Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56442) Somatom


Somatom
veterán

Köszönöm mindenkinek, aki segített, utánanézek ennek az uBlock addon -nak!

Aweriot:
Nem könnyű Androidra jó böngészőt találni. Nekem volt egy, ami mindenben tökéletesen megfelelt az elvárásaimnak. Dolphin. De, Android 7 -től megszűnt egy számomra nagyon értékes funkciója. Nagyításnál már nem tördeli át a szöveget. Azóta keresek egy tuti böngészőt, eddig nem sok sikerrel. Mindamellett, a Firefox, alapítványi háttere miatt mindíg is szimpatikus volt, minden eszközömre telepítem akkor is, ha nem a fő böngészőm. Ellentétben a Chrome -mal, ami lehet bármilyen jó, de mivel a Google lépten-nyomon a pofámba tolja, ezért minden eszközömön automatikusan, azonnal tiltom.

Más:
Van egy másik problémám is ezzel a Firefox -szal. LastPass a jelszókezelőm. Ha a plugin -ban próbálok belépni a fiókomba, akkor a login -ra egy üres, fehér felület a válasz. Ha egy, már megjegyzett oldalon, az ikonra bökve próbálok belépni, akkor csak "kőröz", de nem történik semmi. Két eszközön is próbáltam, Android 6.0.1 és 7.1.1 alatt. Webes felületen és Dolphin alatt, a Dolphinos beépülőjével símán be tudok lépni, tehát a Firefoxos addon -nal lehet vmi hiba (ami egyébként az addon lista szerint a legfrissebb). Tud vki vmit erről a hibáról?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.