Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22801) Gaboman válasza Kasza08 (#22800) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Én ugyanolyan papírt kaptam annó amíg nem volt meg a rendes jogsim és simán vezethettem vele.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#22802) Kasza08 válasza Gaboman (#22801) üzenetére


Kasza08
őstag

Vezethettél? Mert vezetni én is vezettem, de ha megállít a rendőr, akkor ő mit szól hozzá?

(#22803) Boci_83


Boci_83
őstag

(#22804) TayRol válasza Gaboman (#22801) üzenetére


TayRol
veterán

tuti nem lehet. mindenki be van sozva ugyebar a vizsga utan, menne mar motorozni, de engem is lehutottek, hogy a jogsit varjam meg mindenkeppen, a papirossal nem lehet vezetni.

(#22805) jasszer


jasszer
senior tag

Engem Kecsó is érdekelne, szerintem tegyük attól függővé a helyszínt hogy kik tudnak eljönni. Optimális esetben 1-2 napon belül kapok májusi munkabeosztást (akkor fogok tudni olyan napokat mondani amikor ráérek), áprilisban már nem lesz motorom úgy érzem, ma adtam le a szervizben. :(

[ Szerkesztve ]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#22806) TayRol válasza jasszer (#22805) üzenetére


TayRol
veterán

enis le tudok menni Kecsora, csak elotte par nappal mar fixaljuk le, hogy tudjak szabit kerni (ha hetkoznap mennenk).

(#22807) jasszer válasza TayRol (#22806) üzenetére


jasszer
senior tag

Sztem akkor legyen az... hogy pár napon belül mindenki dobja be azokat a napokat, amikor várhatóan ráér, vagy amikorra praktikusan ki tud venni szabit. Szvsz legyen hétközben, délután a pályázás, találkozó mint az egri mókán, késő délelőtt, lerongyolunk a pályához, megtömjük a búránkat, veszünk vmi piát aztán irány az aszfalt. Na? :)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#22808) Mawyx válasza Kasza08 (#22802) üzenetére


Mawyx
senior tag

9. Vizsgalappal, vagy a tőlünk kapott vizsgaigazolással lehet-e vezetni?
Nem, mivel közúti jármű csak érvényes vezetői engedéllyel, vagy járművezető igazolvánnyal vezethető.

Oldal tetejére

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#22809) Integra válasza TayRol (#22799) üzenetére


Integra
titán

hát ma nem jött össze:)
de legalább a bukógombák fent vannak. na most a dolog szépsége az, hogy ha ezek szombaton is fent lettek volna, ha a végzi az eladó a dolgát, akkor, most karc se lenne a blokk oldalán.. :(

akik eddig bunkó parasztok voltak az utakon:
a6, 7-es, s80, 3-as... és hogy az ember ne legyen előítéletes.. naja..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22810) TayRol válasza jasszer (#22807) üzenetére


TayRol
veterán

ok, en benne vagyok.
elorelathatoan majusban barmelyik nap jo - még.:)

Integra: sebaj, lenyeg, hogy sikerult begombáznod.:D
nalam ma A3, meg egy Duki SR4-es a Lanchidon, aki a szemevel megolt, mert nem mentem el a kocsik kozott 60-nal, hanem inkabb felrealltam.
az nem tunt fel neki, hogy meretben 2x olyan szeles volt a motorom, mint az o sor2-je...:(

[ Szerkesztve ]

(#22811) cochy


cochy
tag

HI! Kecskemét nekem is jó lenne, időt meg szakítok rá. Csak ha lehet, akkor ne hét közepén legyen már. Esetleg hétfő vagy péntek? Ez csak egy javaslat lenne.

@Integra: Nemtudom írtad-e.. a gombákat hol vetted? Kivel rakattad fel? Ha válaszolnál privi vagy ide, megköszönném..

(#22812) Integra válasza cochy (#22811) üzenetére


Integra
titán

lsl-t vettem, 15e a gomba, 10e a tartókonzol, x-bike, csömöri út 157
yamahaworld-ben rakták fel (2900 ft, fél óra munkadíj), mert ott volt hozzá profi szerszám, így utólag jobb is, hogy nem álltam neki, hiába van nyomaték kulcsom nekem is otthon.
ugyanis az előírt 55nm rengeteg volt a csavaroknak, és így inkább csak 40-nel húzták meg. én könnyen lehet, hogy bele szakítottam volna önhibámon kívül..
szóval az lsl is bassza meg, hogy egyszer szar install rajzot adnak hozzá (vicc), és még az infok is rosszak rajta..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22813) Prof01 válasza Integra (#22812) üzenetére


Prof01
veterán

Milyen találó a neve: LSL. :DDD
Ez csak véletlen vagy magyar termékről van szó? :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#22814) Integra válasza Prof01 (#22813) üzenetére


Integra
titán

made in germany.
bár én a németektől már rég nem dobok hátast:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22815) TayRol válasza Prof01 (#22813) üzenetére


TayRol
veterán

de tenyleg! :))
eddig fel sem tunt...

(#22816) Integra válasza TayRol (#22815) üzenetére


Integra
titán

ligth sound laser-re gondoltok?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22817) TayRol válasza Integra (#22816) üzenetére


TayRol
veterán

nem egeszen.:) ez nem hangzik annyira nemetesnek.:)

mod: neked is mar ilyen van?

[ Szerkesztve ]

(#22818) Integra válasza TayRol (#22817) üzenetére


Integra
titán

akkor passz:)
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22819) TayRol válasza Integra (#22818) üzenetére


TayRol
veterán

ezt neztem, de megmihalylott az oldal. :) semmi info...

(#22820) ALI_G válasza Prof01 (#22813) üzenetére


ALI_G
veterán

én mióta meghallottam, két éve ezen röhögök :) Eleve innen jegyeztem meg a nevüket :D

All: figy, szóljatok ki mikor ér rá, én meg reply-olok, hogy tudok-e menni. Szívem szerint mennék. Kecskemét nekem jobb, közelebb van, kevésbé fáradok el mire odaérek.
Még ha Szegedről is megyek 2-2,5 óra mire felérek Kakucsringre. Kecskemét közel 1 órával rövidebb, utoljára 45-50 perc volt Kecskemét-Kakucs úgy hogy húztam neki és még 10 perc mire megtaláltam a leágazást a pálya felé :DD

[ Szerkesztve ]

(#22821) .mf válasza TayRol (#22799) üzenetére


.mf
veterán

Gyarapodnánk, de még se vizsgám, se motorom, se ruhám hozzá, csak egy befejezésre váró diplomamunkám :DDD :(
Remélem lesz június közepe-végefelé is egy nagy gurulás, és még annál is jobban remélem, hogy ahhoz már én is tudok csatlakozni :K

Az eLeSeL meg hogy nem tűnt fel? :DDD én mióta először hallottam, ezen röhögök :D

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#22822) Prof01 válasza .mf (#22821) üzenetére


Prof01
veterán

Hát én is így állok. Csak nekem az érettségi közeledik rohamos sebességgel. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#22823) TayRol válasza .mf (#22821) üzenetére


TayRol
veterán

talan mert meg sosem mondtam ki hangosan, csak olvastam ugyebar, es nem tunt fel.:D

ALI: nekem Szeged-Pest 1,5 ora volt, Kakucs meg meg kozelebb van szegedhez. De nekem Kecso is jo, oda is leerek egy ora alatt. Nekem majus 16 szombat h.ring, azon kivul ok. de ha idoben megdumaljuk, tuti, hogy a legtobbunk raer.:)

ja, minden diplomara es erettsegire varonak nagy kalappal:)

(#22824) Topiccsendőr válasza Boci_83 (#22803) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Jah ezt a csókát ismerem. GSXR 1000-se van. A következőt csinálta egy pályanap. Kiült a kis fröccsöntött székébe, nézegette az embereket, hogyan mennek, majd nekem elkezte fikázni az összeset egytől-egyig valami ilyesmi formában:
-A Tuonós gyereknek szólni kellene hogy üljön ki, mert el fog esni. (apa neked is van szád, mennyé' te oda fikázni, a rossebet nem érdekli ki hogyan fog perecelni, csak téged)
-A TL-es srác nagyon kiül és lassan is megy. A tükröket le kellene venni, mert csak megzavar benneteket.
Nem mintha bárki is egy petákot fizetett volna neki, hogy ossza az észt...

Aztán haverom odament hozzá, hogy ő azért megy így, mert élménymotorozásra jö, nem pedig köridők lefaragására. Ezután elkezdett egymásnak ellntmondó dolgokat mondani, miszerint akkor szabad kiülni, miután elérte a motor határait, addig nem. Mindegy, egy igazi tahó volt a gyerek, de amikor lejöttek a srácok a pályáról egy szót nem mondott volna nekik, csak tette az agyát az ottlévőknek. Ez engem ne tanítson.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#22825) Topiccsendőr válasza [lAyCsI] (#22786) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

ez is egy igazi balfék. Akinek ilyenekkel van ideje foglalkozni az rendeljen egy nőt és megoldódik minden. Vagy menjen melózni.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#22826) Integra válasza Gaboman (#22801) üzenetére


Integra
titán

vezethetsz vele, persze, csak nem minősül hivatalos okmánynak sem az, sem az okmányiroda által kiadott igazolás és csak a rendőr jóindulatán múlik, hogy rommmá büntet e vagy sem.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22827) Boci_83 válasza Topiccsendőr (#22824) üzenetére


Boci_83
őstag

Az igen. Akkor arc már biztos van. :(

**********

(#22828) DigitXT


DigitXT
félisten

Ma láttam egy CBR 600-as kollegát elpotyogni a Gellért hegy mellett.
Pontosabban már csak felállni láttam, ill. valamit mintha magyarázott
volna egy taxisnak... Természetesen hagytam, hadd induljon előttem,
én sem teljesen szabályosan jöttem a kis 4T 50-es bérrobogómmal a
villamos sínen kijelölt BKV sávban.:B Látszólag nem lett baja sem a
mocinak, sem az embernek, nem tudom, hogy feküdhetett el...:R

(#22829) ALI_G válasza TayRol (#22823) üzenetére


ALI_G
veterán

Autópályán nekem is, de azt nem szeretem.

(#22830) ALI_G válasza Topiccsendőr (#22824) üzenetére


ALI_G
veterán

fúj, ez az a gyerek?! tarkón lövést :)

(#22831) Integra válasza Boci_83 (#22827) üzenetére


Integra
titán

tegnap mikor begombázták a bringát a yamahánál jött egy cbr-es csóka meg hozta a haverját a dukátijáért. na ott aztán volt arc, képzelheted... indiánra nyírt frizurával, nagy szájjal osztotta a szerelőt, bratyizós tesósban, nem hinném, hogy ott rajta kívül bárkinek is bejött ez a viselkedés, rajta kívül még volt ott 3 másik motortulaj, mindegyik szépen normálisan tudott viselkedni, beszélgetni és a szerelők is szívesen mondták mit csinálnak etc.. a dukátija meg úgy csörgött zörgött, hogy vicc, de dukáti volt, gondolom ez már a pór japósok fölé emelte lélekben és stílusban:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22832) TayRol válasza ALI_G (#22829) üzenetére


TayRol
veterán

en sem, de akkor igy mar ertem.:) a foutak arra amugy sem a minosegukrol hiresek, foleg Csaba fele.

Integra: aki tegnap letolt a Lanchidon Dukis, az is csak a fejet csovalta, mikor elment mellettem - eleg balesetveszelyesen. ezvan, ok egy felsobb rend :D

[ Szerkesztve ]

(#22833) Integra válasza TayRol (#22832) üzenetére


Integra
titán

tegnap, mikor a pesti rakpartot végignyomtam felezőn, feltűnt mögöttem egy nagyrobogós, látom nagyon nyomja, mondom gyere, elengedtem és beálltam mögé, hagy tolja az autókat meg a szembe jövőket, én csak örülök a faltörő kosnak :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22834) Boci_83 válasza Integra (#22831) üzenetére


Boci_83
őstag

Szerintem ugyan ezzel a sráccal találkoztam a Superzoneban valamelyik nap. Gizda gyerek, arc akkora hogy a bukóból ki kellett venni az arcpárnát. A szerviz részlegen szaladgált, amikor az eladókat halottam beszélgetni, amiben azt ecsetelték hogy majd figyeljék amikor beindítják a Dukit. csörög-csattog. Ez az ország leghangosabb Ducati-ja. És valóban jó szar hangja volt. Az arc szervízről szervizre hordja a gépet...? xD

**********

(#22835) ALI_G válasza TayRol (#22832) üzenetére


ALI_G
veterán

Fú hát aki tudja kerülje Békéscsabát :) 47, 46 rettenet arra felé, de Szeged - Békéscsaba rendben van, lehet haladni, most lesz kész négy sávos Szeged - Hódmezővásárhely között, Orosházán van elkerülő, lehet hasítani :) 45-ös szintén úgy tudom elég korrekt, néhol van csak rosszabb útszakasza. Preda jött arra utoljára Szegedre. 5-ös út is járható, Kakucsig arra mentem, csak hát nem 130-as átlagra tervezték mint az autópályát. 44-es Békéscsaba - Kecskemét lemérve :) bár lassan azt is szétnyomják fullosra, de még így is korrektnek mondanám a Békés megyei viszonyokhoz.
Békéscsabán elkerülő szintén korrekt (még), Gyula felé is jó a 4 sávos, ráadásul ott már 110 a megengedett.

(#22836) ALI_G válasza Boci_83 (#22834) üzenetére


ALI_G
veterán

én kukába vinném vagy NINJA_V-hez :D

(#22837) Integra válasza Boci_83 (#22834) üzenetére


Integra
titán

fekete/sárga axo lelakott bőrcuccban volt és mintha kicsit furcsán állt volna az egyik szeme?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22838) TayRol válasza Integra (#22833) üzenetére


TayRol
veterán

en mar reggel voltam igy Lanchidon, GSR-es tolta elottem, az Alagut meg mar szabad volt.:)

de minden nap szembesulok vele, hogy meg nagyon kezdo vagyok a forgalomban (sajnos).

ALI: en csak kocsival jartam arra, de motorral nem szeretnek.:D

mod: Integra: `...furcsán állt volna az egyik szeme...` :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22839) Boci_83 válasza Integra (#22837) üzenetére


Boci_83
őstag

Én a szemét nem néztem... Nem sárga cuccban volt, farmer nadrág meg valami piros dzseki. Akkor lehet nem ugyan az a csóka, de akkor ezek mind arcosak! :D

Nah lassan szedem össze magam, készülődök a HRingre. Jó lenne nem megborítani a vasat. Valószínűleg ha csúszás lesz vagy valami gebasz, akkor az én pályafutásom ma ér véget.

[ Szerkesztve ]

**********

(#22840) TayRol válasza Boci_83 (#22839) üzenetére


TayRol
veterán

kez es labtorest, beszamolot majd toljal! :)

(#22841) Integra válasza Boci_83 (#22839) üzenetére


Integra
titán

csak ésszel:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22842) Integra válasza Boci_83 (#22839) üzenetére


Integra
titán

magas srác volt, amolyan oroszlán szonjásan kancsalnak tűnt:DDD
ja és a szerelő mondta, hogy ő még egyszer ahhoz a motorhoz nem nyúl hozzá.
valamit okoskodott a csávó, erre kikelt magából, hogy ez egy yamaha szervíz és nem valami más. valszeg már unta a gyerek észosztását, valami alkatrészgond volt.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22843) Boci_83 válasza TayRol (#22840) üzenetére


Boci_83
őstag

Remélem csak beszámoló lesz! :U

**********

(#22844) emvy válasza Boci_83 (#22839) üzenetére


emvy
nagyúr

Miert, mi baj lesz, ha kicsit megcsusztatod?

while (!sleep) sheep++;

(#22845) TayRol válasza Integra (#22842) üzenetére


TayRol
veterán

de akkor miert nem vitte Duki szervizbe, ha annyira nem jott be neki a Yamaha?

Boci: remelem :D

(#22846) dabadab válasza Topiccsendőr (#22825) üzenetére


dabadab
titán

Blackadder: "Baldrick, have you no idea what irony is?"
Baldrick: "Yes, it's like goldy and bronzy only it's made out of iron."

;)

DRM is theft

(#22847) Integra válasza TayRol (#22845) üzenetére


Integra
titán

gondolom arra már nem volt kerete?:DDD
de az is lehet, hogy tök félreértettem ott az egészet, csak az maradt meg bennem, hogy juppieköcsög volt

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22848) Topiccsendőr válasza Integra (#22831) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

A csörgés zörgés az a szárazkuplungtól van, de ennek ellenére nem kell hanyattvágódni persze. :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#22849) Topiccsendőr válasza Boci_83 (#22839) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Lassan én is indulok

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#22850) Integra válasza Topiccsendőr (#22848) üzenetére


Integra
titán

az addig rendben van, de szerintem ez a motor egy hulladék volt már, ahogy a tulaja is egy lelakott fószer benyomását keltette. tőle motort egész biztosan nem vennék a büdös életben :N

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.