Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17201) Winne válasza busman (#17193) üzenetére


Winne
nagyúr

Nyomasd, utol kell érned minket mire jönnek az új részek hétről hétre. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17202) Mappa válasza LamaCube (#17199) üzenetére


Mappa
addikt

Nálam virágzik :K

nem kötelező megadni

(#17203) Svájcinéger válasza Mappa (#17196) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Jesus ! Én nem tudnám ezeket nézni. :D

Lacko: Amíg reklám van elkapcsolok máshova. Kibírom.

Hyper: persze, hogy van ismétlés, de inkább csak hétvégén van időm TV-t nézni. Szóval egy ideig elleszek az új évadokkal, most egész sok új van ami érdekel is.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17204) Lankadatlan válasza Mappa (#17196) üzenetére


Lankadatlan
tag

Az utolsó 2 nálam is favorit!!! :DD

Mellette még a legnagyobb favorit a The Walking Dead de nézem még az Arrow-ot meg a Dextert és még ami nekem örökzöld az a Chuck, amit nem tudok megunni :DD

A TWD-et meg Cubem jóvoltából kezdtem el, de akinek mondtam eddig, hogy van ez a sorozat mindenki rákattant (osztálytársak/haverok, köztük Wansi-boy is aki először nagyon tartózkodott, most pedig együtt várjuk az új évad jövetelét) :P

Cubem van virágbót jah és 7végén voltam Szegedébe és vótam a Palánkban, de nem nyaltunk, be kell majd valamikor pótolni!!! :DD

[ Szerkesztve ]

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#17205) v-paci válasza Svájcinéger (#17203) üzenetére


v-paci
aktív tag

Pedig a Family Guy tényleg igazi "gyöngyszem"... :K

Agymenők szintén

[ Szerkesztve ]

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#17206) Lankadatlan válasza v-paci (#17205) üzenetére


Lankadatlan
tag

Pontosan! :DD

Most jön Agymenők 7. évada 26.án :DD Várom már nagyon :U

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#17207) Mappa válasza Lankadatlan (#17206) üzenetére


Mappa
addikt

Rock paper scissors lizard, Spock!!!

BAZINGA :DDD

nem kötelező megadni

(#17208) Lankadatlan válasza Mappa (#17207) üzenetére


Lankadatlan
tag

Az de mindig csak a hülye gyíkot mondják... XDD

kéne egy ilyen póló :DD

[link]

[ Szerkesztve ]

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#17209) albert8 válasza Mappa (#17207) üzenetére


albert8
addikt

Mappa, Mappa, Mappa!

Én is nagyon várom! :C

Kobi: Simán megcsinálják neked 2k-ból az irószerbe szerintem.
Csak egy póló kell még hozzá.

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17210) Mappa válasza Lankadatlan (#17208) üzenetére


Mappa
addikt

:D van! meg egy ilyen is [link]

de innen [link] ingyen shipping (csak a bazingás)

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#17211) Lankadatlan válasza Mappa (#17210) üzenetére


Lankadatlan
tag

Köszi Mappa!! :DD

Xandi: nem szeretem az ilyen póló nyomtatásos cuccot, mert mindig ráfaragok... :W

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#17212) Mappa válasza Lankadatlan (#17211) üzenetére


Mappa
addikt

Én a Penny -s pólóval faragtam rá. Azt Ebay-ről rendeltem, horror összegért - valami 5rongy körül. (Fruit of the Loom-os) xxl méret, gondoltam az már csak jó lesz. Első mosás után széltében úgy kinyúlt, ha most felveszem és felemelem a karom vállmagasságig, kilátszik a köldököm mint valami travesztinek :DDD Így maradt pidzsamának :D

nem kötelező megadni

(#17213) @rglaaf válasza Mappa (#17212) üzenetére


@rglaaf
veterán

mert már mindent kinában gyártanak, pl made in german adidas cipőt nem láttam vagy 20 éve :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#17214) Mappa válasza @rglaaf (#17213) üzenetére


Mappa
addikt

Én már lehet nem is mernék olyat venni ami nem china :D

nem kötelező megadni

(#17215) Svájcinéger válasza Mappa (#17212) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Képet ! Képet ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17216) Mappa válasza Svájcinéger (#17215) üzenetére


Mappa
addikt

A pólóról kaphatsz! de hogy abba pózoljak köldökkel kifelé, arról ne is álmodj Te perverz állat :DD

nem kötelező megadni

(#17217) Svájcinéger válasza Mappa (#17216) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Pedig biztos nagy sikered lenne vele mondjuk a melegfiuk.com-on. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17218) Mappa válasza Svájcinéger (#17217) üzenetére


Mappa
addikt

Nézd már, még linkeket is tud :D tapasztalat ? ;] :DDD

nem kötelező megadni

(#17219) Svájcinéger válasza Mappa (#17218) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Az hát. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17220) Lankadatlan válasza Svájcinéger (#17219) üzenetére


Lankadatlan
tag

Óhh Papa mindenbe bevezet, csak kérned kell Mappa :P

Am meg nem tom h rendeljek-e, de azért lehet h pedzegetni fogom haverjaimnak, hogy szeretnék 1 ilyen pólót, hátha mégis.... :DD :DD

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#17221) Winne


Winne
nagyúr

Megnéztük mi is ezt a Trance című szuperprodukciót, ha már itt többen is ajánlottátok, na de csalódnunk kellett. Lassú, vontatott és már a felénél megmondtam mi lesz a vége.. Na de mindegy, ízlések és pofonok. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17222) Mappa válasza Lankadatlan (#17220) üzenetére


Mappa
addikt

DX.com teljesen rendben van. Rendeltem már számtalanszor tőlük mindig megjött a csomag 2-3 hét :K

Winne - Mondj egyetlen filmet az elmúlt 1 évből amire azt mondtad, hogy 'ez rendben van' :DDD Sorozat nem ér :D.

nem kötelező megadni

(#17223) v-paci válasza Winne (#17221) üzenetére


v-paci
aktív tag

Helyén kell kezelni, erős közepes Danny Boyle produkció. Azt azért meg kell hagyni, hogy legalább nem egy újabb folytatás/képregényfeldolgozás témához nyúlt, emiatt nálam határozottan kilógott az idei felhozatalból :K

[ Szerkesztve ]

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#17224) Winne válasza Mappa (#17222) üzenetére


Winne
nagyúr

Star Trek, World War Z pl. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17225) Mappa válasza Winne (#17224) üzenetére


Mappa
addikt

Na azé :D

nem kötelező megadni

(#17226) LamaCube válasza Winne (#17224) üzenetére


LamaCube
addikt

"Star Trek, World War Z"

Nem láttam még egyiket sem, de az elsőt teljesen lehúzták a fanok másodiknak meg annyi köze van a könyvhöz, hogy a címe egyezik csak sajnos. Nem is értem, hogy az író miért engedélyezte... :( A könyv az első osztályú volt. Persze, ha látvány és cgi-t nézzük biztosan ütős mindkettő csak mondanivalója nem sok :N
Persze, mint írtad ízlések és pofonok :K

Kobold

Fagyi? Ilyen téli időben? :D

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17227) Winne válasza LamaCube (#17226) üzenetére


Winne
nagyúr

Az ilyen múltú filmeknél a fanokra semmit sem szabad adni, mert a sok nerd azt nézi, hogy annak a csávónak most zöld ruhában kellett volna lennie és a hajónak nem is az volt a száma 30 évvel ezelőtt. Aki egy akciófilmtől az akción kívül sokat vár, az tényleg ne nézzen akciófilmet. :DDD :B

A World War Z meg egy nagyon jó film, megvan végig a feszkó benne, és nem arra van kihegyezve, hogy most mindenkinek szakadjon le keze-lába, hanem atomkemény zombik vannak, a feszkó mellett van benne pörgés és jó akciójelenetek. Tök mindegy, hogyha más is, mint a könyv, próbáld meg nem összehasonlítva nézni. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17228) Mappa válasza LamaCube (#17226) üzenetére


Mappa
addikt

Star Trek instan get 1. 2. rész :K

WW Z jó film de abba azért beletudnék kötni, van benne jó pár fasság. Meg a kattogó zombik a végén, kőkeményen szakadtam a röhögéstől :D. Mondjuk én rühellem a zombis filmeket de erre elcsábítottak, és nem volt csalódás ahhoz képet, hogy milyen műfajt képvisel. Feszkós! Tényleg fenntartja az adrenalint a film végig, ahogy Winne is írta. Nálam 2 említésre méltó zombis múvi van ez a Z war meg a Legenda vagyok. Néztem én már resident evil-től kezdve, minden szart, de én csak szakadtam azokon. De ez a két említett film beszippantott.

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#17229) LamaCube válasza Mappa (#17228) üzenetére


LamaCube
addikt

Adj már egy esélyt a The Walking deadnak. Az első évad 6 rész, ha nem tetszik, akkor megeszem a kalapom. Tutira nem fogsz röhögni, hidd el nem a zombik a fő vonal. A többi évad meg rátesz egy lapáttal.

Winne

Értelek. :K Megnézem mindkettőt a star trek-et kimondottan rühellem, de ezek az új feldolgozások érdekelnek.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17230) albert8 válasza LamaCube (#17229) üzenetére


albert8
addikt

Hát ebbe nem értek egyet, szerintem ugyan olyan vér és kaszabolás mint a többi. :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17231) Mappa válasza LamaCube (#17229) üzenetére


Mappa
addikt

Tudom, anno írtad is, hogy nem az a fő vonal, de nem visz rá semmi, pláne úgy, hogy tudom sorozatot nézek tehát mindig ott a nyitott kapu na most mi lesz, befejezik? még sem stb. Maximum akkor ha tényleg befejeződik a sorozat.

Star Trek - dettó :K egyet sem láttam a ősrégi klasszikus darabokból ki nem állhatom. Star Wars-os gyerek vagyok amióta az eszemet tudom, de ezek az új Star Trek-nek láss neki. :))

albert8 - hinnye :DDD

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#17232) LamaCube válasza albert8 (#17230) üzenetére


LamaCube
addikt

:F Akkor nem egyet nézünk :N
Rohadtul nem az a lényeg benne. pl. a második évadban alig vannak zombik, viszont rohadt jó évad volt. Sokaknak nem tetszett, mert valaki meg a zombikat kereste. Pedig ez csak egy másodlagos az egészben. nekem bejönnek ezek az apokaliptikus filmek és ez a sorozat teljesen reálisan mutatja be, hogyan küzd egy kis csoport a túlélésért. Nem egy idióta akciófilm, hogy 1 ember megöl 10000-et.

Mappa

Megnézem! Láttam az első feldolgozást is és ezt is megnézem, de a régieket képtelen vagyok megnézni :N

Nem akarlak én rábeszélni, ha nem jönnek be a sorozatok /én is így voltam/, de egy próbát megérne. Főleg, hogy több évad van, ami kb. 40-50 óra, tehát nem kellene várnod 1 évet az évadok között, de te tudod ;)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17233) albert8 válasza LamaCube (#17232) üzenetére


albert8
addikt

Miért? szerintem nem vagyunk egyformák, méghozzá elég sok nézetből. Meguntam a zombi apokalipszist.
Vigjátékot és jó akciófilmeket akarok vagy háborús sorozato!!!!!!44!!4. Sokkal jobban bejön pl a Bones vagy a mentalist, mint a WD. Ezzel nem azt mondom, hogy szar, mert nem az, de nekem nem a kedvencem.

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17234) LamaCube válasza albert8 (#17233) üzenetére


LamaCube
addikt

Persze, hogy nem vagyunk egyformák. Te a zombikat látod benne én egészen mást.
Vígjáték? Évek óta nem láttam jó vígjátékot.
Akciófilm? CGI miatt érdekesek csak. Persze én is megnézem. :K
Háborús sorozat? Na az nekem is kellene :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17235) Winne válasza Mappa (#17231) üzenetére


Winne
nagyúr

Már az előző milyen sorozatot nézek commented is gyanús volt, de ezzel kiegészítve már egyértelműen ízlésficamos vagy. :DDD :P

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17236) Lankadatlan válasza LamaCube (#17232) üzenetére


Lankadatlan
tag

Teljesen egyet kell értenem Cube-val mert maga a második évad meg még azt is mondanám, hogy a 3. évad is inkább karakterfejlődés és az emberi értékrendek átalakulásáról szól. nekem ezért a kedvencem, mert lehet hogy hülyén hangzik, de gyakorta elgondolkodom, rajta, hogy mi is lenne, ha ez valóban megtörténne egyik napról a másikra és vajon én is az adott szituációban is hasonlóan cselekednék-e avagy sem. számomra ezért egy zseniális sorozat, még akkor is ha egy képregényből indult ki az egész (valljuk be néhol nem követi egyáltalán a képregényt), és mégis nagyon patent kis sorozat lett! :DD :DD

tényleg ezért merem bárkinek ajánlani, mert mikor én is megnéztem róla pár trailer-t mondtam magamba hogy na jólvan ez a Cube megzakkant, hogy milyen sorozatokat néz, de amint elkezdtem nézni azonnal magával ragadott és azokat is akiknek mondtam, hogy nézzék :)) :))

Szal Mappa higgyél Kockának :DDD

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#17237) Svájcinéger válasza Lankadatlan (#17236) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Kisfiam ! Te ilyenkor már csak ne kommentelgess, hanem húzzál szépen aludni, mert holnap iskola ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17238) Lankadatlan válasza Svájcinéger (#17237) üzenetére


Lankadatlan
tag

De papa nemhogy örülnél, hogy milyen szép körmondatokat tudok még ilyenkor is szerkeszteni :P

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#17239) Mappa válasza LamaCube (#17232) üzenetére


Mappa
addikt

Az a régi ST nálam ki is marad! Nincs nekem annyi időm, hogy azokat is végig nézzem. :D

Vígjátékok?! pedig most az elmúlt pár évben akadtak jók :K Persze vannak tucat filmek is közötte, de simán többször nézhetőek pl. Amiket a múltkor is említettünk Jennifer Aniston-os filmek. Kellékfeleség, Förtelmes Főnökök, vagy amit most láttam a Családi üzelmek című film. Életképes sztorija van, tehát nem kell agyat kikapcsolni hozzá, szakadsz a röhögéstől...azt hiszem ezek mind meg voltak ezeknél. Más nem hiszem, hogy kell egy vígjátékhoz.

"Nem egy idióta akciófilm, hogy 1 ember megöl 10000-et." ejj hát ki néz manapság ilyeneket? :D akkor
már inkább egy jó krimi. Mondjuk már annyi műfaj összeolvadás van a mostani filmeknél, hogy már azt sem tudják mit tegyenek bele... romantika,sci-fi,akció összegyúrva de azért maradjon 12 korhatár alatti. Sztem csak szimplán kevesebb filmet kell, vagy nem kell minden szart megnézni. :D

(kollégám is olyan filmekkel jön elő, hogy csak lesek. minek néz ennyi szahart?)

nem kötelező megadni

(#17240) Svájcinéger válasza Lankadatlan (#17238) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Persze örülök, de matekból meg majd megint csak hármas leszel. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17241) Mappa


Mappa
addikt

no komment zombifóbok :D húztam haza.. vége ennek a fáking melónak

nem kötelező megadni

(#17242) Lankadatlan válasza Svájcinéger (#17240) üzenetére


Lankadatlan
tag

Látom ez a matek 3as nagyon odavágott az irámtam érzett hűségednek Papa! :DD

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#17243) Wans válasza Lankadatlan (#17242) üzenetére


Wans
aktív tag

engem az ragadott el, amit Winnie mondott, a SoA. a 6. évad első részt már meg is vettem virágboltban, csak minél előbb legyen felirat is hozzá. :K

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#17244) Svájcinéger válasza Lankadatlan (#17242) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

A matek hármas kizáró ok. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17245) Lankadatlan válasza Svájcinéger (#17244) üzenetére


Lankadatlan
tag

míg élek hallgatni fogom mi? :DD

Wans: jó is az, de valld be, hogy azé a TWD-t is szeressed :P

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#17246) Mappa


Mappa
addikt

Höhö a héten 11 ft lesz olcsóbb a benya...

Hát több marad borra fákjeahhhhhh :C :C :DD

nem kötelező megadni

(#17247) LamaCube válasza Mappa (#17246) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát, ha 100 litert tankolsz, akkor egy alsó kategóriás 7.5dl-es lőrét tudsz rajta venni ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17248) Mappa válasza LamaCube (#17247) üzenetére


Mappa
addikt

Ha! :D

nem kötelező megadni

(#17249) Svájcinéger válasza LamaCube (#17247) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát aki nem igényes ...... :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17250) Wans válasza Lankadatlan (#17245) üzenetére


Wans
aktív tag

hát nemtom... :U

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.