Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23101) cochy


cochy
tag

Útálom a jutubot. Megnéz az ember egy videót is ott marad. hihetetlen. Meg hogy a fene enné le a körmit annak is, aki kitalálta, hogy a jobb oldalra berakjon egy rakás videót ami a témához passzol.. :D

Azért jól keni Talma is: [link]
de talán Fábrival az igazi (Euroring) : [link]

[ Szerkesztve ]

(#23102) TayRol válasza Boci_83 (#23086) üzenetére


TayRol
veterán

mitakarsz, tok jol tolod, de az a homok a palyan eleg gaz volt. a sikan elott mintha valaki beszallt volna a soderagyba...

es szvsz nem gaz a minosege. :N

Integra: lehet, hogy xenont tettek a KillBillesek fezerebe:)

(#23103) TayRol válasza Topiccsendőr (#23099) üzenetére


TayRol
veterán

gondolom ajanlott ezeket a felszort iveket elkerulni, foleg kigyorsitaskor. :U

(#23104) Boci_83 válasza Kasza08 (#23089) üzenetére


Boci_83
őstag

A Tanksapkát körbe csavarok fogják, erre csináltam egy tartókonzolt, alá gumilap, és hozzácsavaroztam kamerát ehhez a konzolhoz.

Köszi mindenkinek aki megnézte a vidit, :R a fehér por valóban azért volt a pályán, mert valaki szétszórta az olaját, és hogy feligya azt, illetve lássák hogy hova ne menjenek rá a motorosok. Szerintem nagyon jó ötlet volt. Első néhány körbe kint is volt a zászló, de 3-4 kör után már nem mutatták...

**********

(#23105) Boci_83 válasza TayRol (#23102) üzenetére


Boci_83
őstag

Ja egyébként nem homok lehetett, hanem krétapor! :U

**********

(#23106) TayRol válasza Boci_83 (#23105) üzenetére


TayRol
veterán

es az mennyire csuszik?

(#23107) Boci_83 válasza TayRol (#23106) üzenetére


Boci_83
őstag

Igyekeztem nem rámenni, így nem tudom.

**********

(#23108) TayRol válasza Boci_83 (#23107) üzenetére


TayRol
veterán

jogos. :B

(#23109) Integra


Integra
titán

tessék gyorsan nézni:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23110) Boci_83 válasza Integra (#23109) üzenetére


Boci_83
őstag

Nekem nagyon tetszenek azok a BMW-k! :K

**********

(#23111) Boci_83


Boci_83
őstag

Nem érdekel valakit első gumi? Nekem meg jó lenne a hátsó. [link] :U :D

**********

(#23112) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Gondoltam meglepem anyámat és apámat egy nekik való motorral de rájöttek hogy mire készülök és megkértek hogy ne vegyek nekik.
Pedig apám nagy motoros volt anno,most meg már nem érdekli úgy néz ki sajna.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#23113) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Tegnap mentem egy laza 200km. Szfvár-Veszprém-Nagyvázsony-Halimba oda-vissza.
Gyönyörű idő, rengeteg motoros, kánaán lett volna, ha nincs annyi rendőr. 2x is megállítottak. Egyszer a veszprémi körgyűrűn, egyszer Vázsonyban. Veszprémnél csak motorosokat ellenőriztek már 4 állt mikor engem is leintettek. :D
4-5e fordulat között 90-110es tempoval kényelmesen elgurulgattam. Nagyon zsír volt erre egy-egy autós mintha ott sem lennék. BMW és Merci ment el mellettem vagy 200 felett és a sok autós a motorosokat szidja. :(

(#23114) Prof01 válasza SzalaiG (#23113) üzenetére


Prof01
veterán

Gyorshajtás miatt állítottak meg, vagy csak igazoltatni? :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23115) Kasza08 válasza Boci_83 (#23104) üzenetére


Kasza08
őstag

Kép van?:D

(#23116) SzalaiG válasza Prof01 (#23114) üzenetére


SzalaiG
addikt

Igazoltatás. :)

Remélem photó nem jön.... ;]

(#23117) Topiccsendőr válasza cochy (#23101) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

"Ez egy kicsit sok volt - nembaj" :DDD

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#23118) Boci_83 válasza Topiccsendőr (#23117) üzenetére


Boci_83
őstag

Nah mi újság az Euroringen..? Beszámoló jöhet...!

**********

(#23119) Topiccsendőr válasza Boci_83 (#23118) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Patent volt nagyon. Hárman voltunk a pályán. Volt egy versenyző csóka, akinek csúszott a kuplungja, úgyhogy inkább nekünk mutogatta az íveket, meg tanított erre-arra. Én nagyon örültem hogy szar volt a motorja, mert úgy lapon vettük a kanyarokat vele, hogy a Hungaroring az lóf*sz volt ehhez képest. Nagyon sokat segített a srác. Beállítottuk az előfeszítést, csillapítást, mondogatta, hogy hogyan kellene ülni a motoron. Milyen íveket használni. Ő tartja a rekordot a ringen 1,16 valamennyit. Talmának az idejénél jobb. A srác úgy vette egy kézzel a kanyarokat, hogy döbbenet. Rengeteget tanultam a 3* 30 perc alatt, az elején azt mondtam hogy soha többé nem jövök ide. De a versenyző kolléga egy szintel feljebb emelte a nap minőségét. Voltak autósok is, de nem sok vizet zavartak, nem mentek le a páyláról. Csak a délutános utcai autós mókusok, azok frankón felporozták a pályát. Tavalyelőtthöz képest változás, hogy nem húsz percek vannak, hanem 30, és 12 óráig van 9 től. Összeségében bánhatod, hogy nem jöttél :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#23120) TayRol válasza Topiccsendőr (#23119) üzenetére


TayRol
veterán

Azert ez eleg jol hangzik...

(#23121) Integra válasza Topiccsendőr (#23119) üzenetére


Integra
titán

tanulj mester, tanulj, mert majd te fogod nekünk az íveket mutatni... :))

mentem ma a mulláson, elképesztő szélvihar, csak úgy hajigált ide-oda, mondom békésebb az a 90kmh, hasítom a szelet a jobb sávban.
vvvííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, ezres speedbike 200 felett bőven úgy eltépett mellettem ilyen időben, hát a tükörben sem láttam, pedig azt is nézem, csak azt nyugtáztam, hogy brutális hangrobbanás mellettem..
lobogó kék farmernadrág, lobógó fekete széldzseki, gondolom sietetett a motoros boltba szerkót venni, mielőtt még bezárt volna.. elképesztő..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23122) Topiccsendőr válasza Integra (#23121) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Messze van az még, hogy én mutogassam az ívet, de persze tanulok, amit tudok :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#23123) Kasza08 válasza Kasza08 (#23043) üzenetére


Kasza08
őstag

(#23124) SzalaiG válasza Kasza08 (#23123) üzenetére


SzalaiG
addikt

Potyautas?

(#23125) Kasza08 válasza SzalaiG (#23124) üzenetére


Kasza08
őstag

Fogságba ejtettem:D

(#23126) emvy


emvy
nagyúr

Tankbort szeretnek a Hondara. Tudja valaki, hogy hol lehet kapni, es kb. mennyiert vesztegetik?

while (!sleep) sheep++;

(#23127) Tüzi válasza emvy (#23126) üzenetére

ebay.co.uk-n szokott lenni egész jó árban tankbőr.
pl: [link]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#23128) Boci_83 válasza Topiccsendőr (#23119) üzenetére


Boci_83
őstag

Hát az igazság az, hogy menni mentem volna, de most kiköltekeztem magamból, és úgy gondoltam ezt most kihagyom. Talán legközelebb. Hátsó gumit is veszek, mielőtt legközelebb pályára megyek, mert ez nem oda való. :( Utcára jó, főleg egy gyengébb gépre, haveromnak ugyan ez a gumi van fent R6-on és mivel ő kicsit óvatosabban is járkál a motorral így vagy 15 000-et ki fog neki bírni, nekem 5000 van benne, és már hogy is mondjam, egyre jobban közelít a kopásjelzőhöz. Igaz ebben benne volt a Hringről hazajöttem és megfüstöltem kicsit dolog is. De már amúgy is kopott volt, pedig majd 7mm!! :Y profilmélysége volt! :D

[ Szerkesztve ]

**********

(#23129) Boci_83


Boci_83
őstag

Honnan tudhatod, hogy 2009-ban élsz?

01. Véletlenül a mikrón ütöd be a PIN-kódodat.
02. Több éve nem pasziánszoztál rendes kártyával.
03. 15 különböző telefonszámod van egy háromtagú családhoz.
04. E-mailt küldesz a melletted ülő embernek.
05. Azt mondod, azért nem tartod a kapcsolatot a régi ismerősökkel, mert nincs meg AZ e-mail címük.
05. Négy éve ugyanannál AZ íróasztalnál ülsz, de közben három különböző cégnél dolgoztál.
07. A főnököd nem tudná elvégezni a te munkádat.
08. Felhívod a családot, Hogy tudd meg otthon vannak-e, miközben hajtasz be a garázsba.
10.Minden tévéreklám végén szerepel egy internetcím.
11.Ha elmész otthonról a mobiltelefonod nélkül (amit életed első 10, 20 ,30 ,40 évében nem is ismertél), pánikba esel és máris visszamész érte..
12.Reggel AZ első, Hogy bekapcsolod a számítógépet, még mielőtt kimész kávéért a konyhába.
13.Mosolyogsz és bólogatsz miközben ezt olvasod.
14.Még rosszabb: pontosan tudod kinek fogod ezt továbbküldeni.
15.Túl elfoglalt vagy, Hogy észre vedd, Hogy nincs 9-es a listán.
16.Tényleg megnézted, Hogy nincs 9-es a listán.
17.Gondolom AZ sem tűnt fel Hogy két 5 van a listán.
18.Ezt is megnézted, újra......
19. ....és most röhögsz magadon

[ Szerkesztve ]

**********

(#23130) SzalaiG válasza emvy (#23126) üzenetére


SzalaiG
addikt

Mire jó az?

Csak kopásokat eredményez ahogy mozog.

(#23131) TayRol válasza emvy (#23126) üzenetére


TayRol
veterán

Corsaro.

SzalaiG: engem akkor zavarna, ha megazna, es nem is tettszik. de lehet, hogy attol meg jo.

[ Szerkesztve ]

(#23132) emvy válasza TayRol (#23131) üzenetére


emvy
nagyúr

Az a helyzet, hogy nalam mar 2-3 karc van a tankon, a tervedom se tesz neki jot.

while (!sleep) sheep++;

(#23133) emvy válasza TayRol (#23131) üzenetére


emvy
nagyúr

Koszi, megnezem oket. :)
#

while (!sleep) sheep++;

(#23134) TayRol válasza emvy (#23132) üzenetére


TayRol
veterán

Par hajszalkarc nekem is van, a tanktaska miatt, hiaba figyelek ezerrel.

off: atya-gatya!! :Y

[ Szerkesztve ]

(#23135) Integra válasza TayRol (#23134) üzenetére


Integra
titán

tyíííííííí
volt anno egy video, csávónk egykerekezik egyet, a trikós csirkéje meg aszfalton koppan..
mindig ez a klip jut eszembe ilyenek olvasásakor:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23136) TayRol válasza Integra (#23135) üzenetére


TayRol
veterán

jujj, az a klip eleg durva, emlekszem ra. :DDD

mod: megtalaltam :))

[ Szerkesztve ]

(#23137) Prof01 válasza TayRol (#23134) üzenetére


Prof01
veterán

Durva. :DD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23138) .mf válasza Integra (#23135) üzenetére


.mf
veterán

"mindig ez a klip jut eszembe ilyenek olvasásakor:)"

nekem is...
kíváncsi vagyok, milyen sérüléseket szenvedett (gondolom alkar bőrt alaposan lecsiszolta az aszfalt), és hogy ebből megtanulta-e a leckét...

Pénteken (miután végre leadtam a szakdogát :U :DD ) elmentem személyesen is megkérdezni csigáékat, de továbbra is azt mondják, hogy 2,5-3 hónap... :(
Holnap felhívom SOS-éket, hogy a kedden induló csoportban van-e még hely. Csak kár, hogy a város túlvégén vannak, kb 1-1,5 óra bkv-val :W )

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#23139) zsoltee10 válasza TayRol (#23134) üzenetére


zsoltee10
addikt

az első szezonban annyira féltettem, hogy nehogy egy karc is legyen rajta....

ha használva van, akkor apró karcok lesznek itt-ott, tanktáska, csizma, térdvédő, felpattanó kavicsok, por, bogarak, bokrok, garázsajtó, stb stb. nekem most 39000 van benne, és a tankon is látszik karc, a faridomon is van, a csizma helye is látszik, ha megcsillan a fény, látszik, hogy nagyon finom karcok vannak a fényezésen is. környezeti hatások. vettem egy nagyon fasza polírpasztát, nedves felületre kell felvinni és amellett, hogy políroz, egy viaszszerű réteget visz fel a fényezésre, így a vizet lepergeti, a kosz, bogarak, aszfalt darabok kisebb kárt tesznek benne. kipróbáltam egy tenyérnyi helyen a tankon, és egy elnagyolt kezelés után is látványosan fényesebb a felület, és a rácsorgatott víz leszaladt róla. érdemes a felnit is bekenni, könnyebben lejön majd a láncspré. egyébként valami német cucc, 50 euro egy 500ml-es flakon, de nekem kb. 3eFt-ba van. :)

(#23140) Prof01 válasza Integra (#23135) üzenetére


Prof01
veterán

Én is láttam olyat, a gondolatától is kiráz a hideg, mert én már tapasztaltam sajnos. :(
Forró nyári napon levetem a kabátot és pólóban vezettem. Megcsúszott az am. se túl stabil robogóm és az aszfalt szépen lekapta a bőrt, gennyezett az alkaromon a horzsolástól elég szépen. Szerencsére nem volt annyira komoly, mint amit abban a videóban láttam, szal bőr átültetés vagy hasonlóra nem volt szükség szerencsére (kórházba se mentem, lefertőtlenítettem azt jólvan). :D Azóta soha többet pólóban és soha többet robogóval. ;]

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23141) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

péntek kunmadaras! ki megy/jön?

Life is Short... Ride Hard!!!

(#23142) Tüzi válasza Jodanovich (#23141) üzenetére

Remélem addigra megjönnek a most vásárolt cuccaim :)
Akkor jövő hétre kész lesz a viffer, elmászom műszakira, utána megvan a rendszám, és banzaiii!

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#23143) TayRol válasza zsoltee10 (#23139) üzenetére


TayRol
veterán

koszi a tippet, valami ilyesmire gondoltam en is, ha mar nagyon elfajulnak a dolgok. ha tudsz majd infot adni a cuccosrol, megkoszonom. :) (hol lehet megvenni,mi a neve,...)

(#23144) NFree válasza ALI_G (#23072) üzenetére


NFree
addikt

Rendben, mondjuk nem tuti abban az esetben csatlakoznék , ha lehet , ha ezek a mocskok nem hívnak vissza dolgozni pont 1.-én. mert nagyon lutri igaz szabit kértem de az csak egy dolog :(
Ma is megyek berénybe , ha minden jól megy fékbetét csere lessz ;)

vga

(#23145) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Tegnap sikerült valakinek túrázni?
Mi voltunk Esztergom,Visegrád,Szentendre kőrúton.
Ezt az életet ami arra van,hú,több volt a motoros mint az autós.
És a táj az valami fantasztikus utoljára 1990-ben jártam Visegrádon,már nem igazán emlékeztem rá.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#23146) SzalaiG válasza zsoltee10 (#23139) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ez a spray érdekelne. Tudsz még szerezni? :)

[ Szerkesztve ]

(#23147) ALI_G válasza Boci_83 (#23068) üzenetére


ALI_G
veterán

Egyetértek. Amikor oktatáson voltunk full normális, közvetlen, normális gyerek aki segítőkész meg minden.
Kamerától behülyül, vagy ezért fizetnek neki, nem tudom :)

(#23148) ALI_G válasza Topiccsendőr (#23081) üzenetére


ALI_G
veterán

na milyen volt euroring?

(#23149) ALI_G válasza cochy (#23101) üzenetére


ALI_G
veterán

hát az a fábri egy kaki :) Fel van gyorsítva a felvétel a hangot meg valahogy alá vágták... :F
Azért Hringen elég jól veri neki, kár, hogy az egy reklám. Lehet az a kaki ideje is 2 perc körüli lett volna, hogy várja az öccsét :D De az öccse is kente.

(#23150) ALI_G válasza NFree (#23144) üzenetére


ALI_G
veterán

Kihez mész berénybe?

1-jén nekem az összes helyi motoros haverom megy kunmadarasra, már hívtak is persze, de oda nem akarok menni. 2 évben elég egyszer, meg egyébként is ugyanezt látom full ingyen minden ősz végén Mezőberényben, amire az itt lévők közül eddig senki se jött :)) pedig hívtam őket már 2-szer is. :(((

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.