gyorsan netezhetünk, DE!!!! és most jön a DE! Hogy a viharba van az, hogy mobiltelefonra hang előfizetés mellé 500MB 1000FT?!, 1GB 1300 3GB 2290?!!!
Azt az 500Megát hány másodpercig is tart lenetezni az új hiper-szuper csillivilli LTE-vel? A 3 GB-t is max 5 perc ha valamit letöltenék mndjuk ha a laptopomra a vonaton megosztom a netet.

Értem én, hogy mobilnet, drága stb... De akkor hogyan tudja a sima stickes netet társkártya net&roll S-ben 8GB-t 3440-ért adni? sima telefonos előfizetés mellé ugyanennyiért 3GB-t ad. :(((

Hamár ennyi extra frekvenciát nyertek meg ennyire nagy királyok, akkor az adatmennyiségn is emelhetnének. Ha 30GB stickes netet képesek 7590-ért biztosítani (aranytárskártya net&roll L), akkor hogyan van az az 500Mb 1000FT? Előbbi alapján az 500 Mb netnek 7590/30GB = 253FT ez 1 GB. Akkor az 500 Megabájt netnek 126 FT-nak kellene lennie. És nyilván még ezen is van zsíros hasznuk, hiszen azt a 30gb-s csomagot sem jótékonysági alapon forgalmazzák.

Szóval én a nagy dícséretben, hogy milyen jó fej a T, hogy dupla olyan gyorsan lehet lenetezni azt a miniatűr adatmennyiséget, nem osztoznék:-(

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.