Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17051) Winne válasza tupacamaru (#17050) üzenetére


Winne
nagyúr

Én a Nexus4-et nézegettem, volt kint ismerős, aki augusztusban jött haza, de nem erősítettek meg benne, hogy nyugodtan rendeljem le.. :)

Te milyen telót néztél? Linket nem láttam, hogy tettél.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17052) tupacamaru válasza Winne (#17051) üzenetére


tupacamaru
veterán

Palm Treo. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#17053) v-paci válasza tupacamaru (#17048) üzenetére


v-paci
aktív tag

Ha usákoktól rendelsz csak arra kell figyelni, hogy GSM rendszerű legyen és ne CDMA. Az utóbbi években kiadott gsm készülékek minden 2g/3g hálózaton használhatóak.

Szerk: nálunk 900/1800 az alap gsm

[ Szerkesztve ]

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#17054) LamaCube


LamaCube
addikt

Winne

Amit adtak a monitorhoz cd-t kell vele valamit csinálni? Felismerte a monitort a gép a cd meg ilyen pdf-es szarságok vannak vagy valahogyan illeszteni kell még manuálisan?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17055) LamaCube válasza LamaCube (#17054) üzenetére


LamaCube
addikt

Na megvan, feltetettem a drivert. Minden jó. Egyszerűen olyan színek vannak előttem, hogy beszarok :Y :DD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17056) tupacamaru válasza v-paci (#17053) üzenetére


tupacamaru
veterán

:R Akkor ez bukó mert CDMA 800/1900. :U :(((

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#17057) albert8 válasza tupacamaru (#17056) üzenetére


albert8
addikt

uk-n és de-n nem nézted?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17058) tupacamaru válasza albert8 (#17057) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ott nincs. :(

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#17059) Winne válasza LamaCube (#17054) üzenetére


Winne
nagyúr

Én sosem használok semmi csomagban lévő lemezt semmihez. Az enyémhez konkrétan van tölthető 72Hz-es driver, én azt tettem fel. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17060) LamaCube válasza Winne (#17059) üzenetére


LamaCube
addikt

Végül csak egy drivert volt, ami az eszközkezelőben megnevezte a monitort és a színkezeléshez belerakott egy icm fájlt.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17061) LackoMester


LackoMester
addikt

Te Norbi, felétek már indiánok is vannak. :F
Bakonyi indiánok. :B

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17062) tupacamaru válasza LackoMester (#17061) üzenetére


tupacamaru
veterán

:Y :W

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#17063) S4ND3R válasza LackoMester (#17061) üzenetére


S4ND3R
tag

Jah, én is most olvastam!! Lehet ő is ott nyomja közben, csak nem tudunk róla!! TOMAHAWK!!! HIPPIK!! :Y

(#17064) Mappa válasza LamaCube (#17055) üzenetére


Mappa
addikt

Noh azt szédülsz eh mán? :D

nem kötelező megadni

(#17065) LamaCube válasza Mappa (#17064) üzenetére


LamaCube
addikt

Éppen 4 órája rajzolok és semmi :N Csak furcsa a 16:9 az 5.4-hez, meg a 19" a 22" mérethez. Azért a színek odabaszarintanak az ips-en. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17066) @rglaaf válasza LamaCube (#17065) üzenetére


@rglaaf
veterán

ha tudnék szerezni egy highend eizo crt-t tuti azzal tolnám

PSN:BiZzare_0 ️

(#17067) busman válasza Mappa (#17064) üzenetére


busman
addikt

Naná,hogy megszédült...össze vissza írogat. :DD
Ő soha nem cserél monitort, meg hasonlók.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#17068) tupacamaru válasza @rglaaf (#17066) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ezt ugye te sem gondolod komaolyan.

Találtam GSM rendszerű Palm Treo-t, de ez meg nem küldi el csak az USA-ba. :U :W

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#17069) LamaCube válasza tupacamaru (#17068) üzenetére


LamaCube
addikt

Pedig igaza van Bizarre-nak. Prémium kategóriásak azok a monitorok. :K

Elkészült a macsek, videót is felteszem majd, aki kíváncsi rá:

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17070) tupacamaru válasza LamaCube (#17069) üzenetére


tupacamaru
veterán

Igen, mikor voltak azok? Hány éve?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#17071) @rglaaf válasza LamaCube (#17069) üzenetére


@rglaaf
veterán

aszondja macsek.. ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#17072) albert8 válasza LamaCube (#17069) üzenetére


albert8
addikt

Az előzőek szebbek voltak. ;] Lenne még mit dolgozni ezen.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17073) LamaCube válasza albert8 (#17072) üzenetére


LamaCube
addikt

Tetoválás lesz, annyira részletesen nem kellett kidolgozni. Még a tetkós is alakít rajta.

Bizarre
:P

Tupa

Most is azok hidd el. Egy tervező és grafikus biztosan azt választaná még mindig :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17074) tupacamaru válasza LamaCube (#17073) üzenetére


tupacamaru
veterán

Biztos azok és gondolom a 15-20 éves monitoron is ugyan olyan szép szinek vannak mint új korában. ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#17075) LamaCube válasza tupacamaru (#17074) üzenetére


LamaCube
addikt

:K :P

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17076) tupacamaru válasza LamaCube (#17075) üzenetére


tupacamaru
veterán

:R Jó lett az oszi. :C

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#17077) Mappa válasza LamaCube (#17073) üzenetére


Mappa
addikt

Mi viszi rá az embert, hogy egy oroszlánt varrat magára? Gondolom nem a horoszkóp?! vagy szimplán oroszlán kedvelő?

Tehát, azért lesz oroszlán.. meeert? :U

No offenzív :N Tényleg érdekel, mert jól néz ki mint, rajz!

szerk.: Ja a videó meg gyühet, arra gondolom nem csak én vagyok kíváncsi :K

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#17078) Svájcinéger válasza LackoMester (#17061) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Jah. Mint látod 50 éve. Egy-két haver is beállt közéjük. Szoktam velük poénkodni, hogy csak a halott indián a jó indián, ezen be szoktak sértődni. Volt akinek indián esküvője is volt. Mondjuk mikor még az átkosban (80-as évek eleje) egy szál ágyékkötőben bejöttek a boltba, faszi + csaj, akkor azért volt nézés.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17079) LamaCube válasza Mappa (#17077) üzenetére


LamaCube
addikt

:R
Őszintén fingom sincs. :N Ez volt a kérése. Azt vagy felvarratja vagy nem.

Sajnos a videó alatti zene youtube-os, mert buzi szerzői jogok. Pedig a zenék értek valamit direkt SOA-s zenék voltak vagyis betétdalok, de egyből tiltották..
9 perc, de akinek van kedve nézze meg.
MACSEK speed paint

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17080) busman válasza LamaCube (#17069) üzenetére


busman
addikt

Nem semmi ,mester... :R

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#17081) Winne válasza LamaCube (#17079) üzenetére


Winne
nagyúr

Kemény, ez is jó lett! :K

A videó felétől kb. nincs zene. :U

Az eredeti képet tedd már be pls, ha volt.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17082) LamaCube válasza busman (#17080) üzenetére


LamaCube
addikt

:R

Winne
:R
Tudom, hogy csak feléig van. SOA betétdalt tettem be a Songs of anarchy-tól, de tiltott a youtube szerzői jogokra hivatkozva. 9 perces zenét meg nem találtam ott a youtubon, amit engedélyeznek. Újraszerkeszteni és feltölteni meg nem volt kedvem. Itt az eredeti kép, de csak az alapokat vettem onnan, nem törekedtem a tökéletes azonosságra.

Így elnézve látom is, hogy az enyémnek hosszú lett a farka, biztosan magamból indultam ki :U :D

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17083) Mappa válasza LamaCube (#17079) üzenetére


Mappa
addikt

pöpec a vidijó :DD

nem kötelező megadni

(#17084) Winne válasza LamaCube (#17082) üzenetére


Winne
nagyúr

Nagyon jó lett ez alapján is, szoktalak is emlegetni azoknak, akik ilyet akarnak venni, még volt akinek meg is mutattam a csajos képeidet. :U :B

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17085) LamaCube válasza Winne (#17084) üzenetére


LamaCube
addikt

Ez megtisztelő! :R

Jut eszembe nem nagyon esett az fps bf3-ban ugyanazon beállítások mellett. Inkább a vga kihasználtsága nőtt százalékban. Remélhetőleg bf4-et is elviszi, ha nem, akkor cpu és vga tuning, mert most még alapon megy.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17086) Winne válasza LamaCube (#17085) üzenetére


Winne
nagyúr

Simán elviszi, de a tuning ingyen fps és mindkét cuccod alap órajelen is sokkal többet tud, érdemes rászánni pár órát beállítani. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17087) Mappa válasza LamaCube (#17085) üzenetére


Mappa
addikt

Durva a BÖF-ögő 4:3 után mi? :D :K

nem kötelező megadni

(#17088) Winne válasza Mappa (#17087) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát még 5:4 után.. :U ;]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17089) Mappa válasza Winne (#17088) üzenetére


Mappa
addikt

:DDD pfffff :DDD

nem kötelező megadni

(#17090) LamaCube válasza Winne (#17086) üzenetére


LamaCube
addikt

Ehhez nem értek már, de mindenképpen felveszem a kapcsolatot veled, aki érti a beállításokat, ha szükségem lesz rá.
Most úgy van a cpu gyárilag, hogy 3.8-ra felmegy játék alatt.

Mappa
:K :Y

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17091) Winne válasza LamaCube (#17090) üzenetére


Winne
nagyúr

Ugyanezen a feszen amit itt kap auton simán 4.3-at elfut általában. Szólj csak. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17092) LamaCube válasza Winne (#17091) üzenetére


LamaCube
addikt

:Y Az igen. Most még tényleg nincs rá szükségem, mert mediumon nagyon szépen fut 80 alatt nem nagyon van az fps. :R BF4-et meg meglátjuk ;)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17093) tupacamaru


tupacamaru
veterán

ESET SS 6-ot nem tud valaki okosban? :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#17094) Mappa válasza LamaCube (#17092) üzenetére


Mappa
addikt

Nálam 4.4Ghz megy:K VGA kártya is fullon amit a csúszka engedett :D

nem kötelező megadni

(#17095) @rglaaf


@rglaaf
veterán

mw2-be tdm-n kivül elindul még valami? de tolnék most egy dem, dom-t afgan-on :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#17096) busman válasza @rglaaf (#17095) üzenetére


busman
addikt

Dom néha,de inkább TDM.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#17097) Svájcinéger válasza @rglaaf (#17095) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Mekkora pálya volt ! Még a végén meghozzátok a kedvem és én is felrakom.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17098) albert8 válasza Svájcinéger (#17097) üzenetére


albert8
addikt

Mit volt? még mindig simán lehet/ lehetne játszani akár egymás ellen is, szerintem lenne annyi ember.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17099) Svájcinéger válasza albert8 (#17098) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ne köss belém kisfiam ! Álljál csak neki szépen a leckédnek. :D Remélem már kaptatok az első nap. :D

Amúgy szerintem nem Def Leppard lesz az amit a múltkor írtam, hanem Deep Purple, de nem találom meg azt a rohadt számot a youtube-on. :W

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17100) albert8 válasza Svájcinéger (#17099) üzenetére


albert8
addikt

Oké Vater! ;] Am még se órarend se könyv, se füzetem. :DDD Holnap viszont lesz valamilyen órám méghozzá kilenc :W

Deepet jobban ismerem, de nem rémlik ilyen dal.
Ezt találtam egyébként ami hasonlit hozzá.[link]
Weird beard

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.