Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10801) [lAyCsI] válasza ALI_G (#10779) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

tökre igazad van,
és részemről ég a pofám is rendesen hogy skippeltem a meetinget,
de Mugello mindíg a legjobb verseny szokott lenni, és az összes spanom
a képernyő előtt fog gúvadni:)

más: megjött a sötét plexi az új bukómhoz, már csak a bukót várom... :DD

-= No way back from Here =-

(#10802) [lAyCsI] válasza zsoltee10 (#10782) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ha csak sport célra használja van rá valami külön rendelet nem?
még rendszám sem kell...

-= No way back from Here =-

(#10803) Maksifül válasza ALI_G (#10793) üzenetére


Maksifül
senior tag

Most váltottam olajat, Castrol 2T-ről Silkolene Super 2T-re.
Igaz, mintha kicsit jobban füstölne...
Hogy lehet a keverék arányát állítani?
Ma elvileg ki lesz pucolva a karburátor, úgyhogy azt már kizárhatom a lehetséges hibaforrások közül...
Powerszelepnél szivárog az olaj, hallottam, hogy vörös szilikonnal, vagy mivel lehet az ilyet megszüntetni... Hol kapok ilyet, milyen boltban keressem? Vagy van valami más ötlet a tömítésre? :R

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#10804) [lAyCsI] válasza Tüzi (#10785) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Ezt a felét hundert-percent megértem,
én ugyanígy vagyok ezzel a dologgal.
pont ezért szoktunk a haverommal ha csak lehet
kib@szódni az erdőbe 7végente hogy ne lássunk
egy droidot se...
Fos ez az ország úgy ahogy van, de én már megállapítottam
jópárszor hogy mindezek ellenére én szeretek itt élni :)
Amúgy szemlélet kérdése az egész, de gyakrolatot igényel a
dolog az tuti :K

-= No way back from Here =-

(#10805) Maksifül válasza feca81 (#10797) üzenetére


Maksifül
senior tag

Sajna kompressziót nem tudok mérni, a bowdent meg nem olyan rég cseréltem egy nagyon jó állapotú használtra. Szerintem a lamelláknál lesz a gond, de azt sem tudom, hogy mi az, meg hogy honnan szerzek újat belőle?! :DD

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#10806) Topiccsendőr válasza ALI_G (#10780) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Mai nap a motorral jöttem melózni, rövidnadrág, bőrkabát kombó :D Rámjött a szívroham amikor nagy svunggal látok közlekedni egy autót irányomra merőlegesen, de hála égnek megállt. Veeeh. Utálom komolyan. Építek otthon az udvarban egy pályát és ot fogok menni életem végéig.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10807) Topiccsendőr válasza ALI_G (#10793) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Egy huszonéves tuareg? Peeerrsze innyeccióne. :D
télleg, mi a külömbség a befecskendezéses és az injektoros között?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10808) Topiccsendőr válasza ALI_G (#10793) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Miből gondolod, hogy dús a keverék? Maksifül még rendesen le sem tudta írni a jelenséget, gázvisszavételnél dadog a motor? Nem dadoghat, mivel nem kap benzint. Rángat? Ha visszaengedi a gázt, de nem visszacsukja akkor dadoghat, annyi minden lehet, menesztőgumi, lánc, vagy szegény keverék, de még a jelenséget sem ismerjük, mert szerintem rosszul van kifejtve.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10809) Topiccsendőr válasza Maksifül (#10803) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nem olaj-benzin keverék, hanem benzin-levegő

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10810) dabadab válasza Topiccsendőr (#10807) üzenetére


dabadab
titán

"mi a külömbség a befecskendezéses és az injektoros"

Pl. az, hogy az egyik kulfoldiul van?... :)

DRM is theft

(#10811) ALI_G válasza Topiccsendőr (#10807) üzenetére


ALI_G
veterán

jaj de gyökér vok, arra gondoltam,h ogy injektoros vagy porlasztós.

ps.: nem tudtam hány éves tuareg, nem ismerem őket. Csak a jelenségből indultam ki.

[ Szerkesztve ]

(#10812) feca81 válasza Stalker-2572 (#10798) üzenetére


feca81
aktív tag

privben:)

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10813) feca81 válasza Stalker-2572 (#10798) üzenetére


feca81
aktív tag

duplicate item

[ Szerkesztve ]

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10814) feca81 válasza Maksifül (#10803) üzenetére


feca81
aktív tag

teflon a csavarmenetre? en azt hasznaltam a honda NS-emen
a keverek aranyat talan az olajpumpanal lehet.de hogy hogy ne kerdezd.esetleg a bowdenen feszitnei,igy hamarabb nyit gazadasnal,tobb olajat beengedve. v ontesz a benzinbe is olajat+ kulonolajzas,szoval van par lehetoseg.de sztem a gyari beallitott erteknel nincs jobb

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10815) feca81 válasza Maksifül (#10805) üzenetére


feca81
aktív tag

boltbol:) sztem a tuareg eleg elterjed tipus ahhoz,h barhol talalj hozza.de ha biztosra akarsz menni,nezz szet az interneten. google,beirod,h tuareg, kuplung lamllak,es tuti kidob par webaruhazat. ott azt is megnezheted,h hogy nez ki:)

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10816) Topiccsendőr válasza feca81 (#10814) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nah ezeket inkább felejtsük el, ha eddig nem ragadt meg, akkor nem kell állítani rajta.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10817) feca81 válasza Topiccsendőr (#10816) üzenetére


feca81
aktív tag

en nem ajanlottam,sot,azt irtam,h a gyari a legjobb.csak kerdezte,hol lehet allitani a kevereken.

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10818) Topiccsendőr válasza feca81 (#10817) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

benzin levegőre gondolt, de még ő sem tudta. :D
azt meg nemtom hogy hogyan kell, ugyanis asszem olyan Dellorto van rajta, ami síktolattyús, azon meg levegő csavar sincs. Max fúvókacsere. (nem biztos, csak halvány emlékeim szerint) De ha eddig jó volt akkor, inkáb a hiba okát, a jelenség előidézőját kellene megtalálni.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10819) feca81 válasza Topiccsendőr (#10818) üzenetére


feca81
aktív tag

ok,nekem a a benzin,olaj esett le.felreertettem.

mas: bementem yamahahoz szeleptarto ekert. azelso alkatresz,aminek olcso az ara. kemeny 470Ft. vettem vagy tizet,biztos,ami biztos. :DDD illetve csak rendeltem.jelenleg keszlethiany van,majd jon japanbol 2 het mulva.. :(((

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10820) Topiccsendőr válasza feca81 (#10819) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

hahaha 2 hét
akkor júliusban átveheted. :(

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10821) bluedev


bluedev
csendes tag

Hali!
Érdeklődnék hogy mi a véleményetek a Talmácsis botránnyal kapcsolatban.Gondolok itt a favarro és az ő kapcsolatára, hogy egyes híresztelések szerint szakítani fognak egymással mert sokan vádolják talmácsit azzal hogy elszállt magától és ezt az olasznak köszönheti.
Pedig mondjuk az olasz sok reklámot szerzett a srácnak szóval gondolok itt Lg-re és másokra még...

(#10822) bajnokpityu válasza Topiccsendőr (#10808) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ETZnél,ha nem esik vissza a fordulat,akkor a főtengely szimmering volt általában a ludas.
valamint ha sok olajat nyomsz a benyába,akkor a sok olajat el kell égetnie(jó esetben még el tudja,és nem a gyertyát köpöd be),az olaj égése pedig komoly hőt termel.tehát ha sok olajat raksz 2Tbe,akkor pont ezért is képes megragadni.

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#10823) bajnokpityu válasza bluedev (#10821) üzenetére


bajnokpityu
félisten

kurvára nem érdekel.a sportteljesitmény annál inkább.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#10824) ALI_G válasza bluedev (#10821) üzenetére


ALI_G
veterán

dobna vki egy cikket erről? lemaradtam.

(#10825) Topiccsendőr válasza bluedev (#10821) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Sok celebbel ellentétben valamit lerakott az asztalra, úgyhogy nyugodtan elszállhat magától, de én nem vettem észre, hogy ez történt volna. Valszeg csípi a szemét az újságíróknak, hogy fizetniük kell a riportokért, és inkább kitalálnak mindenfélét, az végülis ingyé van. Én speciel az előbb említett üstbe visszarántós dologra asszociáltam most. Lehet ezzel bosszulnak a honfitárs publicisták a Favaró savas levelére, miszerint mit hisztiznek, minden pénzbe kerül.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10826) Tüzi válasza Topiccsendőr (#10825) üzenetére

atomot, atomot, atomot!!! :K

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10827) Tüzi

hehehehe
De persze a rendőrség szerint neeem ííígy van... hááá' perszeee, hogy nem :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10828) Tüzi válasza Topiccsendőr (#10807) üzenetére

A tuareg az pár éves. És dízel. És "terepjáró". És összkerekes. És-el nem kezdünk mondatot :))
Ma motoroztam 60 km-t!!! Hazafele a felső úton majdnem eldobtam a vasat, pedig tök tisztának látszott az út, de mégsem. Csupa por volt. Para, amikor kicsi dombon balra élesen ívelő kanyar, a dobt tetején (amikor úgyis kisebb a tapadás), akkor meg elkezd kacsázni a segge a gépnek. Wehehehe... Utána meg majdnem elkaptam a kerítést. :D Persze ma tettem fel az idomokat, ha most törtem volna össze...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10829) Topiccsendőr válasza Tüzi (#10826) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Szerintem meg vegye meg valami csilliárdos gülföldi ezt a k nagy sivatagot aminek Nagyalföld a neve, meg azt a pocsolyát nálatok, dózerójja le a f...ba, és építsen rá egy naaagy plázát. Akkor mindenki melózna, meg nem lenne itt semmi himihumi. Sőt nem lehetne monarchiát csinálni az osztrákokkal? Dolgoztam egy napot náluk tegnap, nem akartam visszajönni ide.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10830) Tüzi válasza Topiccsendőr (#10829) üzenetére

Nem akartál visszajönni? heeee? Hát, hogy képzeled már ezt??? Teee szeméééét :DDD

66éves suzukis soffőr Szerencsére ma nem voltam szolgálatban :F :U Ezt különben nem hiszem el, hogy valamiféle módon 55 év felett nem lehet szigorúbb orvosi alkalmassági bevezetni. Ha meg pénzért engedik át a fazont, és balesetet okoz, akkor az orvost is igen komolyan megráncigálni. Nem igaz már. Lassan nem merek kimenni itthonról :W

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10831) ALI_G válasza Tüzi (#10830) üzenetére


ALI_G
veterán

nem ismerem a helyet, de jól sejtem hogy a motorosnak volt elsőbbsége?

(#10832) Topiccsendőr válasza Tüzi (#10830) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Tegyük hozzá valszeg nem 90-el ment a motoros, de ahol kereszteződés van, ott autó is van... Nagyon észnél kell lenni. Nem kell menni ötszázzal mindenhol. Sokszor azért nem adják meg az elsőbbséget, mert nem is látják, hogy jön a paraszt 250-el. Szóval azért ne vonjunk le mindenféle következtetést a faterról, sajnos már úgyis mindegy. De az necces, hogy anyósoldalról úgy telbeverni, hogy végelegyen :(((

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10833) ALI_G válasza Topiccsendőr (#10832) üzenetére


ALI_G
veterán

jaja, durván kellett menni, hiába swift, valamit azért fog az a kasztni is.

(#10834) Tüzi válasza ALI_G (#10831) üzenetére

Főúton ment, elsőbbsége volt, tuti.

Persu: 20 méteres fékcsíkot húzott, feltételezett reflexidővel számolva mondjuk volt 60-70 méterre, amikor a suzukis rálépett az útra. Suzuki meg olyan, hogyha nekidőlök, akkor behorpad az ajtó. A motoros ha jött 80-90el, tekintve a motor súllyát, a motorost, kitesznek legalább 250 kilót. Így nem nehéz kettévágni egy suzukit.
De lehet, hogy az a 60-70 méter volt netán 50. Egész egyszerűen, nem kanyarodok ki valami elé, amikor selsőbbsége van, és ilyen közel tartózkodik. Papa rosszul mérte fel a helyzetet.
De majd megkérdezem, hogy mi volt.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10835) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Holnap van kedve valakinek jönni alsóörsre? Reggel 9-kor indulnánk és olyan este 6-7-re vissza is gurulnénk pestre.

(#10836) Tüzi válasza qpakcovboy (#10835) üzenetére

Ha errefele jöttök, akkor írd meg mikor. Annyi benzinem még van, hogy lemenjek sóőrsre, meg haza :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10837) qpakcovboy válasza Tüzi (#10836) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Szeirntem 11-re legkésőbb leérünk, de est eírok tutit priviben!

Gyertek mégtöbben

(#10838) jasszer


jasszer
senior tag

Kezdődik a nyár...

Oké, a közút tényleg nem versenypálya, de megint a cikk végére biggyesztették oda h mi is történt valószínűleg, utána szerencsére meg is magyarázták h minden ezres motor potenciális gyilkolóeszköz. :W

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#10839) Tüzi válasza jasszer (#10838) üzenetére

Persze :D Én meg visszakérdeznék a hatezer köbcentis biturbós X8-ra, meg Q7-re, amik ugyancsak bőven 200 felett mennek, meg a többi hülye sznob fasz autójára :)
De a motoros a potencionális tömeggyilkos. Aha :))
Kíváncsi vagyok, ki a "szerző", és hol lakik, lehet, hogy reggelre nem lenne autója a barom droidjának...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10840) ALI_G válasza Tüzi (#10839) üzenetére


ALI_G
veterán

csúcssebessége bőven felette lehet a 200 km/órának is.
ó te jó ég! :)

Vagy nem észlelte, vagy alig nézett szét. Egy főútra felhajtás előtt azért rendesen szétnézek, gondolom "pont" egy forgalom mentes szakaszon van.
Egyébként mondhattak volna arról is vmit, hogy az ürge be volt-e kötve, vagy sem, noha lehet nem számított volna semmit. Remélem kiderült mennyivel ment a motoros a fékezés előtt.
De sztem a motorosnak félig bele kellett csapódjon a kocsiba, hogy súlyosan sérült, mert alapból egy swift felett bárki átugrik a motorról és csak az asztfal jön, amire meg ott a ruha.

(#10841) ALI_G


ALI_G
veterán

namost ki megy és hova? és mikor?

(#10842) Tüzi válasza ALI_G (#10840) üzenetére

juj.
200...
juj.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10843) ALI_G válasza Tüzi (#10842) üzenetére


ALI_G
veterán

szinte az összes autó viszi a 200-at, persze nem 10 másodperc alatt.

(#10844) jasszer válasza Tüzi (#10839) üzenetére


jasszer
senior tag

És az ezres Swift? Az smafu?! ;] (nekünk 1,3-as van, megyek és gyorsan összeszégyellem magam)

"Az ezer köbcentiméteres hengerűrtartalmú a legnagyobbak, legerősebbek közé tartozik a kapható motorok közt, csúcssebessége bőven felette lehet a 200 km/órának is."
--->
Az ezer köbcentiméteres Suzuki Swift a legolcsóbb, legkönnyebben fenntarthatóak közé tartozik a kapható autók között, előszeretettel vásárolják tehát kispénzű, koruknál fogva csökkentetten funkcionáló érzékszervekkel rendelkező nyugdíjasok. Csúcssebessége bőven felette lehet a 150 km/órának is.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#10845) Tüzi válasza jasszer (#10844) üzenetére

Ott a pont :D
Ezt írja. Ezt sejtem melyik "köz". Holnap megnézem, ha jönnek qpack-ék. Kíváncsi vagyok rája mostmár...
De ez legalább normálisan leírja.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10846) jasszer válasza Tüzi (#10845) üzenetére


jasszer
senior tag

Jah, vszeg a zindeksz is innen vette az infot. Kíváncsi lennék a helyszínen készült képekre... Mindenesetre ha ezres motort láttok fület-farkat behúzni! ;]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#10847) qpakcovboy válasza Tüzi (#10845) üzenetére


qpakcovboy
őstag

20 méteres féknyom után felborította a kis szuzit, szerintem 100 felett ment.

Várom hogy haverom felébredjen aztán indulunk balcsira, csatlakozzatok, mert marha meleg lesz!

(#10848) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Képek?

(#10849) bajnokpityu válasza Tüzi (#10834) üzenetére


bajnokpityu
félisten

de bakker,te sem várhatod el,hogy ha épp 2kilóval szakitasz,akkor számitsanak rád. ha nem tartod be a sebességet,akkor gondolkodj az autós helyett is.sztem elég alap.elsőbbség ide v oda,gondolkodni kéne.

mondom ezt 10 év motoros tapasztalattal,3 jogsival,és igencsak szeretek 200+al túrázni.természetesen németeknél.és mondom ezt 1,3 gyári 68lovas buzuki tulajaként.jók a reflexeim,de gyári susogós dobbal 200al közeledő motorost egy rosszul belátható kanyarban én sem vennék észre.

engem inkább azok az autósok bosszantanak,akik észrevesznek,és szándékosan bemásznak elém gyökkettővel.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#10850) Tüzi válasza bajnokpityu (#10849) üzenetére

Én nagyon ritkán megyek 2kilóval. 150-180al szoktam, már ahol lehet. Ezért is jó a kis néccázas, megyis, de mégsem :D
Én gondolkodok az autós helyett is, engem ne félts :) Utolsó mondatoddal teljesen egyetértek :K

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.