Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EQ

    tag

    Sajna még mindig nem sikerült beszélnem senkivel, hogy mi lehet a rammal, hogy csak 200mhz-n megy. :( Unalmamba köbenézegettem ezzel kapcsolatos forumokon, és ott valaki irta, hogy AMD miatt van valami kétszeres szorzó a ramokon, és azt az ilyen teszt progik (cpuz, everest) nem írják ki, tehát a ram 400-on megy, csak meg kell a kiirt értéket szorozni 2-vel. Sry, ha ez tudott dolog, vagy ha baromi nagy butaság.
    Csináltam 3d mark 05-öt és olyan 6k körül hozott a gép (7600gt) ugy hogy még a régi win van fent, mert nem akarok addig telepíteni még ne stabil a vas. Ez az érték reálisnak tűnik, vagy tényleg 200mhz a ramok sebessége?
    A topikok böngészésével eljutottam addig, hogy rájöttem hogyan kell a procit piszkálni, hogy jobban muzsikáljon, egyedül csak egy dologra nem jöttem rá. Irtátok itt többen, hogy 1T a ramok timingje. Mire jó pontosan ez cucc, nekem miért van mindig T2-be, merre lehet módosítani? :))

Új hozzászólás Aktív témák