Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5351) J.R.Ewing


J.R.Ewing
tag

mostanában fog elleni a macskám, már teljesen meghülyült, fészkelődik, csinálja fesztivált :) követ, mint egy pincsi kutya.

(#5352) cherilady válasza J.R.Ewing (#5351) üzenetére


cherilady
tag

Nekem végig a szülés alatt mellette kellett h legyek, pedig főznöm kellett volna :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#5353) Tulipanti válasza cherilady (#5348) üzenetére


Tulipanti
tag

Jaj én Rosszin szoktam látni, ahogy mosolyog. :) Rendesen fülig ér a szája és olyan kis boldognak látszik. :DD
Bébike meg mosógépen szokott aludni. Képes úgy is ott lenni, hogy bezárjuk a fürdőajtót. :DDD

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5354) J.R.Ewing válasza cherilady (#5352) üzenetére


J.R.Ewing
tag

ő i sjön utánam, és egyfolytában nyivákol. ilyet csak a tüzelés alatt csinált. kicsit vérzett is már, de csak pár csepp (remélem ez nem vmi bajnak a jele)

a fiú viszont egész nap meg akarja izélni. alig lehet leráncigálni róla, van hogy éppen a hátát k...éli :D a lány meg direkt megy oda hozzá, hiába szedjük le. a kis mazo. megd...ni nem hagyja magát, mert mindig elterül oldalra, vagy hanyat fekszik.

amúgy ha ülök a gép előtt, akkor a dobozában fekszik. viszont, ha elmozdulok a bekészített, kibélelt doboz mellől, ha kimegyek a szobából, már pattan is ki.
jah és alig evett ma, azt írják, hogy akkor max 24 óra és ellik.

meglátjuk

amúgy mennyire érezni, hogy a hasában van vmi? mert így látszik, hogy kerek(főleg 2 oldalra, alul nem is annyira látványosan lóg) ha megtapogatom, érzem, hogy van vmi a hasában, de olyan furcsa: ennyire kicsik lennének? vagy az csak a megduzadt emlé, és afölött vannak a kicsik a hasában?

jó lenne, reggelre lerendeződne a dolog, mert holnap jön egy leendő lakótárs megnézni a kiadó szobát, és nem lenne jó, ha éppen nyivákolás meg vajúdás fogadná :)

mik a tapasztalataid? nagyon hangos lesz? és a kicsik, ők nem nyivákolósak az elején?
amíg nem nyilik ki a szemük, hogy végzik a dolgukat? ilyeneket pl nem tudok. tegyem az almos ládát a közelükbe?

(#5355) J.R.Ewing válasza J.R.Ewing (#5354) üzenetére


J.R.Ewing
tag

megszületett az első :)

(#5356) cherilady válasza Tulipanti (#5353) üzenetére


cherilady
tag

Már csak az lenne poén ha elkezdenének rajtunk röhögni :DDD

Rozsdi 1x bele is mászott a mosógépbe, tetszett neki. Sötét volt és nyugi :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#5357) cherilady válasza J.R.Ewing (#5354) üzenetére


cherilady
tag

Még sose születtek kiscicáid?

Rozsdinál nem volt olyan h a kanok futottak volna utánan mikor terhes volt.
Neki nem lógott a hasa hanem tök kerek volt mintha lenyelt volna egy nagy labdát.
És szerintem biztos érzi h van valami a hasában. Ha odatettema kezem éreztem ahogy mozognak a kicsik.
Rozsdi nem volt hangos ő szépen türte a dolgot a kicsik emg nem túl hangosak. Meg a másik h egyből elkezdenek szopni szal nem nyivákolnak.
A wczést pedig az anyuk látja el. Eleve amíg nem kezdenek enni rendesen addig csak pisilnek. Akkor kezdenek rendesen wcni mikor már rendes kaját kapnak.

Na de látom megszülettek a kicsik. Milyenek és hány cica lett? :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#5358) puttputt


puttputt
őstag

Óvatos jelzések...

1. Vess erre egy pillantást, John.
2. Ez egy üres papír.
3. Akkor feltételezhetem; azt is látod, hogy üres a tálkám?

:)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5359) Mawyx válasza puttputt (#5358) üzenetére


Mawyx
senior tag

:D

Kár, hogy magamtól nem megy a fordítás :W Eleve békepapírnak fordítottam :(((

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5360) J.R.Ewing válasza cherilady (#5357) üzenetére


J.R.Ewing
tag

nem, még macskám se volt előtte, az anya sincs 1.5 éves- kutyánk volt, de aztán elköltözött a tesóm, vitte a kutyát, és vmi állat kellett, így lett 2 macska.

1 kiscica van eddig. nem tudom, hogy lesz-e több. ő is észrevehetetlenül, hangtalanul jött. csak azt láttam, hogy a cica beugrik a bekészített ládába. 20 perc múlva gondolom benézek mert nagyon csendben volt, és már ott volt a kicsi, letisztítva

várható még, hogy jön több így 10 órával az első után? alig vérezte össze a dobozba tett ronygokat, tehát a méhlepényt biztos nem szülte még meg. ha a hasát tapogatom, mintha lenne még bent, de lehet, hogy csak az emlői duzzadtak ekkorára?

enni még mindig nem akar.

(#5361) cherilady válasza J.R.Ewing (#5360) üzenetére


cherilady
tag

Lehet apránként születnek meg a kiscicák.
De ha 24 órán belül nem születik meg az összes akkor baj van!
A méhlepény jöna kiscicával együtt amit aztán az anyacica megeszik.
(ehh épp eszek és ilyeneket írok :DDD)
Amúgy anynira nem szokták összevéreznia dobozukat.
Enni majd csak akkor fog sztem ha megvan az összes cica. Megszopiztatja őket és majd utánna fog enni.

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#5362) J.R.Ewing válasza cherilady (#5361) üzenetére


J.R.Ewing
tag

azóta már evett a cica, tehát nem hiszem hogy még jönne. bár a hasában van vmi, de nem értek hozzá, lehet, hogy csak ennyire duzzadtak az emlők?

(#5363) cherilady válasza J.R.Ewing (#5362) üzenetére


cherilady
tag

Hát azért azt meglehet különböztetni ha az emlők a duzzadtak. Hány kiscica született?
Az azért elig ritka h csak 1 kölyköt eljenek...

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#5364) J.R.Ewing válasza cherilady (#5363) üzenetére


J.R.Ewing
tag

ha meg lehet, ha nem, én nem tudom :)

1 cica született hajnal 1kor.
azóta már szoptatta is, meg szaladgált is, és rengeteget evett. vér nem jön belőle, de még mindig nyafogós és igényli a törődést.
csak gyanúsan nagyon a legalsó/leghátső emlői, és ha óvatosan megtapogatom, akkor olyan, mintha lenne benn vmi, vagy a tejmirigy ekkora.

tapasztalatlan vagyok :p

remélem nem lesz komplikáció, mert hiába vinném állatorvoshoz, nem tudom kiperkálni perpill :p bízzunk a természetben.

amúgy nézegettem neten, és nem olyan ritka az 1 cicás alom.

(#5365) Def26


Def26
félisten

Srácok mit lehet azzal csinálni aki úgy sétáltatja a kutyáit, hogy nincsen pórázon. Az egyik egy valami harci kutya. A büdös qrva meg le sem szarja amikor mondom neki, hogy kéne ezt csinálni (pórázra kötni). A legjobban azért zavar mert a macskámat állandóan megkergeti és ha elkapja tuti széttépi.
Hol lehet az ilyen f@szt feljelenteni? Rendőrségen vagy polgármesteri hivatalban? Csinált már valaki ilyet? Van erre valami nyomtatvány, vagy csak írjam le a dolgot azt kész? :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5366) Tulipanti válasza J.R.Ewing (#5364) üzenetére


Tulipanti
tag

Gratulálok a kiscicához! Jó egészséget neki! :)

Def26: Véleményem szerint az ilyennel nem nagyon lehet mit kezdeni. Utána kéne nézni, hogy van e valami törvény vagy szabály arra, hogy a kutyákat közterületen, hogy lehet sétáltatni. Ha van erre szabály, akkor az alapján lehet, hogy el lehetne indulni állatvédőknél vagy valami ilyesmi szervezetnél.
De nem vagyok otthon a témában, úgyhogy ha hülyeséget írtam akkor sajnálom. :B

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5367) Bibby válasza Tulipanti (#5366) üzenetére


Bibby
addikt

Már hogyne lenne rá szabály, póráz mindenhol kötelező, nagytestű ebekre a szájkosár is.

Ελευθερια η θανατος

(#5368) Def26 válasza Tulipanti (#5366) üzenetére


Def26
félisten

Utánajárok rendesen és feljelentem. Addig "jelentgetem" amíg előbb utóbb elege lesz belőle. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5369) fekeandras válasza madstunt (#5344) üzenetére


fekeandras
őstag

Áhh ez hatalmas! :C ezt még nem ismertem csak az első 2-3 részt. :D

(#5370) J.R.Ewing


J.R.Ewing
tag

mennyire normális, hogy egy kijárós cica órákra eltűnik a lakásból, miközben a kicsi itt van?
előbb hallottam, hogy kint ölte vmelyik kóbormacska :(
pár hete vmelyik barom lakó kirakott kaját meg vizet, és ideszokott 1-2 kóbor dög, és terrorizálják a macskáimat...végén kóbormacska-vadászatra kell induljak, pedig szeretem az állatokat :p

(#5371) J.R.Ewing válasza J.R.Ewing (#5370) üzenetére


J.R.Ewing
tag

amúgy itt vannak képek

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#5372) Tulipanti válasza Bibby (#5367) üzenetére


Tulipanti
tag

Igen, én is ilyenre gondoltam. :K

Def26: Mindenképp megéri megpróbálni. Ha már azt el lehet érni, hogy pórázon sétáltassa akkor nyert ügyed van.

[ Szerkesztve ]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5373) puttputt


puttputt
őstag

Az önzőség bálványa:

1. Tegnap elvágtam az ujjam a kajás-konzervedtől.
2. Remélem, megbecsülsz amiatt, amin keresztül megyek miattad.
3. Remélem, nem cseppent rá a véred a kajámra...

:DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5374) cherilady válasza Def26 (#5365) üzenetére


cherilady
tag

Jelentsd fel azt a ribit! Sőt én baseball ütővel meg is fenyegetném :DDD

Amúgy 1x a volt tanárom a macskáját sétáltatta az utcán (lakásban volt a macska és így vitte ki az udvarra pórázon sétálni h ne szökjön meg :D)
És épp fordult be a sarkon és vele szembe jött egy néni a kiskutyájával. Persze a macska megijedt és jól pofánvágta a kutyát. Erre a nő felháborodott h na de uram a kutyáját nevelje meg. Erre a pasi ránéz a nőre, de hölgyem ez egy macska. A nő lenézett és totál meghűlve köpni nyelni nem tudott :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#5375) cherilady válasza J.R.Ewing (#5371) üzenetére


cherilady
tag

Nagyon édes kis cica :)
De ha van benne kismacska (vagyis ha úgy érzed) akkor az baj.
Nehogy az legyen h aztána hasában elpusztulnak és nem jön ki belőle mert akkor hullamérgezésben fog elpusztulnia cicád.
És akkor a kiscicának az etetése elégé nehézkes lesz...

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#5376) J.R.Ewing válasza cherilady (#5375) üzenetére


J.R.Ewing
tag

hát úgy néz ki csak 1 volt benne. nincs semmi baja a cicának.

a kicsi nagyon gyorsan nő :) még nincs 4 napos, de már 2x akkora, mint amekkorán kibújt. mindig a felső emlőkön ló, és így olyan mintha állna feltett mancsokkal :D

mikor kibújt, akkora volt, mint egy egér. ma már mint egy 'kispatkány' :))) (Csak vicc)
az apja sem bántja, pedig az mondták, amíg nem nyílik ki a szeme, prédának nézheti. bár ő nagyon szelíd, mint írtam, mint egy kutya kb.

van hangja is ám a kicsinek :) ha enni akar hallatja is. nem baj, erősödjön csak a tödeje.

de az milyen fura, hogy oldalt vannak a fülei. gondolom ezt majd kinövi, de nagyon komoly...

(#5377) Kolondrum

El kell mesélnem! :C Van ez a dögünk: [link]
Valamelyik nap a huzat becsapta a nappali ajtót és a macska úgy megijedt, hogy kiugrott a teraszról. Hát az nem egyszerű dolog! :D
De volt h megijedt fateromtól és felgyűrte a szőnyeget úgy szaladt! Kegyetlen bamba egy macska! :C

[ Szerkesztve ]

(#5378) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok

Hozzánk került egy main coon keverék kislány. Most három és fél hónapos, sima házicica szőre van, main coon csak a természete, a nyakbehúzás meg a füle és a hosszú farka. :-)

Eszméletlenül játékos és csak úgy bökdösi az ember kezét a simiért. De a mi idősebb, már megnyugodott cicánkat állandóan elgyepálja játékból és csak a morgását hallani.

Tudtok esetleg valakit, aki vágyna egy ilyen eleven cicára?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#5379) V.Stryker válasza V.Stryker (#5378) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Van kép is róla:

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#5380) Tulipanti válasza Kolondrum (#5377) üzenetére


Tulipanti
tag

Picit tényleg bamba, de ma nagyon aktívan dörgölőzött! :K :DDD

V.Stryker: Nagyon szép cica! :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5381) cherilady


cherilady
tag

Rozsdival valami történt. :(
Fáj neki a hátsó lába. Próbáltam megtapogatni de nem engedi nagyon fáj neki. Hál ég eszik. Mielőtt eljötteb befektettem a bőrfotelba mert ott szeret aludnia drága. Hál ég letelepedett és most alszik.
Anyu azt mondta lehet elkapta egy autó és azért sántít. De sztem ha auto kapta volna el akkor az nagyobb sebet hagy rajta, nemcsak a lába fájna.
Nem tudom mi lehet vele, de remélem h helyre jön. Ha hazamentem majd megnézem és ha nem javúlt irány a doki.

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#5382) Tulipanti válasza cherilady (#5381) üzenetére


Tulipanti
tag

Szegény! :(
Remélem semmi komoly baja nincsen és hamar rendbe jön!

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5383) cherilady válasza Tulipanti (#5382) üzenetére


cherilady
tag

Hál ég már jól van. Tegnap megnéztem a lábát. A belső és a külső combján sebek vannak. Lehet azmiatt sántított mert fájt neki, elég mély sebek.
Ma reggelre már rendesen járt szal úgy néz ki semmi baja.
Tegnap lefeküdtem kicsit és a drága odajött hozzám, lefeküdt a pofiját alábamra tette én megfogtam a mancsát és úgy pihentünk :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#5384) Tulipanti válasza cherilady (#5383) üzenetére


Tulipanti
tag

Nah akkor jó! Örülök, hogy jobban van! :DDD
Nagyon tudnak kedveskedni. :K Pehelyke is minden este velem alszik. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5385) puttputt


puttputt
őstag

Rozsdi egészségére, Bébikének ajánlva! :)

1. Tudod, én mint állatorvos úgy vélem, a macskáknak nem igazán való a kávé...
2. ...
3. Vicces vagy...

:D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5386) cherilady válasza puttputt (#5385) üzenetére


cherilady
tag

:DDD

Köszi!
Vicces vagy :DDD

Ma reggel már rosszalkodott. Bemászott a zoknik közé meg az ágyat kaparászta ott játszott :D

Gerzsi meg ébresztette a páromat reggel, beleharapott a lábába :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#5387) J.R.Ewing


J.R.Ewing
tag

tegnap kinyiltak a szemei a 'kispatkánynak' :)

látszik, hogy egyke, nagyon gyorsan nő. kinézett magának 2 csecset, állandóan azon csüng, ha ott van az anyja mellette. 9napos, de már 3x akkora, mint volt.

anyja viszont egyre többet hagyja egyedül, és császkál el. látszik, hogy a fiú macskámmal 'házasságban' élnek. vmikor ott hagyja a kicsit, hogy az apát kényeztesse. vmikor meg az ifjú apa megy oda a dobozhoz, hogy fiát és anyját nyalogassa.

viszont láttam 1-2 bolhát a dobozban, ilyen kiscicánál mit lehet tenni ellenük?

(#5388) Tulipanti válasza puttputt (#5385) üzenetére


Tulipanti
tag

Hát ez jó! :DDD Bébikének én is mondtam már, hogy pl. zöldségeket meg ilyeneket a macskák nem esznek, főleg nem süteményt de hát őt nem érdekli. :DDD

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5389) Def26


Def26
félisten

Szombaton kiengedtem a macsekot és este felé amikor hazajött elkezdett kihullani a szőre a nyakán, elöl.
Nem tudtuk hova tenni a dolgot, de úgy gondoltuk megvárjuk a holnapot és megnézzük mi lesz. Hát másnap reggelre egy nagyobb területen kijött a szőre (olyan 2x2cm) és olyan nedves váladékos volt. Kocsiba raktuk és elvittük az állat orvoshoz aki azt mondta, hogy valamitől allergiás lett. Macska kaja, vagy kint valami növény fene sem tudja de elég gyors reakciót váltott ki a macskából.
Kapott 3 injekciót, és 6db gyógyszert amit a kajájába kell keverni. Azt mondta a doki, ha estére nem szárad be sebe akkor gáz van azonnal hívjuk (vasárnap este!) és megpróbálja megmenteni!
Szerencsére "megszáradt" és megált a szőre hullása de nagyon megijedtünk. Ma már tiszta sebes heges lett ott a bőre, de a doki szerint ez jó jel. Megúszta :)

Érdekes azért, hogy egyes anyagok milyen dolgokat képesek művelni... :U
Volt már valakinek ilyen?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5390) Tulipanti válasza Def26 (#5389) üzenetére


Tulipanti
tag

Huuuhaaa ilyet sem hallottam még. Durva nagyon. De az a lényeg, hogy megúszta a cica. :K

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5391) Kolondrum válasza Def26 (#5389) üzenetére

Mióta megmérgezték az egyik cicánkat, azóta az orra fehér és a halvány piros között van, előtte rendes volt.

(#5392) Def26 válasza Kolondrum (#5391) üzenetére


Def26
félisten

Igen, és mit mond a doki mitől lett ilyen?

A mi macskánknak fekete a talpa és az orra is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5393) Boxiné válasza Def26 (#5389) üzenetére


Boxiné
tag

Hali!
Dagi, az egyik cicám is így járt tavasszal. Foltokban kihullott a szőre. Elvittük mi is azonnal a dokihoz, azt mondta, hogy bolhaallergia. Csodálkoztam, hiszen mi nem találtunk egy bolhát sem benne, de a doki igen. Kapott szurikat, és hála az égnek helyrejött tőle. Úgy látszik nem csak az embereknél egyre gyakoribb az allergia.

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#5394) Def26 válasza Boxiné (#5393) üzenetére


Def26
félisten

És a ti macskátok is kikaparta a sebet? Mit raktatok rá, hogy ni piszkálja? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5395) Kolondrum válasza Def26 (#5392) üzenetére

Nem látta doki, teljesen rendben van, mufurc mint szokott.

(#5396) cherilady


cherilady
tag

Az enyimek reggel úgy rohantak befele h eszméletlen :DDD
Mintha rakéta lett volna a seggükbe.
Bejöttek ettek és irány a fotel :DDD
Hülyék is lesznek ilyen időben kimenni ;)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#5397) Boxiné válasza Def26 (#5394) üzenetére


Boxiné
tag

Csak egy ideig nyalogatta a sebeit, nem vakarászta. Amikor megkapta a dokitól a szurikat, úgy tűnik már nem volt semmi irritáció, és nem piszkálta magát. Elég csúnya, nedvedző foltjai voltak, de már szépen helyrejött.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#5398) Def26 válasza Boxiné (#5397) üzenetére


Def26
félisten

Ahham.

Most már szépen gyógyul a mienk is. Nem piszkálja annyiszor, az a trükköm, hogy teletömöm kajával (Whiskas Kacsahúsos a kedvence) és átalussza a napot. Nincs arra ideje, hogy piszkálgassa magát. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5399) puttputt


puttputt
őstag

Naggyon naggyon jó! :DDD

(Cím, amit adtam: A romantikus lélek...)

1. Egy szerelmes üzenetet írok Liznek.
2. ...és még kell egy tucat tonhal is...
3. - Nem minden bevásárlólista, Garfield!
- Mondd, hogy csak viccelsz?

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5400) Tulipanti válasza puttputt (#5399) üzenetére


Tulipanti
tag

Hát ez nagyon jó! :DD
Erről az jut eszembe, amikor a Dr. Dolittle-ben a kutya szugerálja a gazdit: "hozzál nekem sonkát, füstölt csülköt és egy szál kolbászt!" :DDD

Bébike ma megint alkotott, a kipanírozott, még nyers gombát lelopta és úgy ahogy volt megette. :DDD De utána kisütve is megette. :DDD

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.