Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22451) ALI_G válasza jasszer (#22419) üzenetére


ALI_G
veterán

Na!

meg van, hogy hol a gyrosos. Az a neve, hogy király gyros. Itt a térképen: [link]
Ezen kívül még tudok egy helyet ami egy fokkal igényesebb és van más kajájuk is, az pedig azon az úton van amelyiken a tesco, csak az még zárva volt mikor ott voltunk tavaly, de az is jó (na meg az tágabb, asszem van frissensült is).

Szervezéssel kapcsolatban holnap mindenki jasser-t hívja :) Már ha skippeli.

lajcsinak már látom, hogy tetszik :D
Árak
Legdrágább: Gyros tál 850 Ft.
Unicumindex: 1000 Ft/dl. :Y

[ Szerkesztve ]

(#22452) [lAyCsI] válasza ALI_G (#22451) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

850 egy giritál?... király!!

-= No way back from Here =-

(#22453) ALI_G válasza [lAyCsI] (#22452) üzenetére


ALI_G
veterán

nem találom google maps-szal az egri tescot.
Rákóczi út 100. elvileg, de...keressetek rá google maps-on :D full mellé lő vagy 10 km-rel.

[ Szerkesztve ]

(#22454) TayRol válasza ALI_G (#22453) üzenetére


TayRol
veterán

Nesze, Tecso. :D

(#22455) [lAyCsI] válasza ALI_G (#22453) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

sztem azt eltéveszteni sem lehet :D
valahogy csak odakóválygunk

-= No way back from Here =-

(#22456) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

najó,
émmamá valszeg nemleszek,
holnap 10-kor a Shell-kútnál meeting,
ha nagyon trágya lesz az idő akkor hívom jasszer-t,
mert csak az ő száma van meg...

peace

-= No way back from Here =-

(#22457) ALI_G válasza TayRol (#22454) üzenetére


ALI_G
veterán

thx, ott-ott :)

lajcsi, nem lehet eltéveszteni, tudom, hogy ott van, hogy 25-ösön lejövök a hídról, megyek, van vagy 10 lámpás kereszteződés nini jobb oldalt kva nagy tesco :)
Csak majd ott vigyázzatok, mert mammerek szeretnek kórityálni a 4 sávoson a buszmegállóba :)

Jasser: töltsd fel triplán a telefonod :) mert hívunk éjjel-nappal :D

[ Szerkesztve ]

(#22458) ALI_G válasza jasszer (#22450) üzenetére


ALI_G
veterán

itt a közös útvonal, tesco - király gyros

A másik hely még a híd előtt van jobb oldalt (ha megyünk a király gyros felé).

(#22459) TayRol válasza ALI_G (#22457) üzenetére


TayRol
veterán

no leptem mara, jo gurulast nektek, holnap este szeretnek olvasni jo kis beszamolokat! :)

szeles, szaraz utat, meg automentes napot! :)

(#22460) Integra válasza ALI_G (#22446) üzenetére


Integra
titán

én nem. van egy egerben is:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22461) emvy


emvy
nagyúr

Gumifakat holnapra!

while (!sleep) sheep++;

(#22462) jasszer válasza ALI_G (#22458) üzenetére


jasszer
senior tag

Fasza. Ki tudod printelni? Ha igen akkor hozd magaddal, biztos ami tuti alapon.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#22463) ALI_G válasza jasszer (#22462) üzenetére


ALI_G
veterán

ja, de van GPS a telómban, azt meg viszem. Tanktáskába a térképtartóba belerakom, azon a 2 km-en elnavigál :) Most meg is nézem, hogy ugyanoda mutat-e mint a google.

(#22464) zsoltee10


zsoltee10
addikt

jó motorozást holnapra, srácok! :)

egyébként nem értem miért kell betojni egy kis esőtől. volt olyan, hogy egy 25-30 fős balcsifelvidék túrára szakadó esőben indultam el itthonról esőruha nélkül, nyári cordurában, mert pesten nem esett, ahonnan a többiek indultak. :D veszprémben a kúton én bőrig ázva ácsorogtam, a többiek csont szárazak voltak, és egész nap nem esett több eső, de az út vizes volt. na és?? nem 150-nel döngettek, hogy számítana...

(#22465) SzalaiG válasza zsoltee10 (#22464) üzenetére


SzalaiG
addikt

Utálom, ha vizes a motor. :(((

Óvom, vigyázok rá és csak száraz időben használom, ha lehet. Persze van aki mindig megy. Lelke rajta, de én vizes úton inkább autózom.

(#22466) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Jah tényleg...vigyázzatok, ha vizes lesz az út, ha nem. 24-es út melegben száraz időben az igazi, szóval csak óvatosan. :K ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#22467) Beowulf_78 válasza SzalaiG (#22465) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Senki se szereti esőbe használni. A motor van értünk és nem mi vagyunk a motorért. Használati eszköz. A rutin megszerzéséhez elengedhetetlen az esős időben való motorozás. Csak mondjuk végig esős időben Egerig...nem éppen jó idénykezdet. :U
A motornak kutya baja se lesz, utána le kell mosni, és a láncot leápolni. ;)

Én tudom mi az eső. :U Az ominózus augusztus 20.-án amikor a nagy vihar volt a tatai tónál kapott el minket, de már visszafelé jöttünk. Épp egy szerpentínes úton tartottunk az M7-es felé, és pont felettünk villámlott szinte másodpercenként, és mivel magaslaton voltunk tök sötétben, olyan volt mintha a fejünk felett közvetlenül villámlana. Iszonyat szar volt így vezetni a tök sötétben. Már lejöttünk a szerpentínről de be kellett állnunk egy híd alá, mert semmit se láttunk az esőtől. Amikor alább hagyott, elindultunk mert, szinte mindenhol vizesek voltunk, a bőr cucc ilyen szinten semmit se ért eső ellen. Már kezdtünk örülni az M7-re kanyarodva, majd megint valahogy belekeveredtünk. 40-es tempóban se lehetett menni a sztrádán, és kb. 10m volt a látótávolság. Egy benzinkútnál is meg kellett állnunk, bár csurom vizesen már minden mindegy alapon nagyon szar megállni. Eddig a pontig semmi szél nem volt. Tovább mentünk majd rámentünk az M0-ra. Ott jött az igazi feketeleves. Ott azt hittem vége, és meghalunk. A motorokat nem lehetett fizikálisan egenesben tartani, az M0 teljes szélessége kellett hogy ne fújjon le minket a szél az útról. Persze a látótávolság még mindig szinte nulla volt, és ömlött az eső. Félreállni esélytelen volt, úgy tuti felborultunk volna motorostól, mindenestől. Párszor megfordult a fejelmben hogy ez a túra így nagyon megérte, hogy rommá töröm a gixxert. Nagy nehezen beértünk pestre, ami úgy nézett ki mint háború után...volt olyan kereszteződés ahol az oldalidom feléig elmerültünk. Mindenhol kidőlt fák, és összetört autók. Amikor hazaértünk és hálát adtam a jó istennek hogy épségben megérkeztünk akkor értesültünk a médiából mi volt pesten...és van több halálos áldozata is a viharnak.
Ezt nem elrettentésül írtam, csak a mihez tartás végett, van ilyen eső is. Ezért én már kicsit szkeptikusan állok a rossz időhöz. Persze ha menet közben kap el minket, akkor úgyis mindegy. lesz belőle idén is bőven részem, ezért nem szeretek már eleve negatív időjárás előrejelzés ellenére nekiindulni.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#22468) Kasza08


Kasza08
őstag

Ilyen túrán mennyivel mentek? És mi a kényelmes utazósebesség ekkora motorknál?:)
Mert, ilyen PH!-s motoros buliba én is benne lennék, de nem tudom, hoy nektek a 130-as utazó mennyire kevés, vagy nem kevés.

(#22469) Topiccsendőr válasza Beowulf_78 (#22467) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nade milyen negatív előrejelzés van holnapra?
20°, 0mm csapadék.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#22470) Beowulf_78 válasza Topiccsendőr (#22469) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nem vészes az előrejelzés, csak nem az igazi vizes úton motorozni, de persze az is benne van hogy nem fog esni. ;) Nem akartam párhuzamot vonni a holnapi időjárás és augusztus 20.-i időjárás között...remélhetőleg olyan az elkövetkező 5-10 évben nem nagyon lesz. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#22471) [lAyCsI] válasza Kasza08 (#22468) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

1-esbe még jó ;]

-= No way back from Here =-

(#22472) [lAyCsI] válasza Beowulf_78 (#22470) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

holnapra megrendeltem a jóidőt mindenki megnyugodhat,
ha esni fog megadom anyukám elérhetőségét :P

-= No way back from Here =-

(#22473) jasszer válasza [lAyCsI] (#22471) üzenetére


jasszer
senior tag

Akkor holnap sem fogod használni a váltót... ;]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#22474) Beowulf_78 válasza [lAyCsI] (#22472) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Én semmiképpen se tudnék menni...ha lenne rá anyagi keret akkor sem. Foci meccsre megyek "biztosítani" 12:30-ra...

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#22475) Integra válasza Beowulf_78 (#22467) üzenetére


Integra
titán

rájt!
imádok esőben vezetni, ez motoron sincs másképp:)
én megadok mindent a motornak ami kell, cserébe maximálisan kiszolgál ő is engem, még takony időben is, ez a minimum, tönkre meg nem mehet, evidens:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22476) Integra válasza jasszer (#22473) üzenetére


Integra
titán

ment priv telószámmal, elnézést, most jutott eszembe, hogy elmentek a csajok:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22477) Boci_83


Boci_83
őstag

Hát én marhára kerülöm az esőt, eddig sem sokszor áztam el, de ebben a mostani ruhában meg egyáltalán nem szeretnék, ez teli van szellőzővel, meg a karzán egy nagy csíkban stecs vászon van. Ha az átázik tuti hogy megfagyok benne. Az előző ruhám full bőr volt, nem is fáztam benne 12-15 fokban, most ebben meg teljesen átjár a szél, és igen kellemetlen!
Persze 20 fok fölött meg határozottan kellemes tud lenni!

Szóval ha szar idő lesz, csepereg vagy lóg az eső lába, akkor én kihagyom, főleg hogy a Mátrában még vagy 5 fokkal hidegebb lesz. Ha szép idő ígérkezik mindenképp ott vagyok a kúton legkésőbb fél12 kor. De addig még biztos írok hogy milyen idő van erre felé.... :D

**********

(#22478) Gaboman válasza Picco (#22441) üzenetére


Gaboman
nagyúr

MT-03 ez az én motorom volt,tavaly júniusban adtam el.
Nagyon jó áron hirdeti a jelenlegi tulaja,a létező összes gyári extra rajta van ami +300E Ft-ba kerülne hozzá.
Ami nincs rajta fent az még a hátsó műanyag spoiler,nem azzal fényképezte le.Itt még nálam volt,én azzal együtt tettem fel a képet!
Én 1.4Milláért adtam el akkor neki.
A kipufogót meg +85k-ból meg tudod rá csináltatni,sőt teljes rendszert 125k-ból kihozzák neked,van egy,két címem akik ezzel foglalkoznak ha érdekel a dolog.
Ezzel a motorral 2személy is simán el tud menni túrázni,széles,kényelmes ülés van rajta.
Fogyasztása szinte egyenlő a 0-val,3.5-4L-ből is elmegy ha nem szaggatják neki.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#22479) Gaboman válasza Gaboman (#22478) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Rosszul mondtam szerintem 1.5milláért adtam el neki,bár már nem pontosan emlékszem rá,de 1.1-ért jó áron van az tuti,és abból még lehet alkudni is,szerintem ha kp-ban 1millát leteszel érte simán hozhatod is.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#22480) ALI_G


ALI_G
veterán

itt süt a nap, 7 fok van :DD kicsit csípős.
mod: viszont most 23-at mond napi csúcshőmérsékletre. :D :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#22481) ALI_G válasza Boci_83 (#22477) üzenetére


ALI_G
veterán

apám jó sokáig bírtad :) Én már este 10kor kidőltem, de 5-kor meg ébredeztem :D

(#22482) Boci_83 válasza ALI_G (#22481) üzenetére


Boci_83
őstag

Hát ez úgy volt hogy hazajöttem munkából délután 17kor, majd gondoltam kicsit letentélek. ez volt 18 óra fele, és hajnalba megriadtam valamikor... :D

**********

(#22483) ALI_G válasza Boci_83 (#22482) üzenetére


ALI_G
veterán

wehh :))
Már mehetnékem van :D

(#22484) Boci_83 válasza ALI_G (#22483) üzenetére


Boci_83
őstag

Hát indulj, itt most kinézve az ablakon nagyon jó idő ígérkezik! Most keltem másodszor ma, megyek van még egy kis dolgom, meghát meg kell takarítani a ruhámat is...

A fél 12-es találkozó velem a Shell kúton 60ban jó lehet akkor? Nem akarok nagyon korán kimenni sem..

**********

(#22485) Boci_83 válasza Boci_83 (#22484) üzenetére


Boci_83
őstag

Módosítom. Marha hideg van, a nap elbújt, és olyan vastag köd van hogy hihetetlen.. :((( :O

**********

(#22486) Preda


Preda
aktív tag

Nah itt szegeden 1000 ágra süt a nap Alit nemtom elérni.Nemsokára indulok max majd szolnok kiderül, hogy mi van. Remélem többiek is jönnek na jó utat.

(#22487) Integra


Integra
titán

nah, sikerült észhez térnem, a baba tusfürdő for men segítségével, betolok valami pizza maradékot tegnapról meg colát és egész jól leszek asszem:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22488) Kasza08 válasza [lAyCsI] (#22471) üzenetére


Kasza08
őstag

:P

Egyébként mennyi a tempótok? Pályán és hegyekben is érdekel.

(#22489) SzalaiG válasza Kasza08 (#22488) üzenetére


SzalaiG
addikt

Én autópályára nem megyek, motorpálya meg nincs.... :D
Közúton: 90-120; hegyekben ahogy a szerpentin engedi.

Miért Te?

(#22490) Beowulf_78 válasza Kasza08 (#22488) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Az egyik motoros fórumon ez van az adatlapomon...

Tartózkodási hely: tér-idő kontinuum
Motorom: GSX-R 1000 K2
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió

Akkor gondolhatod...nagy részben meghajlítom az időt a tempómmal. :DDD :DDD :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#22491) Kasza08 válasza SzalaiG (#22489) üzenetére


Kasza08
őstag

Nekem egyenlőre csak egy robogóm van, azzal 70-el szelem ketté a zoxigént, de hamarosan (remélem holnaptól) egy RS-en végzem:)

Beo: :C:DDD Akkor azért telt olyan gyorsan ez a hét:D

[ Szerkesztve ]

(#22492) Beowulf_78 válasza Kasza08 (#22491) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Igen! :DDD A hétfő után már csak a szombatra emlékszem. :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#22493) SzalaiG válasza Kasza08 (#22491) üzenetére


SzalaiG
addikt

RS mi?

(#22494) Picco válasza Gaboman (#22478) üzenetére


Picco
addikt

szep motor, de nem az en stilusom, beleszerettem a pegasoba :B

amugy miert adtad el es mire valtottal?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#22495) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Szép az idő. Gurul a topic. :D

(#22496) Prof01 válasza SzalaiG (#22493) üzenetére


Prof01
veterán

125

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#22497) .mf válasza SzalaiG (#22493) üzenetére


.mf
veterán

Aprilia RS125, ha jól emlékszem / sejtem.

Itt sütős-felhős, enyhe széllel -- remélem a túrázóknak is jó idő van az úton :)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#22498) Kasza08 válasza SzalaiG (#22493) üzenetére


Kasza08
őstag

Jól tudják/emlékeznek/sejtik a kollégák:)) RS 125. Itt van róla pár kép

(#22499) TayRol


TayRol
veterán

Na mi van a sracokkal? Tekeregnek meg? Remelem jo idejuk van, de egy kis eso sem art nekik. :D

En szeretek esoben motorozni, es nagyon sokszor motorozom is, kozlekedesi eszkoz (is) a gepem, nem csak hobbi. :) De a jo ruha elengedhetetlen, utcai ruciban nem szivesen azom sz@rra.

(#22500) TayRol válasza Kasza08 (#22468) üzenetére


TayRol
veterán

Szerintem a 130-as utazo a PH!-s topicnak meg sok is, paran (koztuk magam is) kezdok vagyunk, meg a tura nem is a szaguldasrol szol (persze Beowulf 220-as utazojat nem szamitom ide). :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.