Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6701) Diego! válasza jocojoe (#6699) üzenetére


Diego!
senior tag

Nagyon gyönyörűek :K

[ Szerkesztve ]

(#6702) Tulipanti válasza Mawyx (#6698) üzenetére


Tulipanti
tag

Hát ez jó! Furfangos macsek. :)) Tudják, hogy mikor kell lelépni.

Nekem is ma mondták el, hogy Piki 1 napig nem volt otthon. Keresték, kiabáltak neki de semmi. De aztán rohant haza. Valószínű, hogy egy pincébe vagy padlásra bezárhatták valahol, mert ami fehér a macsekon az full szürke lett. És a szakadó esőben szárazon jött haza. Azóta nem megy sehova. Remélem tanult az esetből.
Lehet majd fürdetni a macskuszt...de nagyon ügyesen hagyja szerencsére. :)

jocojoe: Nagyon szép cicák. Főleg az első. :)

[ Szerkesztve ]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#6703) pohár válasza jocojoe (#6699) üzenetére


pohár
félisten

egyemmeg deééééédes :C

super fast kitteh attack <<<-- mindenkinek ajánlom :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6704) Tulipanti válasza pohár (#6703) üzenetére


Tulipanti
tag

Hát ez nagyon jó! :C :DDD

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#6705) jocojoe válasza pohár (#6703) üzenetére


jocojoe
csendes tag

:D , kegyetlen gyors egy ninja matka...

Nálunk ma este nagy muri volt. Eset az eső, erkélyajtó nyitva, a mutatott kölykök a apja meg ki-kirohangált az erkélyre, jól bevizezte a mancsát, majd a lakásban megindult, mint a kergemacska, parkettán és a járólapon meg nyomta a kanyarokban a drifftelést. Szarrá röhögtem magam, mikor elmérte a sebességet és nekisodródott ennek-annak. Vadállatja már inkább kamion a 7 kilójával, mint sportautó. :DD

Róla, azaz Gömbiról lenne szó, épp bandzsít...

Jocojoe

(#6706) Mawyx válasza jocojoe (#6705) üzenetére


Mawyx
senior tag

hát ez cukor nagyon :))

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#6707) pohár válasza jocojoe (#6705) üzenetére


pohár
félisten

te, nem láttak véletlen NFS-ezni a macsekok? :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6708) jocojoe válasza pohár (#6707) üzenetére


jocojoe
csendes tag

Dehogynem!

Most épp számgép fotelemben heverészik, mert egy pillanatra felálltam vmiért és ez elég volt hogy elfoglalja. Úgyhogy most hokedlin ülve gépelek...így jártam... :D

Jocojoe

(#6709) Lauda válasza jocojoe (#6683) üzenetére


Lauda
félisten

Baromi helyesek! :C :K

Utolagos engedelmeddel linkelnem a hirdetesedbol a ket hsz-ed, ahol meg kepek es video talalhato roluk, biztos erdekli a cicatulajokat: [link] [link] :D

(#6710) Diego! válasza jocojoe (#6708) üzenetére


Diego!
senior tag

Milyen aljas :D

(#6709): Mi már nagyon sokszor megnéztük őket, nagyon szépek :K
Ha véletlenül Őt vagy Őt visszahozzák, szólj :D :)

(#6711) jocojoe válasza Lauda (#6709) üzenetére


jocojoe
csendes tag

Ok, köszönöm!

Diego!: rendben!

Jocojoe

(#6712) Mawyx


Mawyx
senior tag

ez az új kedvenc helye :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#6713) Tulipanti válasza Mawyx (#6712) üzenetére


Tulipanti
tag

Nagyon jó dolga van a macskusznak. :)
Pikinek is van saját párnája de nem használja. Pedig nagyon puha. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#6714) Mawyx válasza Tulipanti (#6713) üzenetére


Mawyx
senior tag

A sajátját ez se használja, de az enyémet igen :D :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#6715) Inv1sus válasza Mawyx (#6714) üzenetére


Inv1sus
addikt

Valamiért az állatok jobban szeretnek ott feküdni, ahol a gazdájuk szaga van. Pl a kutyánk folyamatosan ráfeküdt a kinti papucsainkra.

Úgyhogy szerintem cseréld ki a párnát az övére, amit adni akarsz neki és használd azt egy darabig :D

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#6716) Tulipanti válasza Mawyx (#6714) üzenetére


Tulipanti
tag

Hát nem igaza van? :DDD

Múlthéten family elment Pikinek nyakörvet venni. Vettek is, de a kis butus beledugta az állát és attól tartottunk, hogy baj lesz, így megkapta Pehelyke. Hát nem éppen egy átlagos dolog, talán jobb is, hogy Pehely megkapta. :)) Erről van szó: [link]
És a mai Piki képek:
Játék közben
Alszik a Manó :DD

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#6717) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok.

Van valamelyikőtöknek ötlete vagy tanácsa azzal kapcsolatban, hogy miképpen szoktassuk hozzá Csipit az új lakáshoz? Ugyanis egy-két napon belül végzünk a költözéssel, és most már ő is velünk jön az új helyre.

Valakinek volt már hasonló helyzet?

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6718) Mawyx válasza Vistaboy (#6717) üzenetére


Mawyx
senior tag

Az új helyen be kell zárni 3 napra olyan helyre, ahonnan nem bir kijönni, enyémek mindig a kazánházba kerültek. Volt nyafi, de aztán lenyugodtak és utána amikor kiengedtük már nem mentek el, vagyis mindig hazajöttek, azok udvari cicák voltak. Alig akartam otthagyni és bemenni aludni este, úgy nyávogott, reggel siettem hozzá, mondom mi lehet szegénnyel, de addigra már belakta a kazán tetejét, bevackolta magát és nem nyervogott, semmi baja nem volt :D
Mostani macs is eleinte egyáltalán nem volt kiengedve, aztán kivittük fél- fél órára minden nap, körbeszimatolta a kertet, felment a fára, de lejönni már nem mert :D hjajj, régi szép idők :D , azóta meg fél napot kint van, felet bent alszik :)

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#6719) jocojoe válasza Vistaboy (#6717) üzenetére


jocojoe
csendes tag

Helló!

Szerintem csak hagyni kell, hogy ő maga fedezze fel az kuckót, úgyis körbe fog szaglászni mindent és pár napig el fog bújni a számára biztonságos helyre. Segít, ha az alomtálcáját, párnáját, kaparófáját is akkor megkapja, érezni fogja rajta saját szagát. Esetleg meg lehet neki mutatni ezeket, hogy tudja, lássa mi hol van.

Szüleim már költöztek panelból házba. Sajnos a házban még volt pár meló, így szerszámgépeket kellett használni, attól meg a frász kerülgette őket.

+ ha emeletes, erkélyes a lakás érdemes rácsot, fémhálót rakni a párkányra, erkélykorlátra, nehogy kiessen a macsek.

Jocojoe

(#6720) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Oké, köszi a tanácsokat, úgy teszünk. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6721) Inv1sus válasza Mawyx (#6718) üzenetére


Inv1sus
addikt

Én is inkább ezt tanácsolom. Nekünk is ez vált be mind költözésnél és mind kismacska pakolásnál.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#6722) jocojoe


jocojoe
csendes tag

Sziasztok!

Hát betértünk a Fressnapf-ba, épp macsekbútor, kaparófa akció volt. Haza is tértünk párral. Dögje birtokba is vette őket...

Jocojoe

(#6723) PhoenixK válasza jocojoe (#6722) üzenetére


PhoenixK
őstag

Igen, a lustaságot és a luxus kényelmet a macskákról mintázták!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#6724) dunc válasza jocojoe (#6722) üzenetére


dunc
nagyúr

Melyik típus,mibe fájt? A képen látható macsek a maine coon nőstény ?

(#6725) jocojoe válasza dunc (#6724) üzenetére


jocojoe
csendes tag

Helló!

Karlie márkájúak. Nem, ő félperzsa kandúr.

1250 Ft, bújózsák, zörgős 45*45 cm (már bánom, éjjel zavaró tud lenni, ahogy matat benne a macsek)

2150 Ft:

3248 Ft:

Ez meg 5498 Ft volt:

De legközelebb már hatalmas mászófát, falat kapnak, saját készítésben. Fát, egyenesebb vastagabb ágat, törzset erdőben is lehet találni, falap nem téma, szövetet biztos van, ami strapabíró, kenderkötél lesz a drágább tétel, abból kell jópár méter.

Üdv,

[ Szerkesztve ]

Jocojoe

(#6726) dunc


dunc
nagyúr

Nagyon jók :C te aztán tudod kényeztetni őket !!!! :R Nem voltak drágák,láttam már 40 ezerért is a fresh.ba.

[ Szerkesztve ]

(#6727) MaciG


MaciG
addikt

Az mitől lehet, hogy a cica mostanában nem nagyon akar enni? Olyan soványka szegény. :F Volt neki egy testvére ,de az kb. 2 hete eltűnt valahova és most egyedül van. Lehet ez a baj?

BANZAII

(#6728) jocojoe válasza dunc (#6726) üzenetére


jocojoe
csendes tag

Szerintem is jó üzlet volt. Ennyiért megérte, ráadásul minőségibb cucc, ahogy néztem. Strapabíró, masszív mindegyik. Még régebben kb. 6E Ft-ért vettünk a dögnek egy sokkal kisebbet, egy alacsony emeletes kaparófát. Na, a kaparórúd kartonból volt, havonta javítgatom, mert folyton eltörik, nem bírja a le-fel ugrálást, se a macsekok súlyát.

A nagyobb cucc biza 20e Ft volt, előtte akciósan 10E, majd 5E. Jó hogy akkor benéztünk... :))

Jocojoe

(#6729) jocojoe válasza MaciG (#6727) üzenetére


jocojoe
csendes tag

Én azért megnézetném állatdokival a macsekot. Ha nem eszik, az baj. Ha nem is iszik, az még nagyobb.

Jocojoe

(#6730) PhoenixK válasza MaciG (#6727) üzenetére


PhoenixK
őstag

Doki nézzen rá, biztos, ami biztos.
Egyébként a macsekok nagyon érzékenyek a változásokra, lehet, hogy csak a tesó hiánya viseli meg...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#6731) Mawyx válasza jocojoe (#6725) üzenetére


Mawyx
senior tag

Hát ezek állati jók :)) :K
Én is készítettem neki magam is mászókát, mert a gyáriakra alig fér rá, pedig egy normál kis házimacska. Annyira nem szereti a cuccait használni, tényleg inkább az a jobb, ami gazdi szagú, ami gazdié.
Papírdoboz, mosogatószivacs, gazdi izzadt alvópólója többet ér neki, mint egy bolti cicacucc, fene se érti.
Van egy tappancsos fekhelye is, az nekem borzasztóan tetszik. Pici korában abban hoztam Pestre, kapásból abbaraktam bele, de azóta se ment bele egy percre se, soha, nem szereti. Nem tudom hogy lehetne rávenni, hogy belefeküdjön?
Tart még az akció? Olyan bújókuckó kellene, de zörgés nélkül :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#6732) Mawyx


Mawyx
senior tag

Én cicám se akar inni :( ugye vizet eddig se ivott, de mostanában a tejet se hajlandó meginni, mindig belesavanyodik a tálkájába egy nap alatt, csak borogatom kifele :( tiszta tálkába kap mindig frisset, nem értem miért nem szeret inni. Már arra is gondltam nem rakok ki neki ennivalót, csak tejet, ha éhes, akkor nekiesik és megissza, aztán meg kap kaját is.
Bár a szomszéd bácsi jóltartja a cicákat, lehet ott iszik annyit amennyi kell neki, meg befal egy kis párizsit, nálam meg eszi a száraztápot.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#6733) jocojoe válasza Mawyx (#6731) üzenetére


jocojoe
csendes tag

Azt a nagyobb, 5E Ft-s cuccból láttam még1et. Abban van kaparófa, kuckó, 2 emelet, logó játék. Elég stabil, 57*60 cm az alapja, 105 cm magas. :K

Nálunk a macsekok imádják a frissen mosott cuccokat. Felmosáskor egyből jönnek és rumliznak a vizes padlón, parkettán. Múltkor takarítógéppel kipucoltuk a macsekbútorokat, ágyat, fotelt, nagyon tetszett nekik, egyből henteregtek rajtuk. Hm, lehet, hogy van rajta valami idegen szag, bár macskáknál semmit se lehet tudni, hogy mi miért tetszik nekik vagy mi nem.

Üdv,

Jocojoe

(#6734) MaciG


MaciG
addikt

Köszi a válaszokat, de úgy néz ki fény derült közben a problémára. Válogatós lett a macska... :((( A konzervet, meg a száraz kaját alig eszi, ma reggel adtam ki neki csirkemájat (főzésből kimaradt egy kevés), és azt meg egyből betermelte...

BANZAII

(#6735) Mawyx válasza jocojoe (#6733) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ki szoktam engedni éjjelre, szeret bogarászni éjjel, de most ahogy eszement vihar volt és hatalmasat durrant villámlásnál megijedtem és a főnököm hazaengedett melóból, hogy beengedjem macsot, féltem megijed és kiszalad a világból. Lényeg: betermelt mindent, tápot, tejet, mindent :)
Viszont ma megint csak a táp fogyott el, úgy tűnik szimplán csak nem kell neki ennyi folyadék.

A vizes padlót enyém is imádja, akkorákat esik :DD :DDD Olvastam óvatosan kell fertőtleníteni a holmijukat, mert nem szeretik a Domestos szagát. Hát az enyém hempereg a domesztoszos padlón, tépi a felmosórongyot... :o :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#6736) jocojoe válasza Mawyx (#6735) üzenetére


jocojoe
csendes tag

No, akkor csak ilyenje van. Iszik a macsek, ha szomjas. Nálunk isznak azért, a nőstény macsek (párom Hercegnőnek hívja) az teljesen kész van. Régebben volt egy műanyag itatótál. Azt folyton húzkodta, kilöttyintette belőle a vizet. Kapott egy gumis aljú, fém tálkát. Abból eleinte nem ivott, de később elkezdett. De mivel nem tudta húzkodni, így csak a nagy szőrös mancsát áztatta bele és azt nyalta le. Most meg elkezdett mosdózni. Felugrik a mosókagylóba és kéri a friss folyó vizet. :D

Felmosás ja, az nagy muri. :) De az porszívó az félelmetes. Nem szeretik. :DDD

Jocojoe

(#6737) Mawyx válasza jocojoe (#6736) üzenetére


Mawyx
senior tag

Eddig többet ivott, most szinte semmit, most is ott van a tálájában, ez nem normális, nem adok neki többet, mint eddig, napok telnek el mire iszik egy picit :F
Tálkában pancsolás, csap alá fekvés nálunk is megvolt, de mára leszokott mindenről, a fügönyre se mászik jóideje, úgy tűnik öregszik. A lábam azért még nem ússza meg, ha kidugom a takaró alól, az oldalszalonnámat is szereti karmolászni a takaró alá benyúkálva, de ebben ki is merül az aktvitása, csak alszik édesen mosolyogva, olyan elégedett feje van + dorombol, dagaszt :D

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#6740) Kidus válasza emo9 (#6738) üzenetére


Kidus
őstag

Meg most fejezd ezt be.
A forum nem kifesto, es a temaknak nem veletlenul van cimuk.
Olyat irj, ami ide valo, es olyan stilusban, ami elfer.

Assuming Control

(#6741) Xirtam


Xirtam
veterán

Pesten, valakinek ajándékba kölyök macskája nincs véletlen? :B

(#6742) Tulipanti válasza Xirtam (#6741) üzenetére


Tulipanti
tag

Szerintem ők nagyon aranyosak! :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#6743) Xirtam válasza Tulipanti (#6742) üzenetére


Xirtam
veterán

Felhívom őket! :K

(#6744) Kidus válasza Xirtam (#6743) üzenetére


Kidus
őstag

Ezek mind, csak ezen az oldalon :)

Assuming Control

(#6745) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hétvégén átköltözünk az új lakásba, és tegnap már áthoztuk Csipikét is, hadd szokja az új helyet. Nem sok baj volt vele, körbeszaglászott mindent, a szekrény tetejétől a fiókok mélyéig, majd mivel a számítógépem mellett kapott helyet a legtöbb régi bútor, így ő is ezt a szobát választotta főhadiszállásul. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6746) Vistaboy válasza Tulipanti (#6742) üzenetére


Vistaboy
veterán

Na, aki képes ilyen falatnyi kis csöppségeket kidobni, azt én is kihajítanám valahol az Északi Sark közelében egy szál rövidnadrágban élelem és víz nélkül, és ha eljut a legközelebbi településig élve, akkor majd megtudja, mit jelent a kínzás fogalma. :(((

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6747) Mawyx válasza Vistaboy (#6745) üzenetére


Mawyx
senior tag

Így hogy lakásba került, szobacica, nem probléma a költözés :N

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#6748) Tulipanti válasza Vistaboy (#6746) üzenetére


Tulipanti
tag

Igen én is így gondolom. Szörnyű emberek vannak.... :(

Örülök, hogy a cica jól viseli a költözést!Nagyon aranyos róla az a dobozos kép! :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#6749) jocojoe


jocojoe
csendes tag

Sziasztok!

Hát mi is bevállaltunk egy költözést macsekokkal (Zafi, nőstény, Gömbi, kandúr) egyetemben. Nagyobb a lakás, bírják is a dögök a nagy teret. Volt egy kisebb ijedtség, ugyanis még nem volt időnk macskafejjel gondolkodni. Földszinti a lakás, erkély alatt egy üzlet napellenzős ponyvája van kihúzva éjjel-nappal. Namármost a dögök egy este az erkélyről kimásztak a ponyvára, onnét meg csak egy ugrás a szabadság. Mikor felkeltem reggel, elfogott a para, nem jöttek üdvözölni, ahogy szokták. Nosza felöltözés, keresés. Zafi szerencsére kevésbe volt kíváncsi, a lépcsőház ajtó előtt feküdt. Gömbi macerásabb volt, a szomszéd tömb bokros részén majrézott. Szóval szerencsére meglettek, macskaszökés elleni óvintézkedések azóta megtörténtek.

Másik történés, hogy befogadtunk egy 'talált' házimacsek kandúr kölyköt. Párom állatdokinál volt macsekoknak oltás miatt, erre ott meg egy szerencsétlen nő egy kölyköt tukmálja rá a váró gazdikra, meg hajtogatja hogy ő el fogja altatni. Persze a párom bevállalta, hisz biztos sanyarú sor várt volna rá. Elaltatást nem tudom hogy gondolta a némber, állatdokihoz jött, nem henteshez. Noormális az ilyen? :F
Szóval most itt van a töki, azaz Dini. Kb. 2 hetes volt mikor megmentettük, azóta jól megnőtt és a cumizás után elkezdett önállóan kajálni. A szobatisztasággal gondok vannak még, rohanunk vele az alomra, ha látjuk a kaka-pisi szándékot, de remélem majd rászokik az alomra. Íme Dini:

Egyébként Zafi, a nőstény macsek pár nap után elfogadta, elkezdte nyalogatni, tisztogatni és szoptatni. :)

Jocojoe

(#6750) Tulipanti


Tulipanti
tag

Ma Pikikeének nem volt jó napja. Vagy beugrott a kutyánkhoz, vagy csak simán beesett. Egyik pillanatban azt látom, hogy a kutyánk ül a kis plédjén, a másikban pedig a macskát kergeti körbe körbe. Gyorsan bementem, a kutyát megfogtam és kiabáltam tesómnak, hogy vigye ki a macsekot. Nem lett semmi baja szerencsére, nem is akarta bántani a kutyánk csak jól megkergette. Remélem, hogy tanult az esetből és nem táncol a tető szélén. :K

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.