Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10551) Tüzi válasza bajnokpityu (#10548) üzenetére

Nem mindegy, hogy 20-21ezret, vagy 14ezret pörög :U

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10552) Tüzi válasza feca81 (#10547) üzenetére

Nézzél 400as Hondát. Ha ügyes vagy, kifogsz egy olyat mint én, és évekig csak olajat cserélsz benne.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10553) SzalaiG válasza Stalker-2572 (#10550) üzenetére


SzalaiG
addikt

Értem, de akkor gondold el milyen volt a tavalyi?

Másrészt a saját kategóriájával hasonlítsd össze!

(#10554) bajnokpityu válasza Tüzi (#10551) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ok,de ettől még belpiacos.és egy jobb álapotú példány meg sokba kerül.akkor meg inkább 500as,amihez alkatrész is ócsóbb,és nem kell egekbe pörgetni.ami 400asokkal mentem,mind teljesen halott volt 10ezer alatt.egy F2es meg használható 3tól is,ha nem akarod gyilkolni.

a régi CBFben nekem sok dolog nem tetszett.blokkja annyira le volt fojtva,hogy sem alul sem felül nem akart menni igazán,felpörögni annyira volt kedve,mint nekem fogorvoshoz menni.nem azt mondom,h nem volt benne erő,csak hát olyan semmilyen.az ujjal meg még nem mentem.de mivel sajátommal menni sincs időm,ezért sztem ez is kimarad...

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#10555) feca81 válasza bajnokpityu (#10548) üzenetére


feca81
aktív tag

a 400-as FZRhez tobb alkatresz van. az FZR 600-asok hatso lampaja nem tetszik.a 400-as pont ugyanugy nez ki,mint a 250-esem. ebbe szerettem bele. a 400-as nem porog annyit,hatha nincsenek annyira szethajtva. a piacon most nem lattam ertelmes 600-as CBR-t, FZR-t, amit meg is tudnek fizetni. csak ennyi ervem van:) ja meg nekem lenyegtelen,h nagymotor,v kismotor. nekem csak az szamit,h motor:) nekem mar a 250-es is nyujtott annyi elvezetet,mint egy haccazas.

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10556) feca81 válasza Tüzi (#10552) üzenetére


feca81
aktív tag

lattam egy gyonyoru vfr-t. ikerlampas,de megis abban megfogott vmi(fekete-narancs szinkombinacio). o a masik kiszemeltem. de ugy tudom,az V2-es,v rosszul tudom? mit lehet tudni a VFR-ekrol?

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10557) feca81


feca81
aktív tag

konkretan ezekrol van szo:
FZR
VFR

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10558) feca81


feca81
aktív tag

modositanek,most neztem a bikez.com-on, a 400-as VFR V4-es motor?????

link

[ Szerkesztve ]

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10559) SzalaiG válasza feca81 (#10558) üzenetére


SzalaiG
addikt

Válassz inkább 600ast! :)

Haver most hozat be Svájcból egy VFR750et. :U

(#10560) bajnokpityu válasza feca81 (#10557) üzenetére


bajnokpityu
félisten

sztem ezekből találni jót,majdnem esélytelen.én beérném egy ETZvel,amig nincs pénz rendes nagy min 500as EU motorra.én is igy tettem,jó döntés volt.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#10561) Tüzi válasza feca81 (#10558) üzenetére

Amit eddig VFR név alatt kiadtak, az mind V4es volt.
Lehet találni 400as motort jó állapotút. Idomok olyanok, amilyenek, de ha blokkilag jó, akkor nagy zsákbamacskát nem veszel vele.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10562) Stalker-2572 válasza SzalaiG (#10553) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Igazság szerint az a baj, hogy szédülök a betonon :D Nem akarok több ilyennel menni :DDD

All Black...

(#10563) feca81 válasza bajnokpityu (#10560) üzenetére


feca81
aktív tag

megtennem,ha fiatalabb lennek.de min. 2 evet varnom kene,h legyen penz.2 ev mulva 29 leszek.akkor mar nagyon a csaladalapitason kell gondolkodnom,ha tovabb akarom vinni a nevem. haz,asszony,gyerek, stb.akkor mar motorra nem fog jutni...

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10564) feca81 válasza SzalaiG (#10559) üzenetére


feca81
aktív tag

a 750-es vfr ne mtetszik.vhogy nem jott be.azokat is nezegettem,de nem.ne kerdezd miert,nincs logikus valasz:D de a suzuki rf 400-as szinten bejon:)

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10565) Tüzi válasza feca81 (#10563) üzenetére

Neked ilyen terveid vannak? Aztaaaa, vazze, irigyellek :D Én már egy szutyok vízumnak is örülnék :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10566) ALI_G


ALI_G
veterán

velem odafent baszakodnak.
Mennék ma szegedre mocival, készülgetek, erre elkezd esni az eső...de úgy rendesen, dörög az ég. Bejöttem megnézni neten az időt, az akkori friss jelentésben az időkép szerint süt a nap...he? Megnéztem rögtön rá fél percre a Mezőberényi mérő állomás jelentését ami percre pontos, egy csepp esőt nem mutat. Felhívom fatert, gyomán van, süt a nap. Felhívom bnőmet békéscsabán, süt a nap. :W
de várjávárjá, kisütött 5 perc múlva a nap, jelenleg is szárad az út. Bepakoltam, kitoltam a mocit, felhívom bnőmet megint, aszondja esik az eső náluk :F
most azt várom, hogy ott is eláljon az eső :))

(#10567) Integra


Integra
titán

mindenre ráteszik a kezüket

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10568) bajnokpityu válasza feca81 (#10563) üzenetére


bajnokpityu
félisten

oké,te 81es vagy én meg 80as.és éppen családot alapitok,épitkezek,másfél munkahelyem van emellé.és magam mondok le időnként a motorról.
de miért,az megoldás,hogy megint veszel valami szutykot,ráköltöd a gatyádat,és a végén megint nem lesz semmi.akkor legalább olyan valamit vegyél,ami ha már nem is tetszik,de legalább nem viszi a lét.és a család meg a motor miért nem fér össze?megvettem előző CBRt,majd lakásra kellett a lé,hát eladtam.1 évig sirtam(néha szó szerint),szerencsétlen swiften éltem ki magamat.de megint összejött annyi lé,hogy vegyek egy motort.ráadásul jobbat.most épitkezem,tök kilátástalan a pénzügyi helyzet.ha el kell adni,hát majd eladom,oszt megint veszek valamit ha rendeződik.ilyen egyszerű sztem.a motor birtoklása is tenger pénzbe kerül.ráadásul minél jobbat veszel,annál többe.

ha nem jönnek össze számitásaim,eladom a CBRt,és nem jön össze a pénz ujabb nagymotorra.hát akkor mi lehet a legrosszabb? egy ETZ.naés,az is gurul,de legalább nem visz el százezreket.nem épp csajozóverda,nade nem azért motorozunk,hogy nőzzünk,nem?

eladó Kawasaki j300 robogó

(#10569) feca81 válasza Tüzi (#10565) üzenetére


feca81
aktív tag

az a B terv. :DDD haverom kifizeti a lakast,megyunk ki ausztraliaba dolgozni.v kanadaba.azert oda,mert az van a legmesszebb :))

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10570) feca81 válasza bajnokpityu (#10568) üzenetére


feca81
aktív tag

ha csaladom lesz,sztem vegleg le kel lraknom a motort.nem akarok arvakat magam mogott hagyni.mert barmilyen ovatos is vagyok,mint a statisztikak mutatjak,altalaban nem a motoros a hibas. eleg ha toloszekbe jutok,onnan mar nincs jovoje a kolkeimnek. ezert elem msot ki magam.ameddig lehet.ha szaron,hat szaron.aztan miutan kiropultek a gyerekek,megint lehet motorozni :DD
a motorozas,meg a nozes nekem ket kulon dolog.nem azt mondom,elvezem,mikor megneznek az utcan,de soha nem sikerult meg motorral becsajoznom (ennek talan oka,h nem is probaltam :D ). sot a mostani asszony kifejezetten utalja a motorokat,mert fel.meg nem is ult fel ra... vannak is emiatt aprobb vitaink.

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10571) [lAyCsI] válasza Integra (#10567) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ez egy full brutale koppintás

-= No way back from Here =-

(#10572) SzalaiG válasza [lAyCsI] (#10571) üzenetére


SzalaiG
addikt

Yamaha Fazer?

(#10573) Flashback


Flashback
addikt

Holnap mennék kesztyűt menni. Beszúrom miket néztem, ti mondjátok szerintetek melyik a jobb. Cél: jól szellőző legyen, és azért védjen. Árakat meg promós szöveget direkt nem írok, ti se nézzetek utánna objektívan döntsetek :)

[link]
[link]
Személy szerint ez tetszik: Link
[link]
[link]
[link]
[link]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#10574) ALI_G válasza Flashback (#10573) üzenetére


ALI_G
veterán

amit kinéztél magadnak, az szerintem is a legjobb.

(#10575) #25954560 válasza feca81 (#10547) üzenetére


#25954560
törölt tag

kosz, de rament a ket napunk es megint szepen kluttyog a pici. kicsit csattog meg alapjaraton, de gyonyoruen felkapja a fordulatot es mar jat mind a negy henger. az alapjarat csattogasaval meg nemtom mit csinaljunk.
majoshaza rendben lesz, ha szolsz ket-harom napon belul valszeg ki tudok gurulni. kellenek megint a pontos adatok.

(#10576) qpakcovboy válasza Flashback (#10573) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Nekem a linkeltek közül a másod van és nagyon csípem puha bőrből van, de sok helyen meg van erősítve. Tudom ajánlani.

(#10577) feca81 válasza Flashback (#10573) üzenetére


feca81
aktív tag

szemely szerint a shox sepang,v mi,amit ketszer linkeltel be,az jon be.de csak kinezet miatt.tobbirol nincs velemenyem...

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10578) feca81 válasza #25954560 (#10575) üzenetére


feca81
aktív tag

ma viszem megnezetni a hengerfejet,h hasznalhato-e meg.ha igen,szolok,es johet a szelep.adatok ugyanazok, Yamaha FZR 250 Exup 1990-es 3,5 mm szelepszar,es most kipufogo szelep kell.kicsivel kisebb a tanyerja,mint a szivoszelepnek,es a tanyer felso reszen,ahol a szarhoz csatlakozik,ott kuposabb.

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10579) #25954560


#25954560
törölt tag

kozerdeku ize, service manualok es egyeb doksik linkgyujtemenye:
http://www.myxmanuals.com/
egy csomo minden. regisztracio szukseges

http://www.repairmanualclub.com/
sokminden, rengeteg kawa. regisztracio itt is kell. 100MB havi limit.

http://www.thesparesnetwork.co.uk/manuals/download.php
sok-sok link

http://www.bikechatforums.com/viewtopic.php?t=140295

http://www.motorosok.hu/szervizkonyvek/
magyar cuccos. irjatok mailt a manuals@motorosok.hu-ra es kaptok reget.

http://www.dansmc.com/shopmanual2.htm
leirasok, meg van par diagram is

http://ursa.irk.ru/manual/
gyari leirasok linkjei

(#10580) [lAyCsI] válasza SzalaiG (#10572) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

az is lenni benne...
ez a lámpaforma nagyon butus

-= No way back from Here =-

(#10581) [lAyCsI] válasza Flashback (#10573) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

én felülről a 2. Spool-ra savaznék

-= No way back from Here =-

(#10582) feca81


feca81
aktív tag

itt a bunos , okuljatok:)

ja es h jo hir is keruljon ide,megvannak a gyari fuvoka meretek. sot mi tobb,majdnem gyariak vannak benne! azert majdnem,mert eggyel regebbi karbi gyari meretu fuvokaja van. a 37,5-os helyett 42.5-os van. szoval ezzel is tudunk mar haladni. mar csak szerezni kell:) az alapjarati, a 10-es viszont stimmel.most,h szet kellet szedni a motort,beleneztem a karbiba is.nem szep latvany az agyoncsavarhuzozott fuvokak :(

[ Szerkesztve ]

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10583) Topiccsendőr válasza #25954560 (#10541) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

áááh, nem volt szombat, raktam össze a tézét, csak vasárnap szlovákokhoz, ott viszont egész türhető. Beállnék a sorba, a fojtószelepszenzorom már eléggé a végét járja, úgyhogy nem engedtem 8 000 alá így nincs teherváltási reakció :DDD . Egyébként minden oké, nagyon meg vagyok elégedve R6 al, dobbenet miket bír a futóműve. És még fék is van rajta. Hihhhhetetlen :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10584) Topiccsendőr válasza feca81 (#10547) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Csederből vederbe.
Ne vegyél belpiacost. Ezek után pláne ne.
Kitartás

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10585) Topiccsendőr válasza feca81 (#10569) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ez a legjobb terv

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10586) Topiccsendőr válasza feca81 (#10570) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ez tök jó, hogy így a naptáradba beírod, hogy mikor jön a gyerek, meg mikor megy, de ez - ne haragudj - badarság. Egy szar motor mellet nem lesz időd csajozni, de még gyereket csinálni sem. Hidd el, a rutin beszél belőlem. De ezek után te nem látod a fától az erdőt. Most élted át ugyanazt, amiről beszélek. Ha belpiacost veszel, akkor szopokra mész nyarani is. Annyi buktatója van, és ezek egyre öregebbek, a kereskedők meg egyre genyábbak. A tulajok egyre pénztelenebbek.
Nem akarlak elkeseríteni, de nemhogy a kölkeidnek nincs jövője... még így is, hogy van két kezed, két lábad. Objektíve vizsgáld meg, milyen helyzetben vagy. Mi a legésszerűbb megoldás, mindenféle feltevések, meg lottónyeremények nélkül. Az élet kemény. Csapásokat adunk és kapunk. Főleg itt Magyarországon az élet nem habostorta.
Vagy elhúzol, vagy a szakmád gyöngyszeme leszel kemény munkával, tanulással és akkor még talán leesik valami a gyapotföldeken neked is a nigger munkások közül. Ehhez elengedhetetlen a kikapcsolódás, motorozás. Ha anyu meg nem szereti a motorokat, te meg igen... Volt egy csajom aki azt mondta, adjam el a motort és vegyek házat. Volt.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10587) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Shell Advance Ultra 10W-40
Teljesen szintetikus motorolaj négyütemű motorokhoz
2.900 Ft

Jó ez ennyiért?

All Black...

(#10588) Topiccsendőr válasza #25954560 (#10579) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Egy nagy csillagos ötöst &rewnak !!!

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10589) Stalker-2572 válasza Stalker-2572 (#10587) üzenetére


Stalker-2572
addikt

.

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#10590) [lAyCsI] válasza Topiccsendőr (#10586) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ez kemény volt, de tárgyilagos :K

-= No way back from Here =-

(#10591) ALI_G


ALI_G
veterán

Most kávéztam kalocsai motoros haverommal, hétvégén voltak egy temetésen Pesten és mesélte, hogy ment fel az ő klubbtársa külön a harley-val, egy zebránál megállt a sor, hogy elengedjék a gyalogosokat, ő volt legelől, és ahogy elindult már mikor volt hely indulás közben picit csattogott a kipuff és egy nagy darab állatnak a kislánya megijjedt ezért a csávó megrúgta az épp elhaladó motort.
Gyerek félreállt, leszállt megkérdezni mi volt végül verekedésbe fulladt, már küldték a földön (gyerek sisakban meg kis kabátban farmerban), erre megáll egy kocsi, kiszáll még egy marha nagy ember és már ketten verik a motorost......A motorosnak ott volt a bnője is, nem tudott semmit csinálni, senki nem ment oda, hogy leállítsa őket.
Eztán elindulnának a temetésre, átmennek a vmelyik hídon és elkezdett csillagokat látni. Kórházba ment, ajtó előtt elájult a gyerek, hordágyon vitték be a bejárattól.
Borda repedések meg ilyenek, temetésre nem tudott menni e miatt, pedig legjobb haverok voltak.
A rendszámot felírta a csaja legalább, de az apukát már nem találják meg.

(#10592) feca81 válasza Topiccsendőr (#10586) üzenetére


feca81
aktív tag

nos erre nem tudok mit mondani.akkor marad ez ,2 ev mulva meg egy haccazas. jobb otletem nincs.

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10593) Topiccsendőr válasza feca81 (#10592) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Én ugyanezt csináltam a ZXR nél. Költöttem rá egy valag pénzt utána azt mondtam, hogy inkább hitelre, de motorozok egy fiatalabbal. Egyébként utólag mondhatom, a történtek igazolnak engem. Nálunk az olcsó motoroknak a vételára alacsony. Utána hányod rá a lóvét.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10594) bajnokpityu válasza #25954560 (#10579) üzenetére


bajnokpityu
félisten

köszike.ezt igy összegyűjtve még nem láttam :)
az első kettő nektek működik?

eladó Kawasaki j300 robogó

(#10595) Topiccsendőr válasza [lAyCsI] (#10590) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Aszondod Csernus-sztájlban írtam? :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10596) #25954560 válasza bajnokpityu (#10594) üzenetére


#25954560
törölt tag

most neztem a repairmanuals-t. kivalasztom jobboldalt kawa, akkor bejonnek a kawa doksik, ott kivalasztod amelyik erdekel, akkor bejon az oldala, ott raboksz a 'download'-ra, majd szol h error :D persze, mert regisztralni kell a letolteshez

(#10597) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Nah emberek!
Akkor a 32.-e jó lesz PH motorozásra? Mer ha nem akkor viszem R6 ot fojtószelepszenzorcserére, úgyhogy akkor most döntsük el mi lesz.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10598) [lAyCsI] válasza ALI_G (#10591) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

magyarország éjjáó...
pedig tuti szándékosan folyatta rá a szemöldökét a kislányra

-= No way back from Here =-

(#10599) [lAyCsI] válasza Topiccsendőr (#10597) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

nekem jó ha nem hajnalban akarunk indulni,
szombaton elmegyek rotyogni egyet a nővérjemmel,
szal sztem vasárnap mindenképp mentem volna valami lájtot

-= No way back from Here =-

(#10600) Topiccsendőr válasza [lAyCsI] (#10599) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Hajnalban azé jó, mert akkor nem szabadul rá az utakra a sok töketlen, meg nem vernek telibe, de lájtosan megyünk, meg nem hajnalban. :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.