Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23314) DigitXT


DigitXT
félisten

Tegnap voltam karikázni vmi 250-es Hondával a rutinpályán...:)) Hát valahogy az elején történő "ismerkedj csak a motorral itt a parkolóban" részt jobban szerettem...:DDD Amúgy elég durva motorfékje van egy ilyen mocinak, és hol van ez még az 500/600 ccm-es gépektől fogalmam sincs, hogy milyenen fogok tanulni): 1-esben csak finoman csúsztatott kuplunggal lehet lassú haladásból (!) szépen megindulni.:F Anélkül akármilyen finom gázzal próbálkoztam, mindig "ugrott" egy kicsit. Amúgy önmagában barátságos* mocinak tűnt, viszont azokhoz képest, amikkel eddigi pályafutásom alatt mentem elég erősnek is...:K Legközelebb jövő hét szerdán megyek...:B Gondolom akkor már valami nagyobb gépen. Amúgy az 1-es pályán a lassú haladással voltak gondok, kettesen meg a nyolcas jobb felével, de azért ment az jól.:R Gyakorolni kell, csak ahhoz meg gép kell. Ja, hogy erről
szól az oktatás? Mondjuk oktatás eddig nemigen volt, nem tudom, hogy mire számítsak: azért ez másképp megy, mint az autónál... *Kivéve a fék, mert a hátsó mintha ott se lett volna, az elsőt meg nem lehetett érezni, szinte nem volt útja a fékkarnak. Ennek ellenére mindig megálltam frankón a két vonal közt, csak nagyon szokatlan volt az "adagolása". (Lehet, hogy néha meg is csúszott a kerék közvetlen a megállás előtt, nem tudom, mondjuk az vizsgán nem lenne jó, meg úgy általában sehol sem, de mint mondottam volt, legközelebb másik moci, annak lehet, hogy "érezhetőbb" lesz a fékje.:B) Szerk: mindenesetre elég fura volt utána visszaülni az 50-es robogóra, de azon az index jobban tetszik.:D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.