Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Monitor hiba topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2028) mzx


mzx
senior tag

üdv,

lcd / tft monitort tervezek vásárolni településemen, ehhez kérnék tájékozódásképp segitséget tőletek:

Egymásnak ellentmondó szakemberek véleménye miatt nem tudok dönteni egyelőre, miszerint 15 colosnál nagyobb lcd -t (vagy tft -t )

az egyik szakember szerint
nem bír el a konfigom (szeritne idővel kárt okoz a gépben/monitorban+torzitani fog a kép, de még csak közvetve hallottam tőle a meglátását, majd én is beszélek vele ) ,

a másikuk szerint viszont elbír ilyet, rövid-/hosszutávú/ bármiylen gond NÉLKUL .

Konfigom :

P3, 500 MHz proci,
8MB ATI RAGE videokaresz.

KÉRDÉSEIM :
Mi a meglátásotok? 1024 X 768 -as felbontás miatt is szeretnék lcd -t, mert a jelenlegi crt -re csak 800X600 -ast javasoltak.
És lehet pusztán annyi info -bol tudni, hogy 18 colos lcd: hány herz -re állitsam XP -mben a monitort?

TEHÁT:
-----------

Amelyik szakember eladná a 17 / 18 col -os VADI ÚJ lcd -t (jó áron !) ,
ő épphogy NEM javasolja, hogy megvegyem tőle, mert nem akarja hogy később károm legyen belőle,

más szakember szerint viszont nem lehet ebből gond.

Aki szerint oké a dolog, őt személyesen ismserem és tudom ,hogy szakértő,

a másik -aki nem ajánlja, hogy azt vegyem meg tőle, és inkább várjak, mig lesz másfajta - meg csak állitolag szakértő, de ő tud eladó 18 colos lcd -t.

Bocs, h ilyen korulményes lett a hsz- em, d etutira körül akartam járni, hogy egyértelmu legyenek a (látszólagos) ellentmondások.

Mzx

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Monitor hiba topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.