Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Ma voltam bakancsot venni (illetve csak akartam, mert semmi sem tetszik, vagy g*ci drága). Megtetszett egy HH 30e-ért az egyik playersroom-ban. Ilyen volt az összes. 3 párt is megnéztem. Azért az komoly, hogy ilyeneket akarnak elsózni ennyiért...

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1002) b.kov válasza Speeedfire (#1001) üzenetére


b.kov
senior tag

Office Shoes-ben CAT bakancsok? Én tavaly vettem 28-ért, imádom. :)

(#1003) Speeedfire válasza b.kov (#1002) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Voltam office-ban is, de ami tetszett az inkább 40e felett volt. :B

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1004) F34R válasza Speeedfire (#1001) üzenetére


F34R
nagyúr

Kb semeddig sem birna... Nekem ilyen tipusu cipok havonta hullnak szet.
Nalam meg mindig a varrott, ragasztott a nyero (igaz nem olyan trendi) amik strapabirobban voltak,

(#1005) macilaci78 válasza Speeedfire (#1001) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért érdekelne a szára is, mert az orra alapján a képen nem bakancs van.

F34R: nekem ez a szép bakancsom, ez pedig a tartós. A tartóson a bőr újszerű 5 évesen is, a talpát cseréltettem, illetve már megvételkor tuningoltattam egy meleg talpbetéttel (parafa hátfalas filc), egy kicsit sem hideg, nem csúszik. A Cat nem bír annyit, a szára is alacsonyabb, nadrágszáron felszökik a tél fagyos lehelete.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#1006) K1nG HuNp válasza F34R (#1004) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

17 évesen éppen a második éveiket húzzák a vans cipőim. Sokmindent láttak már és teljesen rendben van a minőségük, se egy szakadás, se szétválás, se semmi. + én még nem takarítottam meg őket egyszer sem, szerintem jobban néznek ki betörve/használtan/retkesen :DDD Pesti/debreceni gimikben elég gyakori, bár szerintem ez nem egy rossz dolog. :K

Nemtudom hány éves vagy, milyen az öltözködésed, de egy oldskool és egy sk8 mindenkihez befér szerintem. A telet is lazán bírja, legalábbis tegnap esőben cammogtam haza és különösebben nem fázott a lábam, igaz én mindig kosaras nike zoknit huzok.

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#1007) F34R válasza K1nG HuNp (#1006) üzenetére


F34R
nagyúr

28 vagyok, voltak DC, Vans, Osiris, Emerica cipom is, meg amikor vartak is oket. Amiota csak vulkanizal a 90%-a azota hamar hullannak (elotte is max 1-1,5 evet birt).
Bakancsal is ugyan igy vagyok, ami silany ragasztasu es nem massziv az szetmegy a labamon.
Mondjuk 46-s meretben nem egyszeru talalni semmi jot :DDD

(#1005) macilaci78

Van par olcsobb CAT sajnos amin csak "al" varras van, azok nem birnak annyit, nyilvan atmeneti cipobol tobb hullik, mert azokat tobbet viselem mint a bakancsot.

[ Szerkesztve ]

(#1008) macilaci78 válasza K1nG HuNp (#1006) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nemtudom hány éves vagy, milyen az öltözködésed, de egy oldskool és egy sk8 mindenkihez befér szerintem. - szerinted ;]
Kortól függetlenül 2 méter magas, 150 kg vagyok. Nem veszek fel tornacipőnek látszó lábbelit utcára. :U
Az átmeneti és nyári cipőket csináltatom a Doma Cipőnél 18-25k áron, bakancsból mindennapos viseletre jó a katonai, munkahelyen bakancsos évszakban van benti cipő a fentiekből, a Cat bakancs megtetszett, egyszerű, varrás nélküli orrész, de nem merem úgy rúgni, mint a katonait.
A fenti cipők közt van vajszínű, fekete, barna, sportosabb varrott felsővel és egybe bőrből való is, farmerhez pólóval, galléros pólóval, inggel, esetleg nyakkendővel, sportzakóval is elmegy, de a csinosabb egyértelműen öltönyhöz. Rövidnadrágot nem hordok, ha mégis, akkor a vajszínűvel, titokzoknival. Nyaraláskor szandál, zokni nélkül.

3 éve pénz nem számít alapon bementem az Alleeba átmeneti cipőt venni (Office Shoes, Deichmann, Salamander, Humanic, csak hogy a legnagyobbakat említsem) és nem találtam olyan cipőt, ami tetszett volna és kinéztem volna belőle, hogy legalább 2 évet kibír. Fel se próbáltam semmit.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#1009) troland26 válasza macilaci78 (#1008) üzenetére


troland26
őstag

Én is valami katonai bakancsban gondolkodnék ami bírja az igénybevételt és lehet újra talpaltatni . ( kb 3-4 hónap alatt el koptatom a ciő/bakancs talpakat melóba ) Fontos lenne , hogy ne legyen nagyon hideg ...az a tartós bakancs amit korábban linkeltél elég jó lehet . vagy Haix bakancsokról vélemény esetleg még valami strapabíró katonai ami ajánlott ? :)

(#1010) macilaci78 válasza troland26 (#1009) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Haix talpa aszfalton hamar elkopik, és nem az a varrott fajta, szóval a gyakori talpcserével együtt a felső rész is hamar kopik. Ezzel együtt persze kényelmes.
Amit linkeltem, azt most talpaltattam újra a Domával, téli autógumi palástját tette rá. Téli félcipőmön is ilyen van, többet bír, mint a bakancs sarka, és könnyű is talpaltatni.

A linkelt bakancs nem bélelt, de én a sima zoknikkal sem fáztam benne, de a talpa hideg, tömör gumi. Ezért tettem bele egy közepesen komoly talpbetétet (parafán filc) és azzal nincs gondom. 4 év után cserés lett, egyrést a filc is bolyhosodott, másrészt a parafa is mállott már.
Ami a fontos: a bőr jól bírja, hetente boxolom, a ringlik nem szakadnak ki, de tartalék cipőfűző legyen nálad, mert eszi és idővel elszakad. A talp és a betét meg cserélhető. Az orra nem acélbetétes, ami munkavédelem szempontjából nem tudom, mennyire felel meg neked, de legalább nem hideg.
Van néhány pár vádlira felhúzható sízoknim, normál utcai viseletnél nincs rá szükség, térdig érő hóban igénylem csak.
A nyelve a 7. ringliig le van varrva, ha jól van fűzve, megkötve, nem ázik be, egyszer 3 lépés erejéig a térdig érő vízen is átgázoltam, száraz maradt a zokni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#1011) Speeedfire válasza F34R (#1004) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Én is emiatt hagytam ott, elég gáz volt.


macilaci78: Ahogy nézzük. :B [link]

Régebben 10-15 soros martenseket hordtam. Viszont amilyen kabátokat (síkabát) hordok, nagyon nem illene hozzá.

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1012) troland26 válasza macilaci78 (#1010) üzenetére


troland26
őstag

Köszönöm szépen akkor a linkelt Corman bakancs felé orientálódok . :R

(#1013) macilaci78 válasza Speeedfire (#1011) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ami nem fogja a bokát, az nem bakancs. :N Ez sem gumicsizma.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#1014) Speeedfire válasza macilaci78 (#1013) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nézőpont kérdése. Végül ez lett. Világosbarna színben.

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1015) vadger


vadger
tag

Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata Salomon bakancsokkal, esetleg pont ezzel: X ULTRA WINTER CS WP

Egy ilyet vettem, de az a problémám, hogy rohadt meleg a cipő még a -5 fokban is, izzad benne a lábam. És nem tudom, hogy a lábam a hibás (ha jól emlékszem csinált hasonlót más cipőben is) vagy a cipő túl extrém Magyarországra :)
Ha a lábam a hibás, akkor mit javasoltok, van erre valami workaround? :) Köszi!

CCNA RS, Security és egyéb hálózati témák oktatása: https://ccnaoktatasmagyarul.hu

(#1016) Nerazim


Nerazim
őstag

Üdv!
Általános használatra keresek utcai cipőt. Eddig Deichmann, CCC ből vásároltam, de 1-2 éven belül mindnek lett valami baj, vagy az orra vált, vagy az oldalsó része. Keresek olyan cipőt ami akár 3-4-5 évig is kibírná. Milyen márkát tudnátok ajánlani ahol azért van választék és tartósak is a cipők? A DRK ismeri valaki? Ez csak valami divatcipő vagy bírják is a strapát? Elvileg egy éves (3000 Huf) clubcard -al 50% lejön az árából, ha tudnám, hogy bírja akkor beruháznék rá.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#1017) macilaci78 válasza Nerazim (#1016) üzenetére


macilaci78
nagyúr

3-5 évre 2-3 párt vegyél, váltott használattal. Én varrattam magamnak Doma Cipőnél, amit először csináltattam, az a 3. téli szezonjában van, tökéletes.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#1018) Nerazim válasza macilaci78 (#1017) üzenetére


Nerazim
őstag

Köszi szépen az infót, elgondolkozok rajta.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#1019) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Sziasztok!

Tudtok esetleg olyan férfi utcai cipő márkát ajánlani, ami a Tiszához hasonló belső béléssel rendelkezik? Tavaszra kéne vennem egy új cipőt, de a jelenlegi kollekcióban csak olyan City színvilág van, amit pont cserélnék, kétszer teljesen ugyanolyan cipőt pedig nem szeretnék venni. Ha a bőr variánsból lenne fekete, vagy ízlésesebb világos, akkor nem lenne gondom. :)

Köszi előre is!

(#1020) kpal


kpal
veterán

Sziasztok!

Ezt a Adidas Tubular X cipőt honnan lehetne beszerezni ebben a színkombinációban,akár online, akár üzletből ?

[ Szerkesztve ]

(#1021) K1nG HuNp válasza kpal (#1020) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

de rég láttam ilyen gusztustalan stock photot :U

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#1022) Ace owner


Ace owner
addikt

Biatorbágy adidas outletben elég sok sneaker volt jó áron. Nmd ultraboost, ubi uncaged 30%on. Ezeket a cwket ritkán akciozzak de volt más fele is. Players room outletben voltak tubularok 10k alatt talán szinhibasnak volt kiírva de semmi baja nem volt ránézésre. Borároson is volt akció állítólag. Nagyon ritka kiadású nmd 50ezer helyett 15k de azt biztos elvittem már.

Galaxy Fold 4

(#1023) bAtt001 válasza Ace owner (#1022) üzenetére


bAtt001
addikt

Ma eszembe jutott hogy van a borároson adidas outlet, gondoltam benézek, hiba volt :D

(#1024) overclockerr válasza bAtt001 (#1023) üzenetére


overclockerr
tag

Mi a típusa ennek? Adidas minősége milyen mostanság? Régen meg voltam elégedve a márkával, de 5-6 éve semmit nem vettem tőlük, viszont páran szidták (főleg a Superstart ).

[ Szerkesztve ]

(#1025) K1nG HuNp válasza overclockerr (#1024) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Köze nincs a mostani adidas cipőknek a superstarhoz :D Az egy klasszikus modell, 0 kényelemmel. Manapság minden cipőjükben boost van, ami pedig a legtöbbek szerint a legkényelmesebb a jelenlegi versenyben (nike-puma-rebook)

ADIDAS EQT SUPPORT ADV amúgy

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#1026) bAtt001 válasza K1nG HuNp (#1025) üzenetére


bAtt001
addikt

Nekem még nem volt boost-os cipőm, csak gondolkodom rajta, egy StanSmith, egy Superstar és ez az EQT van most, eddig a superstar kényelmével sem volt bajom, de ez egy fokkal jobbnak tűnik. Gondolom aki egyszer hordott boostot az mást már nem akar majd :D
De gondolom a minőség alatt a tartósságot kérdezte overclockerr, Superstar kb fél éves, kicsit elkezdett kopni belül a textil, külsőre semmi nyoma hogy használva lenne, amikor megmosom olyan mint új korában. Viszont nem hiszem, hogy évekre lehet vele tervezni, ezek a sneakerenél már nem ez az elődleges szempont.

(#1027) overclockerr


overclockerr
tag

Igen, a minőségre gondoltam. Tavaly nyáron vásároltam egy New Balance-t, kényelmes, stílusa is tetszik (574), viszont valamit szeretnék vásárolni, nem szeretném széthordani, legyen egy váltó mellé. Nike Airmax 95-el szemezek most leginkább. Erről valakinek esetleg tapasztalata? Ezek a Boost cipők mennyire bírják a strapát? Asics Gel Type III-t néztem még.
Átlagosan öltözködök, néha kicsit elegánsabban, gondolkodtam már valami elegánsabb cipőben is, de mindennapra, kényelmesebb egy sportcipő.

Nekem legtovább egy Merrell, L.2.G Adidas meg egy magasszárú Lequf Sportif bírta. Minden évben hordtam őket tavasztól ősz végéig. 6-7 hónapig kb egy évben. Így számolva 5-6 évet bírtak. Talpuk kilyukadt egy kis helyen, de ha megmostam őket elég újszerű állapotúnak tűntek.

Speedcat 2.0-t hol tudnék szerezni?

[ Szerkesztve ]

(#1028) Ace owner


Ace owner
addikt

Van 2 nmd-m de azt leszámítva hogy pille könnyű a talp része nem olyan kényelmes. Viszont próbáltam ultra boostot az más pálya. Kicsit nehezebb de nagyon kényelmes. Akcióban ellehet kapni 38ezer korul.tobbivel nincs tapasztalatom.

Galaxy Fold 4

(#1029) tttzshd


tttzshd
tag

Hali..valaki tudja ez cipő melyik és mikori évjárat ,mert nem találom sehol !
Lehet ez egy egyedi cipő csak neki ?..Nishikori játszott most Miami-ban

Nike teniszcipő

[ Szerkesztve ]

(#1030) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Óriási pacsi a coreshopnak, glamour napok alatt, tegnap 16:56-kor megrendelt cipő ma 10:11kor a kezemben volt úgy, hogy szabolcsban lakom a bolt pedig pesti :) :)

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#1031) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Sziasztok!

Cipő ápolással kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. Beruháztam két Bugatti cipőre, az egyik alkalmi és cognac színű, a másik utcai és sötétkék, mindkettő bőr. Mivel, és hogyan érdemes őket ápolni, hogy hosszú életűek legyenek?

Volt már bőr cipőm, de így utólag nézve egyiket sem sikerült megfelelően kezelnem, 1-2 év után elég csúnyán néznek ki szegények (gyűrött, kopott). Ki nem szakadtak ugyan, de nem veszem már fel őket, elég igénytelen hatást keltenek.

(#1032) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Adidas ultraboost 4.0

valami tanács egy teljesen boost szűz embernek? megbizhato tisztito pakkok es vizlepergeto sprayek? egyaltalan van szukseg ezekre?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#1033) bAtt001 válasza K1nG HuNp (#1032) üzenetére


bAtt001
addikt

Igaz nekem még nincs saját ultraboostom de fehéret semmiképp ne vegyél :D Én nem láttam még csodaszereket ajánlva sehol pedig elég sokat olvasgatok sneakers subredditen. Az én EQT-met meg Tennis HU-mat is majd bedobom a mosógépbe valami gyors programra, meglátjuk hogy jönnek ki utána :D

(#1034) K1nG HuNp válasza bAtt001 (#1033) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

ezt a crep protect dolgot latom neha de ennek nagyon olyan szaga van mint egy szépen becsomagolt mosószernek meg egy kefének tripla áron

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#1035) Ace owner válasza K1nG HuNp (#1034) üzenetére


Ace owner
addikt

Nézz videót róla. Víz és koszlepergeto

Galaxy Fold 4

(#1036) tuki2200 válasza K1nG HuNp (#1032) üzenetére


tuki2200
senior tag

Semmi extra sem kell, ultraboost triple white-om van meg feher talpu pure boost-om, egy kupak feherito + vanish és moso zsakba mehet be a mosogépbe, aztan ki a napra es gyönyörű szép lesz, ugyan ezt szoktam az NMD-kel meg az EQT-val, semmi bajuk ;) a Deerupt-al nemtudom milegyen, mert a kis hálók rajta annyira konyen szakadós-foszlós anyagból vannak h jajj..

[ Szerkesztve ]

(#1037) K1nG HuNp válasza tuki2200 (#1036) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

milyen gyakran mosod gépbe? esetleg kicsit részletesebben a programrol? centri?

azert kerdezem a gyakorisagot mert ugyhallom a boostbol ha egyszer koszos lesz akkor abbol az eletben nem szeded ki max ha lefested

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#1038) tuki2200 válasza K1nG HuNp (#1037) üzenetére


tuki2200
senior tag

Eleg rendszertelenul, akkor mosom, ha koszos lesz :DDD tavaly mikor megvettem kb. 0,5-1-2 havonta, kijon belole minden ne aggodj, kezi mosas programon 40 fokon centrifuga nelkul szoktam

(#1039) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok!

Már nagyon régóta szenvedek a cipővásárlással. Sajnos elég érzékeny a lábam/talpam, már sokat próbálkoztam divatosabb cipőkkel (Converse, Adidas, vászon Adidas, különböző Nike cipők, gagyibb H&M cipők...). Sajnos amit megfelelőnek és kényelmesnek találtam azok a futócipők, viszont többsége színes, sportos megjelenésű... Esetleg valaki tudnak ajánlani kicsit elegánsabb vagy csak nem sportos utcai viseletű cipőt, érzékeny problémás lábra?
Előre is köszönöm.

(#1040) macilaci78 válasza tomszli11 (#1039) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én csináltattam 15-25k/pár áron. Bőr, a nyáron is kényelmes lyuggatott felsővel van, a téli bélelt. Nem tudom, mik az igényeid megjelenésben, de a talp keménysége, kialakítása testre szabható. :K
Doma Cipő

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#1041) K1nG HuNp válasza tomszli11 (#1039) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Adidas ultraboost :DDD Ennél kényelmesebb tömeggyártott cipő nincs jelenleg. Az a gond hogy 50 ezer :(

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#1042) Ace owner válasza K1nG HuNp (#1041) üzenetére


Ace owner
addikt

38-40 bián.

Galaxy Fold 4

(#1043) K1nG HuNp válasza Ace owner (#1042) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

hol? :F

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#1044) bAtt001 válasza K1nG HuNp (#1043) üzenetére


bAtt001
addikt

biatorbágy outlet, tegnap én is láttam párat, volt pár parley is, 40ért, csak ugye méret van alig belőle, 10, 11es US méret volt kb már csak, nagylábúak előnyben :D

(#1045) K1nG HuNp válasza bAtt001 (#1044) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

el kellene akkor néznem a 12es lábammal :DDD

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#1046) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok!

Nem tudom járt-e már így valaki, de ha igen akkor kéne egy kis segítség. Több cipőm van, viszont csak kettőnél fordul elő amikor hordom hogy statikusan feltöltődök, és a kilincseknél vagy más emberen/fémen nagyot rázok. Ezt a cipő talp szigetelésére tudom vezetni... Ennek csökkentéséről tud valaki valamit mondani?
Köszönöm.

(#1047) morzsaja


morzsaja
csendes tag

Tudtok segíteni ezt a cipőt azonosítani?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1048) macilaci78 válasza tomszli11 (#1046) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szúrj a talpába egy rajzszöget, ami a talpadig ér. Nem kell, hogy a talpadba is befúródjon, elég, ha csak a hegye ér hozzá. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#1049) #98452736


#98452736
törölt tag

Sziasztok!
Szeretnék lassan venni egy új cipőt mindennapi használatra. Nem sportra kellene, hanem "utcai" cipőnek.
Nézegettem Deichmann oldalán ezeket a sneaker cipőket, nagyon tetszik a dizánjuk :) Két cipőt néztem ki most első körben: Puma Smash Sneaker és Adidas VS Pace sneaker.
A kérdésem az volna, (1) hogy ezek mennyire kényelmes cipök illetve ezek mindennapi utcai használatra (is) lettek kitalálva? :D Régebben mikor vettem az előző cipőt, akkor nem volt még ez a fajta megnevezés ha jól emlékszem. A másik kérdésem az volna, (2) hogy ilyen olcsóbb cipőket mint pl Fila, Gallus, Memphis, Vty stb... mennyire érdemes venni a Decathlonban? Van olyan strapabíró mint mondjuk egy puma vagy adidas? Ha esetleg nem, akkor most melyikek azok a cipő márkák, amelyek tartósak, "megérik a pénzüket" és még kényelmesek is? Nike-ból volt sok kényelmes cipőm már, Pumával sajnos befaragtam egy kettővel, amik hosszú távon nem voltak kényelmesek... Adidas még nem volt nekem.

[ Szerkesztve ]

(#1050) VÁMpír válasza #98452736 (#1049) üzenetére


VÁMpír
aktív tag

a Deicmannos Memphisről van jó tapasztalat: kb. 1 évet kibírt, heti 4-5 hordással. Teljes áron viszont (kb 9000) nem venném újra.
Most ecco van outletből, ez 26e volt, de ez prémium márka.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.