Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    áá..nem csak ezek vannak..
    Amikor rákérdeznek a közvetítés alatt hogy mikor lesz Magyar MotoGp futam...na itt durran el az agyam..
    és ezért van szükség ezekre a talán 'ostobának', de semmi esetre sem érdemeinek megfelelően kitárgyaló műsoroknak.
    Pl. eleinte falra másztam az olyan arcoktól, akik amikor Vale' feltünt a királykategóriában mint VB., rögtön beazonosultak vele, és olyan magabiztonsággal állítottak hülyeségeket a motoversenyzésről, hogy leszakadt az arcom.
    Mert ezt hallották a közvetítesek alatt, mert ezt-azt még hozzá is gondoltak...
    De le kellett nyelni, és tényleg csak párszor durrantam el, pontosan azért mert ez végső soron jó.
    Jönnek a ' Mikor lesz Magyar MotoGp futam?' kérdezések, de senki nem emléxik az utolsóra, amikor azt mondták a versenyzől, hogy ők többet ide nem jönnek.
    Oda mennek ahol kiváncsiak rájuk.
    Most nem 10.000 emberre gondolok.
    Az hogy van-e alkalmas pályánk, az most végül is tök mindegy...nem mennek ki az emberek..
    Persze sokan kimennének, de az kevés.
    Az utolsó Magyar 'MotoGp' futamon olyan geccem kevesen voltak, hogy tényleg pusztulat.
    Kell az hogy kialakuljon valami a motorversenyzés körül itthon..már az elmúlt 3 évben is sok minden változott.
    De 7-8 évvel ezelőtt, kibékültem egy arcal akivel dolgoztam, pedig nagyon nem csíptem, csak mert tudott beszélni a témáról, Mick Doohan rajongó volt.
    Le kell nyelni az ilyeneket mint a felszínes TVbeszélgetés Talmáról, mert végső soron jó dolog.sztem. :)

Új hozzászólás Aktív témák