Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7801) Sárpac válasza Ottoka (#7799) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Dehogy most kelek fel az ágyból viszont az f8b bétát tuti kipróbálom, mert azt nagyon jónak mondja mindenki.

Kajálok aztán tuningra fel plusz találtam egy jó kis progit wcg_boinc a neve állítólag legalább olyan jól tesztel mint az ibt vagy a prime (valós időben mindíg más más kódot futtat az ibt prime ugyanazokat).:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#7802) qfm válasza knbs (#7800) üzenetére


qfm
senior tag

Ha annyiért bevállalnád a 965-öt, akkor vedd meg sniper-ét, az legalább itthonra garis még egy idieig, és biztos hogy nem használta agyon ;]

(#7803) sniper elite


sniper elite
senior tag

Közben egy kicsit rávertem a tegnapi eredményemre :DDD 4.5GHz fölött jártam :B [link]

(#7804) CsíkosMókus válasza Sárpac (#7801) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

A boinc a legkisebb instabilitásra is eldobja a csomagot amit számol..
Ha innen töltöd le, a PH csapathoz is csatlakozhatsz ha akarsz. :)

(#7805) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Össze lett rakva a konfigom, szóval csatlakoztam a Intel Core i7-es táborhoz! :R
Üdv:
Adrián

(#7806) Sárpac válasza -XadAnuX+ (#7805) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Remek! :C
Akkor ideje azt a ----- lecserélni az adataidnál!:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#7807) Thrawn válasza CsíkosMókus (#7804) üzenetére


Thrawn
félisten

Inkább a legfrissebb végleges változatot javaslom, amibe nem nyúlt bele a WCG.
Csomagot csak regisztráció után lehet kapni, viszont nem tesztprogramnak találták ki, ettől függetlenül annak is használható.

szerk: Bele sem merek gondolni hány ponttal dobná meg a csapatot, ha minden PH-s i7 proci csak egy hetet számolna :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#7808) -XadAnuX+ válasza Sárpac (#7806) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Több okból sem fogom a konfigomat az adatlapomra írni. ;]
Még bele kell ásnom magam a tuning rejtelmeibe rendesen. :K
Alaplap:EVGA X58 SLI Classified, Cpu: 975 Extreme stb...

(#7809) Zsubi válasza -XadAnuX+ (#7808) üzenetére


Zsubi
őstag

:Y :C :R

(#7810) CsíkosMókus válasza Thrawn (#7807) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

Én ezt használom 3 gépen, a ph-s csapatnak gyűjtök..
Jobb lenne a boinc oldaláról szedettel nyomni?
Majd ha meglesz az i7-em, rágyúrunk ;]

(#7811) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Ram: [link]

Tuningot jövőhét vasárnap kezdem.
Utána remélem valamit ki fogok tudni hozni a rendszeremből.

(#7812) slett27 válasza CsíkosMókus (#7804) üzenetére


slett27
addikt

Melyik projektet kell választani ?

[ Szerkesztve ]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#7813) CsíkosMókus válasza slett27 (#7812) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

küldtem privát

(#7814) sniper elite válasza -XadAnuX+ (#7808) üzenetére


sniper elite
senior tag

Grat a rendszeredhez, 975ben nem fogsz csalódni, én se csalódtam eddig benne, könnyen kezelhető szuper proci! Szinte csak a ramtól fog függeni hogy mennyit tudsz kihozni a rendszerből! Hűtésed milyen van?

(#7815) knbs válasza qfm (#7802) üzenetére


knbs
senior tag

Epp ez az nekem a holland gari a lenyeg, mivel ott elek 4 eve. Szoval sniper procija nekem nem jo :(

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#7816) Cyberpunk válasza -XadAnuX+ (#7808) üzenetére


Cyberpunk
félisten

EVGA :Y akkor neked is van amcsi ismerősöd ;] Én egy 3xSLI-vel is megelégednék, de azt is szinte lehetetlen idehaza beszerezni :W Ezért lesz inkább DFI-m :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7817) nakos válasza sniper elite (#7814) üzenetére


nakos
senior tag

A 975-nél már csak egy jó áron megvett 965 jobb, ha ráadásul lehet is huzni reendesen!
Nagy UP a 975-ös tulajoknak!!!!

(#7818) CsíkosMókus válasza nakos (#7817) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

Szvsz egy 4ghz környékén üzemeltetett 920-nál egyik se jobb. ;]

(#7819) Sárpac válasza CsíkosMókus (#7818) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Csak rekordok megdöntésére jó szvsz semmi másra a 975.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#7820) knbs válasza sniper elite (#7814) üzenetére


knbs
senior tag

"Szinte csak a ramtól fog függeni hogy mennyit tudsz kihozni a rendszerből! "

Ugy olvastam az i7-nel nincs szukseg 1600-asnal gyorsab ramokra, most akkor a tuningnal megis csak kellenek a 2000-s ramok?

[ Szerkesztve ]

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#7821) AirBooms válasza Sárpac (#7819) üzenetére


AirBooms
addikt

Azért valljuk be, mindannyian bevállalnánk egy 965-öt, vagy 975-öt... ;) :K

(#7822) -XadAnuX+ válasza nakos (#7817) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

:K :R

(#7823) Zájec


Zájec
veterán

nem semmi , látom azért vannak emberek aki megveszik a legdrágább lapot és a többi legdrágább cuccot, csak azért hogy elmondhassák , nekik van a legdrágább..
DE ! kihasználni nemtudják, mert nem értenek hozzá.... :(((

ez kb. olyan mitha vennék egy Forma-1 -s autot , mert az a leggyorsabb, de vezetni nemtudom mert nemértek hozzá, de lagalább elmondhatom hogy van... :B

(#7824) Cyberpunk válasza nakos (#7817) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ott van sniper-nél a 965 azt elég jó áron adja vigyétek:) Bár én nekem nincs az az isten hogy 160k-ért vegyek egy darab szilíciumot, csóró vagyok ez van ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7825) Szuperboci válasza zuchy (#7771) üzenetére


Szuperboci
senior tag

ez tényleg elgondolkodtató hogy van e szükség 3.6 ghz feletti teljesitményre,ha csak játszik az ember.

Music!!!

(#7826) Sárpac válasza Zájec (#7823) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ez igaz, de ebben nem ez a lényeg láttam nem egy full stabil 4500MHzen üzemelő 920ast és bizony 975 se megy ennél tovább max +1-200mhz validot a 920hoz képest, de többet nem.:)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#7827) Lauda


Lauda
félisten

Erdekes kerdes ez. Itt ez a 2000-es Gt is, nagyon faxa, de magas bclk eseten igen sok qpi fesz kene, en meg annyit nem adok neki. Talaltam egy nagyon jo procit, biztos nem kuldom szet vele, inkabb eladom a memokat es marad az 1600-os, mar vissza is tettem oket. :)

(#7828) qfm válasza Lauda (#7827) üzenetére


qfm
senior tag

Nálad mennyi volt az a nagyon sok qpi amit már nem adtál meg neki?

(#7830) knbs

Arról hogy ki mennyi qpi feszt mer neki adni, megoszlanak a vélemények. Egy jó lapban, jó procival azonos qpi-n nagyobb mem sebesség érhető el. Így van aki kihasználja az 1800-2000es ramokat is. Ha másnem tesztekre, de többen voltak már akik válaltak 1,4-1,45 körüli qpi-t állandóra, és még megy a gépük.

[ Szerkesztve ]

(#7829) CsíkosMókus válasza Zájec (#7823) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

mindig annak van ferrarija, akinek csak arra kell, hogy dicsekedhessen vele :)

(#7830) knbs válasza Lauda (#7827) üzenetére


knbs
senior tag

Pont ezt kerdeztem en is ,hogy mindenhol azt olvasom hogy az 1600-nal gyorsabb ramokat nem celszeru hasznalni, epp most rendelnem meg a dolgot igy valaki felvilagosithatna, hogy egyesek miert vesznek 2000-s ramokat 120+ k-ert mikozben a markas 1600-s ramok celszerubbek.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#7831) Lauda válasza qfm (#7828) üzenetére


Lauda
félisten

En 1.45-nel tobbet nem adtam neki.

Prime: most fut a 21x200, tegnap 1 ora utan veletlen bezartam az ablakot. :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7832) AirBooms válasza knbs (#7830) üzenetére


AirBooms
addikt

Ez a kérdés engem is érdekelne! :K

(#7833) bim válasza Sárpac (#7826) üzenetére


bim
veterán

Hogy állsz F8b ügyben? ki van bővítve a biosban a Dram résznél hogy nemcsak auto és manual között tudsz választani hanem van egy újabb opció is aminél csak az első ramot kell belőni és azt alkalmazza a többire is. Lehet ez segít az induláson. Időm nincs nagyon tesztelni mert lépek le itthonról és csak fél2 körül érek haza. Ha gondolod dobd fel és nézd meg te is.
Mondjuk ezzel a témával inkább át kellene húznunk a giga x58 topikba... :B

(#7834) Zájec válasza Sárpac (#7826) üzenetére


Zájec
veterán

EZ is igaz , teljesitményben nincs is értékelhetö különbség a 975 vs 920 esetében, hanem inkább szabad szorzó állitás ami értékelhetö elöny a 975-nél , de ez sem nélkülözhetetlen , inkább kényelemességi szempont, .. de ha nem akar az ember 200BCLK fölé menni és akar valami komolyabb órajelet , akkor oda már kevés lehet a x21 szorzó a 920-s esetében,....

"láttam nem egy full stabil 4500MHzen üzemelő 920ast "
ahhoz már valami 215 BCLK körüli beállitás kell ami SZVSZ már hétköznapi beállitással nehezen érhetö el.. ott már kellhet a pcie-freki és ioh emelés is... meg még ki tudja mi.. nem is a Vcore lenne a fö probélma az ilyen beállitásnál , hanem a többi...

(#7835) Lauda


Lauda
félisten

(#7836) #97544192 válasza Zájec (#7823) üzenetére


#97544192
törölt tag

A gyomromból rántottad ki a szavakat az orromon keresztül. :R

(#7837) keIdor válasza AirBooms (#7821) üzenetére


keIdor
titán

Engem valahogy akkor sem hatna meg...:) Ferrari, Lamborghini kipróbálása hatna meg ennyire szerintem. ;] Extreme prociból úgy se hoznék ki többet, mint egy 920-ból, mivel nem extreme tuningolok, onnantól kezdve semmit sem érnék vele.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7838) Laraxior


Laraxior
titán

i7 mennyi idő alatt darál ki egy DVD-t? Gondolok itt a becsomagolt rar-fájlokra. :B :R
elég durva a WinRAR benchmark :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7839) #97544192 válasza keIdor (#7837) üzenetére


#97544192
törölt tag

Engem sem hatna meg, 920 bőven elég, és ár/érték arány még mindig fontosabb, mint hogy kiadjak 4x annyit egy alig jobb cuccért... Szorzózár miatt jobb esetleg, amúgy nem... És szvsz nagyobbat is buksz vele, ha pl. egy rosszabb példát fogsz ki. Mert ilyen is lehet...
Inkább szomorkodok azért, mert több feszt kér a 920-am, mint hogy azon agyaljak, hogy bazz, kiadtam 2xx pénzt ezért a 975-ért, és nem teljesít jobban egy 920-nál... :DDD

AirBooms: Én is, hogy eladjam, és vegyek egy kitesztelt 920-at.

[ Szerkesztve ]

(#7840) AirBooms válasza keIdor (#7837) üzenetére


AirBooms
addikt

Hát ha elém raknák mindkettőt egy asztalra és szabadon választhatnék, valszeg 10-ből 9,5-ször a 975-ért nyúlnék! :DD

A Ferraris hasonlat meg azért nem jó, mert ott nem egyforma autókat hasonlítasz össze más motorral. A Ferrari piszok kényelmetlen tud lenni mindennapos használat közben. Kényelmetlen a beszállás, szorít az ülés, nem biztos, hogy a szűk utcába be tudsz vele fordulni tolatás nélkül, a pesti utakon meg állandóan odavernéd az alját.
Munkámból adódóan nagyon sok - a legjobbakat is ideértve - autót próbálhattam ki, magánhasználatra egy Merci A200 CDI-t vennék, vagy egy háromajtós BMW 120d-t. Az igényeimnek ezek felel meg legjobban. El sem gondolkoznék a Ferrarin...

[ Szerkesztve ]

(#7841) keIdor válasza AirBooms (#7840) üzenetére


keIdor
titán

Én is, de rögtön adnám is el mind, bontatlanul, mivel úgy többet érnek. :P Fölöslegesnek tartom, aláírásban szépen mutat, arra is veszik azok, akik 4GHz-en járatják, semmi másért... engem viszont az nem érdekel, az ára annál inkább... ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7842) CsíkosMókus válasza AirBooms (#7840) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

Ilyen gyakran elő szokott fordulni valóban.

(#7843) Lauda válasza Laraxior (#7838) üzenetére


Lauda
félisten

Nem a proci a gyenge pont, hanem a hdd. :)

(#7844) AirBooms válasza keIdor (#7841) üzenetére


AirBooms
addikt

Rendben, ezzel is egyet értek. :K

(#7845) Zájec válasza Lauda (#7835) üzenetére


Zájec
veterán

alakulsz szépen .. megy ez :)

épp ezt akartam mondani hogy nálam ment a 4000mhz uncore 1.45v qpi/vtt fesszel, szóval nálad is mennie kellen .. nemcsak 1.6v qpi/vtt-vel...

de látom szépen ügyesen kisakkoztad, ahogy azt kell egy ilyenfajta felhasználói körben , mint minálunk ... ;)

beüzemelted az új szerzeményeket is ( WS pro,Dominator ramok és HAF932 )
Gratulálok :C mindig klassz féling ha valami új cuccot szerez be az ember

látom a ház nem fért be az eddigi helyre.. kicsit nagy.. :) de a hatásfoka elég meggyözö.. most akkor mi lesz ? melyikböl vágsz le ? az asztalból vagy az új házból ? :))

[ Szerkesztve ]

(#7846) knbs válasza knbs (#7830) üzenetére


knbs
senior tag

Erre mondana valaki valamit?

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#7847) #97544192


#97544192
törölt tag

"asus rampage 2 extrem,coba 1000 watt,3 way sli 9800 gtx,10 gb OCZ 1066,"

Ez milyen konfig? :F :W

(#7848) Laraxior válasza #97544192 (#7847) üzenetére


Laraxior
titán

extrém :DD ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7849) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Van valakinek MSI X58M lapja? Ahogy nézem, csak kicsivel drágább, mint az UD3R, viszon jóval olcsóbb, mint az UD4.
Mi a különbség a három között?

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#7850) Zájec válasza #97544192 (#7836) üzenetére


Zájec
veterán

de most tényleg... nem is attól kapok hülyét hogy megveszi valaki, hanem attól hogy utána még odairja hogy a tunigot majd megtanulja... vettem egy Ferrarit , de jogsim nincsen még és vezetni sem tudok.. :DDD
más az ha már valaki valamennyire szakértö a dologban, tájékozott, hozzá tud nyulni a beállitásokhoz és tudja mit mikor csinál...
tehát valamilyen szinten ha profi az ember és akkor vesz magának ilyen profi lapot ,akkor azt mondom üsse kavics , professzorúr... egyszer élünk, ez egy hobby :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.