Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5951) Kidus válasza zack (#5950) üzenetére


Kidus
őstag

Erre csak egy dolgot tudok irni.
Tanulj meg olvasni es ertelmezni!

Es akkor most kezdheted az eddigi postjaimmal.
Hihetetlen milyen fogalmatlan emberek vannak....

ui.: Csak egy megjegyzes. Altatas utan az allatra figyelni kell. Ha te ezt elmulasztottad, es az allat elpusztult, az eleg nehezen az orvos hibaja, aki ott se volt. Foleg a macskak eleg konnyen meghalnak....
De mint mondtam, sotet alagutba....
Es utoljara irom le, te hoztad fel milyen tanfolyamot vegeztel, gondolvan alatamasztod vele magad. Nekem ne hanytorgasd fel hogy megjegyeztem, azota irtam is, hogy utalom mikor szoba jon. De ugye ez nyilvan az olvasni es ertelmezni tudas hianyabol adodik megint.

Nem szandekozom veled tovabb tarsalogni.
Nehezen birom a frocsogest. Kifejezetten undorito.

Assuming Control

(#5952) Lauda válasza pohár (#5949) üzenetére


Lauda
félisten

Tyu de helyes! :B :DD

(#5954) Kidus válasza zack (#5953) üzenetére


Kidus
őstag

A flamet es szemelyeskedest toroltem.
Egy figyelmeztetes egyelore. Van egy pont, ami alatt mar a forum nem birja el.
Sajnalom, hogy nem megy normalisan.

En sem irok ezzel kapcsolatban ide, mar minden elhangzott, a tovabbiak csak flamekeltesre lennenek jok.

Ha mondandod van, privatban leirhatod, bar mint mondtam, nem latom ertelmet a vitanak.

Assuming Control

(#5956) Kidus válasza zack (#5955) üzenetére


Kidus
őstag

Utoljara szolok, hogy fejezd be.
Nem ide valo.

Assuming Control

(#5957) J.R.Ewing válasza Kidus (#5956) üzenetére


J.R.Ewing
tag

ez a 'jujénmoderátorvagyok' stílus nekem sem tetszik. olyan gestapos fílingje van...

elég szánalmas, ha valaki csak így tudja intézni a vitáit. ha már fórumozóként keveredsz vitába egy másik fórumozóval, akkor az a minimum, hogy mint moderátor nem piszkálsz bele a dologba.

de lehet, hogy csak nekem vannak ilyen hülye elveim...

zack csak elmondta a véleményét. azt csak szabad, nem? ha ezt akarjátok csinálni, háthajrá, de azt nélkülem.

azért jó topik volt :p

(#5958) zoltanz válasza J.R.Ewing (#5957) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Szerintem elég civilizáltan beszélt, és rendesen érvelt a meggyőződése mellett, kicsit túlzás amit írsz. Az, hogy ő az oldalhoz tartozik egy dolog, ha más lett volna a modi akkor is ez szabály... Amúgy én sem értek vele egyett teljesen, persze amit ő mond abból baj nem lehet. :) Az itteni viszonyok egyébként jók, máshol simán bann olnak ilyesmikért.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#5959) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Kedvenc házi macskánk, Csipi újabb kalandjai:

Csipi alszik.

Egy videót is készítettem róla, amint éppen a kedvenc egerével szórakozik.

A videót megnézhetitek itt.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5960) Louro


Louro
őstag

Szeretem a cicákat, de én nem merném bevállalni. Inkább nyuszi. Az leglaább nem megy fel a polcokra. Félek a cica lelökné a szobraim.

De jó látni a boldog cicákat, a cicatulajokat :)

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#5961) tiv83us válasza J.R.Ewing (#5957) üzenetére


tiv83us
veterán

Jujenmoderatornak mikor mar szemelyeskednek, meg beszolnak, hogy kopje szembe magat, nemhogy torolnem a hozzaszolast, ha nem ki is vagnam az illetot egy jo idore...
Nem lattad mi volt a torolt hsz-ben, ugyhogy szerintem ne folly bele...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#5962) zack válasza tiv83us (#5961) üzenetére


zack
nagyúr

Ilyet nem írtam hogy köpje szembe magát. A fogalmazáson meg mint tudjuk sok minden múlik. De ha már azt részletezed hogy én mit írtam, azt is részletezd, hogy mire írtam. :U
Gondolom nem véletlenül akarta megbeszélni a dolgot pü-ben, hogy biztos félreértettem valamit. Nem hinném hogy erről lenne szó. Hagynom kellett volna a szurkálódást, és a kötekedő mondatokat elengedni a fülem mellett, és nem felvenni, de a vita hevében ezt nehéz kontrollálni. Még 1x sajnálom, ígérem nem írok többet ide. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5963) tiv83us válasza zack (#5962) üzenetére


tiv83us
veterán

Valoban, az "Ezek után köpj fel jó magasra, és gyorsan állj is alá." sokkal cifrabb, sot kifejezetten menobb kifejezes, bocs hogy az elozo hozzaszolasomban nem pontosan ideztem.
De tenyleg hagyjuk, mert mar en is kezdem unni az offot, meg szerintem a tobbiek is.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#5964) Lauda válasza Vistaboy (#5959) üzenetére


Lauda
félisten

Nem zsibbad el a "keze"? :D

[ Szerkesztve ]

(#5965) Louro


Louro
őstag

Kötelező

Hát nagyon ennivaló a kis cicus

Mess with the best / Die like the rest

(#5966) Lauda válasza Louro (#5965) üzenetére


Lauda
félisten

(#5967) Mawyx


Mawyx
senior tag

Van új Simon macskás rész [link] :D :DDD
Nem tudom a legyes volt-e már [link]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5968) Louro válasza Lauda (#5966) üzenetére


Louro
őstag

Sorry :B

Mess with the best / Die like the rest

(#5969) Vistaboy válasza Lauda (#5964) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem tudom, néha olyan pózokban alszik, hogy már magába a látványba belesajdulnak a végtagjaim. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5970) Kidus


Kidus
őstag

Par perce buzgo dorombolasra lettem figyelmes.

Kismacska mint a gep, gyurta a pluss jegesmedvet, es szopta a fulet :D

Assuming Control

(#5971) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Egy újabb videó Csipikéről, ezúttal a labdájával szórakozott el annyira, hogy gondoltam, ezt is érdemes megörökíteni.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5972) zoltanz válasza cherilady (#5878) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A kezemből megeszi a káposztástésztát csemegeubival is (csak egy falatott kapott) :) :P

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#5973) Tulipanti válasza Mawyx (#5967) üzenetére


Tulipanti
tag

Nagyon jók ezek a videók! :DDD Mintha Pehelyt látnám. Ő is imád elterülni az asztali lámpa alatt és a légyfogást is hasonlóan csinálja. :DDD

Rosszikám ma lebukott. Megint rajtakaptam.hogy a tetőn mászkál. Azt hinné az ember, hogy 15 évesen már nem mászkál el, de tévedtem. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5974) cherilady válasza Tulipanti (#5973) üzenetére


cherilady
tag

Én itt nem tom megnéznia videóket :O
Gerzsim folyamatosan kitúr az ágyból! Én meg mivel ő az én helyemet foglalja el én meg a párom helyét szal a párom van kitúrva :DDD
De azé a macsekot arrébb rakom és úgy alszunk 3an az ágyban :DDD
De szinte úgy is marad arrébb húzom és meg se mozdul alszik tovább :DDD
Elkényeztetett hülye dög :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#5975) Tulipanti válasza cherilady (#5974) üzenetére


Tulipanti
tag

Pedig nagyon jó kis videók. :K
Hát nagyon el lett kényeztetve. :DDD De nálunk is ez van, a macska szent és sérthetetlen, ha útban van inkább kerülgetjük, hagy aludjon nyugodtan stb. :DDD

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5976) cherilady válasza Tulipanti (#5975) üzenetére


cherilady
tag

Megnéztem otthon a videókat! Hát haláli!!
Simon macskája fantasztikus. Az a rajzfilm haláli :DDD
Párommal néztük meg hát szakadtünk a nevetéstől :DDD
Azaz állat aki azt kitalálta :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#5977) puttputt válasza Tulipanti (#5973) üzenetére


puttputt
őstag

A légyfogás az abszolút ugyanígy ment "nálunk" is.
Ezek a videók egyébként fantasztikusak! :K

Szent és sérthetetlen
Lehet, hogy genetikusan... :D Egyiptomban ugye szent állat (volt), valószínűleg, úgyhogy érdemes úgy kezelni őket. Nem hülyék az egyiptomiak, elővigyázatosak. ;] :DDD

"Gárfilt"

1. kép:
John: Garfield! Ugye nem másztál fel a karácsonyfára?

2. kép:
Garfield: Igen is, meg nem is.

Ismerős. Az én fáimat rendszerint szintén megrágcsálta "valaki". :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5978) Mawyx válasza puttputt (#5977) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én fényképezőgéppel gubbasztottam a fa mellett, de csak birizgálta a díszeket és nem birtam lefényképezni. Azt vártam, hogy ráugrik és lesz móka meg kacagás :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5979) Tulipanti válasza puttputt (#5977) üzenetére


Tulipanti
tag

Hát ez jó! :DDD Nekünk is mindig piszkálják a fát. Az alsó ágakra törékenyet nem is rakunk mert leszedik. Egy hét után a fa alja csupasz. :DDD Ja és egy csengőt mindig oda lentre szoktam rakni, azt nagyon szeretik piszkálni. :DDD

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5980) Kolondrum

Lujzus kapott csingilingit, újabban így hívom! Felkeltettem pár jól beállított fotó kedvéért. :DD Jön le a lépcsŐn és csilingel, ez mekkora! :))
Tulipantim, érdemes a képek adatait megnézni. ;) 80cm-en belül makróval megy, azon túl normál üzemmódban. Tehát amiket látsz képeket makrósak vakuval.
[link]
[link]

(#5981) Tulipanti válasza Kolondrum (#5980) üzenetére


Tulipanti
tag

Nagyon cuki. :DDD A második képen olyan mintha egy büszke kis nőci lenne. :DD
Nagyon jó képek! Lujza minden pici szőrszála látszik. Csak tudná mivel csináltad! ;)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5982) puttputt válasza Kolondrum (#5980) üzenetére


puttputt
őstag

Ilyennel én is próbálkoztam valamikor a "Fekete Hercegnél"...
Fél perc alatt leszedte, akárhogy tettem a nyakába. :DDD
Pedig szép, piros masnit is kapott. ;]

Ha meg már ilyen jól "összegyűltetek" (SymbianOS+Tulipanti), akkor az alábbit nektek ajánlom:

Gárfíld

1. Liz, nem tudok mit venni neked... Tanácsot kell, hogy kérjek tőled.

2. Oh, John. Igazán nem kell vele fáradnod.

3. John: Nagyon nem fair ez tőle...
Garfield: A szerelem olyan vicces és látványos sport.

Amúgy meg, "RIP" cherilady: [link] :(

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5983) Kolondrum válasza puttputt (#5982) üzenetére

Szeretjük recccecammot.....! :W

Lujz nem veszi le napok óta rajta van, elvan vele nem érdekli.

[ Szerkesztve ]

(#5984) Tulipanti válasza puttputt (#5982) üzenetére


Tulipanti
tag

Hát ez a Garfield tényleg aktuális. :DDD Köszi! :)

Nem is tudtam, hogy Cherilady-t törölték. :(

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5985) Kidus válasza Kolondrum (#5983) üzenetére


Kidus
őstag

Direkt rakatta ki magat.
Tolem mar egy nappal elotte megkerdezte, toroltetheti-e magat.
Miutan mondtam, hogy nem, biztos ugy dontott ez a jo megoldas.... vagy tudomisen.
Mindegy....
Csak gondoltam mielott meg szo eri a telapot, vagyis miutan, azert megjegyzem.

Assuming Control

(#5986) Mawyx válasza Kidus (#5985) üzenetére


Mawyx
senior tag

Így már érthető mi volt ez az ámokfutás.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5987) Kolondrum válasza Kidus (#5985) üzenetére

Érdekes. Vajon mi vezethetett idáig? Költői kérdés. :(

(#5988) zoltanz válasza Kidus (#5985) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Úgylátszik nála életmód volt a PH meg a net. Töröltetni magát ezt hülyeséget. :D Minek? Nem gyün oszt jóvan.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#5989) Mawyx válasza zoltanz (#5988) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nekem se tetszik, hogy valahová be lehet lépni, de kifelé nem, bennragad az ember örökre. Befele nem is hogy lehet, hanem kötelező regisztrálni, kifele meg lehetőség sincs rá, semmi, csapda. Ha vminek nem akarok tagja lenni, akkor nem annyi hogy nem megyek, hanem ki akarok lépni, főleg hogy befele is lépni kellett.

Kintmaradt a chilis chips, remélem nem evett bele ez a kis dög, nemsoká megyek haza, megnézem ma mennyi kárt csinált a lakásban :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5990) zoltanz válasza Mawyx (#5989) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Az enyém a gombát is elcsente, eszméletlen milyen bélpoklos, pedig jól vann tartva, van egy kis pocija is. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#5991) Tulipanti


Tulipanti
tag

A macskák testbeszéde! :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5992) zoltanz válasza Tulipanti (#5991) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Kösz én azt hittem ha oldalra mozgatja a farkát ideges.
Olyat is hallottam ha sokat pislog és szinte csukott szemmel néz akkor jó kedve van.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#5993) Tulipanti válasza zoltanz (#5992) üzenetére


Tulipanti
tag

Én is azt hittem hogy azért csinálják mert idegesek. De úgy néz ki nem. :)
Ezt még nem hallottam. De van amikor a szájuk felfelé kanyarodik, olyankor olyan aranyosak, mintha mosolyognának. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5994) Mawyx válasza zoltanz (#5990) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ma nem bontotta le a lakást :) és a chipsbe se zabált bele.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5995) Mawyx válasza Mawyx (#5994) üzenetére


Mawyx
senior tag

...most bepótolja, totál megzakkant :DDD rohangászik, tép mindent, tépi a plédet, a függönyt, olyan a háta, mint egy dinoszaurusz, be van pörögve :DDD ahogy rohan és eléugrok, dob egy szaltót a levegőben úgy fordul meg és rohan ellenkező irányba :DD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5996) puttputt válasza Mawyx (#5995) üzenetére


puttputt
őstag

Oldalazva nem szokott pattogni mint egy bakkecske? :DDD
Az enyémnek az volt a kedvenc "műsorszáma". :U
(Igaz, időnként nem tudott megállni, így nekirohant fejjel valaminek. :N )

Kitalálni a másik gondolatát:

1. kép: Remek ez az internetes vásárlás! Csak kattintasz és...
3. kép: John: Épp most vettem 3200 rönkfát...
Garfield: Honnan tudtad, mire van szükségem?

:)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5997) puttputt


puttputt
őstag

Hoztam nektek négy képet... :) :

Vele út közben találkoztam, szerintetek miért "zárhatták ketrecbe"? ;]

Ő pedig az igazi, vérbeli macskagyilkos. Macskának álcázza magát. :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5998) Tulipanti válasza puttputt (#5997) üzenetére


Tulipanti
tag

Szegényke. :DDD Biztos túl sokat rosszalkodott. :)
Hát ez a kutya tényleg egy vérebnek tűnik. Bébi szerintem még nagyobb nála. :))

A nap képe Pehelykéről. Olyan kis szép volt ahogy pont rásütött a nap. [link] :B

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5999) puttputt válasza Tulipanti (#5998) üzenetére


puttputt
őstag

De jó sora van valakinek. :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6000) Tulipanti válasza puttputt (#5999) üzenetére


Tulipanti
tag

Hát igen. :K

Bébikét most kaptam rajta, hogy a frissen tört diót szaglászgatja. Képes még abba is beleenni. :DDD

De jó, 6000.hsz! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.