Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17551) LackoMester válasza Svájcinéger (#17549) üzenetére


LackoMester
addikt

Szerintem Neked nemkéne tápot cserélned, jó az a táp, amid van. Persze, h. ha csak megfelelően műküdik. :K
Egyébként kicsit olcsóbbak lettek a minőségi tápok. Egy jó közepes FSP Raider S 650W táp, 60 ercsi ( kb. 18 Matyi ) alatt elérhető, ami már bőven elég egykártyás rendszerekre. Persze aki felsőkategóriás tápot szeretne, az még mindig nem olcsó. :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17552) Svájcinéger válasza LackoMester (#17551) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nem akarok most cserélni, hacsak nem lesz vele gond. Nem is kellene egy FSP-nél jobb, de mikor én vettem a Chifit, akkor még azok jóval drágábbak voltak.

Mappa: de azt mondtad gondolkozol egy 7970-en, de a táp. Erre mondtam, hogy amennyivel olcsóbb a 7950, abból még kijönne egy táp is.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17553) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Ülök, várakozok! :DDD
Az Origin 10 órát ír.. a youtube videó livestream viszont fél 12-őt.
Közben rájöttem: az Shanghai cucc! :B

Én is nézegettem a Radeonokat, hogy érdemes e váltanom az 5870-ről. Akárhogy nézegettem nekem az a 15%-al több nem biztos, hogy megér +60-70 ezret! :(

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#17554) @rglaaf válasza SipiBcs (#17553) üzenetére


@rglaaf
veterán

jó reggelt!! hun vótá elveszve? :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#17555) SipiBcs válasza @rglaaf (#17554) üzenetére


SipiBcs
őstag

Elvitt a cica! Bestippantott a CoD4 scene újra! :)

Jelzem futnak a szerverek! :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#17556) v-paci válasza busman (#17547) üzenetére


v-paci
aktív tag

Hát ez meg hogyan...? :o

Aztán jó az a böfnégy? :DDD

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#17557) SipiBcs válasza v-paci (#17556) üzenetére


SipiBcs
őstag

Szép, jó... nekem iszonyat lassú (de a BF3-at nem vettem elő fél éve)

HD-ben tetszetős, de egyenlőre nem nyűgözött le olyan nagyon. Az az egy pálya ami most be van élesítve véleményem szerint kb 2x2 órára köt csak le. De majd meglátjuk! :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#17558) Mappa válasza Svájcinéger (#17552) üzenetére


Mappa
addikt

Ha jól tudom a széthúzott 7850 tudja az alap 7950 szintjét (bár ez nem biztos). 7950 nem váltanék mert szvsz nem lenne akkora lépéselőnyben. !!!Ha!!! váltanék akkor csak 7970 semmi más, de mivel oda táp is kell így marad minden.

BÖF4 - mobal írta, hogy mediumon teljesen jól fut, így egyelőre nem esek kétségbe (amúgy sem :DDD). Mondjuk még nem tudtam kipróbálni így nem tudok semmi véleményt írni akármiről is. Majd délután :U

SipiBcs - Jaja én az a pályát már a videók alapján meguntam :D

Szerk.: 7970 kártyákkal elég jók a visszajelzések. ultra meg mittomén.

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#17559) Raidon válasza Mappa (#17558) üzenetére


Raidon
őstag

Nekem 7850 en 1100 on megy a GPU megy is fullon csak neha erzekelek laggot meg mintha akadna neha piciket szoval nem tudok mit mondani...

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#17560) Mappa válasza Raidon (#17559) üzenetére


Mappa
addikt

A lagra panaszkodnak a BÖF4 topikban is. Hát most már tényleg kiváncsi vagyok.

nem kötelező megadni

(#17561) Raidon válasza Mappa (#17560) üzenetére


Raidon
őstag

A masik hogy pl nekem a BF3 win8 on jobban futott lehet az a masik baja....
Kiderul de kb 7870 szinten van a VGA-m igy huzva. Azt irta alapnak ha nem is fullon de mennie kene szepen.
Ezert tuti nem fogok megint cserelni akkor inkabb jatszom massal :DDD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#17562) busman válasza Raidon (#17561) üzenetére


busman
addikt

Mi futott?Nem is játszottál vele,vagyis alig... :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#17563) Raidon válasza busman (#17562) üzenetére


Raidon
őstag

Amikor ti nagyon eltuntetek en voltam fent bandazni csak mostansag megint sokat dolgozom :DDD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#17564) Svájcinéger válasza SipiBcs (#17557) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Egy 6950 sem jelentene előrelépést ? :D

Mappa: szép lesz ez ultrán 7970-nel. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17565) Mappa válasza Svájcinéger (#17564) üzenetére


Mappa
addikt

Az biztos :K

nem kötelező megadni

(#17566) SipiBcs válasza Svájcinéger (#17564) üzenetére


SipiBcs
őstag

Sajnos nem jelentősen!

Ha a mostani értéket veszem alapul és újat szeretnék venni, akkor 70 e. a különbség! Használtban olyan 35e körül kellene ráfizetnem azért a 10% alatti teljesítmény növekedésért! :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#17567) Svájcinéger válasza SipiBcs (#17566) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

De legalább nőne a fogyasztás. :D Amúgy az enyém 2 gigás, bár ahogy nézem nem oszt, nem szoroz.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17568) SipiBcs válasza Svájcinéger (#17567) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ja hogy ééértem! Szeretné elpasszolni az úr a kártyáját! :DDD

Nekem is 2 GB-os az Gigabyte HD 5870! :) Egyébként kissebb laggokkal én is találkoztam, de nem néztem meg pontosan milyen beálításokkal futott a game.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#17569) LackoMester


LackoMester
addikt

Na próbáltam a BF4, hát olyan Böfögős. Jobbnak tűnik mint a 3- as, de nem az én stilusom ez a járműves hadviselés. Járműmentes pályán lehetne csapatni. Ha megoldható lesz okosba, akkor azért megveszem. :K
Egész szép, jól futott a gépemen. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17570) Svájcinéger válasza SipiBcs (#17568) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Meg sem fordult a fejemben, hogy pont Neked. :D

Amúgy szerintetek még el lehet passzolni Core2Duo gépet ? ASUS P5B Deluxe alaplap, E6600, 2 GB Kingston HyperX Ram, stb.

Lacko: az jó ha tetszik. A legtöbben fikázzák.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17571) albert8 válasza LackoMester (#17569) üzenetére


albert8
addikt

A BF topikba meg megy a fikázás ezerrel. :DDD
Nekem semleges. Az FPS valamiért 20 és 50 közt van lowon és ultrán is, ezt nem vágom miért....
A járműves harc itt elég unalmas volt egyelőre, de a gyalogos dom nagyon pörgős. Szóval az a része kifejezetten jó. :K Több pálya kellene.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17572) Mappa válasza albert8 (#17571) üzenetére


Mappa
addikt

Jaja megy a fika rendesen :D az a criss99 sárkányfejű vagy ki a tököm meg mekkora egy hisztis kisgyerek. kész vicc az az ember amiket ír.... semmi tisztelet a másikkal szemben... mindenki retardált stb. óvoda :(

Nálam is semleges :K írtam is hogy nem veszem meg kezdetekben az is biztos. 50-60 fps minden mediumon CQ pályán. DOM alatt valamivel több 60-80 között de azért ott is bemegy 50-45 közé ami már érezhető is, hogy darabos vacak. CQ alatt meg volt az a beragadás fps lag is vagy mi, akkor lezuhant ilyen 11-19 fps-ekre.

Jármű oldalról nézve nekem jobban tetszik az irányítás. Helivel mint ha könnyebb lenne manőverezni. de cockpit valami förtelem ronda belül. pixeles műszerek stb. jó nem azt kell nézni de akkor is szemet szúr ilyen 1995 grafikai szint wtf :F

Nem is értem miért erőltetik ezt a Shankai pályát. DOM-ra több pont is elférne CQ-ra írták sokan játék közben, hogy nem CQ-ra való pálya ez. Igazán beletehették volna akár azt a sok szigetes pályát is.

nem kötelező megadni

(#17573) LamaCube


LamaCube
addikt

Hát szerintem bf3 sokkal jobb volt a bétát tekintve, pedig az se tetszett. Ez kimondottan fos. 100%, hogy csak okosba veszem meg olcsón.
Kipróbáltam auto beállításon sok helyen feltette ultrára, highra 1-2 low medium. A poén, hogy ugyanannyi fps-t produkált akkor is, mintha mediumra tettem volna mindent. Kipróbáltam low-on is és ott se volt fps növekedés. Mondjuk semmim nincs húzva, de grafikailag nem jobb szerintem. Feltettem mindent maxra ultra meg csili vili. ott is elpötyögött 30-50 fps-el, de számomra az már a játszhatatlan kategória. Mondjuk szép minden, de már zavaró is. cq 64 fős szerón is ezeket az fpseket produkálta, de zavaróan belaggolt néha. Itt látszik, hogy humbuk az, hogy bf-nél 40 fps-el is olyan, mint 100-al. 40-50-el fostaliga darabos az egész.
Várok a mantle-re és az újabb driverekre. Most fel se tettem a legfrissebbet. Bf3-at tolom inkább.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17574) busman válasza LamaCube (#17573) üzenetére


busman
addikt

+1 Én biztos nem veszem meg. :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#17575) tupacamaru válasza LackoMester (#17569) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem egy nagy kupac szar, megy a béta uninstall, és majd én is megveszem 5 dodóért. :B :K
Nekem a futással nem volt bajom, nem lag-olt meg semmi. :N

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#17576) LamaCube válasza tupacamaru (#17575) üzenetére


LamaCube
addikt

cq 64 fős szerón próbáltad? Milyen beállításokon? Mondjuk a tapasztalatok azt mutatják, hogy semmit nem csinál a beállításokra, értem arra, hogy lowra levéve se lesz több fps. 70-ről beesik 40-re engem nagyon zavart és ez így fos, hogy ilyeneket ugrál. Megszoktam bf3-ban a 100 feletti fps-t. Ezen a fos domon meg 50-70 között van. Persze nem azt mondom, hogy nem játszható, de ha ezzel a mappal akarták meghozni a kedvét az embernek, akkor nagyon melléfogtak. Teljesen cod grafika, ami nem azt jelenti, hogy rossz csak na annyira ki voltak ezzel a motorral.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17577) LackoMester


LackoMester
addikt

Ez a két BF4 pálya ( ami egy ) , hát egy rakat sz@r. Maga mozgás és a célzás egyébként tetszik, de ennyi, több pozitivumot nemtudok elmondani a gémről. :N :N
Teli áron felejtős, okosba lehet. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17578) Mappa válasza LackoMester (#17577) üzenetére


Mappa
addikt

Én még halkan abban bízom amit Xirtam ír a BÖF-ögő topikban, hogy ez egy 1 éves 1 bulid verzió.

idézem:

Ez nem az amit kapni fogtok a kasszánál . . . ez egy 1 éves BUILD , szervereket tesztelnek, semmi mást.

Meglátjuk, nekem tetszenek benne az újítások, csak ez a fps hiány bosszantó akármilyen beállításokon. Feltoltam full full-ra 50 fps az átlag majd mediumon kb. 55-60 szóval itt valami stimmól. Ha marad ilyen ratyi megjelenéskor (csak nem) akkor nem kell, max. csak okosba használtan ruszkiktól urd felirattal :D

nem kötelező megadni

(#17579) LamaCube válasza Mappa (#17578) üzenetére


LamaCube
addikt

Ez szerintem félig csak saját megnyugtatása az embernek. Be vannak már tesztelve a szerverek bf3-al már évek óta. Nekem nem tetszik az option menü. Olyan, mintha 800x600 felbontása lenne és tök mosott. Persze ki nézi azt. Ez a map meg tök sz@r. Egyedül csak akkor változott az fps, ha felqrtam mindent ultrára meg hbbo meg ssbo vagy mitökömet is bekapcsoltam. Persze, akkor futott 30-50-el, de nagyon fos volt.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17580) Mappa válasza LamaCube (#17579) üzenetére


Mappa
addikt

Igen, lehet igazad van :U mondjuk örülnék ha bejönne, BÖF3 uncsi már. Persze társaságban jópofa tolni nagy móka pl.: amit ma is Svájci Úr művelt a LAV-al :DDD

Menü nekem is feltűnt, hogy nagy :D és alapértelmezettnek pedig 1920*1080 felbontást dobott.

Még arra is gondoltam, hogy így fogják meg a vevőket. Szarul fut a 2 éves középkategóriás vga kártyádon? a R9 BÖFeditionel biztos jól fog hasítani, vedd meg paraszt!!! már mindent eltudok képzelni. Aztán lehet csak én gondolom hogy csúúúúnyák ezek a gyártók.... ilyen hátsó szándékkal rántanák le az embereket.

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#17581) Svájcinéger válasza tupacamaru (#17575) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Egyetértek. Ezért nem, hogy VGA-t nem érdemes megvenni, de a játékot sem. Elkapkodni nem fogok semmit az biztos. Micsoda felüdülés volt a BF3 utána. 4 kör után meguntam az egészet. Tényleg tiszta COD, bár az MW3 szintjét sem éri el (igaz ez csak béta). Csoda, hogy az egérgörgővel lehet fegyót váltani, de mi a f@szért nem tudok beállítani irányítást az Ins-re és a Del-re ? Nyilakkal játszok és a felette lévő 6 billentyűre szükségem van (ugrás, gránát, újratöltés, fekvés, guggolás, késelés vagy fegyóváltás).

Tupa: a TS-ed még működik ?

Mappa: kapná amelyik belelökött a kanálisba.

.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17582) LackoMester


LackoMester
addikt

VAN der BOSS
tudnál kérni még egy TS szobát?

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17583) tupacamaru válasza Svájcinéger (#17581) üzenetére


tupacamaru
veterán

Milyen TS-em? :F

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#17584) Svájcinéger válasza tupacamaru (#17583) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát a régi, ami még MW2-nél, MW3-nál üzemelt. Tegnap menekülni kellett a szobából bakker. Nincs a fülem hozzászokva a 17 éves visongáshoz. Bocs Kobi. :D Tudom, Te már 19 vagy.

Kobi: milyen gémmel toltátok tegnap ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17585) tupacamaru válasza Svájcinéger (#17584) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ja, jelenleg nem megy, de be lehetne üzemelni szerintem. De biztos lehet még egy szobát kérni a TS-en.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#17586) Svájcinéger válasza tupacamaru (#17585) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ok. Köszi. :R Lacko nem bírta sokáig, aztán én is kiléptem. Asszem az egyik ez az Ati gyerek volt, aki kapott 1 hónapos bannt a pH-n.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17587) LackoMester válasza Svájcinéger (#17586) üzenetére


LackoMester
addikt

Bakker belépett a gyerek azt hitte Ő sz@rja a spanyolviaszt. Ott ment fel a pumpa amikor elkezdte, h. beléptem a Game 2 szobába, nos volt aott két gyerk azt se tudom kik voltak, de kérdeztem tőlük, h. Ti meg mit kerestek itt, közben Wans meg a Kobold volt az. Aztán mondtam neki, h. játszottak, tudod Ők már régi baráti kör tagok, Te meg nem. :N Szóval nyugodtan ott lehetnek. :K
Már kértem Sakal úrt, h. kérjen egy TS szobát, ahol tényleg csak a baráti kör tagjai vannak, lehetnek.
Nincs semmi bajom az ilyen biszem- baszom okoskákkal, csak nemszeretem a sok f@szságot hallgatni. :B

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17588) tupacamaru válasza LackoMester (#17587) üzenetére


tupacamaru
veterán

A feltörekvő ifjúság. A gyerek tabletjéről írok, nehogy eláruljatok.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#17589) @rglaaf válasza LackoMester (#17582) üzenetére


@rglaaf
veterán

intézkedtem

PSN:BiZzare_0 ️

(#17590) LackoMester válasza tupacamaru (#17588) üzenetére


LackoMester
addikt

Lehet, de ez nekem akkor is sokk. ;)
Oké, nem mondom el senkinek, h. a gyerek tabletjétől írsz. :N

VAN der BOSS
köszi :R

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17591) Svájcinéger válasza @rglaaf (#17589) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Kösz-kösz.

Lacko: mikor azt mondta, láttam lelki szemeim előtt, hogy akkor elgurult a gyógyszered. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17592) LackoMester válasza Svájcinéger (#17591) üzenetére


LackoMester
addikt

annyira nem is :B :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17593) Mappa válasza Svájcinéger (#17581) üzenetére


Mappa
addikt

BÖF3-ban én tudok görgővel fegyvert váltani.... nálad nem lehet? :F

ja amúgy kár, hogy leléptél pont akkor fordítottuk meg és teljen visszaszorítottuk őket :K

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#17594) Svájcinéger válasza Mappa (#17593) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Szerintem nekem nem megy. Vagy nem úgy, mint COD-ban.

Beleültem egy sorozatvetőbe és azzal lövöldözgettem, de eljött 22 óra és léptem. :D Akkor lehet, hogy az segített, hogy kiléptem.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17595) Mappa válasza Svájcinéger (#17594) üzenetére


Mappa
addikt

könnyen meglehet ;]

nem kötelező megadni

(#17596) Svájcinéger válasza Mappa (#17595) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Remélem a szilvesztert ismét a közelben TÖÖÖLTÖÖÖD. :D Beugrasztatom magam az asszonnyal, aztán ezt (is) leverem Rajtad ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17597) Mappa válasza Svájcinéger (#17596) üzenetére


Mappa
addikt

Hozod az asszonyt is vagy mi van ? :D

Igyál már valamit :DDD

nem kötelező megadni

(#17598) Svájcinéger válasza Mappa (#17597) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Kell a sofőr. Nem másért viszem. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17599) tupacamaru


tupacamaru
veterán

UE46F5610 vállalható televizió, pár 3D film lenne rajta nézve csak plusz az alap dolgok. Vagy esetleg egyéb alternatíva ebben az árkategóriában?

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#17600) busman válasza tupacamaru (#17599) üzenetére


busman
addikt

6510 nem?A fehérre gerjedsz?Amúgy jó tv.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.