Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11101) Stalker-2572 válasza Tüzi (#11098) üzenetére


Stalker-2572
addikt

2000-es kéthengereset csinálnak :DD (VN)

All Black...

(#11102) Stalker-2572 válasza fejescsv (#11097) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Városban élvezkedni autók között? Nem hangzik túl jól...
Annyit te is megtehetsz, hogy rákeresel mi az a supermotor és supersport :DDD
Supermotoba tudom ajánlani a DRZ400SM-et :DDD Ha pimpelni akarsz akkor pl. Husquarna TE250 supermoto settel

:DDD

All Black...

(#11103) Tüzi válasza fejescsv (#11100) üzenetére

Sport egy pörgős négyhengeres pályaszökevény, (talán lehet még V4-es), esetleg V2-es.

Supermoto meg egy relatíve nagy köbcentis, egy hengeres vagy V2-es, alacsony fordulatos, nyomatékos. Álá Honda FMX, vagy Stalker kollega álltal említett DRZ. Többek közt.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#11104) Flashback


Flashback
addikt

Túlélés

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#11105) Stalker-2572 válasza Stalker-2572 (#11102) üzenetére


Stalker-2572
addikt


WR250 :C
ps.: majdnem befért

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#11106) Tüzi válasza Stalker-2572 (#11105) üzenetére

Há' monnyuk ez se randa :)
bár ennyiből vennék egy dominatort :) vagy egy africa twint... nyami. eladó a cbr, veszek africát :))

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#11107) Stalker-2572 válasza Tüzi (#11106) üzenetére


Stalker-2572
addikt

:D Jó úton jársz :R

All Black...

(#11108) Tüzi válasza Stalker-2572 (#11107) üzenetére

Kérdés, hogy mi fele megyek :D

Mindig is tetszettek az ilyen africatwin - transalp szerű cucclik, dehát fiatalság-bolondság, hülyegyerek sportmotort vesz.
Csak az a baj hogy Kátyúországba nem való sportmotor. :( Meg ha egyszer megindulok valahova nyugatnak, vagy nagyon keletnek, akkor ezzel több valószínűséggel érek célba, mint egy cbr-el :U

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#11109) ALI_G


ALI_G
veterán

picsába. Hazajöttem busszal, erre fel ma meg baszik esni. :W

Ti mentek valahova?

(#11110) Tüzi válasza ALI_G (#11109) üzenetére

Tönkre :(

Holnap fehérvári körútra, tali &rew-el, viszek egy fórumtársnak könyvet, aztán majd 17én Győr alá M1-re, jön haza haverom Angliából, hozza a 40D-met :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#11111) Tüzi válasza Tüzi (#11110) üzenetére

Tényleg, egy kérdés hozzátok.
Szerintetek fel lehet jelenteni a biztosítót, ha az ideiglenes forgalomból kivonás időszaka alatt károkozás nem történt, de ugrott a B4 besorolásom A0-ra, és emiatt anyagilag hátrányosabb helyzetbe kerültem mindenfélre ok nélkül? Erről előzőleg nem tájékoztatott a biztosító.
Vélemény?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#11112) Stalker-2572 válasza Tüzi (#11111) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Szépen megkérdezném ezt miért történt és hogy nem lehet-e visszacsinálni. Van hogy az ügykezelő is rosszul tudja... egy ilyen pert meg megnyerni... :F (ez nem amerika :D)

All Black...

(#11113) ALI_G válasza fejescsv (#11100) üzenetére


ALI_G
veterán

ha nem tudod mi a supermoto, akkor nézz meg pár youtube-os videót pl KTM superduke-ról. :))

(#11114) ALI_G válasza Flashback (#11104) üzenetére


ALI_G
veterán

Ráadásul mostanában kóros kátyútúltengésben szenved az ország......wáháháááá:DD

(#11115) ALI_G válasza Tüzi (#11111) üzenetére


ALI_G
veterán

csak be kellene menjél és szólni nekik, hogy szerinted elnézték (sokszor megesik, de általában én szoktam jól tudni,nem az ügyintéző :) ). Ha meg nem nézték el, akkor biztos le van írva és el fogja mondani, hogy hogy van.

(#11116) ALI_G válasza Stalker-2572 (#11105) üzenetére


ALI_G
veterán

(#11117) ferkoboy válasza Tüzi (#11111) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

Tudtommal 2 éven belül meg kell hogy maradjon a bonus besorolásod.

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#11118) Tüzi válasza ferkoboy (#11117) üzenetére

Hétfőn bekukkantok, és utánakérdezek.
Amúgy sem stimmelnek a számok, még megközelítőleg sem...

No, ha tudtok valaki ilyenről, akinek kedve lenne perelni, akkor szóljatok nekem.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#11119) SzalaiG válasza Tüzi (#11111) üzenetére


SzalaiG
addikt

Egy próbát megér. Mit veszíthetsz?

(#11120) bocX válasza ALI_G (#11116) üzenetére


bocX
tag

ez a motor el lett találva, legalábbis nekem nagyon bejön
itt a párja :))

más: na ez ilyet szeretném elkerülni, imádok túrázni, és szeretem a kanyargós részeket. autóval úsztam már meg ilyet, motorral is szeretnék, ill ha lehet elkerülném...nem egyszerű.

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#11121) ALI_G válasza bocX (#11120) üzenetére


ALI_G
veterán

spa belga pálya egy k2-essel, nagyon zsír :) szívesen mennék én is, de kanyarban szép 240-nel menni :D

(#11122) Jodanovich válasza Tüzi (#11098) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

"Nem is értem miért nem csinálnak ezres egyhengeresből 300at hasító sportgépet"
mer mire megtöltené a hengert kerozinnal addigra lemenne a nap :D

Life is Short... Ride Hard!!!

(#11123) rebel56 válasza Tüzi (#11111) üzenetére


rebel56
tag

Váltottál biztosítót? Ha igen, kértél bonus igazolást és bemutattad az új szerződéskötésnél? Ha nem, beszerzi magának a biztosító, de amíg ez nem zajlik le, addig A0-ban maradsz, és majd visszamenőleg korrigálják.

(#11124) feca81 válasza b0unCe (#11075) üzenetére


feca81
aktív tag

250-esnek tudom a fenntartasi koltseget:
ado: 4000/ev
bizti:7000/ev
muszaki 9000/2 ev
meg benya,meg alkatreszek.

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#11125) feca81 válasza fejescsv (#11080) üzenetére


feca81
aktív tag

roviden: ha hasznaltat veszel,vigyel 2 motorszerelot,meg egy autoszerelot, h tudjanak vitatkozni,mi a baja a gyari allapotu motornak.mert ugyis mind igy hirdetik. ami annyit tesz,h amiota a gyarbol kijott,nem nyultak hozza. hasznalt, jo allapotu 250-est kifogni kb,mint szuz 27 eves gyonyoru csajt talalni. es itt nem a horoszkopra gondolok. a 2008-as ninja nagyon jo valasztas,az egy korrekt motor.bar sztem neked eleg lenne kezdetnek egy 250-es 1-2 eves hyosung. megy az is ,amenyire kell,es szep is,meg fokent olcso motor. oreg 250-est ne vegyel.max az enyemet,ha kesz lesz :DDD en megvettem 335E Ft-ert,es mar tobbet koltottem ra,mint a vetelara.4. szerelonel jar.DE! ha meg akarsz tanulni jo penzert szerelni motort,kifejezetten ajanlom a 250-es FZR-t.
remelem segitettem:D

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#11126) feca81 válasza fejescsv (#11085) üzenetére


feca81
aktív tag

itt a legelso hozzaszolast olvasd el.ott minden le van irva,hogyan kll venni hasznalt motort.
amugy van meg a suzuki bandit 250, kawasaki zxr250(nem ma ninja,annak elodje) van amcsi zzr250 szinten kawa. yamaha zeal,bar ez mar osregi modell, az FZR elodje. 2T 250-eset ne vegyel,azok allatok.meghalsz az elso par km-en.szornyu,miket birnak. egy 400-as sornegyet gyalaznak,rohogve. bar a suzuki rgv 250-ese felemelo latvany.
miert 250-esbe gondolkodsz?legyen inkabb 125-os 2T.majdnem ugy mennek,mint a 250-es 4T-k,es olcsobb a szerelese. egy nem tul oreg NSR, v egy szep allapotu TZR sztem tokeletes lenne

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#11127) feca81 válasza Jodanovich (#11086) üzenetére


feca81
aktív tag

ellent kell mondjak.lattal mar eloben 250-es gepet? en igen,sot ! van is egy.es mocskosmod nem gyengek. a 180-at viszik ha kell,es szepen gyorsulnak is.jo,teny,h gyengebb,mint egy haccazas, de a 250->600 valtas egyaltalan nem meredek.a 250-esen megtanulja kezelni a motort,donteni,fekezni,gazreakciot,mindent. ha ezt egy 400-assal kezdi,lehet hamarabb ott olvassuk a halalozasi rovatban a nevet.

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#11128) [lAyCsI] válasza Tüzi (#11079) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

tapadunk:)
sajna Talma csak a 7. helyről indul...
kapott megen valami új blokkot :(

-= No way back from Here =-

(#11129) [lAyCsI] válasza ALI_G (#11116) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

:K

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#11130) ALI_G válasza [lAyCsI] (#11128) üzenetére


ALI_G
veterán

full mind1, ott tartunk, hogy mind a 3 kategóriában bárki nyerhet az első 10 rajtoló közül, főleg a 125-re igaz, ahol a sok kis spermahajder 15 éves csak a győzelmet tartja szem előtt...
a rossi 9. hely már érdekesebb, de neki is mind1, honnan kell első helyre felkapaszkodjon. De tegyük hozzá, hogy 5 helyet veszít az első 100 méteren :DD

(#11131) ALI_G válasza [lAyCsI] (#11129) üzenetére


ALI_G
veterán

motorozni akarok! :O

(#11132) bajnokpityu válasza feca81 (#11127) üzenetére


bajnokpityu
félisten

a 250es is riszálja seggét kigyorsitásnál?1esben 120at megy?200 10mp alatt?motorféknél izomból beblokkol a hátsókerék,közben megmogyoróz?azért sztem meg irdatlan nagy a különbség 250 és a haccáz között.én 400ast vezettem legkisebb sor4et,de arra ezek a dolgok nem voltak jellemzők.

cserébe még inkább fordulékony,még könnyebben vezethető,még inkább kézben tartható.
véleményem szerint a 400as sem egy idegbeteg gép.ha valaki olyan idióta szuicidnak kikiáltott,mint én,akkor igaz az,h minden egyes kategóriát meg kell lovagolnia,de normális emberek akár ezressel is kezdhetnek.persze kisebb az esélye,h rendesen megtanul motorozni,tehetség kell hozzá. van barátom,aki egy 270kilós 130lovas régi ezresCBRel kezdett,és bizony jól tud motorozni.nekem tehetségem nem volt,szerencsére simóval kezdtem :)

eladó Kawasaki j300 robogó

(#11133) ALI_G válasza bajnokpityu (#11132) üzenetére


ALI_G
veterán

feca nem supersportra gondolt szerintem.
Egy 250-es is ~4 másodperc alatt van 100-on ami nem nagy különbség.

400-ast nem vezettem még.

(#11134) feca81 válasza bajnokpityu (#11132) üzenetére


feca81
aktív tag

nem csinalja ezt,de en az alapokat irtam,valtas,gazreakcio,kuplungolas,kanyarodas stb.ennek elsajatitasahoz boven eleg a 250-es,es egy 400-as meg veszelyesebb,mert erosebb.nem azt modnom,h aszfaltszaggato,de ne nezzuk le a 250.est.tud meglepetest okozni... foelg egy kezdonek. sztem simson utan vagy 125-os,v 250-es

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#11135) feca81 válasza ALI_G (#11133) üzenetére


feca81
aktív tag

abszolute nem supersprotra,hisz peldakent a ninjat emlitette

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#11136) Tüzi válasza rebel56 (#11123) üzenetére

Elvileg alkusznak kellene ezt megcsinálnia.
Jövő héten kiderül. De ha lehúzták a bónuszom, akkor hepaj lesz :(

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#11137) Tüzi válasza feca81 (#11127) üzenetére

Annyira azért nem durva a 400as. Szerintem. Sose ültem még 250esen, de az a 150ccm a különbség.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#11138) bajnokpityu válasza ALI_G (#11133) üzenetére


bajnokpityu
félisten

kizártnak tartom,h 4mp alatt százon legyen.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#11139) bajnokpityu válasza feca81 (#11134) üzenetére


bajnokpityu
félisten

félre ne érts,nem akarom én leszólni a 250et.hogy örültem volna egynek az ETZ helyett.de nem tartom egy jó vételnek ezt a kategóriát.inkább arra akarlak rávenni, hogy vegyél egy "rendes" használható motort,amire nem költöd rá gatyádat egy kiadós hajsza után.teljesen egyetértek,hogy a pici motor sokszor több örömmel jár,mint egy tank.csak a pici motor legyen már megbizhatóbb.de komolyan,sztem jobban jártál volna Te is egy komolyabb 125ös 2Tvel.teljes generál megáll 60ból,és az télleg kibir min 15e km-et 2 felújítás között.és az is megfutja a bűvös 180adat.gyorsulása meg a 250es FZRnek tök ugyanannyi mint egy gyári 125ös apriliának.és ar apriliából létezik 180as hanger is :)

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#11140) Tüzi válasza bajnokpityu (#11138) üzenetére

[link] a 400as fennt van 4 sec alatt :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#11141) fejescsv válasza Tüzi (#11108) üzenetére


fejescsv
csendes tag

Igen tüzi ez így van :D

"fiatalság-bolondság, hülyegyerek sportmotort vesz."
Pontosan :DDD
kár h ennyire drága ez a ninja. 700-800k sokkal korrektebb ár lenne.Am nagyon bejön,tényleg jól néz ki és biztos jól megy! kezdőnek tuti tökletes lenne.

(#11142) bajnokpityu válasza Tüzi (#11140) üzenetére


bajnokpityu
félisten

legjobb eredmény amit találtam:
[link]

de a lényeg:sajátot mértél már?olyan gyönyörűen tudok én is videót gyorsitani,ihaj.a sportmotoroos videon meg valahogy túl gyorsan pörög fel ugyanaz a gép.
és a cbr250RR meg egy elég spéci gép,nem éppen átlagos 250es.

ez meg egy szaros 125ös:
[link]
vagy másik:
[link]

hogy miért csipem ennyire a 2Tt,nemtom....
szivem csücske:
[link]

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#11143) fejescsv válasza feca81 (#11125) üzenetére


fejescsv
csendes tag

Nagyon 1et értek veled.én is így gondoltam.tényleg elég a 250-es.
am hyosung ból melyikre gondoltál?
Mindenkinek mondom h nem árt a linkel képet a moci mellé mert nem wok tisztában a betüjelölésekkel :D

És köszi mindenkinek a segítségeket.
Hála nektek kezdek képben lenni:)

(#11144) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

óóó:

[link]

jajaj:
[link]
esetleg egy meglepő:
[link]

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#11145) Tothgera30 válasza fejescsv (#11141) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nekem a Honda Cbr 125R jön be, és ilyet veszek! Most három motorom van egy Simson SR 50, egy Honda Cbr 600RR és egy Honda Safari személyeiban találtam meg az igazi, bár most eladóvá vállt a Simo és a Safari és marad a két Cbr (ha meglessz végre a 125-ös).

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#11146) SzalaiG


SzalaiG
addikt

A fax kivan, h folyton esik az eső. :W

(#11147) fejescsv válasza Tothgera30 (#11145) üzenetére


fejescsv
csendes tag

Jó kis gép kár h nincs ez 250 es ben. mindenképpen ezt a kategóriát tehát ha jól tudom supersport ot akarom :) mert ez néz ki jól legalábbis nekem ez tetszik :D lehet vele vagizni :DD

Am a ninja 250 r miért nem supersport? sport/naked között van
gondolom nem naked mert vannak rajta idomok rendesen ezek szerint "csak" sport.
de mi a különbség a sport és a super sport között?
a ninja 600 asa meg az 1000 rese supersport kategóriába van sorolva de a 250 es meg sport/nakedba.

[ Szerkesztve ]

(#11148) feca81 válasza Tüzi (#11137) üzenetére


feca81
aktív tag

en azert meg tartok a 400-astol.pedig eleg bevallalos vagyok.hozzateszem,edigi legnagyobb motor a vizsgamotor volt a seggem alatt,egy 600as bandit,v nem tom milyen.azal meg nem lehetett szaguldozni.na nem azert,mert nem birja,hanem mert ott volt a fulemben mindig,h lassits :DD a 125-os CBR es a 250-es FZR kozott nagy kulonbseg van.en innen gondolom,h azert a 400-as is odavag.de lehet csak a tapasztalatlansag beszel belolem. bar ha ezt a gondolatmenetet kovetjuk,sajat magamnak mondok ellent,mikor azt mondom a 400-as meg a 600-as kozott nem sok a kulonbseg.franc se tudja,beszelek ossze-visssza,elvonasi tunetek :DDD
roviden en ugy gondolom,kezdomotor egy 125,max 250,es utana lehet menni 400-ra, v 600-ra.

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#11149) feca81 válasza bajnokpityu (#11139) üzenetére


feca81
aktív tag

volt 125-os 2T-m. a 250-esek alapbol megbizhatoak,csak a gazdaik hozza nem ertese,es nemtorodomsege miatt ilyenek. elvegre ha azt vesszuk,h a japok maguknak csinaltak ezt,nem gyartanak maguknak sz.rt.
en nagyon imadom,es tuti meg fogom siratni ezt a kis vackot,barmennyire is megbizhatatlan. egyszeruen beleszerettem,es ha ujra ott lennek a vasarlas napjan,akkor is megvennem.egyszeruen gyonyoru.persze sok minden maskepp csinalnek,nem adnek erte ennyit,de megvennem.
a 125 2T meg nagyon jo,nagyon szep,de kinottem,es messze nem nyujtott nekem annyi elvezetet,mint ez a kis szocske.
a sor4 sztem jobban gyorsul,de errol kesobb meg is bizonyosodunk,ugyanis haverom aprilia 2T 125-osevel kihivott:)

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#11150) feca81 válasza fejescsv (#11143) üzenetére


feca81
aktív tag

hyosung GT250R. idomos valtozat. gyonyoruen megcsinaltak, 7-800-ert mar olyat kapsz,h megszolal. digitalis muszerfal,v2-es motor. a suzukitol sok fejlesztest atvettek. nagyon fain kis gep.en egy idoben,mikor tele volt a tokom ezzel,majdnem vettem egy hyot.vegsebessegre ne mmegy ugy,viszont egy sportkipuffal oylan szep, tiszta, oblos hangja van,h hihetetlen.ott alltam mellette,mikor kikanyarodott a srac.meglepodtem,mikor olvastam az oldalan a 250-es feliratot. nekem egyedu la fejidom nem jon be.amugy mindennel meg vagyok elegedve. hyorol meg csak olyannak kerd ki a velemenyet,akinek van.o tudja igazan megmondani,h valosak-e a hibai.nagony sok az alaptalan pletyka.van is itt a forumon egy 250-es hyo tag,ferkoboy szemelyeben

[ Szerkesztve ]

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.