Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Monitor hiba topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#496) r4dix


r4dix
csendes tag

Sziasztok!

A problémám a következő, az évek során már többször előjött, mintha akkor meg tudtam volna oldani, de már nem emlékszem pontosan.. most viszont nem tudok dűlőre jutni vele, és hihetetlenül ideges vagyok már miatta :((

Az a lényeg, hogy itthon van a jobb gépem, de egy kis szar 14''-os monitorral használtam. Hazahoztuk a kolis gépemet, amihez viszont egy 19''-osom van. Nosza, gyorsan ki is cseréltem, hogy élvezhessem a nagyobb felbontást. Oké, feltelepítem ''SVGA 1600x1200-asként'', és mit látok? A szokásos dolgot: 75 Hz-nél nagyobb frissítési frekit nem tudok kiválasztani egyetlen felbontásban sem!! Leszedtem az Nvidia drivert, feltettem a legfrissebb 91.31-est, ugyanaz! Utána szenvedtem még valamit, megint leszedtem, megint felraktam, ekkor észrevettem, hogy a driver telepítésekor felismeri az XP, hogy ''Alapértelmezett monitor''. Na, ekkor még a reboot előtt átállítottam 1600-ra, és ekkor jó volt. Aztán ma reggel kapcsolom be, és fura a desktop, mintha nem 85 lenne. Hát nem is, megint visszaállt 75-re :(( :(( :O

Most már a tegnapi módszerrel sem működik, és már sehogy sem tudok 85-öt beállítani, vagy kisebb felbontásban nagyobbat! A monitorom Fujitsu-Siemens C900, még régen kerestem hozzá drivert, de nem találtam (másik vga-val amúgy is ment). Légyszi segítsetek! :R

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Monitor hiba topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.