Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17451) Svájcinéger válasza Winne (#17449) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Szóval hány napig lesz elérhető a béta ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17452) Winne válasza Svájcinéger (#17451) üzenetére


Winne
nagyúr

15-e rémlik a végének, de nem követem, úgyhogy ez lehet fals. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17453) Mappa


Mappa
addikt

[link] Chuck Norris megpihent kicsit :D :D

nem kötelező megadni

(#17454) Svájcinéger válasza Winne (#17452) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Oks. Köszi. Egy hétvége azért jó lenne, ha nekem is beleesne a tesztbe, mikor játszani is tudok.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17455) LackoMester válasza Svájcinéger (#17446) üzenetére


LackoMester
addikt

Vágom én, h. kurva gyorsan akarsz új kártyát, meg minden, de én akkor is várnák, nem annyira égető a dolog, a tesztek látni fogod a külömbséget. Az új AMD között is lesz ár/ teljesítmény barát kártya. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17456) Winne válasza Svájcinéger (#17454) üzenetére


Winne
nagyúr

Csak lesz, ha más nem akkor marad az este. Én a béta első feléről komplett lemaradok, de kb mindegy, amit meg akarok belőle nézni ahhoz elég lesz az a pár nap is. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17457) Svájcinéger válasza LackoMester (#17455) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ez igaz. Csak mint írtam friss konfiggal szeretnék majd nekivágni a gémnek.

Winnie: A jövő hétvége az ugrott, az utána kövi nekem elvileg jó. Csak nehogy gagyit adjanak a kezünkbe és elmenjen a kedvem tőle.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17458) albert8 válasza Svájcinéger (#17454) üzenetére


albert8
addikt

Azt azért kétlem, hogy egy 6950 ráadásul DC2 nem lenne jó a bf4hez, már bocs, de ez több mint elég szerintem... :))

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17459) tupacamaru válasza LackoMester (#17445) üzenetére


tupacamaru
veterán

Már csak NfSW-öt, de olvaslak benneteket mindig. :B :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#17460) LackoMester válasza Svájcinéger (#17457) üzenetére


LackoMester
addikt

Oké. :B

Tupa
pedig jöhetnél CODozni, meg ugye jön COD Ghost is. Fasza volt Veled gémelni. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17461) @rglaaf válasza LackoMester (#17460) üzenetére


@rglaaf
veterán

ez nagyon könyörgés szagú volt, cod má nem menő itten :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#17462) Mappa válasza Svájcinéger (#17454) üzenetére


Mappa
addikt

tényleg igyál már valamit :D frankóóóón!!!! még ennyi pattogást egy játék miatt :DDD :))

nem kötelező megadni

(#17463) Svájcinéger válasza albert8 (#17458) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

3 éve vettem VGA-t. SSD-t is leszartam eddig. Nem 640*480-ban akarok játszani, meg nem LOW-on. Meg most van rá keret.

Mappa: azért mégiscsak 100k-ról van szó. Szeretném a legjobb döntést meghozni. Már kérdezni sem szabad ? Amúgy Te ne szójjá ! Két év volt mire eldöntötted, hogy milyen VGA-t veszel.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17464) LackoMester válasza @rglaaf (#17461) üzenetére


LackoMester
addikt

az a baj, h. itten már semmi nem menő... :(
Jóformán a Böfögőt is csak a Norbi tolja. :K
Nemtudtam, h. a könyörgésnak szaga is van, ja és nem könyörögtem. :B :D

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17465) @rglaaf válasza LackoMester (#17464) üzenetére


@rglaaf
veterán

figy az a baj az uj cod-al hogy játék menetet tekintve semmi uj nem lesz, max uj mapok, okés a böf--re is modhatjuk hogy csaj uj mapok minden marad egy-két ujítástól eltekintve de ugye ott vannak a járművek ami nagyon megtolja a gémet, tdm-re meg ugy is lesznek kisebb mapok mint most
lesz métro remake:D

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#17466) LamaCube válasza Mappa (#17438) üzenetére


LamaCube
addikt

:R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17467) LackoMester válasza @rglaaf (#17465) üzenetére


LackoMester
addikt

amit leírtal nagyjából igaz is, csakhogy éppen nekem ez nemtetszik a BÖF- be, számomra a COD úgy jó, ahogy van, persze, nem arra szemét Treyarch féle CODra vonatkozik... tudod kinek a pap, kinek a papné..... :B :DD

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17468) Winne válasza LackoMester (#17464) üzenetére


Winne
nagyúr

Mi játszunk mindig. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17469) albert8 válasza Svájcinéger (#17463) üzenetére


albert8
addikt

SSD rendben az tényleg sokat dob, de egy 6950 azt mondod nem elég 1920x1080hoz médiumon? tegyük fel?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17470) Rusher válasza albert8 (#17469) üzenetére


Rusher
őstag

Szerintem is simán elég. Nem értem miért bonylítjátok túl ezt? Ránézésre a grafika kb. olyan mint a BF3-ban, nem hiszem, hogy iszonyatosan megnőtt volna a gépigény.

Angel sztem várd meg a bétát azt nézd meg, sztem felesleges lenne neked bármire is költeni... :N

(#17471) Mappa válasza Svájcinéger (#17463) üzenetére


Mappa
addikt

Csak türelem türelem :D nem azt mondom, hogy várj akkor Te is éveket. De tényleg nem veszítesz semmit beta-ig vagy azzal sem ha megvárod az új AMD-ket. Ha legalább abból majd kijön valami teszt akkor nyilván okosabbak leszünk. Én anno olyan kártyát akartam mint a tied... azt látod megérte várni, olcsóbb gyorsabb kevesebbet eszik is :D

nem kötelező megadni

(#17472) LackoMester válasza Winne (#17468) üzenetére


LackoMester
addikt

mindig, de kevesebbet :B

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17473) Svájcinéger válasza albert8 (#17469) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ok. Tegyük fel. De nem médiumon akarok játszani.

Rusher: mennyi jó haver. :D Ha egy kocsmában ülnénk, akkor sem engednétek, hogy költsek ? :D Minimum egy 7950, de inkább 7970. Amúgy meg inkább veszek egy jó VGA-t, aztán az SSD-t hagyom.

Mappa: Ezt Neked: Vad Fruttik

VGA vásárláshoz: [link]

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17474) LamaCube válasza Svájcinéger (#17473) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát, ha tényleg a gyönyörködés és a tankból kukucskálás a lényeg, akkor tedd fel ultrára és ahhoz vegyél egy erős vga-t. :K Mondjuk, akkor már a cpu-n se spóroljál ;)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17475) Svájcinéger válasza LamaCube (#17474) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Minek vegyek új CPU-t ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17476) Winne válasza LackoMester (#17472) üzenetére


Winne
nagyúr

Sok volt a munka mostanság. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17477) Mappa válasza Svájcinéger (#17473) üzenetére


Mappa
addikt

mi ez a zaj? :F

nem kötelező megadni

(#17478) LamaCube válasza Svájcinéger (#17475) üzenetére


LamaCube
addikt

Miért, miért, mert hiába szép nagy a kasztni, ha a motor gyenge lesz... ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17479) Mappa válasza LamaCube (#17478) üzenetére


Mappa
addikt

Azért az a 2500K nem gyenge kis cpu. 4 Ghz-en meg vígan elketyeg :K :U

nem kötelező megadni

(#17480) LamaCube válasza Mappa (#17479) üzenetére


LamaCube
addikt

Úgy legyen, de ha attól fél, hogy a mostani vga-ja nem bírja és egy erősebb jobb lesz, akkor lehet a cpu lesz a gyenge pont. trololololol ;) Én mindenképpen megvárnám a bétát. Mediumon tolom és nem gondolom, hogy félnem kellene. Főleg, hogy semmi nincs tuningolva...még :D Persze, tudom, hogy milyen a hardver vásárlási láz. Nyugodtan vegye meg a kinézett vga-t, mivel az új széria semmivel sem fogja lenyomni az árakat. Kb. 1 éve vettem a vga-m és 6 ropival lett olcsóbb, pedig már mikor kijött a 7970. Persze itt új árakról beszélek.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17481) Mappa válasza LamaCube (#17480) üzenetére


Mappa
addikt

Na jó de itt felső kategóriáról beszélünk :K jelenleg nincs is rá ok hogy lenyomja az árakat.

78xx meg már lassan két éves kártya. Én a 7850-et 67k vettem, most meg lassan 2 évre rá kereken 20 ronggyal olcsóbb. ennyiért 7950 kapni már. 60-70k. Ha nem is fogja lenyomni az árakat (sztem 10-20% biztos lefogja) Érdemes lehet megvárni az újakat, ha tényleg akkora durranás lesz és akkor ár/érték arányban egy 79xx szintű kártyát kaphat... .és akkor még itt jönnek az újdonságok pl. driverekkel majd gyorsul az új széria stb. A teszteket mindenképp megvárnám mit produkál de addig ÉN biztosan nem vennék 79xx. Veszíteni úgy sem fog ha legalább egy teszt eredményig vár.

Ha Svájci Úr most beta-ig vesz egy 7950/70 vga-t akkor.... megeszem a kalapomat :D hogy ne írjak csúnyát :DDD

nem kötelező megadni

(#17482) Svájcinéger válasza Mappa (#17477) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

A szöveget figyeld. Kurva jó. Főleg az első mondat. :D Amúgy meg várni fogok. Tegnap linkeltek egy Asus Matrix 7970-et 8 játék jár hozzá, bár engem nagyon egyik sem érdekel, max. a Fiam: Crysis3, Far Cry 3, Tomb Raider, stb.

LamaCube: ha a hétvégén lesz rá időm, akkor felhúzom.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17483) Mappa válasza Svájcinéger (#17482) üzenetére


Mappa
addikt

Jó aláírom a szövege, jó de az ilyen garázsrockot csak angolul vagy sehogy :D mármint kúúfóódi együttesektől viselem el :U

Nálad nem lehet mókólni a bios-t 6950-en, hogy 6970 legyen belőle?

nem kötelező megadni

(#17484) Svájcinéger válasza Mappa (#17483) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Pedig kurva jó magyar szövegek vannak. Rappereknek is.

Nem tom. Nem foglalkoztam vele. Tudod minek, ha elég így is a BF4-hez ? Miért ? Megveszed ? :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17485) LackoMester válasza Mappa (#17483) üzenetére


LackoMester
addikt

Csak az első körben megjelent HD 7950- nél lehet mókázni a BIOS- szal, azok pedig mind REF. kártyák voltak, a Norbié pedig nem az. Szóval nem. :N
Én most ( ma, holnap ) fogom eladni a ref. HD6970- semet, mondjuk, h. ismerősenk 100 Euróért ( 30 Matyi ).
Jól jár vele, csak PES14- ni fog vele. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17486) Mappa válasza Svájcinéger (#17484) üzenetére


Mappa
addikt

Minek adod el ? :DDD

LackoMester - tényleg! csak ref. karikkal volt az, köszi a pontosítást :R

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#17487) Svájcinéger válasza Mappa (#17486) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Gondolkodtam, hogy megtartom a gyereknek, de nem fér el abban a házban szerintem, de majd azért rámérek. Ha meg nem megy el, akkor muszáj lesz megtartani és egy házat nézni neki.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17488) LackoMester válasza Svájcinéger (#17487) üzenetére


LackoMester
addikt

kivágod a ház oldalát. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17489) Svájcinéger válasza LackoMester (#17488) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Az is egy CM ház. Emlékeim szerint nem lehet lecsavarozni a winyó tartó kereteket. Azt meg lehetne csinálni, hogy kibarbolom a 3,5 "-os rekeszeket és a winyót meg felrakom valamelyik 5.25 "-os helyre. Még távtartóim is vannak hozzá, hogy passzoljon bele a winyó.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17490) LackoMester válasza Svájcinéger (#17489) üzenetére


LackoMester
addikt

ennyi... ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17491) @rglaaf


@rglaaf
veterán

egy videot keresek ahol egy csajt videóznak kocsiból és végig kibicsaklik a lába hogy megy az utcán párhónapja volt vki esetleg?

PSN:BiZzare_0 ️

(#17492) LamaCube válasza @rglaaf (#17491) üzenetére


LamaCube
addikt

napiszaron keresgélj :K Én ott is láttam.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17493) @rglaaf


@rglaaf
veterán

PSN:BiZzare_0 ️

(#17494) LamaCube válasza @rglaaf (#17493) üzenetére


LamaCube
addikt

:C Perfect sorozat csak sajnos jövőhéten vége :O

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17495) Raidon válasza Svájcinéger (#17489) üzenetére


Raidon
őstag

En megvarnam mig kijon az uj szeria 270x meg stb mifene. Akkor minden olcsobb lesz jo lesz az a proci csak huzni kell sztem majd. De BF4 hez 7870 et irtak mediumra. 7970(50)et meg a high settingsre.
Bar kiderul mi lesz Varom a betat mar :)

[ Szerkesztve ]

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#17496) LamaCube válasza Raidon (#17495) üzenetére


LamaCube
addikt

Dehogy lesz olcsóbb. Majd esetleg fél év után max.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17497) Raidon válasza LamaCube (#17496) üzenetére


Raidon
őstag

Akkor egy 7870 XT is jo valasztas lenne ha nem kell 3 gb memoria xDD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#17498) Mappa válasza @rglaaf (#17491) üzenetére


Mappa
addikt

[link]

bár sztem már megtaláltad :D

nem kötelező megadni

(#17499) @rglaaf válasza Mappa (#17498) üzenetére


@rglaaf
veterán

hát rohadtul nem találtam igy respect :R

PSN:BiZzare_0 ️

(#17500) LamaCube válasza Raidon (#17497) üzenetére


LamaCube
addikt

Ultrán akar játszani, oda nem lesz elég. Bár kíváncsi leszek erre az új csoda driverre /Mantle/, amit kifejlesztettek az amd-nél és 7xxx szériás kártyáktól támogatott és állítólag bf4-re lett kitalálva. Nekem bőven jó lesz mediumon. A 3-at is azon tolom. Ultrán kipróbáltam és játszható volt, de engem zavart a sok csicsa. Persze ő tankozik és több idő marad a bámészkodásra. Nem utolsó sorban, már félretette rá a lóvét. Mint írtam szűk 1 év alatt mióta vettem a kártyát kb. egy 10-el lett olcsóbb a 7870-en. Ezek az új kártyák min. 180-ról indulnak, aki olyat akar az megveszi, akinek meg nincs rá valója az megveszi a 7970-et és ezzel tisztában vannak a forgalmazók is.

Bizarre
Egy fél óráig kerestem. Már beírtam minden keresőszót, amire gondoltam, de hogy ez volt a címe azt nem gondoltam. :Y

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.