Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10351) SzalaiG válasza Kevo (#10343) üzenetére


SzalaiG
addikt

V2 az vegyen akinek veseköve van. Akkor már inkább V4. :D

Szóljatok mikor jöttök és hűtök be sört. ;)

(#10352) #25954560


#25954560
törölt tag

hali,

karbitisztitas + karbiszinkron hova vigyem? valami jol bejaratott emberke kene :)
(folyik a kettes karbi mintazallat, valszeg felakadt szegeny. omlik bele a benya, akar kell akar nem)

koszi,
&rew

(#10353) bajnokpityu válasza SzalaiG (#10338) üzenetére


bajnokpityu
félisten

a külső ive.ha nem illik az első meg a hátsó,akkor meg kell szokni,hogy olyan mintha ki akarna esni az ivről az első v hátsó.meg szokható,de jobb érzés egy korrekten felpapucsozott gépen menni.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#10354) ALI_G válasza SzalaiG (#10351) üzenetére


ALI_G
veterán

oké, de asse tudom hol laksz :)
remélem közel a balcsihoz :) tüzi is ott lakik, nem?

(#10355) ALI_G


ALI_G
veterán

újítottam a honlapunkon: [link]
vagy 5 percembe tellett :DDD

töltöttem fel 2 új videót. Tessék megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#10356) ALI_G válasza ALI_G (#10355) üzenetére


ALI_G
veterán

adjatok már vmi jó képet ami díszeleghetne a honlap nyitó (és egyetlen) oldalán :DDD
olyan üres szegény.

(#10357) SzalaiG válasza ALI_G (#10355) üzenetére


SzalaiG
addikt

Kéretik frissíteni!

SzalaiG - Honda CBF600SA :D

/
25km a Balcsi. :U

(#10358) ferkoboy válasza SzalaiG (#10357) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

Helló!

Gratu az új vashoz!
Sok balesetmentes km-t kívánok, és széles utat!

Ferkó

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#10359) Tüzi válasza #25954560 (#10352) üzenetére

Karbisort ki tudod pucolni egyedül is, nem nagy mutatvány. Szinkronra pesten? Bájót (mmmm) keresd meg cbr club-on, hátha megcsinálja. Szólok, jópénzért. De tisztességesen.
Vagy lehozod egy hétvégi kiruccanással Tapolcára a Lakamoto-ba. Kezeskedem értük.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10360) Tüzi válasza ALI_G (#10354) üzenetére

aha itt/ott

más:
Leírom a cbr-em történetét.
4 éve vettem egy győri sráctól. Picit (sem) voltam tisztában a belpiacos gépek szopatási faktorával. Csak hallomásból sejtettem, hogyha bedöglik valami, akkor szivattyú van, főleg 250-essel. De üsse kavics, megvettem, elég drágán 690ezerért. Idomok olyanok voltak amilyenek, utólagosan festve fehérre, meg rárakva a matricásnál készített dekor. Hasonlít kicsit gyári festésre, de erről később. Szal fogtunk egy utánfutót, felkötöttük ismerős kocsija után, irány Győr. Megtaláltuk utcát, volt vagy 3 fok. Motor szépen garázsszerű fészerben, letakarva, házilag készített bakon. Srác kérdezi, hogy kipróbálom-e, mert akkor bemelegíti. (pirospont) Mondom, persze, megnézem. Közben beszélgetünk a gépről, kérdezem miért adja el. Szülei nem nézik jó szemmel. Jóbarátom átnézte, igazábül nem talált semmit. Na. Srác beindítja, iszonyat jó hang, szép döm-döm-döm-döm alapjárat. Megkért, hogy hidegen ne hajtsam, meg várjunk kicsit, amíg melegszik. (ekkor döntöttem el, hogy ez kell nekem). Na, mindegy is, visszaértem, leszálltam, és feltoltuk a futóra. Fostam rendesen, mert ha valami beszarik, akkor... De nem szart be... nem... jött a Volvo.
Na, én azóta szívom a japán belpiac hátrányát, mert mire találok valami értelmes alaktrészt. Viszont, ha nem adnék külcsínyre, járkálnék vele így, szarnék rá.

Amióta nálam van, nem szart be semmi, kivéve a fesszabályzó.
Lett cserélve (nem akarok hülyeséget írni, kb 30ezer km alatt.)
Első-hátsó gumma
Első-hátsó lánckerék
Fesszabi (ebay)
Kormánycsapágy
Meg két műszerfal izzó, a fényszóró izzókkal együtt.
Ennyi. Vigyázok rá, jó olaj, bemelegítés, télen fűtött hely, és nem tépem az első 10-20-30km-en. Meg kell egy szelepellenőrzés.
Még szolgálni fog jópár évet remélem. Ha nem ellik meg a blokk 3-4 éven belül, akkor nem fogom eladni, megpróbálom nagyjából gyári állapotúra visszahozni a külsejét, és ezzel fogok disszidálni :)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10361) SzalaiG válasza ferkoboy (#10358) üzenetére


SzalaiG
addikt

Köszi! :)

(#10362) SzalaiG válasza SzalaiG (#10361) üzenetére


SzalaiG
addikt

(#10363) SzalaiG válasza SzalaiG (#10362) üzenetére


SzalaiG
addikt

Imádom ezeket az apró kis részleteket:

Szúrós-kacsintós szemek, aranyfék, tuti-kipufogó. :)

(#10364) feca81 válasza #25954560 (#10352) üzenetére


feca81
aktív tag

ajanlanek egy szegedi szerelot,ill szervizt.hivatalos,szamlakepes, stb. nekem 6-ert megcsinaltak a karbiszinkront+ karbitisztitas+ fuvokacsere. maximalisan meg vagyok elegedve a munkajaval.nem a lehuzos fajta.

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10365) feca81 válasza ALI_G (#10355) üzenetére


feca81
aktív tag

igenyes.foleg,h ott az en linkem is :DDD

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10366) feca81 válasza Tüzi (#10360) üzenetére


feca81
aktív tag

en is irjam le,h hogy jarta ma 250-essel a kezdetektol? :DDD :DDD :DDD ;]

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10367) feca81


feca81
aktív tag

tegnap, ill most mar tegnapelott gyorsultam egy masik FZR 250-essel.szigoruan betartva a 14 ezres bejaratos fordulatszam hatart.o is betartotta.megevett.na de nem sokkal:) rajottunk,h alacsony fordulaton hajazom (ave exup, az oveben nincs). aztan rajottunk,h a fofuvokak kisebbre cserelese miatt evett meg felsobb sebessegfokozatban.a lenyeg,attol,h bebuktam a versenyt,jol szerepelt a kicsike.magyarul a felujitas kivaloan sikerult.ez egy megkonnyebbules szamomra. ez meg kihuz nalam jopar evet. gondoltam a szombat esti dajdaj utan megosztom veletek:) ha lesz legkozelebb PH tura,szoljatok,megprobalok felkecmeregni pestre.

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10368) ALI_G


ALI_G
veterán

talma jól küldi. 8. helyről a rajtnál visszaesett,mert mögötte nagyon jól rajtoltak a kis fiatalok, de az első kör elteltével szintén 8. A második kör végére viszont 2. helyre jött fel.

(#10369) ALI_G válasza feca81 (#10365) üzenetére


ALI_G
veterán

kösz, de az igényestől messze van. :DDD valahogy javítani kéne a linkek olvashatóságát, mert szerintem nem látszik eléggé. Nem tudom milyen színnek kéne legyen alapból a linkeknek.

(#10370) ALI_G válasza SzalaiG (#10357) üzenetére


ALI_G
veterán

frissítve.

(#10371) soulcube


soulcube
aktív tag

Pedig ez a győzelem már zsebben volt. :(((

(#10372) ALI_G válasza soulcube (#10371) üzenetére


ALI_G
veterán

ja :W
aki nem látta, annak elmondom, hogy a célegyenes ráfordító kanyarban kipörgött alóla a kerék :(

[ Szerkesztve ]

(#10373) R


R
aktív tag

ez nem e motogp-s topikba való?

(#10374) rebel56


rebel56
tag

A 24 órásra megy/menne valaki?

(#10375) Detox! válasza feca81 (#10347) üzenetére


Detox!
senior tag

Most hogyismongyam,, kicsit megnyugtattál, mert az ésszerűség a Banditot diktálta nekem is. Egyrészt a kényelmes üléspozíció, másrészt a sok városi használat, éés a kezdő/női motorként használt mivolta miatt.
Őszintén megmondva a 250-es FZR-hez csak akkor nyúltam volna ha nagyon rámerőszakoljátok (jókat mondtok róla),, de most sikerült elijesztened :):)
Ami nem bajh,, mert amúgyis "csakakawa" , szal a ZXR-hez húz a szívem. Dehát aziscsak kisköbis speed, amit meg énis rommáhajtanék, szal hogy várhatnám el mástól hogy egy megkíméltet adjon el nekem :?..)
Nehéz ügy lesz ez émmá látom.., valszeg elmegyek majd itthonról Bandit venni és egy ZXR-el jövök haza ;O

Egyébként Red-Baronról mit tudtok? Voltam a honlapjukon,, engem meggyőzött hogy ott szart nem árulnak. CSAK az árakról nem írnak semmit,, gondolom a piaci (magántulajos) árakhoz számoljak hozzá 100-150K-t mi?

ui.: köszi az informatív hsz-t :):):)

[ Szerkesztve ]

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#10376) bajnokpityu válasza Detox! (#10375) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ott 99%ban szart árulnak.függetlenül áruktól.komolyan.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#10377) Kevo válasza Detox! (#10375) üzenetére


Kevo
tag

Csatlakozom az előttem szólóhoz, a Red-Baronról én is sok rosszat hallottam.

(#10378) SzalaiG válasza Detox! (#10375) üzenetére


SzalaiG
addikt

Átkúrós egy társaság. Nagyon vigyázz velük!!!

(#10379) bajnokpityu válasza Detox! (#10375) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ezek már mind romok.van itt a fórumon is Feco kolléga,ő is kemény meneten van túl,fullos felujitáson.rég leálltak a japcsi gépek importjával,szal ami van,már kemény harcokon van túl,és kevés a korrekt tulaj.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#10380) Tüzi válasza rebel56 (#10374) üzenetére

hmmm :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10381) ALI_G válasza rebel56 (#10374) üzenetére


ALI_G
veterán

ez igen kemény! Mondjuk nem értem teljesen hogy végig asztfalton lehet haladni, vagy ki merre és mivel akar? És aki gyorshajtó?

(#10382) ALI_G


ALI_G
veterán

most találtam a vinyómon, szegeden csináltam tavaly,
csendélet:

teljes méret

(#10383) DNS_65 válasza Detox! (#10375) üzenetére


DNS_65
senior tag

Hi,

Nekem egy ZZR250-esem volt, a tapasztalatok:
1 szezon alatt beleraktam kb 5000 km-t. Semmiféle gondom nem volt vele,
a motorja jó pörgös (hangja az nem sok van viszont) a futóműve túrás, sportos
fordulók nem az ő terepe.
Utassal olyan 150 körül van vége, a 2. embert nagyon megérzi, messze nem megy ugy.
Én jó pár éve vettem, pont a redbaromnál, japán import volt elég kevés km-rel,
nemtom, lehet h szerencsém volt. Anno mikor vettem jó áron volt, ehhez képest másfél
éve jártam arra és benéztem.... szörnyű árakon vesztegettek tök átlagos mocikat :(
Egy átlagosnál jobban motorizált autóval nincs értelme leállni versenyezni.
Az ülés kényelmes (utasnak is), szélvédelem ok, fogysztás lószar.

(#10384) #25954560 válasza feca81 (#10364) üzenetére


#25954560
törölt tag

Tuzi, feca:
koszi, meg lehet h elek vmelyik meghivassal, bar szegedre ritkabban jarok :)
megtataltuk a hiba okat, persze megcsinalni vasarnap nem tudtuk.
vartam nagyon h a sok allasban lesznek gumi alkatreszek, amik megfaradnak. mikor ereztem a benzinszagot meg rangatott a pici, mondtam is 'aha, benzincso v szigeteles!' mondta is magaban a benzincso: 'fraszt, ez a tu hazanak a gumigyuruje!'
szoval semmi nyom, csak jaro motornal folyik a kettes karbi orranszajan a nafta. tank le, legszurohaz le, kukucs. kettes karbiba bele dol a benya, mig a tobbi rendben. ebbol jott h talan karbitisztitas.
na kitisztitottuk. eleg koszos volt mindegyik, de ez kulonosen (konnyu neki, itt jon be benya, innen megy tovabb a masik haromhoz is, szoval a kosz itt gyulik ossze eloszor). osszerak (csovek vissza, vezetekek vissza), inditas, ugyanaz. AAAA! :O mindezt haromorai munkaval. remek.
hosszas jatszadozassal ugy gondoltuk h megint megtalaltuk a hiba okat. ugyanis hiaba zarta a tut az uszo, akkor is folyt. szoval a tu hazanak a gumigyuruje. irany norauto. meg csak hasonlo sincs. akkor brico :D (jah, osszeakartuk rakni h kibirja szervizig) brico-ban a kerti osztalyon volt ilyen gyuru, hoztunk kettot, az egyiket rogton bele benyaba. tiz perc utan meg nem pezsgett, nem kemenyedett, nem toredezett, ugyhogy mehet a proba. rahuztuk a hazra, csak a vastagsaga tul nagy volt (es az eredeti egy kicsit lapitott profil, ez meg siman o-gyuru), ugyhogy nem ment be a helyere. faragni, akarmi semmi ertelme, akkor tuti megint bukjuk a tomitest. utana meg beleneztunk az fzr karbijaba is, hatha :D mar nem azert, de az fzr hihetetlenul konnyebben szerelheto, mint az yzf. ennyi a kulonbseg a versenymotor es a turasport motor kozott.
abban nagyobb gyuru volt (fel millimeterrel) es tokeletesen mas karbi :)
szoval fzr ossze es hazajottunk azzal. 8 oranyi szereles, kolbaszolas es otleteles utan ma remelhetoleg tudunk szerezni vagy negy ilyen gumigyurut vagy felujitokeszletet es akkor aztan mehet a buli.
es viszem szinkronra vhova.
hat ez. viszont hihatetlen nagy segitseg a haynes manual, aki tud a sajat motorjahoz ilyet, okvetlenul szerezzen! (karacsony, szuletesnap, mittomen) igaz, nekem csak az fzr-hez van, de nezek az yzf-hez is.

nyah, bocs a szomenesert,
&rew

(#10385) Tüzi válasza #25954560 (#10384) üzenetére

akkor alakul a molekula. ez a lényeg :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10386) Topiccsendőr válasza Detox! (#10340) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

9*2-es ZXR 250-esem volt. A Zeal-t is nyelezik, ne aggódj, tulképp az összes 250-est nyelezik, ha speed, ha naked. Az egyetlen bibi az, hogy japán belpiacos minden értelmes 250-es illetve 400 as. Alkatrészt ebayon szerezhetsz hozzájuk, mert az itteni beszerzés elég vérszegény. Ráadásul a nálunk kapható példányok kivétel nélkül konténeres visszatekert órájú összepofozott motorok. Nem az a baj, hogy nyelezik, hanem az, hogy mocskosul kapzsi kereskedők hozzák/hozták be ezeket.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10387) Topiccsendőr válasza feca81 (#10347) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Na azé nyugodtan tehetsz egy FZR 250 és egy ZXR 250 közé egy egyenlőségjelet. Mindkettő 45 lóerő. Ez az állandóan pöretni kell... ne mondd már, hogy az FZR-t nem kell anyira pörgetni! Jajjmá! :D A ZXRhez vázszám alapján egy hónap szállítási idővel bármit meghoznak kawakereskedésben, ez a pozitívum.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10388) Topiccsendőr válasza ALI_G (#10348) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

áhh de nincs ott tesztmotor. Akkor nem is megyek :)

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10389) Topiccsendőr válasza #25954560 (#10352) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Flash tud egy nagyon korrekt fickót. Felhívtam én is, keni-vágja, olcsó. Kérdezd tőle.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10390) ALI_G válasza Topiccsendőr (#10388) üzenetére


ALI_G
veterán

én úgy emlékszem, hogy kipróbálható az összes új "verseny" gépük...

(#10391) Topiccsendőr válasza ALI_G (#10382) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Heh, nem szólt a fickónak senki, hogy fordítva ül a motoron?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10392) Tüzi válasza Topiccsendőr (#10387) üzenetére

Ebay is elég vérszegény sokszor, sajnos :( Mire találtam két fain hátsó idomot (gyári matrica, tök jó, majd postolok képet), azt hittem leszívom magam... Bár, így megállt bőven 18ezer alatt, benzinpénzel legyen 20ezer. De amikor csak a festetlen fejidomra mondtak 250ezret... hááááát...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10393) bajnokpityu válasza Tüzi (#10392) üzenetére


bajnokpityu
félisten

japcsi belpiac nem volt jellemző németekre.néluk a 400as bandika sima szelepvezérléssel 90körül,meg zxr400(de nem teljesen ugyanaz mint a belpiacos) volt nekik összesen.amugy nagyon okosak,volt viszont csomó 500as kéthengeresük.
na hát ezért nincs német ebayen belpiacos alkatrész.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#10394) Tüzi válasza bajnokpityu (#10393) üzenetére

de angolon van :))
németektől úgysem veszek többet semmit :W

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10395) Nightmare válasza ALI_G (#10349) üzenetére


Nightmare
senior tag

Néztem már a múltkor is a "hirdetésed", és nekem nem tetszik külsőre a fennt említett motor. :B
Nekem valahogy csak a cbr tetszik...affene az izlésem :DDD...meg talán még a cbf, de abból is az újabb fajta.
Szeretnék egy olyan motort, ami tetszik, megbízható, szép a hangja, megy is, és nem lesz vele hosszú távon bajom. Ezeket találtam meg a cbr-ben...esetleg a vfr, meg talán a gsx-r. De inkább a cbr... ;)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#10396) SzalaiG válasza Nightmare (#10395) üzenetére


SzalaiG
addikt

Inkább a CBR, mint a gsx-r.

Ma mentem a teszkaravánon egy CBR600F-el. :D
Csak szerintem kényelmetlen. :U

(#10397) Nightmare válasza SzalaiG (#10396) üzenetére


Nightmare
senior tag

Azé írtam, hogy inkább a cbr :) Dejó Neked... :B :K Lassan én is megyek mán :))

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#10398) ALI_G válasza SzalaiG (#10396) üzenetére


ALI_G
veterán

írhatnál bővebben :U

(#10399) ALI_G válasza Nightmare (#10395) üzenetére


ALI_G
veterán

egyéni szoc problem :P annyira nekem se tetszik, de ennyi pénzért egy jó állapotú motort kapni, követhető múlttal....a pontos állapotot bemérni a legnehezebb.

(#10400) Nightmare válasza ALI_G (#10399) üzenetére


Nightmare
senior tag

Az a baj, hogy semmenyire sem tetszik :DDD
Amit írtál az igaz, kicsit félek is, de nem tudok mit tenni..újra nincs pénzem, így marad a válogatás, meg a szerencse. :U

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.