Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11251) #25954560 válasza Tüzi (#11200) üzenetére


#25954560
törölt tag

mivan? mivan? mivan? :D
nem eleg h olajat kell cserelnem, fekbeteteket is. nem szamoltam azzal h szinte mindig ketszemellyel gurulunk es gyorsabban fogy a betet. 5000-nel neztuk, oh, ez meg gyari. aha. most 10e-nel egyszercsak csuf hang, fem a femen. baaaasszus. persze en vagyok a hulye :W

lAyCsI: igen :D elmotoroztunk ket tankot. de a honapban mar nincs sok guru :O
talan szombaton szamoltam ki, hova lesz aprilis ota a fizetesem: 2 honap alatt 6200km. az 6l-es atlagfogyival szamolva is 110e ft folott van. jo kis hobbi. es meg nem volt szezon.

persu: azanyaduristenit! :DDD hivogathatlak meg irkalhatok, te meg ra se bagozol! pedig Tuzi mondta keruljuk visszafele a velencei tocsat alulrol es tenyleg jofej kis utvonal, csomo latnivaloval.
remelem nincs gond.

(#11252) feca81 válasza fejescsv (#11242) üzenetére


feca81
aktív tag

par hozzaszolassal lejjebb ki is derult,h melyik enduronak a blokkja van benne.
abban megegyezett mindenki velemenye,h nehez kinyirni a cbr125-os blokkjat.de ha neked valoban vagizni kell,akkor nem hinnem,h ez a megfelelo valasztas. a kis edesnek olyan halk a hangja,h tobbszor le kellett hajolnom forgalomban,h meghallgassam,jar-e.meg gazadasra se okadta magabo la decibelt:D (sportdob se javit sokat rajta,a 0-t nem lehet szorozni,ill lehet,de 0 az eredmeny:) )ha vagizni akarsz,vegyel egy kawa ZXR 250-eset.de mondom,3 szerelovel menj el megvenni. ha bejon a 2T hangja,akkor mitot,TZR-t,RS-t,v az ujabb fajta NSR-t (olyan 96-tol gyonyoruek a kis 125-os NSR-ek) ha durvan alazni akarsz,es ongyilkos hajlamaid vanank,akkor egy 250-es RGV,TZR,NSR a megfelelo valasztas. ezutan meg marad a sor4 bandit,FZR,CBR.mind sajat felelossegre,es egy berelt szervizhellyel:)
de ha vegyiteni akarod (vagizas,megbizhatosag,olcsosag) akkor marad a kis hyosung egy jopofa sportdobbal.
kepeket google-on v a hasznaltmotor honlapokon talalsz

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#11253) feca81 válasza Stalker-2572 (#11244) üzenetére


feca81
aktív tag

nekem mar lejott mit akar.nem supermotot:) egyertelmuen sportmotort akar. szerencsetlen tanacstalan,en is soxor az vagyok,ne szidd,te is kezdted valahol,teged se fix tudassal szultek.
inkabb bevasaroljon,aztan egy eleten at szidja magat?sztem kerdezzen,legyen biztos a dolgaban. a simsonon meg mar tul van,irta.

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#11254) feca81 válasza fejescsv (#11246) üzenetére


feca81
aktív tag

a sportmotort valoban porgetni kell,meg palyazasra valo,meg kanyarokra.de nagyon skan hasznaljak varoson belul is ,hidd el. pl en is munkaba jarasra hasznalom. mar amikor jo :DDD
azert azt ki szeretnem hangsulyozni,h egy simson,es egy 125-os 2T kozott is oriasi a kulonbseg.en mikor eloszor raultem, nem mertem sak 50-nel menni.ugy kb 50km utan mertem jobban huzni,de meg akkor is ovattal.
jogsi nelkul nem fogjak odaadni kereskedesben a motort:)

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#11255) Tüzi válasza #25954560 (#11251) üzenetére

Tudod TE azt nagyon jól :P :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#11256) #25954560 válasza Tüzi (#11255) üzenetére


#25954560
törölt tag

ertem mar. a baratnom :DDD
egyebkent tenyleg nagyon koszonom az olajat. remelem a pici is szeretni fogja, mert akkor meg kuncsorgok majd toled, ha lesz ra lehetoseg. lehet itt a garazsban megcsinalom az oilcseret :)

(#11257) ALI_G válasza Nightmare (#11234) üzenetére


ALI_G
veterán

havernak még mindig eladó a CB750, az megbízható, bár azt nem mondtad mekkora ccm-ig lehet, vagy milyen jogsija van. 1. motor?
még majd másik havernak kb. egy hónap múlva eladó lesz a 250-es hornet. Az is megbízható, bár belpiacos, de 2 éve nem volt semmi baja motorilag.

(#11258) ALI_G válasza Stalker-2572 (#11244) üzenetére


ALI_G
veterán

mondasz valamit :C

fejescsv: ami neked most a legjobb lenne, az egy 250-es MZ. Olcsó mint állat, úgy gyorsul mint egy személyautó (~100-ig :D). De biztos, hogy közelebb kerülnél a motorozáshoz és ez után már vehetnál bátran egy 400-as sport mocit. Azok még nem pályára valók, nem annyira drágák, de jó dobbal olyan hangjuk van, hogy arra már harapnak a csajok (már ha fogékony a dologra).

[ Szerkesztve ]

(#11259) Tüzi válasza #25954560 (#11256) üzenetére

Ne röhögj, piszok mázlista :P ;)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#11260) Topiccsendőr válasza Jodanovich (#11086) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

250 es gépek mihez képest gyengék?
indokok, hogy miért a Kawa a legjobb?

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#11261) feca81


feca81
aktív tag

na ugrott az ingyen tomites. miert nem szotlatok a tuzkarikarol? :D
szamomra most derult ki,h tuzkariakt kell rakni a tomitesre,mert kulonben kieg.azt a srac nem tudja megcsinalni vizvagoval.szoval nincs occs tomites.marad a 12E Ft-os.pedig mar ugy beleeltem magam,h kicsi pezert lesz felujitva. viszont cserebe tudok 3 tomitesgyartot is.egyik oroshazan,masik dunaujvarososn,harmadik mogyorodon. komolyan mondom,oylan kapcsoaltatim lettek etto la kis motortol,h osszerakhatok alkatreszekbol megegyet:)
most kikerdezem mindet,hogyan csinaljak a tomtiest,es a legjobbat valasztom.lehet meg + rezbevonatot is kap.ha lud hat legyen kover:)

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#11262) Topiccsendőr válasza fejescsv (#11147) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Sorkettes, "túrablokk" miatt. Valszeg plasztikázott ZZR 250 van benne.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#11263) Topiccsendőr válasza Tothgera30 (#11157) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Naneee, mit keres ott a listán Harley??? Vagy Husa? Kb olyan megbízható mint az olasz.
Olasz motort szereltél már? Illetve a mostani japánok, amik tele vannak mindenféle elektronikus, ki nem forrott kütyükkel, szerinted annyira megbízhatóak, mint a tíz évvel ezelőttiek?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#11264) Topiccsendőr válasza bajnokpityu (#11183) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Mindenkinek van egy álma :DDD

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#11265) Topiccsendőr válasza Tothgera30 (#11193) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

És te télleg szereled ezeket? A legalapibb sztereotípiákat hinted el mindenfelé... Könnyen szét lehet hajtani a Mitót? A kétüteműt pályán máshogy kell vezetni, mint egy négyüteműt. Mindig kapnia kell benzint, mert ugye akkor kap olajat. Sokan nem veszik figyelembe és úgy használják, mint a négyüteműt, motorfék stb. Ebben az esetben túlmelegszik és a vashenger állítólag - de állítólag - nem tágul úgy, mint az aludugó és megragad. Kérdés, hogy az olaszok egy tizenéves kiforrott modellnél ezt nem oldották-e meg régesrég, vagy csak fakezű-falábúak hajtják a Mitokat. Rs nél meg semmi ilyesmi. A CBR eddel meg télleg ne hasonlíts össze egy 30 lovas kétüteműt, vagy nevezd meg mire játszunk, fogyasztásra, kinézetre, vagy pályaságra. Szerintem ebből kettőt magabiztosan visz a Mito, RS.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#11266) Topiccsendőr válasza Tothgera30 (#11216) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Jah csak rakd hozzá, hogy gyökketővel megy.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#11267) Topiccsendőr válasza Tüzi (#11218) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Minek ebbe új blokk?? :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#11268) Topiccsendőr válasza #25954560 (#11251) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

R6 darabokban, telefon lemerülve, én kiakadva. Nem tudom belerakni a kib..tt plexit ebbe az óócsóó idomgarnitúrába. Majdnem felgyújtottam az egészet.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#11269) ALI_G


ALI_G
veterán

gyökér 250-es hornetes haveromék eldöntötték faterjával, hogy németből hozatnak BMW k1200s-t. 160 LE....
[link] hivatalos promo videó, gecijó

[ Szerkesztve ]

(#11270) feca81 válasza Topiccsendőr (#11262) üzenetére


feca81
aktív tag

az uj ninjaba fix,h az van.ha jol remlik valahol olvastam,h a 250-est foylamatosan gyartottak zzr neven amcsiknak.es ezt vezetik be europaba.csak zzr helyett ninjanak neveztek el.

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#11271) [lAyCsI] válasza #25954560 (#11251) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

túlóra? :P

-= No way back from Here =-

(#11272) [lAyCsI] válasza Topiccsendőr (#11268) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

nopara... menetszél rulzz :D

-= No way back from Here =-

(#11273) [lAyCsI] válasza ALI_G (#11269) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

talán egy k1200R ha nagyon muszáj :o
viszont a blokkja egy gyöngyszem :K

-= No way back from Here =-

(#11274) Topiccsendőr válasza [lAyCsI] (#11272) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Vetemedős istennyila :(((

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#11275) #25954560 válasza Topiccsendőr (#11268) üzenetére


#25954560
törölt tag

vegyel bele a szatuna-nal
ezt a felgyujtos dolgot ismerem, jartam mar enis igy godzillaval. lenyugodni, uj szerszamokat szerezni, nekiallni ujra. ez van.

lAyCsI: arany a szived :D

ALI_G: ha egyszer le kell tennem az yzf-et, nekem is nagyon tetszene egy k1200s. de ennyi penze se anyamnak, se apamnak...

[ Szerkesztve ]

(#11276) ALI_G válasza #25954560 (#11275) üzenetére


ALI_G
veterán

németben 1,2-ért vannak 2005-ös modellek.

(#11277) Tüzi válasza Topiccsendőr (#11267) üzenetére

MIttudomén, ne engem kérdezz, de télleg új blokk van benne...
150es kis cibber már régóta hasít a távolkeleti piacon, mert ott 150ccm a kategória-limit, itt meg 125.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#11278) Tüzi válasza ALI_G (#11258) üzenetére

Csajozni... motorral... áááá, egyszer volt, de soha többet :W

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#11279) Topiccsendőr válasza Tüzi (#11277) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

neeemaz! Pedrózának. Nem az Okadás blokk van benne, és 8 mp adott mindenkinek.
Veeeh. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#11280) Topiccsendőr válasza Tüzi (#11278) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nah ahhoz fejlesztették ki az olasz motorokat.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#11281) #25954560


#25954560
törölt tag

nyah. valakinek megvannak a mostani motogp versenyek felvetelei? hol? :)

(#11282) Topiccsendőr válasza #25954560 (#11275) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

valahogy belegyűröm. Van az a közmondás, hogy ami nem hajlik az törik. Megnézem, működik-e. Ha kell 3tonnás gőzhengerrel, de bele fog menni a gyári. :(((

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#11283) zsoltee10 válasza Topiccsendőr (#11282) üzenetére


zsoltee10
addikt

Ami nem megy, erőltesd. :D

(#11284) #25954560 válasza Topiccsendőr (#11282) üzenetére


#25954560
törölt tag

megiscsak inkabb vegyel egyet :) ha ezt elkefeled, akkor mar gyari plexid sem lesz.

(#11285) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Engem ne félcsetek, évtizedek óta szerelek motort, nekem ne mondjátok meg hogyőőő.... REEECCCCSSS
affenébe...ööö.
Tibi.. elugranál egy új plexiér?
:D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#11286) #25954560 válasza Topiccsendőr (#11285) üzenetére


#25954560
törölt tag

nem teged feltunk, a motorodat :D
mindegy, amig r6-ot gyartanak, addig a bontoban is lesz belole sok :D

(#11287) Tüzi válasza Topiccsendőr (#11279) üzenetére

Jaaa, most olvasom... rossz hsz-t olvastam vissza.
Pedrózsi spanyol, így nem meglepő. Én nagyon örülök neki, remélem marad ez a formája a srácnak :K
Honda vb-t akarok :K

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#11288) Tothgera30 válasza Topiccsendőr (#11265) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Igen, szerelem az előbb felsorolt típusokat!

Igen, könnyen szét lehet hajtani a Mitot-t, ha nem raksz bele elég olajat és hidegen huzatod, mert havernál ennek volt kitéve! Azelőtt egy vadi új Aprilia SR 50 Factory (DiTech) robogója volt, és annak le kell szedni az első műanyagot hogy tölts bele olajat. Hát ő ezt a folyamatot kihagyta (minek olaj a motorba) és elfűstölte a hengert.

Én nem hasonlítottam össze a Cbr-el, csak beszóltak hogy ez, meg az jobb a kis Cbr-nél, és én válaszoltam!

Te is szeretsz beszólni másoknak mi, mert elég lekezelően írsz nekem? Hidd el én elég sok motort keltettem életre és a Japán "telekütyüzött" gépek még mindig jobbak mint az olaszok! Miért te milyen gépben bíznál meg?

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#11289) ALI_G válasza Tüzi (#11278) üzenetére


ALI_G
veterán

ki mondta, hogy én csajozok motorral? :D 160-nál nem látni az arcokat :))

(#11290) Topiccsendőr válasza Tothgera30 (#11288) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

fater...
má megint a homálykodás. Akkor ne rakj olajat a CBR be ,va gy bármely japánba, és azt is könnyű széthajtani. De várjá má.. Jól olvasom, ez az ok?? Ez az indok? Te most hülyülsz. Micsoda szar ez a Mito, nem raksz olajat azt megragad, most te szivatsz engem...

Dehogynem hasonlítottad. Kevesebbet eszik, megbízhatóbb stb.stb.
Egy Kamaz meg sokkat többet bír el mint egy Suzuki. Ott van la. Én is tudok hasonlítgatni.

Én csak felkaptam a vizet, mert annyira hokinyúl érvekkel osztottad az észt, hogy nem tudtam máshogy reagálni.
Meg akkor elmondhatnám neked a termést ismerőseim közül, kinek milyen szenzorja esett hasra éppen, és mennyit kellett fizetnie érte, meg hogy reagált a hipermodern japán vasa ezekre. Amennyit én megyek egy évben, lassan Apriliát is vehetnék, az ugyanolyan hisztis, csak jobban néz ki.
Legjobban az az antipatikus a HSZ-eidben hogy inkább te vagy az a b..szájba típus, hogy én-millió-éve-ezt-csinálom,(RECCS, hozzatok új plexit) aztán mégis alap dolgokkal nem vagy tisztában. Tudod hogy van ez az Üvegtájgerben:
- Csoki, ne beszélj spanyolul!
- Miért?
- Mert nem tudsz.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#11291) ALI_G válasza Tothgera30 (#11288) üzenetére


ALI_G
veterán

és még miket szerelsz?

(#11292) Tothgera30 válasza Topiccsendőr (#11290) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Figyelj, értek hozzá, de most pl.: veszel egy Cagiva Mito-t, és a Mito-k 90%-át 16-17 éves kölykök ütik-vágják. Szerinted ennek mi a vége? Hát hozzám kerül, na akkor új henger, dugó,... Mikor kész szólok a gyerek apjának hogy kész a moci és "x" összegbe kerül. Pár hónap múlva gyerek megint széthajtja a gépet, és az apja megint hozza hozzám csináltatni... Na én több Mito-t, RS-t, Tzr-t,... láttam széthajtva mint Cbr-t, én ezért tartom megbízhatóbbnak a Hondát. Lehet hogy én csak szösszeneteket írok ide, de két okból nem írok többet, az első, az hogy ha leírok v.mit, akkor 3 nap múlva megint megkérdezi valaki, mert nem érti vagy nem ért hozzá és hülye de beleszól, a másik az az hogy kopik az újjam és a billentyűzet. Motorokat és számítógépeket szerelek. Ja, és tisztában vagyok az alap dolgokkal, sajnálom a plexit, és ne idegeskedj, mert az én szoktam! :W

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#11293) Topiccsendőr válasza ALI_G (#11291) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

A homályból lassan vérköd lesz :)

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#11294) Boci_83


Boci_83
őstag

Cs all!
Egy barátom R6-ot szeretne venni, 2000-es évjárat körül. Mire érdemes figyelni? Olajfogyasztás mennyire jellemző ezeknél? Ciripelő, surlódó hang honnan jöhet? Van ezekben kipufugó szelep?

**********

(#11295) Topiccsendőr válasza Boci_83 (#11294) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Hi!
Borzalmas a váltója. Olajfogyasztás lehet ha 20-30 000 km után van a kicsike. Mindig gyárilag előírt viszkozitásút rakjatok bele. Nem feltétlenül fullszinti vékony versenyolajat. A Yamaha blokk alapvetően hangos. Nem emlékszem a kipufogó szelepre.
A 2000-eseken is volt egy vezérmű feszítő visszahívás, 30 000 környékén éktelenül csörömpöl ha a rossz fajta van benne. Ciripelő hang meg sokminden lehet. Innen forumról ezt nem lehet megállapítani, hogy jó vagy rossz-e.
Egyébként a váltóát leszámítva jó kis dög.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#11296) fejescsv


fejescsv
csendes tag

2008 ban miért nem csináltak 250 es gépeket? a honda,yamaha,suzuki
Supersportból. tehát ezek 250esben : [link]
[link]
meg a suzukiból is vmi 2008-as gsxr 250.
Bár nem biztos h új mocit kapok ha kapok de jól néznének ki.. :)

(#11297) ALI_G válasza Boci_83 (#11294) üzenetére


ALI_G
veterán

én az első hsz-t is ajánlom elolvasni.

(#11298) Tüzi válasza Boci_83 (#11294) üzenetére

kipuff szelep nincs, csak szívó szelep :( kispórólták belőle a második vezérműtengelyt :( :(

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#11299) ALI_G válasza fejescsv (#11296) üzenetére


ALI_G
veterán

írj a gyártónak e-mailt :) válaszolni fognak. ;)

(#11300) Boci_83 válasza Topiccsendőr (#11295) üzenetére


Boci_83
őstag

40 000 van az órájában, de ki tudja. Féktárcsák nincsennek irreálisan elkopva, igy akár még igaz is lehet. Sérülés volt, de lehetetlen olyan motort találni amivel ne pereceltek volna. Nem sok R6-ot halottam még, ezért nem tudom milyennek kellene lennie. :B
Nem szeretek tanácsot adni, hogy vedd meg! vagy sem, de megkértek nézzem meg, és nekem egy kis surlódó lánchang csapta meg a fülem, persze bizományba van leadva igy multjáról semmit nem tudni.

**********

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.