Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28551) mumtaz válasza domerator (#28542) üzenetére


mumtaz
senior tag

Domi: átküldenéd a linket a mókolt muki-hoz? :R

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#28552) Davebowman válasza tarnagy (#28550) üzenetére


Davebowman
senior tag

Neked mik is a mokee vseljeid? Leírnád?
A mokee oldalán láttam egy proci osztást....hmmm :
300/15vsel - 610/28 - 820/38.... hmmm Ez létezhet?

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#28553) tarnagy válasza Davebowman (#28552) üzenetére


tarnagy
aktív tag

360/28, 660/38, 1100/58
Szépen, simán megy, jól eszik.
Az aláírásodban látottak szerint nálam kissé magasak a Vsel-értékek!

Kipróbálom már azokat, amiket írtál....

Aprópopó: hol van nem kínai nyelvű oldala a MoKee-nek??

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#28554) sanyirigo


sanyirigo
senior tag

Sziasztok!

A 20.-i CM9-ben működik a százalékos akksikijelzés!

Üdv!

Pixel 7

(#28555) georef


georef
tag

Vki már nézte [link]?
A tegnapi Mokee_byDomi Romról annyit, hogy mérsékelt használat mellett (telefon,zene, böngészés) reggel 6 óta most van 76%on.

(#28556) domerator válasza georef (#28555) üzenetére


domerator
veterán

Nálam meg több óra kihangosított rádió, 1-2 hívás, állandó wifin lógás és jópár netezés után 61%-on :C

(és most vettel lejjebb a frekiket meg a vseleket, mert ez bírja) :K

(megnéztem a linket, de nekem nem jön be, mert fekete... [hányósszmájli] ) :((

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28557) georef válasza domerator (#28556) üzenetére


georef
tag

Én is vissza vettem a frekit/Vset értékeket.
Nézted a linket?
Vmi olyat ír, hogy a 1.1.0 bootmenu támogatja a 4 Vsel értéket.

[ Szerkesztve ]

(#28558) dvogabi válasza georef (#28555) üzenetére


dvogabi
tag

Üdv!
Lehet kipróbálom, mert izgat a 720-as rögzítés, amit a kritika miatt nem próbáltam ki ginger3-al.Bár épp most rakom Domerator romját, ezért nem most lesz a próba.Eddig Cm nighty-t legutóbb Kang-ot használtam nekem az a vonal jobban bejött.Akku a Kangnál 2 és fél nap volt az átlag.Remélem a mokee féle is hozza ezt.

Mondjuk 79%-on kezdtem el a rom telepítést, és mire végzett 84% lett. :)

[ Szerkesztve ]

(#28559) dabidas


dabidas
csendes tag

Valaki dobjon egy működő linket erről a romról:

2.3.5

45.0.1250.mb526.nonefigsretail.en.eu

Megköszönném :)

(#28560) Casti98


Casti98
tag

Sziasztok,tudtok írni egy friss v bevált room-ot,és egy telepítési leírást? :DDD Nekem még gyári 2.2 van és hát lassulgat baszakszik,lehet kellene egy kicsit újabb verzió,de ha gyári nincs akkor valami tört.:)

"Je ne regrette rien..."

(#28561) Casti98


Casti98
tag

Aranyos valami hasonló célt tűztem ki!:) http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1353003

"Je ne regrette rien..."

(#28562) Davebowman válasza Davebowman (#28552) üzenetére


Davebowman
senior tag

Hát csak vigyázz azzal a 15össel! Mert nem lehet boot-menübe "visszatolni". Tényleg, ha fagyogat a kevéske vsel miatt mi a megoldás? Valahogyan meg kellene tanulnom (ha lehet) hogy bootmenüből hogyan tudok fileokat mozgatni a talóról és talóra! Ez a launcher kihagyás (zeam) elgondolkodtatott, mert újratettem a romot, holott csak be lehetett volna másolni... valaki adb hozzáértő tud segíteni....ADB

Vargalex 1.1.7

(#28563) slecht


slecht
aktív tag

Mokee jelentés! 2%/óra 2G mellet, sok wifi, kis power amp.

mokee 120217 (nem doMokee!!!!!!!!!!!!)

Davebowman:
A CM7-nek tudtommal 1 értesítési területe van, nem olyan 3 felé osztott, mint a Mokee-nak. Elvileg ami a Mokee-ban a középső rész, csak azt látod.

[ Szerkesztve ]

(#28564) szabof1 válasza dabidas (#28559) üzenetére


szabof1
őstag

Esetleg ez: [link]. Egy kis guglizás után megvolt :)

(#28565) mtade


mtade
aktív tag

Kis megerősítés kellene csak, hogy sikerült-e megértsem... :D

Ha egy ROMban szeretnék egy default appot lecserélni, a ROM zipjét megnyitva a system\app alkönyvtárban lévő apk-t töröljem és másoljam be az újat?

Wiuiban szeretnék tárcsázót cserélni exDialerre, phone.apk töröl, exdialer.apk felmásol?

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#28566) Davebowman válasza mtade (#28565) üzenetére


Davebowman
senior tag

Ezt én pont nem tenném.... érzékeny a gyári apk-kra.

Vargalex 1.1.7

(#28567) slecht


slecht
aktív tag

Dom!

Ha a Smart keyboard Pro-t használom, akkor gond nélkül törölhetem az Android keyboard-ot, meg a Moto Chinese/English input-ot nem, hiszen ezek mind beviteli módok elvileg, ugye?

(#28568) mtade válasza Davebowman (#28566) üzenetére


mtade
aktív tag

Köszi.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#28569) htctopaz


htctopaz
tag

Üdv mindenkinek, főleg a Muki használóknak!
Tegnap este még feltettem Domi ROM-ját a magyarított verzió tetejére (ez bevolt lakva), ment rendesen. Éjszaka repcsiben evett ~5 mA-t, azért nem írok százalékot, mert nem volt igazán kalibrálva az akku. Délelőtt a fogyasztás ~39 mA, Wifivel, 2G-ben. BMW-tel mérve. Utána csináltam egy szűz SEA telepítést, majd feltettem Domi Rom-ját. Wifi rendben, a keyboardot rögtön át kellett állítanom a Smartra, mert a WIfi beállításánál nem jött elő a gyári keyboard. Végre egy valódi RDS-es rádió! Csak a BMW-et tettem rá, hogy tudjam mérni a fogyasztást, ugyancsak 39 mA, Wifi nélkül 37. Semmi FC, semmi felugró ablak. Kevesebbre számitottam. Most egyenként visszarakok mindenemet, közben mérem a fogyasztást. Nagy valószínüséggel sokáig ez a ROM marad, amíg valaki meg nem csinálja ugyanezt egy Defy+ ROM alapra, az lenne a tuti.
A szervíz meg ráér!

(#28570) Davebowman válasza slecht (#28567) üzenetére


Davebowman
senior tag

Na hát erre Domi azt mondaná: "peeersze csak saját felelősségre :) " de szerintem ne töröld, nem eszik semmit ha bent marad, de ha a smart-al valami történik, marad egy mentőöved.

HTCTOPAZ: nandroiddal a /data restore nekem tökéletesen sikerült, előzőt én is szépen belaktam már. Újon is hibátlan.

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#28571) slecht válasza Davebowman (#28570) üzenetére


slecht
aktív tag

Bátraké a szerencse! DELETED!!!! :DD

(#28572) domerator válasza slecht (#28571) üzenetére


domerator
veterán

Én töröltem őket :DDD :DDD (mosmá' úgyis mindegy lenne...) :DDD :DDD

komolyra fordítva... amennyire én tudom a keyboardot lehet cserélgetni (ettől függetlenül benne van valami frameworkben vagy másban, mert a választási lehetőség megmarad)... a tárcsázó nem olyan, amit csak úgy le lehet cserélni, nem véletlenül írtam, hogy utólag menjen rá az exdialer, akinek lassú a gyári (én is utólag tettem rá)

-----------------------------------------------------

(#28569) htctopaz:

A fogyasztást én már régen nem méricskélem, jó hogy te valami számszerűséget is fogsz tudni mondani... nekem így megfelel a fogyasztás, ahogy most van... :K

Rádió... hát igen, tényleg jó az RDS ... de bakker, emellet még kúva jól is szól! :C

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28573) Verhóó


Verhóó
tag

Megtudna adni valaki bevált CPU beállításokat?1200MHz lenne a max, de ha hívnak egyből magához kellene térnie a telefonnak :DD WIUI-ra

(#28574) tarnagy


tarnagy
aktív tag

domerator
Próbáltam a MIUI fájkezelőjét áttenni, de nem megy. Igaz, csak az .apk-t raktam be a Wajkui-ból. Biztosan van még valami - mi lehet az???

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#28575) Davebowman


Davebowman
senior tag

Ehh ez az ADB csodagyerek csak akkor jó, ha a teló is működik, de nem találtam meg azt a példát, amikor egy hotbootos/frebootos/állandóan csak rebootos/motorola logotól elszakadni nentudós/majdnem brick-elt telóra rá tehetnék akár 1 file-t is. Élő példa lenne, ha elcseszném a mokee-t és folyton csak motologózna. Mehetne sea/ecc/stb. előről. Deha csak a overlock.conf-ot kellene belemásolni amitől helyre állna a vsel vagy csak egy build.prop -ot... megnyugattóbb lenne a rom-olás.

Vargalex 1.1.7

(#28576) domerator válasza tarnagy (#28574) üzenetére


domerator
veterán

Várj, mindjárt megpróbálom...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28577) tarnagy válasza Davebowman (#28575) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Davebowman
Háát, e hsz. jórészét nem értem, be biztosan igazad van!!
Gondolom. :(

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#28578) domerator válasza Davebowman (#28575) üzenetére


domerator
veterán

Overclock conf-ra van megoldás, szabof1 feltette a prisonblockra.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28579) Davebowman válasza tarnagy (#28577) üzenetére


Davebowman
senior tag

há röviden, az ADB-vel egy shellt-kaphatsz a pcden a telóhoz. Kiadhatsz parancsokat a telónak -a lényege-

Vargalex 1.1.7

(#28580) htctopaz válasza domerator (#28572) üzenetére


htctopaz
tag

A fogyasztás engem sem igazán érdekel, de Lacópapi betette a bogarat a fülembe, mikor az 5% éjszakai repcsis fogasztást sokallta. Az viszont tény, hogy Walter Defy+ alapú ROM-jai 2%-ot esznek ugyanilyen kötülmények között.
A rádió tényleg kiváló pláne egy Sennheiser CX 400 II. agybadugós fülessel.

(#28581) domerator válasza tarnagy (#28574) üzenetére


domerator
veterán

Update zippel próbáltam, de FC-zik... az nem idevaló sajnos ...miui fájlkezelőt csak miuiba :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28582) tarnagy válasza Davebowman (#28579) üzenetére


tarnagy
aktív tag

davebowman
Aha!

domerator
Kár.

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#28583) mtade válasza domerator (#28572) üzenetére


mtade
aktív tag

a tárcsázó nem olyan, amit csak úgy le lehet cserélni, nem véletlenül írtam, hogy utólag menjen rá az exdialer, akinek lassú a gyári (én is utólag tettem rá)

Wiui-n a gyári valami egészen hasonló, csak hiányzik a swipe action. Igazából ennyi csak a gondom, gondoltam egy próbát megérne.

Ha csak felraknám az exdialert a gyári mellé, kellene még notigo, meg talán a témákat is állítgatni kellene, és nem menne a főtémával, mint most, de ez csak elgondolás...

Megzavart, hogy annyira hasonló, ill exdialer honlapja is azt írja, hogy based on miui dialer...

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#28584) domerator válasza mtade (#28583) üzenetére


domerator
veterán

"Ha csak felraknám az exdialert a gyári mellé, kellene még notigo, meg talán a témákat is állítgatni kellene, és nem menne a főtémával, mint most, de ez csak elgondolás...

Megzavart, hogy annyira hasonló, ill exdialer honlapja is azt írja, hogy based on miui dialer..."

... khmmm... hogy mi van? :F :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28585) Davebowman válasza Davebowman (#28579) üzenetére


Davebowman
senior tag

Na és továbbgondolva. Kikapcsoltam a telót. Rádugtam pc-re, rögtön elindult és kék lednél LE-t nyomtam bent vagyok a bootmenü-ben. A tols-alatt ezeket látom:

[ADB Daemon] --> ez érdekelne, mi lenne ha ezt megnyomnám?
[Share SD card]
[Share Drivers]
[Share system]
[Share data]
[Share MMC - Dangerous! ]

[Stop USB Share]
--Go back

Vargalex 1.1.7

(#28586) mtade válasza domerator (#28584) üzenetére


mtade
aktív tag

Huh, bocs, kicsit fáradok, összeszedem magam.... :DDD

Ha csak felraknám az exdialert a gyári mellé, kellene még notigo, meg talán a témákat is állítgatni kellene, és nem menne a főtémával, mint most, de ez csak elgondolás...

Exdialert feltettem, nem fogadott hívásnál a status bar-on ottragadt a nem fogadott hívás. Lentebb olvastam (tegnapi hsz?) hogy kell ez a NotiGo nevű dolog amitől el tud tűnni az értesítés a felső sorból akkor is, ha nem a gyári tárcsázót indítom.

A telefon témáját állítgatva (megjelenés, színek, nemtom, "theme") nem tudom, hogy az exdialer kinézete is változik-e, mert láttam saját theme-eket hozzá.

"Megzavart, hogy annyira hasonló, ill exdialer honlapja is azt írja, hogy based on miui dialer..."

Igen, ezt elQrtam, helyesen "ExDialer is a MiUI style smart dialer." Akkor ez tárgytalan...

[ Szerkesztve ]

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#28587) slecht


slecht
aktív tag

Apropó, majd elfelejtettem! Valakinél jelentkezett Mokee WIFI probléma? Ma a legfaszányosabb barátomnál (mert ő is olvassa a topikot :DD ) voltam és nem tudtam rácsatlakozni a WIFI-jére. :Y Hiába írtam át a config-ban azt a bizonyos fájlt és állítottam volna a csatornát a WIFI beállításokban, akkor sem ment. Nem tudom milyen routere van mert elfelejtettem, de a vicc az, hogy előtte is voltam nála, (akkor CM7.2 volt a telómon) és azzal gond nélkül csatlakozott. Ha valakinél volt ilyen probléma és megoldotta, az legyen szíves írja meg, hogy sikerült neki!

[ Szerkesztve ]

(#28588) tarnagy válasza Davebowman (#28585) üzenetére


tarnagy
aktív tag

davebowman
Nyomjad!

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#28589) domerator válasza mtade (#28586) üzenetére


domerator
veterán

Na bocsi, csak közben füligszerelmesedtem Caro Emerald zenéjébe... :D

Szóval... huhhh így már tisztább... nem volt nem fogadott hívásom azóta, de most kipróbálom... :F

--------------------------------------

(#28587) slecht

Két wifit látott eddig a mokee, az itthonit, meg egy kávézóit, mindkettő OK volt. :F

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28590) slecht válasza tarnagy (#28588) üzenetére


slecht
aktív tag

:DD :C :DD :R :R :R

(#28591) Davebowman válasza tarnagy (#28588) üzenetére


Davebowman
senior tag

előbb a te proci beállításaidat nyomom...az most fontosabb! Bár elég erős a 360-nak a 28 és soknak tűnik az 1100-nak az 58 is...de nem adomfel!

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#28592) slecht válasza domerator (#28589) üzenetére


slecht
aktív tag

Ez a vicc, hogy látni ez is látta, de csatlakozni nem tudott. Mindig annyit írt, hogy disabled. Mellette ott volt egy másik Defy (Kang) és az röhögve dolgozott vele. Na de sebaj, itthon megy szépen, és ez a lényeg. Meg ugye, hogy ragadjon a bélyeg.

Davebowman
Soooook? Nálam 1000/58.

[ Szerkesztve ]

(#28593) domerator válasza mtade (#28586) üzenetére


domerator
veterán

Kipróbáltam... felhívtam magam és és genya nem vettem fel :DDD :DDD

Nem fogadott hívás a statusbaron, kiírta, hogy missed call from xy. Rányomtam, feljött, hogy a gyári, vagy az exdialer kezelje ezek után a nem fogadottakat... mondom exdialer. Megnyílt, becsuktam, értesítés ottmaradt... de még volt annyi erőm szerencsére a fárasztó exdialer nyitogatás után, hogy nyomtam egy értesítés törlést és csak utána dőltem hátra félájultan a fáradalmaktól...de!
... összeszedtem magam és megint tárcsáztam, abban a biztos tudatban, hogy úgysem veszem fel... így is lett és megint ott volt az értesítés... és ekkor kieszeltem egy ördögi tervet: nem fárasztom magam a tárcsázóval... galádul meglestem az értesítésből, hogy ki is keresett (annak ellenére, hogy persze nagyon jól tudtam ki volt az) és hirtelen nyomtam egy értesítés törlést... és eltűnt... ekkor már tudtam, hogy legyőztem az akadályokat.
Elhatároztam, hogy ezt a módszert minél több embernek tovább fogom adni, hogy megmentsem őket a felesleges gombnyomkodásoktól és ezzel jobbá tegyem az életüket!!!

Bocsi... őszinte leszek... tényleg ezért hajlandó vagy feltenni egy plusz alkalmazást??? :Y :Y :W

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28594) Davebowman válasza domerator (#28593) üzenetére


Davebowman
senior tag

....őőő..ti nem így törlitek az értesítéseket? Én kezdettől fogva így csináltam, nem is igazán értettem, hogy miért zavar bárkit is az ott, ha egyszerűen ki lehet törölni :) Tetszett a mokee-ban ez nagyon, de ez igaz másra is asszerm sms-nél ugye feljön egy ablak, majd ha azt elnyomom, megmarad fent egy kocka (ha jól emléxem) és ksi piros Q vagy O jelecske, kész!

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#28595) htctopaz válasza slecht (#28592) üzenetére


htctopaz
tag

Nekem 2 rourerem van itthon, midkettőre simán csatlakozik

(#28596) domerator


domerator
veterán

Mokee 12.02.17 moddolt verzió. :F

Changelog:
02.19

- System-wide open hardware acceleration;
- System-wide language streamlined, retaining only the Simplified Chinese;
- System-wide optimization the Apk thread, Zipalign alignment optimization;
- Adjust the effect speed;
- Adjust the interface sliding effect;
- Adjust the vibration sense of comfort;
- Adjust the WIFI scan interval;
- Adjust the brightness of the LED in a dark environment;
- Modify some parameters to optimize performance, more power;
- Modify minfree, set the virtual memory is 48M, the background to force;
- Modify the SD card cache 3072KB, speed up the SD card;
- Optimize the camera;
- Optimize the sensitivity of the automatic brightness;
- Optimization of GPRS & EDGE & WIFI / downlink speed;
- Update the internal components, and improved drive;
- Update the host, making it more efficient to filter ads;
- Fixed some Google Apps disabled restart displayed;
- The use of stable kernel and modify some parameters;
- Retain the Google contact synchronization service;
- Integrated Google Maps, RE;
- Removing the part people do not have access to Apk and input;
- Following MokeeOS-v0.3.120217 update.

Itten van fenn

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28597) szabof1 válasza Davebowman (#28585) üzenetére


szabof1
őstag

Ha ezt (ADB Daemon) bekapcsolod, akkor PC-ről ADB-vel el tudod érni a telefont CWM alatt.
Én ezt bekapcsolva készítem a képernyőmentéseket a leírásokhoz.

(#28598) Davebowman válasza domerator (#28596) üzenetére


Davebowman
senior tag

És nem is alszol? :B

Vargalex 1.1.7

(#28599) Davebowman válasza szabof1 (#28597) üzenetére


Davebowman
senior tag

EZAZ! Húúúúú!!! akkor tényleg kipróbálom linux alatt is... :R köszi.

Vargalex 1.1.7

(#28600) domerator válasza domerator (#28596) üzenetére


domerator
veterán

Jól lefagyott a topik... kevés a vsel... :DDD :DDD

Amik engem ebből a changelogból érdekelnek, azok ezek:

- System-wide open hardware acceleration;
......
- Modify some parameters to optimize performance, more power;
.....
- Optimize the sensitivity of the automatic brightness;

Meglátjuk... :D

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.